Milli ittifakçilara hodri meydan!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Üsküdar yerel seçimlerinde gidin bakın 2009 da saadet partisi yüzde kaç oy almış,2014 de yüzde kaç oy almış ,Orada bile oyların nereye gittiği bariz belli:)

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Çözüm sürecinden sorumlu Başbakan Yardımcısı Akdoğan, ‘HDP barajı geçerse sıkıntı olur’ dedi.

Elbette ki sıkıntı olacak.Tüm arzumuz HDP barajı geçmesin istiyoruz.Ancak,AKP'nin kürtler üzerinde somut bir siyasi tecrübesi hiç yok.Çünkü kürtler, 13 seneden beri HDP barajı aşamıyor diye oylarını mecburen AKP'ye veriyorlardı.Bunlar şimdi ortak noktada buluşup doğu illerinde blok olarak HDP'ye oy vereceklerine dair haberler alıyoruz..Kürtlerin HDP'ye oy verip barajı aşması AKP için artık dönüşü olmayan bir yol ayrımının ilk adımları olabilir.Buna göre AKP ne yapıp edip kürtlerin oyuna yeniden sahip çıkması için acele olarak somut adımlar atmalıdır.Kürtler bir partiye blok oy verirlerse o partiyi ana muhalefet yapabilirler.Unutmayınız ki kürtlerin toplam oy oranı takriben % 15.5 olduğu sanılmaktadır.Bu da AKP için hiç de uygun değildir.

Buradan AKP'lilere sesleniyorum. Onlar,müslüman kürtlere PKK'nın siyasi yapısı nasıldır, nasıl kurulmuştur, maksat ve niyeti nedir?.İçlerinde ki yapılanma kimlerle ilişkilidir?"diye bu saatten sonra çok acil olarak kamuoyuna açıkça bildirmediği müddetçe HDP'nin önünü kesemez.İşte ben AKP'ye manen bu tekliflerimi götürüyorum.Gerisi kendi bilecekleri işlerdir.

HDP, AKP için şimdi kilit bir noktaya geldi.HDP'nin önünü kesmek için içinde ki ermeni asıllı milletvekillerini şöyle bir deşifre edilip dile getirsin bakalım buna nasıl cesaret edebilecekler?.Yürekleri yetiyorsa hodri meydan..HDP aslında kürtlern partidi değildir.O nlar sadece kürtleri koz olarak kullanıyorlar.Maksatları ermeni kürt devleti yani Kürdistan'ı kurup İsrail'in önünü açmaktır.Varsa bunun başka izahını etsinler, inkar eden olursa ben buradayım...HDP'ye oy verecek olanlara hodri meydan diyorum.Maksatlarını yüzlerine vurmazsam namerdim...

Bakın biz siyaseti yaparken damarlarına gireriz.AKP gibi kem küm etmeyiz...
.......................................................................................................
Benzer konuda ki sözlerimin aynısını buraya naklediyorum...

hirahos kardeşim...

SP'yle uğraşacağınıza HDP'yle uğraşın.Kürtlerin,HDP'ye gidecek oylarına engel olun.HDP barajı açtığında kürtleri kimse tutamayacak.Bu da AKP'nin büyük yara almasına sebep olacaktır.Yukarıda ki beyanatlarımı dikkate almanı tercih ederim.Yoksa AKP'nin sonu yakındır.

Unutma ki en iyi Kürdün kafasında süpramial edilmiş cahilane olarak bağımsız Kürdistan devleti kurma hayali yatıyor.Bunu açık ve net söylüyorum...

Eğer sen de kürtsen aynı duyguları yaşıyorsundur.Yalan mı?
Burada AKP'li görülüp de, sandığın başına gidince oy'unu HDP'ye verirsen Allah seni kahretsin mi?Burada herkesin gözü önünde HDP'ye oy vermeyeceğim diye yemin edebilir misin?

Dedim ya, biz damardan gireriz meseleye...

hirahos

Kıdemli Üye
CDYu3NJUIAAfXKD.jpg

Tablo ortada... Görecek göz bekliyor.

akesga

Asistan
şimdi ''hodri meydan'' diye bir başlık atacaksın, başlığın peşine kararlılığın göstergesi olsun diye sayamadım ama 18-25 arası ünlem (!) koyacaksın. iddiaya davet edeceksin. sonra da karşıdan ''e hadi o zaman'' cevabı gelince gidin mhp ile uğraşın diyeceksin.:laugh:. mhp lilerde gelip meydan!!!!!!!!!!!!!!! dese zahir onlara da verilecek cevabımız olur. siz kendinize bakın!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

Ya arkadaşlar, madem iddiaya davet edip yan çizecekseniz, neden hala bu başlığa yazıyorsunuz anlamadım?:laugh:

şaka mısınız arkadaşım siz?

KAFKAS

Kıdemli Üye
MİLLİ İTTİFAKIN İLERİ DEMOKRASİ İÇİN ALDIĞI ÖRNEK:)

Destici'den Türkiye için Yunanistan'ın ileri demokrasi örneği!Aydın Doğan'ın kanalı Kanal D televizyonunun 5N1K programında Saadet Partisi İle Büyük Birlik Partisi ittifakından Mustafa Destici ve Mustafa Kamalak Cüneyt Özdemir'in sorularını cevapladı.

Mustafa Destici başkanlık sistemi sorusuna çok ilginç bir örnek verdi. Batmakta olan Yunanistan'ı ve Bulgaristan'ı örnek veren Destici, "Cumhurbaşkanının yetkilerini ileri demokrasilerdeki parlementer sistemindeki seviyeye indirilsin. Yani Almanya Cumhurbaşkanı'nın yetkisi neyse, Bulgaristan Cumhurbaşkanı'nın yetkisi, Yunanistan Cumhurbaşkanı'nın yetkisi neyse ona indirilsin" sözleriyle şaşkınlığa neden oldu.:):):)

Hadi iktidara çamur atıyorsunuz bari Cüneyt Özdemir in karşısında biraz dik durun:)

KAFKAS

Kıdemli Üye
MİLLİ İTTİFAKIN İLERİ DEMOKRASİ İÇİN ALDIĞI ÖRNEK:)

Destici'den Türkiye için Yunanistan'ın ileri demokrasi örneği!

Aydın Doğan'ın kanalı Kanal D televizyonunun 5N1K programında Saadet Partisi İle Büyük Birlik Partisi ittifakından Mustafa Destici ve Mustafa Kamalak Cüneyt Özdemir'in sorularını cevapladı.

Mustafa Destici başkanlık sistemi sorusuna çok ilginç bir örnek verdi. Batmakta olan Yunanistan'ı ve Bulgaristan'ı örnek veren Destici, "Cumhurbaşkanının yetkilerini ileri demokrasilerdeki parlementer sistemindeki seviyeye indirilsin. Yani Almanya Cumhurbaşkanı'nın yetkisi neyse, Bulgaristan Cumhurbaşkanı'nın yetkisi, Yunanistan Cumhurbaşkanı'nın yetkisi neyse ona indirilsin" sözleriyle şaşkınlığa neden oldu.:):):)

Hadi iktidara çamur atıyorsunuz bari Cüneyt Özdemir in karşısında biraz dik durun:)
KILAVUZU KARGA OLAN İTTİFAKIN BURNU....... KURTULMAZ:)Ekmelettin nin alt yapısı sağlam arkadaş:)
destici_kilicdaroglunu_ziyaret_etti13536895300_h955808.jpg

talib

Kıdemli Üye
Pensilvanya ittifakı da biliyor barajı geçemeyecekler. Peki ne işe yarayacaklar? Ak Parti'ye kızmış birileri varsa onların oylarını alarak, müslümanların oylarını bölüp, CHP ve HDP'ye hizmet etmiş olacaklar. Pratikte başka bir şey varsa bize desinler. Yani pensilvanya'nın istediğine hizmet ediyorlar şu an.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Forumdaki milli ittifakçı geçinmeyen on kişiden dokuzuna sor, altında ne olduğunu sana söyleyecekler...

Sana ne onlardan, ben sana soru sordum.

Bir şey ekledin mi?

Ekledin.

Ben de sana o eklediğinle ilgili soru sordum, neden saçma sapan kaçıyorsun?

Korkma, rahat ol, ağababaların kızmaz :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Pensilvanya ittifakı da biliyor barajı geçemeyecekler. Peki ne işe yarayacaklar? Ak Parti'ye kızmış birileri varsa onların oylarını alarak, müslümanların oylarını bölüp, CHP ve HDP'ye hizmet etmiş olacaklar. Pratikte başka bir şey varsa bize desinler. Yani pensilvanya'nın istediğine hizmet ediyorlar şu an.

Pensilvanyanın akpsinden memnunsanız oy vermeye devam edin. Türkiyeyi cemaate peşkeş çeken cemaatin, gülenin, pensilvanyanın kankası akpdir.

Akpye oy vermek pkkya oy vermek demektir, pkkya hizmet etmiş olacaklardır. Akpye verilen her oyu akpnin kankası pkk kazanacaktır.

Akpye oy vermek müslümanları bölmek demektir, ihanettir.

vs.vs.

(SİZİN MANTIĞINIZLA yazdım:))

KAFKAS

Kıdemli Üye
Uluslararası sularda otorite İsrail in en hayırlı hizmet kuruluşları !!
Nazlı Ilıcak ı Fazilet ten aday yapanlar !!!
28 şubat ta mgk da okulların kaptılmasına engel oldu diye bir iftira son buluyor manşeti atan Milli Gazete !!
Pensilvanya da ki adına üniversite açılmalı diyen bir genel başkan Kamalak:)
Chp ile ittifak yapan Bbp ile güç birliği yapan Saadet :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
pensilvanya uşağı akp.

türkiyeyi cemaate peşkeş çeken akp.

devletin bütün kadrolarına haşhaşileri dolduran akp.

ve utanmadan sıkılmadan rezilce saadete pensilvanya vs. diyerek çamur atmaya kalkan akpli yandaşlar.

bunların yüzündeki deri normal deri değil demek ki, DAVUT DERİSİ !