Misir Piramitleri Türkiyeden Misira Kacirilmi$....

aHuZaR

Can kayıp can firarda
[YT]_NkXoZRwoNc&eurl[/YT]​

Yazik bu milletin haline

Lafa geldimi mangalda kül birakmayiz
ama kültür .....:lac:
:crying:.

Ahver

Âsî İşgâl Kuvvetleri
"Niye güvenlik yook?":D
Eyvah Rumeli Hisarı da tehlikede,hatta Hasan Keyf,Peri Bacaları vs...

"Gümrükten bir bağlantı var,Nefertiti ve Tutankamon'un da olayda parmağı vardır bence.:DAllah'ım hem de hava yoluyla kaçırılmış.Bu Mısırlılar ne büyücü insanlar böyle.

"Olaya ilmi açıdan bakınca...."

Vah ki vaaah.
"Tarih katiliyim ben"demliydi .
Sadece cahillik değil muhakeme yoksunu aşırı gelişmiş zeka örnekleri...

Cenan

Ordinaryus
Hakkinizi helal edin merak ettigim birsey var; bizim bu insanlari elestirmeye, alaya almaya hakkimiz var mi? Bu programi yapanlarin bu insanlarla dalga gecmeye, tum Turkiye'ye dustuklari durumu ilan etmeye ve bu insanlarin dustukleri durumu gorerek uzulmelerine sebebiyet vermelerine haklari var mi? Selam ve dua ile...

Ahver

Âsî İşgâl Kuvvetleri
Belki alay etmek kimse için olmaması gereken bir şey,değil ki bu insanlar için olsun.Ama bilmediğini "bilmiyorum" demek gibi bir erdem olmasa gerek.Ama bırakalım böylesini,gerçekten uzmanca demeç vermekten geri kalmamış hiçbirisi.Herkes her konuya yorum yapmak zorunda değil.Bu bizim acı gerçeklerimizden,maksad alay etmek değil.

öggeş

Asistan
Hakkinizi helal edin merak ettigim birsey var; bizim bu insanlari elestirmeye, alaya almaya hakkimiz var mi? Bu programi yapanlarin bu insanlarla dalga gecmeye, tum Turkiye'ye dustuklari durumu ilan etmeye ve bu insanlarin dustukleri durumu gorerek uzulmelerine sebebiyet vermelerine haklari var mi? Selam ve dua ile...
Katılıyorum kardeş zaten tgrt kanalını yahudiler satın almıştı.Herşey beklenir artık bu kaaldan dikatlı olmak lazım..

Ayriyetten bencede pramitler hava yoluyla kacırılmıştır. :O (şaka)

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Insanlarin bilmemesi suc degil
ögrenmemsi suctur
bu $ekild ebriileri gözümüze yakacakki bizde belki kimildariz
cok iyi yapiyolar hemde cok
biz fazlasini coktan hak ediyoruz...
Bu devirde bilmiyorum demek cahilligi kabul etttim demektir..

mustafaceylan

Asistan
Insanlarin bilmemesi suc degil
ögrenmemsi suctur
bu $ekild ebriileri gözümüze yakacakki bizde belki kimildariz
cok iyi yapiyolar hemde cok
biz fazlasini coktan hak ediyoruz...
Bu devirde bilmiyorum demek cahilligi kabul etttim demektir..

3 katlı integral nasıl çözülür biliyormusun ahuzar:D

bak sakın bilmiyorum deme çok ayıp çok:O

seninde bilmediğin çok şey var

aHuZaR

Can kayıp can firarda

Ne anlatmak istedigimi anlamadigini söyleme sakin:)
senin anlattiginla medyada günlük seyredilen piramidlerin tarihi ayni $eymi???
ibonun hayatini tüm filimlerini...
artislerin hayatlarini tüm sevgililerini ögrenen insanlar
bu beyinler pekala bu tür $eyleride ögrenebilir...
ben biliyorum demedim her$eyi zaten
konuya lütfen benim anlatmak istedigim yönden bakiniz
bu sadece bir örnek
okuma ali$kanligimizin olmadigini vurgulamak istedim
vesselam

mustafaceylan

Asistan
Ne dedigimi anlamadigini söyleme sakin:)
senin anlattiginla
medyada günlük seyredilen piramidlerin tarihi ayni $eymi???
ibonun hayatini tüm filimlerini
artislerin hayatlarini tüm sevgililerini ögrenen
bu beyinler pekala bu tür $eyleride ögrenebilir...
ben biliyorum demedim her$eyi zaten
konuya lütfen benim anlatmak istedigim yönden bakiniz
bu sadece bir örnek
okuma ali$kanligimizin olmadigini vurgulamak istedim
vesselam

sen dedinki bilmemek değil öğrenmemek ayıp.
şimdi git yarına kadar öğren 3 katlı integrali.yarın seni sınav yapıcam ona göre iyi çalış:O:O

GENERAI_

Asistan
bir arada ingilizlerden çalındığı söylentisi vardı..bu tür söylentiler emeğe saygısızlıktır..pirmitlerin inşası tarihe dayanan bir olaydır..2o ton ağırlığında taşlar bunlar çakıl taşları değil..çalıntı söylentilerinin ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama bizim tarihi ne kadar bildiğimiz çok açık..mikrofona konuşan şahıslarla ortaya şov çıkmış..
piramitin içine giren bir arkadaşımız:

pıramıtler ın yapısı gercekten cok ılgınc ve dehset verıcı ...ıcerıye gırıldıgınde once genısleyen daha sonra daralan ve ınsanın gecmesı cok zor olan yerler ortaya cıkıyor ...suana kadar bır cok tunel ve bırcok yazıt ele gecırılmesıne ragmen hala o dedıgım gırılemeyen yerlerde kı sır perdesı aralanamadı ve daha bırcok gızem ı ıcınde barındırmakta...mıkerınos a gırdıgım zaman ınanılmaz bı tarıh ıle karsılastım ...bu benı gercekten korkutmus ama ınanılmaz bır heyecen duymama sebep olmustu .....o tuneller o koku o tarıh ...dısarıya cıktıgımda orda calısan kolelerı ve mılyonlarca kısıyı dusunup vay canına dedıgım gunu hıc ama hıc unutmayacagım ....

MISIR PİRAMİTLERİ

Herbiri 20 ton olan taşlardan inşa edilmistir. Ve bu taşlari temin edebilecek en yakın mesafe yüzlerce km. uzaklıktadır.

Piramit kimin adiyla yapildiysa, onun mumyasinin bulundugu odaya, yılda iki kez güneş girmektedir. Dogdugu gün, tahta geçtigi gün.

Gize'deki üç piramit aralarinda bir Pitagor üçgeni olacak sekilde düzenlenmislerdir.Bu üçgenin kenarlarinin birbirlerine göre orani 3:4:5'dir.

Büyük piramitin tepesi Kuzey kutbunu, çevresi ekvatorun uzunlugunu temsil eder. Ve iki uzunluk ayni mikyasa uygunluk gösterir.

Gizde'den geçen boylam, dünyanin denizleriyle anakaralarini iki esit parçaya böler. Bu boylam ayrica, kara üstünden geçen en uzun kuzey-güney yönlü boylam olup,bütün yer kürenin uzunluguna ölçümünde dogal sifir noktasini olusturur.

Piramitin yüksekligiyle, çevresi arasindaki oran, bir dairenin yari çapiyla çevresi arasindaki oranin dengidir. Dört kenarlar dünyanin en büyük ve çarpici üçgenleridir.

Büyük Piramitin tabininin yüzeyi, anitin yarisinin iki katina bölündügünde pi=3,14 sayisi elde edilir.

Büyük Piramitin dört yüzeyinin toplam yüzölçümü, piramit yüksekliginin karesine esittir.

Büyük Piramit, dört ana yöne göre düzenlenerek insa edilmistir.

Piramit dev bir günes saatidir. Ekim ortasiyla Mart basi arasinda düsürdügü gölgeler mevsimleri ve yilin uzunlugunu gösterirler. Piramiti çeviren tas levhalarin uzunlugu bir günün gölge uzunluguna esittir. Bu gölgelerin tas levhalar üstinde gözlenmesiyle günün 0,2419 bölümünde yilin uzunlugu yanlissiz olarak saptanabiliyordu.

Büyük Piramit'le dünyanin merkezi arasindaki uzaklik,Kuzey kutbuyla arasindaki uzakliga esittir ve kuzey kutbuyla dünyanin merkezi arasindaki uzakliga esittir.

Ahver

Âsî İşgâl Kuvvetleri

Bilmemek ayıp değil,bazen öğrenmemek de ayıp değil,ama bilmediği konuda bilir edâsıyla yorum yapmak büyük ayıp zannımca.:)
Ben Ahuzar'ın 3 katlı integral hakkında basın açıklaması yaptığını hiç duymadım.:D
İtiraf et Ahuzar ,yoksa haberimiz yokken böyle birşey mi yaptın?:O
Yani adam ömrünün sonuna kadar pramitlerden habersiz yaşama hakkına sahip elbette ama bari mübarek çenesini tutsun da bilir kişi raporu vermesin.Değil mi?:)

tommy

Profesör
tesekkurler ahuzar, cok yerinde bi paylasim,,