Ne dinliyoruz?

Meryem

Komplike
Belki bana düşmez bu konuyu yeniden açmak ama yokluğu hissediliyor ve kimse açmayınca iş başa düştü. Çünkü neden olmasın? Açılışı da bu şarkıyla yaptım, uğur getirir belki. Dua edin, bunu seçtim. Yoksa mesela Taylor Swift de yeni albüm çıkardı. :D

Son düzenleme:

Ebu Computer

Kıdemli Üye

Birinci parça güzel ama videonun yarısından sonra çalan ikinci parça daha güzel.

Selam ve dua ile...

talib

Kıdemli Üye
Mevlidi Nebi Programı esnasında öğrenci korosundan dinledim ilk. Hoş bir eser

Meryem

Komplike
Malesef klip çok geç geldi ama benim için 2017’nin en iyi şarkısı; rockstar. Tamam Bodak Yellow, Mi Gente vs. hepsi güzel şarkılar ama müzik bu be kardeşim!

Son düzenleme:

Meryem

Komplike
Bir de bonus ekleyeyim. Tamam rockstar 1. ama shape of you da benim için kesinlikle bu yılın en muazzam şarkılarından biri. Kardeşimle şaşırmadan baştan sona söyleme yarışı yaptık defalarca. (Bu etkiyi bir de starboy’da yaşamıştık, uff ne biçim söylerdik ya, aklımız nereye gitmişti acaba?) Ayrıca spor salonunda az mı güç aldım kendisinden, Ed de spor salonunda çekmişti sonra klibi, nasıl denk gelmişti ama, ne diye kastım bu kadar vallahi ben de bilmiyorum, sporcu olacağımdan değil ama keşke olabilseydim. Belki 2018’de olurum, bilmem.

Son düzenleme:

Meryem

Komplike
Regretting is better than risking.

Son düzenleme: