Reis Meydanlara çikiyor

P

perisa

Guest
MÜCAHİTLİK YÜREK İSTER ,ALLAH BİZİMLEDİR ... öyle sitelerde atıp tutmaya ve radikallik yarışına benzemez mücahitlik...
ZALİMLERİN yüzüne haykıranlardır MÜCAHİD.....ALLAHU EKBER..
Amrikacı , israilci ve vahşi batının SALTANATINI YIKACAĞIZ....BİZ MÜSELMANIZ MAZLUMA DİNİNİ SORMAYIZ .. EMEÇİLERİN VE YOKSULLARIN KURTULUŞU YAKLAŞIYOR..Amrikacı komünistler anlayorsunuz değil mi GİDENİ VE GELMEKTE OLANI....

Turkbeyi

Ordinaryus
MÜCAHİTLİK YÜREK İSTER ,ALLAH BİZİMLEDİR ... öyle sitelerde atıp tutmaya ve radikallik yarışına benzemez mücahitlik...
Amrikacı , israilci ve vahşi batının SALTANATINI YIKACAĞIZ....BİZ MÜSELMANIZ MAZLUMA DİNİNİ SORMAYIZ .. EMEÇİLERİN VE YOKSULLARIN KURTULUŞU YAKLAŞIYOR..Amrikacı komünistler anlayorsunuz değil mi GİDENİ VE GELMEKTE OLANI....

hayalle yuzen simitle bogulurmus...

P

perisa

Guest
ahhh be ben sizin gibi ne RADİKAL SOLCULAR VE DİNDARLAR gördüm bea
türke türklük , müslümana müslümanlık, komüniste komünistlik anlatarak kendilerini tatmin ederlerken birde bakmışlar nefisleri ONLARI ALMIŞ TAAAAAA nerelere götürmüşşşşş...
KENDİNİZİ BEYENME HASTALIĞINDAN VE HİÇ KİMSEYİ BEYENMEME HASTALIĞINDAN Kİ BUNLAR RUH HASTALIĞININ BELİRTİLERİDİR KURTULUN...
NEFİSLERİNİZİ hafazanallah ilah edinirsiniz ama farkına varamazsınız. benden HATIRLATMASI..

Turkbeyi

Ordinaryus
ahhh be ben sizin gibi ne RADİKAL SOLCULAR VE DİNDARLAR gördüm bea
türke türklük , müslümana müslümanlık, komüniste komünistlik anlatarak kendilerini tatmin ederlerken birde bakmışlar nefisleri ONLARI ALMIŞ TAAAAAA nerelere götürmüşşşşş...
KENDİNİZİ BEYENME HASTALIĞINDAN VE HİÇ KİMSEYİ BEYENMEME HASTALIĞINDAN Kİ BUNLAR RUH HASTALIĞININ BELİRTİLERİDİR KURTULUN...
NEFİSLERİNİZİ hafazanallah ilah edinirsiniz ama farkına varamazsınız. benden HATIRLATMASI..
fetva icin tesekkurler...

galiba sizinde inanc ve din ölcücü aletiniz var iyi ölcün belki dogru cikar...

ruh hastaligi demissiniz... Valla asik sefainin bir dedigi var Ibrahimin delileri, ama onun gayrisindada bir hastaligim yok. ruhsal hic yok elhamdulillah islam ruhumuza kafidir... Bence siz su yazdiklarinizi kendiniz icinde dusunun.. sizingibi insanlar bizim neyi ilah edindigimizin farkina varsin yeter. degilmi???

P

perisa

Guest
ben kapıyı çalmakla mükellefim açılır veya açılmaz......
bazılarının ilimleri dağlar gibiydi amma amelleri zerre kadardı...
Göçebe ,,senden de öğrenecek çok şeyimi
z vardır.....

Turkbeyi

Ordinaryus
z vardır.....

Peki kappiyi calmak karsi tarafin dinini inanci ve degerlerini ölcerek mi yapmak hakikati elinizde? yok ise hatta karsi tarafa iste benim bilgilerim sizinkilerin ustunde bakin ben size yol gosteriyorum demek mi? yol gostermek. biz bence ilk once kendi yolumuzu bulalim mumlar tukenmeden...

ibrahimi

Has Uşak
Lütfen üsluplarımıza dikkat edelim,hakaret etmek sadece bu konuyu kapattırır,fikrinizi savunmak istiyorsanız biraz daha dikkatli olun dikta etmeyin.

Benim anlamadığım ise bazı çevreler Türkiye İran oldu diyor,bazı taraflarda dinsizleşiyoruz başkalarının oyunlarına alet oluyoruz diyor.Peki hangisi doğru?
İki tarafta kendinden saymıyor.Ne güzel...

Bu adam bu yolda hapise dahi girdi,ve davasına hizmet etti/Başımızı iki elimizin arasına alıp düşünelim biz bu dava için ne yaptık diye emi.

Allah inananların yardımcısı olsun.

Turkbeyi

Ordinaryus
erdem kardesim bakin size soyle bir sey soyleyeyim. biri cikip cihat mucahit laflari ediyor onun dusuncesine uymayanlari agir bir dille elestiriyor. kimin ne oldugu kimse bilmez. kendini bilen biri cikipda yukarlarda oldugu gibi provakator agziyla konusmaz. mesele burda baslayip devam eder, sanki kendi dusuncelesinde olan insanlar iyi islam yasiyor olmayanlar islami yasamiyorlar. yoksa yasamiyorlar mi?

tarihimizde en hafif cezayi alan tayip bey oldu girebilir. adnan menderes asildi. rahmetli turkes tabutluklarda hapis edildi ve tirnaklari cekildi. türk islam ulkusu yuzunden seyyid ahmet avrasi hapislere dustu. abdulhamid han öldürüldü. simdi bir insan hapisa girip cikti diye yuceltmenin ne manasi var?
insanlarin kulaklarina hos gelen sloganlara ne hacet var?
bir gereklilik arzeden birsey varsa MUSLUMAN KIMLIKLI TÜRKIYE TÜRK YURDU BILIP TURKIYE ICIN CALISAN herkese kimse karsi olmaz... örnek verecegim yukardaki arkadasin yazisinda yanlis anlasilma olmasin...

tahrik edici sloganlar ne hacet ve ne gereklilik var. yada soyle soyleyim ben musluman degilmiyim bu arkadas kadar. Akli selim soz soylemek varken galeyana getirmek nifak dogurmaz mi?. birilerini tahrik etmek nifak dogurur. dogru cumleleri dogru yerde ve zamanda kullanmak onemli degilmi? bir ikiz kule olayindan sonra dunyada muslumanlar terorist ilan edilmedi mi? hizbullah ve azzimendi olaylarindan sonra tarikatlar kotulenmedimi? yani hasil olan birazda musluman kisi bilincli olmalidir.. tepkimiz bundan dolayi dir...

selamun aleykum

GÖÇEBE

Paylaşımcı
z vardır.....

insan bilmekle, bildiğini öğretmekle mükelleftir, zira bilginin de zekatı bildiklerini başkalarına öğretmektir, biz de eğer ki bi şeyler biliyorsak, ki bi şeyler bildiğimize kanaat getirmişsiniz elimizden geldiğince inşaallah öğretiriz, :)

Leyl...

Profesör
reis dediğiniz insana leblebici dükkanı teslim etmeyiz abd nin hizmetçisi olup başbakan olduğuna ne bakıyorsunuz...

Türkiye güçlenecekmiş reis! sayesinde buna kargalar bile bi tarafları ile güler...

yazdıklarım siyonist israil in planıdır, RTE ise bunun sadece Türkiye ayağıdır, köleye plan yap denmez, planı uygula denir,

Cikarin At gözlüklerinizi, atin icinizdeki KiN'i artik..
Nereye kadar bu cirpinislar :)

AynAlı

Kıdemli Üye
üff üff tribün sevdalısı olmayalım.mücahitlik size kaldıysa vah halimize..

ibrahimi

Has Uşak
erdem kardesim bakin size soyle bir sey soyleyeyim. biri cikip cihat mucahit laflari ediyor onun dusuncesine uymayanlari agir bir dille elestiriyor. kimin ne oldugu kimse bilmez. kendini bilen biri cikipda yukarlarda oldugu gibi provakator agziyla konusmaz. mesele burda baslayip devam eder, sanki kendi dusuncelesinde olan insanlar iyi islam yasiyor olmayanlar islami yasamiyorlar. yoksa yasamiyorlar mi?

tarihimizde en hafif cezayi alan tayip bey oldu girebilir. adnan menderes asildi. rahmetli turkes tabutluklarda hapis edildi ve tirnaklari cekildi. türk islam ulkusu yuzunden seyyid ahmet avrasi hapislere dustu. abdulhamid han öldürüldü. simdi bir insan hapisa girip cikti diye yuceltmenin ne manasi var?
insanlarin kulaklarina hos gelen sloganlara ne hacet var?
bir gereklilik arzeden birsey varsa MUSLUMAN KIMLIKLI TÜRKIYE TÜRK YURDU BILIP TURKIYE ICIN CALISAN herkese kimse karsi olmaz... örnek verecegim yukardaki arkadasin yazisinda yanlis anlasilma olmasin...

tahrik edici sloganlar ne hacet ve ne gereklilik var. yada soyle soyleyim ben musluman degilmiyim bu arkadas kadar. Akli selim soz soylemek varken galeyana getirmek nifak dogurmaz mi?. birilerini tahrik etmek nifak dogurur. dogru cumleleri dogru yerde ve zamanda kullanmak onemli degilmi? bir ikiz kule olayindan sonra dunyada muslumanlar terorist ilan edilmedi mi? hizbullah ve azzimendi olaylarindan sonra tarikatlar kotulenmedimi? yani hasil olan birazda musluman kisi bilincli olmalidir.. tepkimiz bundan dolayi dir...

selamun aleykum

ve aleyküm selam.
insanlar sevebilir,sevdiklerini övebilir.Sevgiye ambargo koyamaz biz değil mi?

Tayyip Erdoğan'ın hapis mevzusuna gelince.Tabiki ufak bir mevzudur,dediğiniz gibi daha çok çile çeken vardır.DAVAsı olan çile çekecek tabiki.Ben düşünüp kendimiz ile kıyaslamamız ve eleştirirken acaba ben neredeyim dememiz bakımından söyledim.Olay bu...

Turkbeyi

Ordinaryus
ve aleyküm selam.
insanlar sevebilir,sevdiklerini övebilir.Sevgiye ambargo koyamaz biz değil mi?

Tayyip Erdoğan'ın hapis mevzusuna gelince.Tabiki ufak bir mevzudur,dediğiniz gibi daha çok çile çeken vardır.DAVAsı olan çile çekecek tabiki.Ben düşünüp kendimiz ile kıyaslamamız ve eleştirirken acaba ben neredeyim dememiz bakımından söyledim.Olay bu...

sevgisini bu sekilde degil de farkli bir sekilde anlatmasi daha uygun olmazmiydi?

herkesin sevgisine gorusune saygimiz sonsuz. abarti muslumana yakismaz sadelik ve mutavazilik erdemdir. sizde biliyorsunuz...

selam ve dua ile

GÖÇEBE

Paylaşımcı
Cikarin At gözlüklerinizi, atin icinizdeki KiN'i artik..

Nereye kadar bu cirpinislar :)

müslüman eğer kin tutacaksa Allah için tutar, nasıl ki Allah için severse, eğer ki Allah'ın adını kullanıp da Allah'ın adını kirletiyorsa ve yaptıkları İslam'a ters ise kin tutarım, bu yazdıklarımı anlarsan at gözlüklerini çıkardığını anlarım yoksa hala uyuduğunuzu ve uyumaya devam edeceğinizi üzülerek görürüm, :(

çıprnış derken ne çırpınışı onu da bi açıdan da nasıl bi çırpınış içindeymişiz onu bilelim...:confused1:

AynAlı

Kıdemli Üye
müslüman eğer kin tutacaksa Allah için tutar, nasıl ki Allah için severse, eğer ki Allah'ın adını kullanıp da Allah'ın adını kirletiyorsa ve yaptıkları İslam'a ters ise kin tutarım, bu yazdıklarımı anlarsan at gözlüklerini çıkardığını anlarım yoksa hala uyuduğunuzu ve uyumaya devam edeceğinizi üzülerek görürüm, :(

çıprnış derken ne çırpınışı onu da bi açıdan da nasıl bi çırpınış içindeymişiz onu bilelim...:confused1:
ya at gözlüğünü hala sen takıyorsan ve bundan haberin yoksa? eminim vardır ve hala takmakta ısrarcı olan sensin.at gözlüğü kelimesi çokta hoşuma gitmez insanların aklı ona yeter..kimse gözlük meselesi ile ortaya çıkmasın..belki at gözlüğü değilde uzağı iyi gösteren bir gözlüğümüz var,çok uzaktasın kardeşim çözdüm seni..

ibrahimi

Has Uşak
Sana göre abartıdır başkasına göre değildir.Önemli olan fikirlere saygı duymaktır.Sevginin sınırı olmaz.
Anlayışın için teşekkür ediyorum Allah'a emanet ol.

Leyl...

Profesör

Uyumaya devam eden benmiyim acaba? :)
Ayrica yanlis anladiniz At gözlügünü takan ben degilim, siz'siniz..
Neden durmadan Tayyip Erdogani kötülemeye, onu Israille bilmem A.B.D'yle bir tutuyorsunuzki?
Neden Meyve veren Agaci tasliyip duruyorsunuz?
Tamam sevmeyebilirsiniz, ama bari bilip bilmeden Iftira atmayin,
bu Dünyanin birde Ahireti var, siz begenmiyorsunuz madem, susun Iftira ve camurda atmayin..
Seven sevsin, sevdirmeme kötüleme cabanizi anlamiyorum..
Cirpinis derken neyi kastettigimi anlamissinizdir umarim..

Selametle..

Turkbeyi

Ordinaryus
Sana göre abartıdır başkasına göre değildir.Önemli olan fikirlere saygı duymaktır.Sevginin sınırı olmaz.
Anlayışın için teşekkür ediyorum Allah'a emanet ol.

sevginin siniri olmaz demek nekdar dogru bir konu altinda tartismak lazim.

herseyin fazlasinin haram oldugunuda biliyorum..

sende allah emanet ol

ibrahimi

Has Uşak
İnsanlar yazdıklarından sorumludur,müslüman bir insana hakaret yakışmaz diyorum ve bu ikinci uyarım.Yöneticiler olarak biz konu kilitlemek istemiyoruz.
Lütfen...