Şuan ne yapıyor, ne düşünüyor ne yapmak istiyorsun?

uzAyli

İhvan Forum Üye
Vay banada al emmim ya sende.para cohdur ?

Hakperest

Kıdemli Üye
Uzun bir süre foruma yazmamayı düşünüyorum...
Belki de artık hiç yazmam.. insana sabır edip kazanmak yerine, bir kalemde çizmek ruhumu daralttı... Elveda ihvanforum, elveda eşsiz insanlar..

kebîkec

İhvan Forum Üye
Belki de artık hiç yazmam.. insana sabır edip kazanmak yerine, bir kalemde çizmek ruhumu daralttı... Elveda ihvanforum, elveda eşsiz insanlar..

Uzun zaman göreceli kavram. ? Beyaz su kenarına git biraz ruhunu dinlendir. Döner gelirsin inşallah. ?

spesifik

آزادی قید و بند
Çok özledim forumu şu yaz okulu derslerini de vereyim daha sık geleceğim inş nasılsınız efendiler cümleten?

kebîkec

İhvan Forum Üye

Forum Maliye mi dönmüş. Bu ne sessizlik :) Sanki darbe yapmışlar. Darbeci general Fransızca açıklama yapmış ve yakında kimi başa getireceğini söylemeden o Kim geliyorum demiş. Ya da ben meseleye Fransız kaldım her zaman ki gibi. :) Ne diyelim VATAN SAĞOLSUN !

@Admin iki cümleyle bilgi verirse memnun oluruz veya Ne olduğunu bilen varsa özelden yazsın :) Fırtına öncesi sessizlikse biz de kaçalım .

Admin

Administrator
Yönetici
Forum Maliye mi dönmüş. Bu ne sessizlik :) Sanki darbe yapmışlar. Darbeci general Fransızca açıklama yapmış ve yakında kimi başa getireceğini söylemeden o Kim geliyorum demiş. Ya da ben meseleye Fransız kaldım her zaman ki gibi. :) Ne diyelim VATAN SAĞOLSUN !

@Admin iki cümleyle bilgi verirse memnun oluruz veya Ne olduğunu bilen varsa özelden yazsın :) Fırtına öncesi sessizlikse biz de kaçalım .

her konunun izahatı mümkün olmayabilir. kimseyi severek, düğün dernek kurarak yasaklamıyoruz ve bizim de hoşumuza gitmiyor ama böyle gerekiyor.