Teknik yardım PC ile ilgili Sorunlarınız

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
laptoplara format nasil atiliyordu... CD'den format atmasini biliyordum... Laptop alirken, firma, bundan hayda hayda atarsin dedi... Bir dümeye basacakmisiz, o da kendiliginden kendini formatliyor dedi, dedi ama unutuverdim, nasil oldugunu bilen var mi..?

Kaptan

Mecra Yazarı
Bu başlığı gördüğüm iyi oldu. Bilgisi olan kardeşler lütfen mezhebime meşrebime bakmadan :D yardımcı olsunlar.

Ne zaman bir video açsam pc yavaşlıyor, bazen açıyor bazen de "açmıyor". Yavaşlıyor derken öyle yavaşlama değil pc adeta kilitleniyor. Başka birşeye de izin vermiyor vs.

Nedir bunun sebebi?

ibrahimi

Has Uşak
laptoplara format nasil atiliyordu... CD'den format atmasini biliyordum... Laptop alirken, firma, bundan hayda hayda atarsin dedi... Bir dümeye basacakmisiz, o da kendiliginden kendini formatliyor dedi, dedi ama unutuverdim, nasil oldugunu bilen var mi..?

laptoplarda recover denen bir olay var, bir tuşla ilk günkü durumuna döner. laptopa göre değişir, mesela benim bilgisayara açılırken f10'a basıyordun, bilgisayarının modelinin yanına recover yaz googleda arattır.

Bu başlığı gördüğüm iyi oldu. Bilgisi olan kardeşler lütfen mezhebime meşrebime bakmadan :D yardımcı olsunlar.

Ne zaman bir video açsam pc yavaşlıyor, bazen açıyor bazen de "açmıyor". Yavaşlıyor derken öyle yavaşlama değil pc adeta kilitleniyor. Başka birşeye de izin vermiyor vs.

Nedir bunun sebebi?

aygıt yöneticinizden ekran kartınıza bir bakın derim.

Kaptan

Mecra Yazarı
l

Sevgili Barcelon formalı avatar kullanan Erdem kardeşim. Benimle Bilgisayarı konuşuyorken karşınızda okuma yazmayı yeni öğrenen biriymiş gibi muamele yaparsanız memnun olurum. İki saattir aygıt yöneticisini arıyorum ama bulamadım :swoon:

yuh yani dediğinizi duyar gibiyim

AynAlı

Kıdemli Üye

Nedir bunun sebebi?
bunun birçok sebebi olabilir.mesela bir virüs. virüs programın varsa tarama yaptır.internet geçici dosyalarını sil, gereksiz yer kaplayan dosyaları sil. c sürücüsünün hafızasını kontrol et. ve her iki diskide temizle.

Kaptan

Mecra Yazarı
bunun birçok sebebi olabilir.mesela bir virüs. virüs programın varsa tarama yaptır.internet geçici dosyalarını sil, gereksiz yer kaplayan dosyaları sil. c sürücüsünün hafızasını kontrol et. ve her iki diskide temizle.

hepsini yaptım hatta format bile attırdım ama cık

garip70

Ordinaryus
Mesaj yazma kutusuna yazarken ''ENTER'' tuşunu kullanamıyorum... Yazılara renk veremiyorum... Sorun bilgisayarımda mı yoksa ayarlarımda mı bilemedim.

SeNoL

MUEYABYA
Mesaj yazma kutusuna yazarken ''ENTER'' tuşunu kullanamıyorum... Yazılara renk veremiyorum... Sorun bilgisayarımda mı yoksa ayarlarımda mı bilemedim.

Sorun halen devam ediyor mu bilmiyorum fakat sorun siIn bilgisayarınızdan kaynaklı.
Bsdka bir tarayıcı ile test edebilirsiniz

Android mobil cihazımdan tapatalk aracılığıyla gönderildi

garip70

Ordinaryus
İlginiz için teşekkürler...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
laptoplarda recover denen bir olay var, bir tuşla ilk günkü durumuna döner. laptopa göre değişir, mesela benim bilgisayara açılırken f10'a basıyordun, bilgisayarının modelinin yanına recover yaz googleda arattır.

Sorun halen devam ediyor mu bilmiyorum fakat sorun siIn bilgisayarınızdan kaynaklı.
Bsdka bir tarayıcı ile test edebilirsiniz

Android mobil cihazımdan tapatalk aracılığıyla gönderildi

bir web sitesindeki tüm bilgileri (video, metin vs) indirmeye yarayan, windows 8 de çalışan güvenli bir program var mı? tşk

KoRSaN

Paylaşımcı
Web sitesi
www.google.com.tr
Eskiden teleport pro programını kullanıyordum, program hem ücretli hemde şuan windows 8 de çalışırmı bilmiyorum...

Windows 8 desteği olan "HTTrack Website Copier" programını önerebilirim...
Bu sayfadan windows sürümünüze(32-64) uygun olanı indirip kullanabilirsiniz...

Rosasepia

Ordinaryus
Benim İPad hakkında bir sorum olacaktı.
iPad 2 için güncelleme yapdım iOS 8.1 güncelledim Safari çok yavaşladı, tekrar eski ayarına dönmek münkünmü?
@Ebu Computer yardımcı olurmusunuz?