Temel Karamollaoğlu Rûdaw Tv de Hdp ile ortak çalışacağız

bi husben

Kıdemli Üye
İhvanforumun dili olsada konuşsa...

Yıllar öncesiydi....

Milli Görüşten gömleğini çıkarıp/değiştirip ayrılanlar Akpartiyi kurmuştu...

Saadetçiler ihvanforumda;
alabildiğine, nalına-mıhına, dinine-imanına, cennetine-cehennemine, akpartililere saldırıyordu...
çünkü evet bir gerçekti, milli görüş partisi saadet; destekçi ve sempati yönünden kan kaybediyordu...

hatırlıyorsun değilmi sevgili ihvanforum....

geldik günümüze; dün saadetçilerin yaptığını bugün akpartililer yapıyor...
demekki akpartililer; saadetçilerin durumuna düşmeniz yakınlaşmış....

iyide 16
Bu AK FAŞİSTLER herkesi hdpppp diye camurlamaya kalkınca hemen aklıma HAZİNE YARDIMI geliyor :)

DtEA75kXQAAx1J9.jpg

HDPye bu sene 90 MİLYON!

Geçen sene de bi bu kadar, yani son iki senede 180 MİLYON TL hazine yardımı, yetimin parasını, tüyü bitmemiş yetinin parasını aktaran cehapeeeeeeeee ve saadete yazıklar olsun :)

Diiiiii mi AK FAŞOLAR???

@ihvanistanbul

Sonrada hakaret eden biz oluyoruz değil mi

Şimdi akfaşo dediği için redyellow denen amipe hakaret etsem yine ceza verilecek

yahu redyellow sen ancak karapapazoğlunun zangocu olursun başa bir haltta olmaz senden

KAFKAS

Kıdemli Üye
Dy8hD57WsAEhG02.jpg

İZMİRDE HDP LEGAL PARTİ!!!

Başka yerde hdpppppppp diyerek RAKİPLERE çamur atma :)

TİPİK AKP ikiyüzllülüğü!
Red NEDEN BÖYLE ANLAMSIZ kıyaslar ile havanda su dövüyorsun!Sadece mevzuyu mecra dışına taşıma gayretleri ,alakası olmayan görüntü yüklemeleri başka bir şey değil!Karamollaoğlu nun beyanatları açık ,hdp nin barajı geçip mecliste Ak partiye karşı meclis çoğunluğunu ele geçirme planlaması yapması ile,şu koyduğun hamasi görüntüler ile hangi akla taktir mukayese ediyorsun!Legallik,meclis yardımı üzerinden kuru gürültü yapmak geçmişini çabuk unutan patentli milli görüşçülerin sadece bir hezeyanı olur.İki tane vekilin var!Partinin %50 si eder!Çıkmış hdp barajı geçsin diye uğraşırken ,ucuz hamasete kaçma !Al iki yüzlülükse buyur :)Acın tazelensin................

Necmettin Erbakan'dan HADEP'e destek

KAPATILAN RP'nin Genel Başkanı Necmettin Erbakan, polisin HADEP'e yönelik
operasyonlarını "tecavüz" diye nitelendirerek, "Emniyet kuvvetleri parti binalarına giremez. Bu geçirdiğimiz ara dönemin yasadışı görüntüsüdür" dedi.
Anayasa Mahkemesi'ndeki kapatma davası boyunca sürekli "DEP kapatılırken niye sessiz kaldınız" sorusuyla karşı karşıya kalan Erbakan, HADEP binalarının polisçe aranmasına sert tepki gösterdi. Daha önce DEP'in kapatılmasına "bölücülere destek oluyorlar" tepkisinden çekindikleri için sessiz kaldıklarını açıklayan Erbakan, dünkü RP Başkanlık Divanı toplantısında şöyle konuştu:
"Türkiye'nin yasaları içinde çalışan bir parti olan HADEP'in genel merkezinde yasadışı tecavüz vaki olmuştur. Hangi sebeplerle ve bahanelerle olursa olsun, Anayasa ve yasalarca devletin teminatı altında bulunan siyasi partilerde ancak onu denetleme yetkisine sahip olan kuruluşlar denetleme yapabilir.
Emniyet kuvvetleri, partinin daveti ve izni olmadıkça içeriye giremez.

http://www.milliyet.com.tr/1998/02/14/siyaset/siy10.html

Son düzenleme:

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
kafkas, ikiyüzlülük nasıl olur:

BİR YERDE KÖTÜÜÜÜÜ dediğin adama, partiye, kişiye, şeye BAŞKA BİR YERDE İHTİYACIN OLDUĞUNDA İYİİİİİİ demekle olur değil mi?

Sen Erbakan hocanın hiç hdp ile ittifak yapıyor bunlar ÇETE dediğini duydun mu?
Sen hiç erbakan hocanın hem hazine yardımı verip hem bunlar terörist dediğini duydun mu?

Ama erdoğan dedi!

Erdoğanın adayı hdp legal parti diyor izmirde.

Ama erdoğan HDP İLE İTTİFAK YAPIYORLAR; BUNLAR 4 LÜ ÇETE diyor, bu ikiyüzlülük olmaz mı diyorum???

Keşke anlayabilsen ama çok zor be kafkas!

Hem yandaş olmuşsun hem de kusura bakma FAŞİST!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
iyide 16

@ihvanistanbul

Sonrada hakaret eden biz oluyoruz değil mi

Şimdi akfaşo dediği için redyellow denen amipe hakaret etsem yine ceza verilecek

yahu redyellow sen ancak karapapazoğlunun zangocu olursun başa bir haltta olmaz senden

Ben isim vermedim, ben ırkçılık yapanlara akfaşist diyorum, yanlış mı, ırkçılık yapan faşist değil mi?

Ama sen bir siyasi partinin genel başkanına edepsizce, ahlaksızca, hayasızca hem de BABAN, DEDEN YAŞINDA BİR BÜYÜĞÜNE hakaret ediyorsun.

Neyse sana yakışır.

TIYNETİN BU ÇÜNKÜ!

bi husben

Kıdemli Üye
Ben isim vermedim, ben ırkçılık yapanlara akfaşist diyorum, yanlış mı, ırkçılık yapan faşist değil mi?

Ama sen bir siyasi partinin genel başkanına edepsizce, ahlaksızca, hayasızca hem de BABAN, DEDEN YAŞINDA BİR BÜYÜĞÜNE hakaret ediyorsun.

Neyse sana yakışır.

TIYNETİN BU ÇÜNKÜ!

isim vermedin yani genelleme yapıyorsun yanı senin yaptığın terbıyesızlık daha buyuk
dedem yaşında bir büyüğeymiş kime göre buyuk sana gore bana göre sinekten daha küçük

KAFKAS

Kıdemli Üye
kafkas, ikiyüzlülük nasıl olur:

BİR YERDE KÖTÜÜÜÜÜ dediğin adama, partiye, kişiye, şeye BAŞKA BİR YERDE İHTİYACIN OLDUĞUNDA İYİİİİİİ demekle olur değil mi?

Sen Erbakan hocanın hiç hdp ile ittifak yapıyor bunlar ÇETE dediğini duydun mu?
Sen hiç erbakan hocanın hem hazine yardımı verip hem bunlar terörist dediğini duydun mu?

Ama erdoğan dedi!

Erdoğanın adayı hdp legal parti diyor izmirde.

Ama erdoğan HDP İLE İTTİFAK YAPIYORLAR; BUNLAR 4 LÜ ÇETE diyor, bu ikiyüzlülük olmaz mı diyorum???

Keşke anlayabilsen ama çok zor be kafkas!

Hem yandaş olmuşsun hem de kusura bakma FAŞİST!
Şu kıyas metodun tam manasıyla facia .Buraya bir sürü, işine gelmeyecek yaptığın kıyas gibi örneklerle doldururum :)İki yüzlülük tanımı yapıyorsun?Yukarıda örnek verdim Erbakan ile alakalı yazının içini okumuyorsun ki:)Daha önce DEP'in kapatılmasına "bölücülere destek oluyorlar" tepkisinden çekindikleri için sessiz kaldıklarını açıklayan Erbakan :)

Madem o zaman sessiz kaldı ,sonra niye konuşuyor!O zaman bölücülere destek oluyorlar diye susuyor da sonra partinin değişen adına rağmen ideolojisi mi?Değişiyor da destek mahiyetinde konuşuyor!Senin tarifine göre yüklediğin anlama denk gelmez demeyeceksindir:)

Erdoğanın adayı hdp legal parti diyor söylemi ile Erdoğan ın hdp ile ittifak yapıyorlar 4' lü çete söylemini nasıl birbirine bağlıyorsun!Türkiye nin siyasi konjonktürü ortada ,yan yana gelmesi gerekenler ,yerine yan yana gelmemesi gerekenler, bir araya geliyorsa ,sonra çıkıp falanca hdp legal parti demiş diyerek çamura yatmanın bir anlamı yok.Meclise giren her parti kağıt üstünde legaldir.Lakin bunun legallik kısmının kağıt üstünde olduğu aşikardır,Dün hadep,dehap v.s... bugün hdp ideolojileri ortadadır. Yani bugün çıkıp da hdp legal değil illegal partidir ,bu partiyi !Ne parti olarak!Ne de bağımsız adaylarını seçime sokmayalım diyecek,Türkiye nin ne dış siyasetine uygun nede iç siyasetine uygun bir ortam vardır!Hal böyleyken çıkıp ta ,kağıt üstünde hdp legal parti diye;Karamollaoğlu gibi ,efendim siyasetten iki kere iki her zaman dört etmez,alenen ittifak yapamıyoruz ama meclise hdp de girince, meclis çoğunluğunu sağlayıp, cumhurbaşkanlığı sistemine karşı birlikte hareket edeceğiz demek ya da illa hdpyi meclise sokalım Ak partiye karşı diye de Cihangir İslam gibi bir vekile sahip olmayı gerektirmez!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bu adamın mantığı Ak Parti den belediye başkan adayı olacak seviyeye yükselirken,Senin genel başkanın;hdp ile orta çalışacağız diyerek, Ak partiye karşı hdp ile ittifak yapacak seviyeye iniyor!Yoruma gerek var mı:)

gamsız

Profesör
HADİ REİS MİLLÎ GÖRÜŞ GÖMLEĞİNİ ÇIKARIP KEFEN GİYDİ, PEKİ SEN MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİ ÜZERİNE İPCHPKK PİJAMASI NASIL
GİYERSİN...???

gamsız

Profesör
NASIL Kİ DÜNYA 5TEN
BÜYÜKSE Kİ ÖYLE
TÜRKİYE DE ŞER İTTİFAKINDAN (SAADET,CHPKK, İP) BÜYÜK VE GÜÇLÜDÜR BUDA BÖYLE BİLİNE...!

gamsız

Profesör
CHP, İP, HDP ve SP'nin tek bir projesi var:
"Erdoğan'ı devirmek"
Yani devleti talan etmek
RAB'bim fırsat vermesin

KAFKAS

Kıdemli Üye
Temel Karamollaoğlu:Bu o manaya gelir zaten:)Mecliste bulunan çoğunlukla beraber bu iş yürütülecek:)Ben şahsen hdp nin barajı aşacağı kanaatindeyim onu ifade edeyim:)Yalnız geçmişte de bunu söyledik,biz bu mesele gündeme geldiğinde,ittifak konusu,bir takım kamu oyu yoklamaları yaptık,kamu oyu yoklamalarında siyaseten şunu gördük:)İki kere iki her zaman dört etmiyor:)Bir bakıyorsunuz bazen beş ediyor,bazen de üç ediyor!Biz böyle bir ittifaka Hdp nin de dahil olması durumunda,bunun düştüğüne şahit olduk:)O zaman bunu yapmak:)Ne onlara,ne bizlere ciddi bir mana sağlayamayacak manasına geldi:)Bundan dolayı da bu ittifakı üçlü bir de demokrat parti girdi,iyi partinin amblemi altında girdi.Böyle bir yapı oluşmuş oldu:)Ben ümit ediyorum ki:)Mecliste hatta çoğunluk sağlandığı taktirde:)Mecliste Ak Partililerin bile:eek: yeri geldiği zaman yapılacak bu değişikliğe,destek vereceklerini bekliyorum,ümit ediyorum:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
SAADET PARTİSİN’DEN HDP’YE TEŞEKKÜR:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Niyazi Yanmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, HDP'nin büyükşehir ve merkez ilçelerde, Saadet Partili adayları destekleyeceğini söyledi.

Yanmaz, adaylarına desteklerinden dolayı HDP'ye teşekkür etti.

Şanlıurfa'da HDP'li adaylar, Saadet Partisi lehine çekildi

KAFKAS

Kıdemli Üye

KAFKAS

Kıdemli Üye
Temel Karamollaoğlu:Bu o manaya gelir zaten:)Mecliste bulunan çoğunlukla beraber bu iş yürütülecek:)Ben şahsen hdp nin barajı aşacağı kanaatindeyim onu ifade edeyim:)Yalnız geçmişte de bunu söyledik,biz bu mesele gündeme geldiğinde,ittifak konusu,bir takım kamu oyu yoklamaları yaptık,kamu oyu yoklamalarında siyaseten şunu gördük:)İki kere iki her zaman dört etmiyor:)Bir bakıyorsunuz bazen beş ediyor,bazen de üç ediyor!Biz böyle bir ittifaka Hdp nin de dahil olması durumunda,bunun düştüğüne şahit olduk:)O zaman bunu yapmak:)Ne onlara,ne bizlere ciddi bir mana sağlayamayacak manasına geldi:)

Çok değil yıllar önce değil!En son yapılan seçim !Seçimden sonra nasıl bir mutluluksa artık ağzı kulaklarına varıyor.Konuşurken!Daha ne kadar geçti mal meydanda da !Bu partiye de ,seçilen vekiline de,söylediklerine de ,diyecek çok da fazla bir şey yok!