uyku vakti:)nennii

eylül

Veled-i kalbî
[yt]5h31cg2KRrg[/yt]

biz hep uyutuluyor muyuz:confused1:

Elizan

Üye
€G€LI €F€;392550' Alıntı:
Hiç uyanamadık ki..

çok şükür ki ecdadımızda bizler gb değilmiş .. öyle olsaydı şayet, şuan birçok devletin gözü olan İSTANBUL'a sahip olamazmışız .. gecenin iyi niyetli düşüncesi olsun, yada kendimizi bir nevi avutmak olsun, artık adı herneyse .. geç olmadan uykuya daldığımız günlerin son bulması temennisiyle ..

selametle ..

eylül

Veled-i kalbî
€G€LI €F€;392550' Alıntı:
Hiç uyanamadık ki..

çok tatlı geliyor değil mi bu ninniler...kimin ne için söylediğine bile dikkat edemiyoruz...gaflet uykusu cana tatlı geliyor değil mi?

Elizan' Alıntı:
çok şükür ki ecdadımızda bizler gb değilmiş .. öyle olsaydı şayet, şuan birçok devletin gözü olan İSTANBUL'a sahip olamazmışız .. gecenin iyi niyetli düşüncesi olsun, yada kendimizi bir nevi avutmak olsun, artık adı herneyse .. geç olmadan uykuya daldığımız günlerin son bulması temennisiyle ..

selametle ..

uykudan uyanmak zor gelir bize...bırakın ışık gözümüzü alır...uyandığımız da belkide gördüklerimizden kaçacağız...
hı nerdesiniz, uyumak en iyisi değil mi?
ninni...uyumak istiyorum ben...yanlş olsada uyumak en güzeli, ölü gibi muafsınız herşeyden...
tabi bir de uyanmalr olmasa...

Elizan

Üye
uykudan uyanmak zor gelir bize...bırakın ışık gözümüzü alır...uyandığımız da belkide gördüklerimizden kaçacağız...
hı nerdesiniz, uyumak en iyisi değil mi?
ninni...uyumak istiyorum ben...yanlş olsada uyumak en güzeli, ölü gibi muafsınız herşeyden...
tabi bir de uyanmalr olmasa...

belkide .. ama şu gerçekte var ki; siz uyusanızda uyanık olsanızda güneş hep vardır ve var olacaktır .. yada şöyle diyeyim, bizlerin uyuması bizlere zarardan başka birşey getirmez, şayet etrafımızdakiler zarar vermek isteyen bir kesimse .. yeter ki, uyanık kaldığımız zamanları ALLAH'ın verdiği ölçüler doğrultusunda yaşayabilelim .. uyandığımızda sonuç günlük güneşlik olmayacaktır sanırım .. “Tedbir kuldan takdir Allah’tandır.” Hangi şartlar altında olursak olalım; bize verilen bu dünya hayatını en güzel şekilde değerlendirmenin ve içinde bulunduğumuz durumu hayra dönüştürmenin veya hayırdan koparmamanın formülü budur. uyuyarak sanırım tedbirde alınmaz sonuç hüsran olur ..

selametle ..