Yabancı dizi izliyor musunuz? :)

Meryem

Komplike
Bu arada Penny Dreadful şok edici şekilde bitti. 4. sezon onayını bekliyordum şahsen ama senarist "baş karakterin acısına daha fazla katlanamazdık" gibi bir açıklama yaptı. Bu açıklamayla, bu diziye verilen emeğin, özenin nasıl üst seviyede olduğunu görebilirsiniz. Çünkü baş karakter Vanessa Ives (Eva Green) gerçekten çok acı çeken bir insandı ve bu acıdan kurtulması mümkün değildi malesef. Aslında rezil etmeden, zirvede bırakılan işlerden biri oldu da diyebiliriz. Kalitesiyle, oyuncularıyla, konusuyla, her şeyiyle enfes bir diziydi. Mutlu sonla bitmedi, çünkü mutlu sonla bitecek bir hikaye değildi. Yine de çok güzel bitti.

ramazan_17

Yasaklı
serviver hastalık yaptı..oda bitiyor çok şükür yoksa tv le işim olmaz..

Ahmet

Çöl Aslanı
Devam o zaman :)

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Winter is coming...!

Stark Hanesi Layd Stoneheart ve saf salak Sansa starkların omuzlarında yeniden yükselecek!

Tyrion Reyizim, adamım 7 krallığın hükümdarlığını hak eden nadide insan hak ettiği değeri bulacak! ( mahkeme sahnesi neydi öyle ya )

Ejderhaların annesi, demir tahtın varisi, daenerys fırtınadadoğanımız, khaleesimizi acaba kim kurtaracak???

O alçak, o kaypak, o hayın cercei ne olacak???? Tüm bunların cevabı çok yakında! HBO'da!

:D :D :D
Bu dizide Sibel Kekilli'ye de rol vermişler doğru mu bu?

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
abi rol verdiler ve dizide oldurduler. Cok okuyor o cikali.
Yok ben yeni izlemeye başladım. Hani şu ak saçlı bir kadın var, elinde yumurtalarla gece ateşe girip sabaha ejder yavrularıyla çıkan.. O bölümlerdeyim..

Laf aramızda bu diziyi nasıl izliyorsunuz yahu? :D

alanyali07

Kıdemli Üye
Yok ben yeni izlemeye başladım. Hani şu ak saçlı bir kadın var, elinde yumurtalarla gece ateşe girip sabaha ejder yavrularıyla çıkan.. O bölümlerdeyim..

Laf aramızda bu diziyi nasıl izliyorsunuz yahu? :D
İzlemene değmez , aç bir belgesel izle daha iyi..araya aşırı müstehcen sahneler yerleştirmeleri boşuna değil..zihinleri bazı şeylere karşı uyuşturma projesi bence.. [emoji6]

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
abi rol verdiler ve dizide oldurduler. Cok okuyor o cikali.
İlk izlenimlerim:

Dizi, dünya kamuoyunu bebek ve çocuk katliamına alıştırıyor. Hemen hemen her bölümde bebekler ve çocuklar öldürülüyor, hemde açık açık. Rejisöre diyorum, hadi öldürdün de yakmak ne yahu! O değil dizi eleştirmenleride bi acaip. Bu noktayı hiç eleştirmemişler. Kıyas edecek olursak: Ev sahibini öldüren hırsızı kapı kilidini kırdı diye yargılamak gibi bir pozisyona geçmişler.. :blink:

Dizide korkunç çapta algı operasyonu yapılıyor!

nur_eslem

münzevi...
bu konuda çok cahilim demek ki, hiç yok...
çok eskiden perison break'ı arkadaşım zorla izlettirirdi, ki uyuya kalırdım(uykuya düşkünlüğümden değil o zamanlar talebeydim ki gün bize gece üçde başlardı yataklarımızla vedalaşmanın zorluğunu anlatamam o saatte :laugh: )
hasılı kelam başlamadan bitti ve bidaha hiç olmadı ilgim :D

özzey

♥özlemzeynep♥
ben de lost ve prison breakten sonra bir türlü hiç bir dizide aynı tadı yakalayamadım

Meryem

Komplike
Nasıl gidiyor abiler, ablalar? Konuma sahip çıkmamışsınız ben yokken. :(