Yamyamlar

Okyanus

Profesör
Bir bankada 5 tane yamyam, programcı olarak görevlendirilirler. Müdürleri onlara hitaben:
- "Şimdi burada çalışabilirsiniz. Burada iyi para kazanabilirsiniz. Ama yemek yemek icin bankanın kafeteryasına gideceksiniz ve diğer çalışanları rahat bırakacaksınız" der. Yamyamlar hiç bir çalışanı rahatsız etmeyeceklerine söz verirler. hafta sonra müdürleri gelir:
- "Çok iyi çalışıyorsunuz. Yalnız katınızdaki temizlikçi kız kayıp. Ona ne olduğunu biliyor musunuz?" diye sorar. Yamyamlarin hepsi hayır derler ve bu işle hiç bir ilgilerinin olmadığını söylerler. Müdür gidince yamyamların şefi yamyamlara döner:
- "Aranızdan hangi maymun temizlikçi kızı yedi?" diye sorar. En arkadaki yamyam alçak bir sesle cevap verir:
- "Ben yedim" Bunun üzerine şef söyle cevap verir.
- "Ulan aptal! Biz 4 haftadır grup müdürleri, bölüm müdürleri, proje yöneticilerini yiyip duruyoruz ki kimse farkına varmasın diye, nasıl olsa onların bir işe yaradıkları yok senin durup dururken temizlikçi kızı yemen şart mıydı?!"

Ahver

Âsî İşgâl Kuvvetleri
Bir film izlemiştim.Adam yamyamların eline düşüyordu.Nasılsa tek parça halinde kurtuldu,hatta onları ehilleştirdi falan.

Bunlar iş sahibi bile olmuş ama insan vejeteryanı olamamışlar.

Etçil yaratıklarlar işte,ne yapsınlar.:eek:leyo:

Ahver

Âsî İşgâl Kuvvetleri
Yok yok,baksana,yamyam deyip geçme,büyük çalışıyorlar.:D

Ne demişler "boğulursan büyük suda boğul.":)

Siz de âlemsiniz hocam.
"Her insan bir âlemdir.Her yamyam,bir âlem yutucudur"diye özetleyelim bari.:D

cahid

Kıdemli Üye
Ahver'in bu espirili yönünü ilginçtir daha yeni farketmeye başlıyorum...:) Normalde çok farklı zannederdim..

Okyanus

Profesör
Yok yok,baksana,yamyam deyip geçme,büyük çalışıyorlar.:D

Ne demişler "boğulursan büyük suda boğul.":)

Siz de âlemsiniz hocam.
"Her insan bir âlemdir.Her yamyam,bir âlem yutucudur"diye özetleyelim bari.:D

Başlığıda alem yutucu olarak değişsek gider diyorsunuz:DYamyamdan daha şık durdu.

Ahver

Âsî İşgâl Kuvvetleri
Ahver'in bu espirili yönünü ilginçtir daha yeni farketmeye başlıyorum...:) Normalde çok farklı zannederdim..

Rol yapıyorum hocam.:)
Normal ve anormal ruh hallerim buraya olduğu gibi yansıyor işte.: )
Sizin üyeliğinizden önceki dönemlerdekiler az çok bilir de,haklısınız epeydir sessiz halde olduğum için size ilginç geldi bu durum.:)

Çok devam etmeden susabilmek nasib olur inşaallah.

Başlığıda alem yutucu olarak değişsek gider diyorsunuz:DYamyamdan daha şık durdu.

Başlık sizin tercihinize bağlı hocam.
Yamyamların fikrini alsak ne derlerdi bunu bilemiyorum tabi.:)
Anneannem çok yiyenlere "aynıhan" der mesela.: )