Yapılacak Referandumla HSYK Yeniden Yapılandırılacak ( Paralelciler Gidiyorsunuz Toparlanın)

ramazan_17

Yasaklı
Kim nereye kayboldu hayal dünyasının hesapsızı. O zaman bu forumda bazı hizmetten arkadaslar banlandı ( ninja kedi gibi ) ben de ayrıldım. Yoksa 50 kere 30 Mart gibi secim olsa duruşumuz aynı.

ninja kediyi daha delikanforumdan tanırım f.güleni kendi babasından daha çok savunurdu..ama gerçekler ortaya çıkınca sanırım şu an psikolojik travma ilaçları kullanıyordur..:)

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
ninja kediyi daha delikanforumdan tanırım f.güleni kendi babasından daha çok savunurdu..ama gerçekler ortaya çıkınca sanırım şu an psikolojik travma ilaçları kullanıyordur..:)

Var mı baska böyle komiklik namına uydurduğun palavralar ?

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
fetulah beyi sırf kuran ve hadis ışığında eleştirdiğimiz için, "fetulah beye toz kondurmayan yönetim" tarafından uzaklaştırma cezası aldığımız günler geldi aklımıza...

hey gidi günler hey... :)

salimabi

Kısıtlı Erişim
AKP'nin etekleri tutusunca, yeni taktikler denemeye basliyor. Yargida yapilan iki secimi de acik ara hezimet ile kaybettiler. Buradan anlasiliyor ki, Hukuk adamlari AKP'ye kesinlikle itibar etmiyorlar. Ne Yargitay, ne de Danistay'da yapilan secimlerde AKP bir tane bile adayinin kazanmasina sebep olamadi. Oysaki o kadar da cok maaslarina zam yapma rusveti vermisti ki.

Bu demek oluyor ki, devlet adamlari AKP'nin ipini pazara cikaracaklar. Istedikleri kadar referandum gibi ucuzluklara sariladursunlar. Korkunun ecele faydasi yok :)
Namık Kemal ne demiş i hatırlattın şimdi bana :D

levent48

Kıdemli Üye
Nedir?... HSYK...Kaç kişi?... 22 kişi1 kontenjan Adalet bakanının kendisi...1 kontenjanAdalet bakanlığı müsteşarı ...4 kontenjan Cumhurbaşkanı tarafından doğrudan atanır...3 kontenjan yargıtay tarafından seçilir...2 kontenjan danıştay tarafından seçilir...1 kontenjan Adalet Akademisi tarafından seçilir...7 kontenjan yurt genelinde adli hakimlerce seçilir...3 kontenjan yurt genelinde idari hakimlerce seçilir...Toplam 22 kişiden oluşur...Şu anda skor Paralel:3 Hükümet:9 (iddia ediliyor)...Daha yurt genelindeki idari ve adli hakimlerin seçimi 12 Ekim'de tamamalanacak...Kısaca maçı en kötü ihtimal 15'e 7 hükümet alır...O 7 kişi de çayını sigarasını içer mesaisini bitirir...Zira görev taksimi Bakanlık uhdesinde...17 Aralıkta 2-3 kişinin kurul değişimi yapıldı...Arkadaşların alayı janta düştü...Kainat İmamı boşuna "Anam beni hiç doğurmasaydı..." diye kıvranmıyor...İş bitti...Artık kırılan kemiklerini saysınlar...
Eski defterlere bi daha bakalım...Gerçi paralel iflas etti onların bakması lazım....

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Bazı cemaatçi arkadaşların canhıraş şekilde tutuklanan polisleri savunmaları, hsyk seçimlerini konuşmaları aslında niyetlerini ortaya koymuyor mu?

Siz dini öne çıkaran bir cemaatsiniz

Ne işiniz var askerle, polisle, yargıyla

Sizlerin dini öne çıkardığınız için bu insanlara söylemeniz gereken tek şey "kul hakkına riayet" olmalı değil miydi?

Ha

Yok siz dini cemaat değilde ekonomik, siyasi bir cemaatseniz amenna

O Zaman haklısınız

Birşey diyemeyiz

Ama dini öne çıkarıp ta dinin tasvip etmediği/etmeyeceği şeyler yapmanıza da kimse sessiz kalmaz