Zaman gazetesine Polis baskını

PUTKIRAN

Kıdemli Üye

10403001_611680502270506_2438752335293507094_n.jpg

AKP'nin işlediği zulümlerde payınız az değil.
"Kim bir zalime yardım ederse, ALLAH o zalimi ona musallat eder." Hadis-i Şerif

Verda

Gales
Bana bazen danışıklı dövüş gibi geliyor =)

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
İsmailağa Cemeati'ni elbet burada hükümete kumpas kuran cemeate kıyaslamıyorum ama,

Bu cemeatin yarınlarda hükümet aleyhine her türlü ayak oyunlarını oynamayacağının garantisi var mı..?

Cübbeli mesela birçok vaazında aleyte bazı durumları dillendirdi biraz daha öteye geçip Hükümet'i cem'an topa tutabilirdi...

Buradaki üyeler ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum ama,

Namaz kılan, oruç tutan, gençliği İslam ahlakı ekseninde yetiştirmeye gayret eden bir cemeate karşı evvelden ne gibi bir düşmanlık yapılabilir ki...

Yani kalpleri Allah okur bizler değil...

Yarınların ne getireceğini bilemeyen ERDOĞAN'a bazı üyeler çok ahlaksızca vuruyorlar...

Sadece şunu ifade edecem,

Allah'tan utanın..!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
İsmailağa Cemeati'ni elbet burada hükümete kumpas kuran cemeate kıyaslamıyorum ama,

Bu cemeatin yarınlarda hükümet aleyhine her türlü ayak oyunlarını oynamayacağının garantisi var mı..?

Cübbeli mesela birçok vaazında aleyte bazı durumları dillendirdi biraz daha öteye geçip Hükümet'i cem'an topa tutabilirdi...

Buradaki üyeler ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum ama,

Namaz kılan, oruç tutan, gençliği İslam ahlakı ekseninde yetiştirmeye gayret eden bir cemeate karşı evvelden ne gibi bir düşmanlık yapılabilir ki...

Yani kalpleri Allah okur bizler değil...

Yarınların ne getireceğini bilemeyen ERDOĞAN'a bazı üyeler çok ahlaksızca vuruyorlar...

Sadece şunu ifade edecem,

Allah'tan utanın..!!!

Sen AKPli değildin değil mi? :)

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Sen AKPli değildin değil mi? :)

Ben adaletten yanayım...

Fethullah GÜLEN de olsa yaptıklarıyla övülür yaptıklarıyla haksız olduğu ifade edilir...

Benim ERBAKAN'cı olmam ERDOĞAN'a küfretmeyi gerektirmez ki...

Bunun tersi de söszkonusudur...

Yolsuzluk yapılmışsa, haram kazanç sözkonusu ise burada bunu meşru gören biri var mı..???

Eee şunu da söyliyeyim, sizin eleştirilerinizden biz bir yere varamayız açılçası kale de almam,

Çünkü eleştirdiklerinizi "gavur" zannediyorum da...

İste sizin bu halinizin altında yatan etken sebepsizce ERDOĞAN'ın oradan indirilmesidir...

11 seçim oldu, ama o seçimlerdeki tokatların tamamı sizlerin yüzünüzde patladı...

Çünkü kaale alınmıyorsunuz, sizin yaptığınız ahlaksızlığı ve aşağısızlığı kimse ciddiye almaz...

Boşuna da uğraşmayın...

Gökhan Kahraman @gkhnKhrman · 2 sa. 2 saat önce

Bediüzaman Hazretlerine :Hain,Ajan diye HAKARET eden Türk Solu dergisi,Nasıl oluyorda Cemaati destekliyor ???
Bediüzaman Hz.Buna taaccup ediyorum.Neyin hazreti.?Sultan Abdulhamid düşmanlığınınmı hazretimi?.Bunun için ittihatcılarla işbirliği yaptığı içinmi Hazret.Osmanlı devletinden kurtulmak için verdiği mücadele ilemi hazret.Yazdığı kitaplarında ipe sapa gelmez bozuk düşüncelerini yazdığı için mi hazret.Ali suavi'yi Cemalettin Efgani'yi M.Abduh'u Üsdat bildiği içinmi Hazret.azlum ölen hırıstıyanlarında cennete gideceğini söylediği içinmi hazret. İsevilerle Müslümanların omuz omuza vererek küfre karşı mücadele edeçek dediği içinmi Hazret.?
Bana göre Saidi Nursi'nin hakiki takipcileri Gülencilerdir.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ben adaletten yanayım...

Fethullah GÜLEN de olsa yaptıklarıyla övülür yaptıklarıyla haksız olduğu ifade edilir...

Benim ERBAKAN'cı olmam ERDOĞAN'a küfretmeyi gerektirmez ki...

Bunun tersi de söszkonusudur...

Yolsuzluk yapılmışsa, haram kazanç sözkonusu ise burada bunu meşru gören biri var mı..???

Eee şunu da söyliyeyim, sizin eleştirilerinizden biz bir yere varamayız açılçası kale de almam,

Çünkü eleştirdiklerinizi "gavur" zannediyorum da...

İste sizin bu halinizin altında yatan etken sebepsizce ERDOĞAN'ın oradan indirilmesidir...

11 seçim oldu, ama o seçimlerdeki tokatların tamamı sizlerin yüzünüzde patladı...

Çünkü kaale alınmıyorsunuz, sizin yaptığınız ahlaksızlığı ve aşağısızlığı kimse ciddiye almaz...

Boşuna da uğraşmayın...

Akpli olmayan meftun :)

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Herkes çalıştığının karşılığını alacaktır...

Siyasette de bu böyledir...

Kim daha iyi ve güzel hizmet sunuyorsa halk onları iktidara getirecektir...

Bugün ERDOĞAN yarın da KAMALAK olur...

Halkın tercihidir...

Falacaları kumpasla devirmek için kazık sivritmeye gerek var mı..?

Hiç gereği yoktur...

Zaten ERDOĞAN devri kapanıyor KAMALAK dönemi başlıyor çok yakında...