15 Martta Ne Olacak !

15 Mart Kasetinin İçeriği Ne Olacak

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

cemaliii

Kıdemli Üye
Polar Elamdarda artık el attı, vay hallerine :)
hepsinin yüzünde patlayacak Osmanlı tokadı

tabi tabii.çare polat.sizleri gördükçe bazen işçi partilimi acaba karşımdakiler diye düşünüyorum.zira onlarla aranızda sadece mahalle isimleriniz farklı.onlar perinçeğin milli cumhuriyeti getireceklerine inanıyor,siz ise polatın her derde deva filmleriyle intikam alınacağına. çuval olayının intikamı,israilden intikam,şimdide pensilvayadan intikam öylemi? hayalleriniz mübarek olsun.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com

tabi tabii.çare polat.sizleri gördükçe bazen işçi partilimi acaba karşımdakiler diye düşünüyorum.zira onlarla aranızda sadece mahalle isimleriniz farklı.onlar perinçeğin milli cumhuriyeti getireceklerine inanıyor,siz ise polatın her derde deva filmleriyle intikam alınacağına. çuval olayının intikamı,israilden intikam,şimdide pensilvayadan intikam öylemi? hayalleriniz mübarek olsun.

hainlerin cezası mahşere kalmaz !!!!

10006950_10151981072489397_270805178_n.jpg

hirahos

Kıdemli Üye
Paralel ablalar ikna turunda... :)

zulk@rneyn

Profesör
kaza anı, canlı ...
bir telefon geliyor. helikopter kazası var diye...
telefonu açan kişi, umursamıyor kapatıyor.

benim duyumlarımda böyle.

levent48

Kıdemli Üye
15 mart çok önemli değil...Önemli olan 16 Mart...Kırım'da referandum var...Kuzeyimizde hem Askeri yığınak hem de büyük düello hazırlığı var...

Suriye'de Süleyman şah türbesine destek Asker gönderildi...Çatışmalar çok şiddetli...Türkiye'nin müdahalesi dahi gündemde...

Körfez ısındı...Feracesi necasetli suud macera arıyor...Kıt ahmak beyni ile oyun kurarken kendi kuyusunu kazıyor....

Körolası paralelciler Türkiye'yi içine kapattı...Dünya barut fıçısı.....

hirahos

Kıdemli Üye
15 mart çok önemli değil...Önemli olan 16 Mart...Kırım'da referandum var...Kuzeyimizde hem Askeri yığınak hem de büyük düello hazırlığı var...

Suriye'de Süleyman şah türbesine destek Asker gönderildi...Çatışmalar çok şiddetli...Türkiye'nin müdahalesi dahi gündemde...

Körfez ısındı...Feracesi necasetli suud macera arıyor...Kıt ahmak beyni ile oyun kurarken kendi kuyusunu kazıyor....

Abi, sosyal medyada, sabaha karşı çok önemli gelişmeler olacak diye yazanlar var. Bu sabahı kastediyorlar zannedersem... Hayrolsun inşallah.

hirahos

Kıdemli Üye
Suriye'deki Türk askerine 'vur' emri!

Türkiyenin yurtdışındaki tek toprak parçası olan ve Suriye sınırları içinde yar alan Süleyman Şah Türbesi'nin bulunduğu bölgenin çevresi Esed ve Malikiye bağlı Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) güçleri tarafından ele geçirildi.

levent48

Kıdemli Üye

Polat'ı küçümseme... Bu dizi kitle eğitim enstitüsü...Dağdaki çobanı dahi uyandırma servisi...Geçenlerde arazi ölçümüne yaylaya çıktım bir çobanla karşılaştım...Maaşallah herşeyden haberi var....Nereden biliyorsun? diye sordum...Kurtlar Vadisi seyrediyormuş...Emin ol bu günkü bölümden sonra en derin uykudaki ortalama vatandaş bile "Paralel" nedir iyice öğrendi...Gülen en derin darbeyi bu gün aldı....Hele Ekrem Dumanlı Pana filme gidip görüşme yapmıştı...Başarılı olamamış....

levent48

Kıdemli Üye
Abi, sosyal medyada, sabaha karşı çok önemli gelişmeler olacak diye yazanlar var. Bu sabahı kastediyorlar zannedersem... Hayrolsun inşallah.

Erdoğan'ın bu sefer şakası yok...İnşallah Türkiye'yi tahrik etmezler...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Paralel ablalar ikna turunda... :)

hasan akar abinin videosu, bu durumda önemli oluyor. lütfen izleyin..

not: bu fetulahçılara merhamet etmemek gerek!!!

dehşet video..... hasan akar abi fetulah gülenin ihanetini deşifre ediyor. LÜTFEN İZLEYİN İZLETİN. UYANIN, UYANDIRIN...

Fethullah Gülen Ehl-i Sünnet Kalabilir Mi?

[video=vimeo;88747302]http://vimeo.com/88747302[/video]

hasan akar abimizden Allah (cc) razı olsun. abimizin duacısıyız. bu sohbetinden dolayı tebrik ediyoruz.

videodan başlıklar...

16:00 dakikadan sonrasına bakılabilir. (fetulahçıların manyetizma altında mı olduğu?, ecevite şefaat meselesi...)
20:00 dakikadan sonrasına bakılabilir. (fetulahçıların dinin dışına çıktığı alanlar olduğu ile ilgili...)
35:00 dakikadan sonrasına bakılabilir. (fetulahı kastederek, kişinin namazı sizi aldatmasın diyor...)
42:00 dakikadan sonrasına bakılabilir. (fetulahçılar herşeyi göze almış diyor...)
43:00 dakikadan sonrasına bakılabilir. (tehdit aldığını söylüyor)
57:00 dakikadan sonrasına bakılabilir. (tesettüre teferrüat diyenlerle ilgili...)
01:01:00 dakikadan sonrasına bakılabilir. (fetulahçıların ülkedeki anarşiye katkısı... fetulahın bedduasının şifreleri...)

zulk@rneyn

Profesör

Süleyman şah türbesi ve etrafını ışid ele geçirdi.
bu ışid in türbelere ve camiilere saygısı yok.
ele geçirdikleri bölgedeki türbeleri ve camiileri yakıp yıkıyorlar.

en son Ahmet el haznevi camii ni yıktılar.
Ve nakşibendi Şeyhlerinden Ahmet el haznevi (k.s.) hazretlerinin torunlarını esir aldılar.
bunlar çıldırmış.

sıcak çatışma ihtimali yüksek...
böyle bir şey olursa türkiye girer.
türkiye karşılık verirsede ışid türkiyeye girer.

bunlar ırakdada, suriyede savaşıyorlar.
ülkemizde de savaşırlar.

levent48

Kıdemli Üye
Süleyman şah türbesi ve etrafını ışid ele geçirdi.
bu ışid in türbelere ve camiilere saygısı yok.
ele geçirdikleri bölgedeki türbeleri ve camiileri yakıp yıkıyorlar.

en son Ahmet el haznevi camii ni yıktılar.
Ve nakşibendi Şeyhlerinden Ahmet el haznevi (k.s.) hazretlerinin torunlarını esir aldılar.
bunlar çıldırmış.

sıcak çatışma ihtimali yüksek...
böyle bir şey olursa türkiye girer.
türkiye karşılık verirsede ışid türkiyeye girer.

bunlar ırakdada, suriyede savaşıyorlar.
ülkemizde de savaşırlar.

Türk genelkurmayı "Her türlü planlar masa üstünde...Sınırda bulunan zırhlı birlikler ve hava unsurları alarmda"

Kaynak:Ajanslar

cemaliii

Kıdemli Üye

Polat'ı küçümseme... Bu dizi kitle eğitim enstitüsü...Dağdaki çobanı dahi uyandırma servisi...Geçenlerde arazi ölçümüne yaylaya çıktım bir çobanla karşılaştım...Maaşallah herşeyden haberi var....Nereden biliyorsun? diye sordum...Kurtlar Vadisi seyrediyormuş...Emin ol bu günkü bölümden sonra en derin uykudaki ortalama vatandaş bile "Paralel" nedir iyice öğrendi...Gülen en derin darbeyi bu gün aldı....Hele Ekrem Dumanlı Pana filme gidip görüşme yapmıştı...Başarılı olamamış....

kurtlar vadisindeki vahap kuzuzade kimdir?

Sofuoglu

Ordinaryus
Geçen pazar günü bi etkinlikte bu son olaylar hakkında Münazara yaparken! İzmirde cemaatin tanınan abilerinden! Biriymiş(dokuz eylül universitesinde öğretim görevlisi) Erdoğan'la Öcalan'ın osloda görüştüklerinin görüntülerini izlediğini söyledi!
Bende kendisine "o vakit Başbakan'ın bunlar(servis edilen kasetler) cemaatin işi söyleminin doğru olduğunu"söyledim!
Bana "sen sonuca bak sonuçta görüşmüş bu doğrumu" dedi!
Sanırsam yakinda bu tarz bi kaset servis edebilirler!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Yarın 15 Mart. Hangi tür kaset çıkacak meraksız beklemekteyim. Galiba maaş günü olması daha cazibeli.:) Memurlar maaşlarını çekerken sakin atmleri tercih etsinler. Hele Halkbanktan çekenler çok daha dikkatli olsun. :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Maalesef bunu da duymuştum. Biz adamı banyosunda bile görüntüleriz diyerek baskı kuracakları söyleniyordu. Cemaatin intihara tam teşebbüsüne bir örnekte bu olur. İnşallah öyle bir çirkinlik yapmazlar.