Abdüllatif Şener'in Mason Olma Anı

missilo

Asistan
Bir türlü anlayamıyorum..Ekten pekten olayların ucu en sonunda Hoca Efendiye uzanıyor..Yahu Hoca Efendiyi eleştireceksiniz veya öveceksiniz başka olayları neden gösterip övmeyin veya eleştirmeyin...
Yüreğiniz el veriyorsa açın bir konu..Orada eleştirilerinizi veya övgülerinizi belirtin.

Bîdâr

Aktifleşmemiş
AKP'nin 59. MKYK toplantısına katılan Şener, partili arkadaşları tarafından nasıl karşılandığını ve Başbakan'la ne gibi diyalog yaşadığını anlattı.

AK Parti'nin önceki gün toplanan ve yaklaşık 7 saat süren Merkez Karar Yürütme Kurulu toplantısına katılan Abdullatif Şener, toplantıda tüm üyelerle sıcak bir diyalog yaşadıklarını belirtirken, Erdoğan'la nasıl bir yakınlaşması olduğu sorusuna ise, 'Sayın Başbakan her zaman bana ismimin kısaltılmış hali olan Latif diye hitap eder. Dün de yine oldu oldu. Her zaman kurucusu olduğum partinin iyi yönde gitmesi için ve Türkiye'yi iyiye götürmek için önerilerim oldu, dün olduğu gibi' dedi

Kaynak

Hizmet_88

Paylaşımcı
Tam bilmediğim bir konuda su-i zann etmek istemiyorum..Ama su an yeni bir parti kurma hazırlığı içersnde olduğu söyleniyor. Ve devamlı AKP yi eleştiriyor ALLAH sonunu hayr etsn..

Ahi Evran

Profesör
Bir türlü anlayamıyorum..Ekten pekten olayların ucu en sonunda Hoca Efendiye uzanıyor..Yahu Hoca Efendiyi eleştireceksiniz veya öveceksiniz başka olayları neden gösterip övmeyin veya eleştirmeyin...
Yüreğiniz el veriyorsa açın bir konu..Orada eleştirilerinizi veya övgülerinizi belirtin.

Önce mezhepsizlerden başlandı, sonra arada Hocaefendiye'de bir iki laf atalım dendi...
Baktım da olay nerden nereye gelmiş...
Aynı rotayenlerde konuşma yapan Tayyip Erdoğan'a laf yok...

oguz

Yeni
Kimin ne olduğunu ancak Allah bilir
Mason demek yahudiye onun çıkarlarına avrupalıya hizmet etmektir
böyle olunca
şimdi bizim bazı siyasetçi ve sözde din adamı hocaefendilerin konumunu acaba diyanetemi sorsak...yanlış anlamayın sadece merak ettim.