agbi ESKİDEN SIKI AK PARTİ

abdullah birisi

Kıdemli Üye
çok şükür, eskilerden şu ana kadar, beyaz dediğimize siyah, siyah dediğimizede beyaz hiç demedik.... dünün dostlarını, bugün düşman, dünün düşmanlarını bugün dost gösterenlerin, yarın kimleri dost, kimleri düşman göstereceklerini kim bilebilir.....

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Yahu çoğunluk çoğunluk, çoğunluk hakkı belirlemez lütfen biraz şuurlu olun muhteremler, hakkı belirleyen çoğunluk değil ALLAH'tır Resulüdür. Nice Peygamberlerin ümmetleri az olmuş çoğunluk o Peygamberlere uymamıştır peki o çoğunlukmu hakmıydıki, Peygambermi haşa batılmı ki çoğunluk belirleyicimi olur?
Böyle bir anlayış yok dinimizde!

Hak şeriata uyulduğu sürece belirlenir. Akpartinin bir yığın şeriate muhalif fiili uygulaması vardır.
ALLAH kitabında zalimlere meyl etmeyin onlara hiçbir konuda yardımcı olmayın yoksa yakarım diyor ama Akparti amerikaya üç İslam beldesinin işgalinde fiilen destek olup ayete muhalif ediyor ve sizde gelip burada ''işte müslümanların çoğu bu partiyi destekliyor bizde bu safda duralım hakkı savunalım ki din düşmanı chp gelmesin'' diyorsunda chp den kaçarken Akpartinin amerikancılığı avrupacılığı ve faizciliğine sarılıyorsun yahu ölümü gösterip seni sıtmaya razı ediyorlar.

Halbuki şeriati savunan bir Milli Görüş var. Senin bu görüşe sahip çıkıp ülkemizde ve dünyada hakkın hakimiyeti için mücadele etmen gerekirken gidiyorsun işbirlikçi partilerin peşinden bir yığın müslüman kanına, namusların kirletilmesine, işgallere, sömürüye, faizciliğe tüm suçlara ortak oluyorsun hiç akıl karımı bu iş?

Yarın öleceğiz Rabbimize hesap vereceğiz ayetlerine şeriate karşı muhalefet eden yöneticilerin neden peşinden gittiğini ve bu gidişatın bedellerini sana tek tek sormayacakmı sanıyorsun?

lafons7275

Kıdemli Üye

Akpartinin bir yığın şeriate muhalif fiili uygulaması vardır.

Akp nin ülkeyi asrı saadete çevirdiğini söylemedim kardeşim?

Bize akp nin içinde bulunmadan bu ümmetin çok daha iyi konuma nasıl geleceğini anlatır mısın?

Akp yi devirip saadeti nasıl iktidar yaparız onu anlat bize?

Seçimler yaklaşıyor, araştırma şirketlerinin anketinde saadeti % 30 larda görmemizi sağla vallahi billahi saadete oy vereceğim. Ama saadet % 2-3 lerde iken bana yine de saadete vermemi söyleme. Bu chp yi iktidara getirmek olur.

salimabi

Kısıtlı Erişim
Sen değilmi idin ankette F.Gülen pozitiv yorum yapan YAA SEN UTANMAZMISIN @salimabi SEN UTANIMIYORSUN ANLADIK BARİ ALLAH tan kork. ÜYELERİN mesajların alıntısını yap ............. ................ TOPLUMDA BİLİNEN KÜFÜR ü noktalayıp TAHRİK et sonra @Ahmet senin tahrik ettiklerine CEZA versin.

BENİM BURADA MİLLİ GÖRÜŞ ALEHİNE BİR CÜMLEMİ GETİR ALLAH ŞAHİDİM FORUM a girmicem SP veya ERBAKA değil MİLLİ GÖRÜŞ ALEHİNE Bana göre Milli Görüş İSLAM a Hizmet + Vatan a hizmettir.

@Dua Nur adlı üye GERÇEKTEN BİR PRAVAKATÖR dür Foprum a girdiğinde F.GÜLEN CEMEATİN den gözüküp SP ne ve mahmud efendi cemeatine SALDIRIRDI Şimdi ise durumu bu kalkmış PİŞKİNLİKLE BİRŞEYLER SÖYLÜYOR.
.....................................................................................................................................

amca

Profesör
Konu baştan hatalı...

Dün Erdoğanı eleştirip bugün yanında olabilir insandır yanılmıştır...

Dün Erdoğanın dostu olup bugün düşmanı olabilir insandır yanılmıştır...

AMMA ADAM KENDİNE BİR RÜTBE BİÇİYOR...UÇUYOR, EVLİYALAR, MELEKLER KONUŞMADIĞI KİMSE YOK... BİR YANDAN DA BAZI SALAKLARI KANDIRMAK İÇİN DURMADAN KENDİNE KÖPEK DİYOR... AHA BU ADAM SAF DEĞİŞTİRDİ İSE, BU OLACAK İŞ DEĞİL... EVLİYA İSEN EVLİYA GİBİ DAVRAN SOYTARI İSEN SOYTARI GİBİ DAVRAN... Aslında adam soytarı olduğunu ispatladı da ülkede soytarı hayranı çok neylersin...

lafons7275

Kıdemli Üye

AMMA ADAM KENDİNE BİR RÜTBE BİÇİYOR...UÇUYOR, EVLİYALAR, MELEKLER KONUŞMADIĞI KİMSE YOK... BİR YANDAN DA BAZI SALAKLARI KANDIRMAK İÇİN DURMADAN KENDİNE KÖPEK DİYOR... AHA BU ADAM SAF DEĞİŞTİRDİ İSE, BU OLACAK İŞ DEĞİL... EVLİYA İSEN EVLİYA GİBİ DAVRAN SOYTARI İSEN SOYTARI GİBİ DAVRAN... Aslında adam soytarı olduğunu ispatladı da ülkede soytarı hayranı çok neylersin...

Bu taraftan olayı görmedim. Çok yerinde bir eleştiri. Bunu arasıra kullanırım ona göre :)

agbi

Yasaklı
.....................................................................................................................................
@Ahmet SİZİN ŞIMARTIĞINIZ ÜYENİN MESAJINI ALINTI YAPTIM ......................... bUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLİYORUM VE @salimabi ye cevap veriyorum ................................ DEDİKLERİNİN MİSLİ MİSLİ Nİ SANA İADE EDİYORUM KABUL ETME YERİNİ SEN TAYİN ET ARTIK NE DEDİ İSEN artık desem SENİN GİBİ BASİT BİRİ OLUYORUM DEMİYECEĞİM.Sana benzemekten ALLAH a sığınırım

10389962_1462612470689697_9203381538131641930_n.jpg

agbi

Yasaklı
Konu baştan hatalı...

Dün Erdoğanı eleştirip bugün yanında olabilir insandır yanılmıştır...

Dün Erdoğanın dostu olup bugün düşmanı olabilir insandır yanılmıştır...

10635955_1462552217362389_3991188143451265585_n.jpg

Doğruyu bilen bir tek ALLAH

Bu iddialarından çok eminsen ALLAH ı Şahid tut Ben F.Gülen için bunu diyorum de AHİRET sorumluluğumu biliyorum de.

HADİ İDDİA ETTİĞİNE GÖRE AHİRETTEN KORKMA. Sn @amca

agbi

Yasaklı
Davasinda samimi olmayanlar elekten düşer adam gibi adamlar daima dik dururlar dik yürürler yollarina devam ederler

SİZ mi davanızda SAMİMİSİNİZ Siz Ortama göre uyum sağlarsınız bak bakalım aşağıdaki tazıya ne dicen ?

10252107_1462545754029702_5473888393995619510_n.jpg

10551073_1447001148917496_9159441704594862356_n.jpg

10537149_1447000882250856_8133832026640920908_n.jpg

DÜRÜSTSEN YORUM YAP BASİT SOKAK USLUBU İLE ...................... yorum yapma iadesinde acınacak duruma düşersin o ............. ların.

agbi

Yasaklı
Agbi ,amca ile mahkeme işi ne oldu?

Dün Av.Sordum davayı İZMİR de damatlarım ve Kızlarım açtı yani DÖRT dava İSTANBUL a gitmiş ama ADLİ tatil ayrıca Adşi tatil sonrası ESAS BENİM DAVAM var @amca ile İHVAN FORUM a girdiğim andan itibaren Forum a tüm yazılan mesajların kopyası var Onun daha evvel Işık Sigorta olsun Ak parti için dedikleri ( Kendi düşünceleri alıntı değil ) Uzun lafın kısası YANDI KETEN HELVASI

agbi

Yasaklı
Agbi ,amca ile mahkeme işi ne oldu?

Dün Av.Sordum davayı İZMİR de damatlarım ve Kızlarım açtı yani DÖRT dava İSTANBUL a gitmiş ama ADLİ tatil ayrıca Adşi tatil sonrası ESAS BENİM DAVAM var @amca ile İHVAN FORUM a girdiğim andan itibaren Forum a tüm yazılan mesajların kopyası var Onun daha evvel Işık Sigorta olsun Ak parti için dedikleri ( Kendi düşünceleri alıntı değil ) Uzun lafın kısası YANDI KETEN HELVASI

BURASI

Düşünce platforumu

Düşünceleri beğenirsin beğenmezsin bu ayrı

Fakat @amca bey gibi NAMAHREM konulara girersen hele hele Uzak akrabam olan Bayanları kızım olarak enpoze edersen

BUNUN KANUN dada yeri bellidir AHİRET tede @amca bunu yaptı HEM BU DÜNYADA ÇEKECEK hemde Ahirette Benim ve Kızlarımın karşısına çıkacak.

Dua Nur

Kıdemli Üye
BURASI

Düşünce platforumu

Düşünceleri beğenirsin beğenmezsin bu ayrı

Fakat @amca bey gibi NAMAHREM konulara girersen hele hele Uzak akrabam olan Bayanları kızım olarak enpoze edersen

BUNUN KANUN dada yeri bellidir AHİRET tede @amca bunu yaptı HEM BU DÜNYADA ÇEKECEK hemde Ahirette Benim ve Kızlarımın karşısına çıkacak.

Kimse dikkat etmez böyle şeylere , gerek yoktu agbi. Böyle şeyler insanı yıpratır.

kilicarslan

Kıdemli Üye
@agbi Allah tan utanin artik, bizden utandiginiz yok.

Yukarda Davutoglu : sözde isid terör örgütü degil öfekeden biraraya gelmis bir topluluk demis"

hadi göster bakalim nerde ne zaman demis, simdiden uyarayim o röpartaji bastan sona okudum haberin olsun!

Söylenenleri çarpıtıp caps çekince inandırıcı olmuyorsunuz.
Aksine işin doğrusunu bilene karşı çok itici oluyorsunuz.

salimabi

Kısıtlı Erişim
@Ahmet SİZİN ŞIMARTIĞINIZ ÜYENİN MESAJINI ALINTI YAPTIM ......................... bUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLİYORUM VE @salimabi ye cevap veriyorum ................................ DEDİKLERİNİN MİSLİ MİSLİ Nİ SANA İADE EDİYORUM KABUL ETME YERİNİ SEN TAYİN ET ARTIK NE DEDİ İSEN artık desem SENİN GİBİ BASİT BİRİ OLUYORUM DEMİYECEĞİM.Sana benzemekten ALLAH a sığınırım

[email protected] a gel diye kaç sefer söylicez sana korkak

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Akp nin ülkeyi asrı saadete çevirdiğini söylemedim kardeşim?

Bize akp nin içinde bulunmadan bu ümmetin çok daha iyi konuma nasıl geleceğini anlatır mısın?

Akp yi devirip saadeti nasıl iktidar yaparız onu anlat bize?

Seçimler yaklaşıyor, araştırma şirketlerinin anketinde saadeti % 30 larda görmemizi sağla vallahi billahi saadete oy vereceğim. Ama saadet % 2-3 lerde iken bana yine de saadete vermemi söyleme. Bu chp yi iktidara getirmek olur.
Ahhh kardeşim eğer sen inansaydın bugün senin gibi milyonlar var onlarda inansaydı bugün Milli Görüş iktidara gelirdi ama hiçbiriniz inanmıyorsunuz o yüzden bu zilletlere düşüyoruz.
Diyoruz ki dünyada hangi liderin peşinden gittiyseniz o liderin iyi ve kötü tüm yönetimlerinden mes'ulsünüz.
Eğer bir önceki mesajlarımda Akpartinin İslama aykırı yönetimlerinin hesabını biz ALLAH'a veririz diyorsan oyunu ver kardeşim eğer ben İslama aykırı hiçbir yönetimin mesuliyetine girmem hesabını veremem diyorsan doğruyu savunan İslama aykırı olmayan Milli Görüşü savun o kişi tek bir kişi sen olsan bile savun.
İşte imtihan budur.
Ehli sünnet hassasiyetin var ne güzel elhamdulillah ama ahirette Akpartiyi desteklemenin hesaplarını hiç tartmıyorsun ALLAH'A chp gelmesin diye akpye oy verdim yoksa saadete verecektim ama seçilecek gibi değildi anketler akpyi gösteriyordu. Dediğinde ALLAH razı olurmu olmazmı bir düşün!

ALLAH c.c. hud suresinde zalimlere meyl etmeyin onlara yardımcı olmayın yoksa size ateş dokunur diyor ama Akparti zalimlere hem meyl ediyor hemde yardım ediyor ve bu ayetlere senin oyunla yönetime gelip karşı geliyor.
ALLAH c.c. yahudi ve hristiyanları asla dost edinmeyin diyor ama Akparti fiili dostluk kuruyor sende diyorsun siyaset gereği taktik icabı diyorsun ama ALLAH kitabında taktik icabı siyaseten dost olabilirsiniz demiyor kafandan şekle sokuyorsun ve olura getiriyorsun Akpartiye ve milli görüş dışındaki tüm partilere oy veren herkes İSLAMA göre oy vermiyor ya neye göre veriyor KENDİ KAFASINA GÖRE VERİYOR!
Aksini iddia eden bana ayet ve hadislere Akpartinin hak olduğunu ispat etsin 12 yıldır bir tane böyle yiğit çıkmadı karşıma!
Unutma ahiret var!

amca

Profesör
10635955_1462552217362389_3991188143451265585_n.jpg

Doğruyu bilen bir tek ALLAH

Bu iddialarından çok eminsen ALLAH ı Şahid tut Ben F.Gülen için bunu diyorum de AHİRET sorumluluğumu biliyorum de.

HADİ İDDİA ETTİĞİNE GÖRE AHİRETTEN KORKMA. Sn @amca

Ben Allah CC korkarım Agbi...

yaşamımda tek üzüldüğüm nokta sizin ve size benzeyen fanatik insanla burada tartışmak ... Defalarca bana hakaret ettiniz benim ne söylediğimi bildiğin halde anlamazdan gelip üstüme geldin... Ve ben sana diğer dünya için hakkımı helal ediyorum... Bu dünya içinse her platformda ahitleşmeye tartışmaya hazırım...

Allah CC yar ve yardımcımız olsun...