agbi ESKİDEN SIKI AK PARTİ

Yahayy

Kıdemli Üye
Forumun siyasi tarafı islami tarafından daha etkin. Herkes bir IŞİD tutturmuş tükaka gidiyor.
Yahu cübbeli denen adam 28 şubat sürecine kadar IŞİD den daha beter söylemleri olan, en iyi islam Afganistan'da yaşanıyor, şerri şerif devletinin tam tanımı orası yeniden oradan şeriat yükselecek diyordu.

IŞİD'e köpüren insanlar, mezheplerinde bir farz namazı kasten terkedenin 4 hak mezhepten 3 ünde öldürülme, birinde dövülerek hapsedilme cezası hükmü uygulanması gerektiğini bimiyorlar mı?

Yoksa burada herkes mezhepsiz mi? Yok eğer mezhebiniz varsa IŞİD'e neden kızıyorsunuz, siz uygulayamıyorsunuz ama adamlar Allah adına sizin dini hükümlerinizi uyguluyor, hatta teşekkür etmeniz lazım.

Doğruluğu kalabalıklarda ve kelle sayılarında, çoklukta olduğunu sananlar kendileri milli görüşle birlikte kayda değer bir rakam kadar kalmayınca, o onunla ilgili değil bu bununla ilgili değil demeye başlamışlar, halbuki Milli Görüş dini temellere dayalı bir ekoldür, madem çoğunluk yanlışta ittifak yapmayacaktı nerede bu çoğunluk? işlerine gelince hep azınlıklar hakkı söylemiş bu zamana kadar diye öz eleştiri yapabiliyorlar.

Ümmet 73 fırka imiş, naciye fırkası da, güya ashabın yolundan gidenlermiş, kim belirliyor bu yolu, kerameti kendinden menkul, devlet eli ile din icad et sonra bu yol ashabın yolu olsun, uyanlara da Allah'ın rızasını vaad et. Seni saptırıcı şeytan, seni sağdan yanaşan şeytan seni, aklını kullananlar için hilen çok zayıf ama, aklını arka cebine koyup baronlarına karşılıksız kullanıma sunanlar için pislik içinde yüzmek Allah'ın vaadi, yadırgayamayız, İslam ümmeti denen coğrafyada hal ortada, Türkiye olarak biz de ikiyüzlü bir parçasıyız bu şeytani oyunun.
Bir kere bir düşünür araştırır insan bu hadisin ravi'si kim Muaviye.

sayın Muaviye, oğlunuzla birlikte takip edilecek ashab mı bıraktın, peygamber ailesi, çocuğu demedin kılıçtan geçirip, aç susuz çöllerde katlettin, başlarıyla mızraklara oyuncak yaptınız, sonra oturduğu yerden 73 fırka icad etmiş, en doğrusu da kendisi hazret.

Mide bulandırıcı bir kumpas içinde insanlar şeytanın oyuncağı olmuşlar, şeytan ahdine vefalı çıkıp insanları akıllarını kullanmaktan geri bırakmış, çok açık görebiliyoruz, yollara oturmuş, sağdan, soldan yanaşmış ve "pek azını şükredenlerden bulacaksın" vaadini tecelli ettiriyor an be an.

Tapatalklandı.

agbi

Yasaklı
.....................................................................................................................................

@Ahmet SİZİN ŞIMARTIĞINIZ ÜYENİN MESAJINI ALINTI YAPTIM ......................... bUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLİYORUM VE @salimabi ye cevap veriyorum ................................ DEDİKLERİNİN MİSLİ MİSLİ Nİ SANA İADE EDİYORUM KABUL ETME YERİNİ SEN TAYİN ET ARTIK NE DEDİ İSEN artık desem SENİN GİBİ BASİT BİRİ OLUYORUM DEMİYECEĞİM.Sana benzemekten ALLAH a sığınırım

10389962_1462612470689697_9203381538131641930_n.jpg

[email protected] a gel diye kaç sefer söylicez sana korkak

@salimabi Burada TOPLUMSAL OLAYLARI TOPLUM ÖNÜNDE İSTİŞARE & MÜNAZARA & TARTIŞMA vb yapıyoruz O ZAMAN SENİNLE TEKE TEK Burda bunu Forumda yaşama geçirmeliyiz.

Ne o yani SOKAK AĞZI İLE BİZM SOKAĞA gel veya ARKA sokağa gel demek NE DEMEK.

Davanda Samimi isen , TC Tarihinin Sosyal olaylarına vakıfsan bilgi birikimine güveniyorsan çıkarsın TOPLUM ÖNÜNE agbi bak burada hatalısın işte belge işte yorumlar vb.vb.

Bir Müslüman DAVASIN da ne kadar samimi olursa olsun Aynız zamanda başka üye adı ile yazmayacak kadar ŞEREFLİDİR yani DÜŞÜNCE SAHTEKARI DEĞİLDİR.

agbi

Yasaklı
.....................................................................................................................................

@Ahmet SİZİN ŞIMARTIĞINIZ ÜYENİN MESAJINI ALINTI YAPTIM ......................... bUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLİYORUM VE @salimabi ye cevap veriyorum ................................ DEDİKLERİNİN MİSLİ MİSLİ Nİ SANA İADE EDİYORUM KABUL ETME YERİNİ SEN TAYİN ET ARTIK NE DEDİ İSEN artık desem SENİN GİBİ BASİT BİRİ OLUYORUM DEMİYECEĞİM.Sana benzemekten ALLAH a sığınırım

Ben Allah CC korkarım Agbi...

yaşamımda tek üzüldüğüm nokta sizin ve size benzeyen fanatik insanla burada tartışmak ... Defalarca bana hakaret ettiniz benim ne söylediğimi bildiğin halde anlamazdan gelip üstüme geldin... Ve ben sana diğer dünya için hakkımı helal ediyorum... Bu dünya içinse her platformda ahitleşmeye tartışmaya hazırım...

Allah CC yar ve yardımcımız olsun...

@amca

Burası bir Sosyal olayların yorumlandığı paylaşıldığı bir yer Belirli seviyelere kadar SERT Yorumlar olabilir FAKAT SEN SEVİYENİ AŞTIN Benimle Soyismi ve uzaktan akrabalık ilişkileri olan KIZLARI BİR MÜSLÜMAN a yakıışmayan uslup le FORUM a Benim kızlarım olarak enpoze etmeye çalıştın BEN BUNDAN DOLAYI SAVCILIĞA Dilekçelerimi verdim.Bana göre BU DÜNYA dada AHİRETT tede Bunun karşılığını alman gerekir.Yakında tebligat gelir İP adresini Enes ten istemedim ona ihtiyacım yok.

AYRICA tarikatlar için dediklerini ben uydurmadım kendi mesajlarında var BEN SENİ YALNIZCA KIZLARIMA yaptığın NAMUS İFFET konusu olan TANIMLARINLA verdim mahkemeye ayrıca Her iki damadım da ayrıca başvurdular.

HAAA kalkarsın burda KIZLARIM dan " Özür dilerim Kendime hakim olamadım Soyadı benzerliğinden dolayı sizi Bir Müslüman a yakışmayacak şekilde Forum da tanımlamalar yaptım hakkınızı helal edin. " ALLAH şahidim her iki damadıma baskı yaparak davalarından vaz geçiririm ALLAH a şükret İki damadım da ALLAH tan korkan insanlar

salimabi

Kısıtlı Erişim
@salimabi Burada TOPLUMSAL OLAYLARI TOPLUM ÖNÜNDE İSTİŞARE & MÜNAZARA & TARTIŞMA vb yapıyoruz O ZAMAN SENİNLE TEKE TEK Burda bunu Forumda yaşama geçirmeliyiz.

Ne o yani SOKAK AĞZI İLE BİZM SOKAĞA gel veya ARKA sokağa gel demek NE DEMEK.

Davanda Samimi isen , TC Tarihinin Sosyal olaylarına vakıfsan bilgi birikimine güveniyorsan çıkarsın TOPLUM ÖNÜNE agbi bak burada hatalısın işte belge işte yorumlar vb.vb.

Bir Müslüman DAVASIN da ne kadar samimi olursa olsun Aynız zamanda başka üye adı ile yazmayacak kadar ŞEREFLİDİR yani DÜŞÜNCE SAHTEKARI DEĞİLDİR.

...........................................................................................................

bunun bende hiç bir manası yok boşsun boş geciyorum, sana bilmem ne manasına geliyorsa al sana bir daha

.........................................................................................................................................

hadi şimdi kaybol

Dua Nur

Kıdemli Üye
@amca

Burası bir Sosyal olayların yorumlandığı paylaşıldığı bir yer Belirli seviyelere kadar SERT Yorumlar olabilir FAKAT SEN SEVİYENİ AŞTIN Benimle Soyismi ve uzaktan akrabalık ilişkileri olan KIZLARI BİR MÜSLÜMAN a yakıışmayan uslup le FORUM a Benim kızlarım olarak enpoze etmeye çalıştın BEN BUNDAN DOLAYI SAVCILIĞA Dilekçelerimi verdim.Bana göre BU DÜNYA dada AHİRETT tede Bunun karşılığını alman gerekir.Yakında tebligat gelir İP adresini Enes ten istemedim ona ihtiyacım yok.

AYRICA tarikatlar için dediklerini ben uydurmadım kendi mesajlarında var BEN SENİ YALNIZCA KIZLARIMA yaptığın NAMUS İFFET konusu olan TANIMLARINLA verdim mahkemeye ayrıca Her iki damadım da ayrıca başvurdular.

HAAA kalkarsın burda KIZLARIM dan " Özür dilerim Kendime hakim olamadım Soyadı benzerliğinden dolayı sizi Bir Müslüman a yakışmayacak şekilde Forum da tanımlamalar yaptım hakkınızı helal edin. " ALLAH şahidim her iki damadıma baskı yaparak davalarından vaz geçiririm ALLAH a şükret İki damadım da ALLAH tan korkan insanlar

Amca özür dile bu konu kapansın. Agbi vazgeçmeye hazır, bu konuda takdir ettim kendisini. Gerek yok böyle şeylere.

agbi

Yasaklı

...........................................................................................................

bunun bende hiç bir manası yok boşsun boş geciyorum, sana bilmem ne manasına geliyorsa al sana bir daha

.........................................................................................................................................

hadi şimdi kaybol

Madem Düşünce ve Fikir olarak Boş um neden adres verip oraya gel diyorsun YOKSA TOPLUMUN SENİN BOŞ OLDUĞUNU ÖĞRENECEĞİNDEN mi KORKUYORSUN.

agbi

Yasaklı
@salimabi

LAF la olmaz

Çık İhvan Forum Düşünce Platforumuna BOŞ BİR DÜŞÜNCE yapım olduğunu ispat et bundan kaçıyorsan o zaman KENDİNE GÜVENEMEYEN BİRİSİN BENCE.

GEL Bir Müslüman a yakışır şekilde istişare münazara edelim EDEP VE ADAP SAYGI ÇERÇEVESİNDE Forum Karar versin Kimin BOŞ DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP OLDUĞUNA.

salimabi

Kısıtlı Erişim
@salimabi

LAF la olmaz

Çık İhvan Forum Düşünce Platforumuna BOŞ BİR DÜŞÜNCE yapım olduğunu ispat et bundan kaçıyorsan o zaman KENDİNE GÜVENEMEYEN BİRİSİN BENCE.

GEL Bir Müslüman a yakışır şekilde istişare münazara edelim EDEP VE ADAP SAYGI ÇERÇEVESİNDE Forum Karar versin Kimin BOŞ DÜŞÜNCE YAPISINA SAHİP OLDUĞUNA.

[email protected] a kaç defa davet yaptım kaçtın , hadi var git yoluna , senin le vakit harcayacak kadar zaman bonkörü değilim:confused1::confused1::eek:leyo::eek:leyo::eek:leyo:

agbi

Yasaklı
[email protected] a kaç defa davet yaptım kaçtın , hadi var git yoluna , senin le vakit harcayacak kadar zaman bonkörü değilim:confused1::confused1::eek:leyo::eek:leyo::eek:leyo:

KENDİ KENDİNİ YALANLAYAN Forum türübünlerine oynayan @salimabi NEDEN BANA ADRES VERİYON Sizinle burada herkesin önünde tartışıyoruz GELİRSİN BURADA AÇARSIN KONUYU BENİ REZİL EDERSİN veya SEN REZİL olup gidersin.

TOPLUM ÖNÜNDEKİ TARTIŞMALARIN FİNALİ DE TOPLUM ÖNÜNDE OLUR.

salimabi

Kısıtlı Erişim
KENDİ KENDİNİ YALANLAYAN Forum türübünlerine oynayan @salimabi NEDEN BANA ADRES VERİYON Sizinle burada herkesin önünde tartışıyoruz GELİRSİN BURADA AÇARSIN KONUYU BENİ REZİL EDERSİN veya SEN REZİL olup gidersin.

TOPLUM ÖNÜNDEKİ TARTIŞMALARIN FİNALİ DE TOPLUM ÖNÜNDE OLUR.
.......................................................................................................