bana göre fethullah gülen,bu lafıyla aklen ruhen yanlış yoldadır.Güleni kim dolduruşa getiriyor.

agbi

Yasaklı
İSLAM HERŞEYİMİZİN ÖLÇÜSÜ İNŞAALLAH...
ALLAH VE RESUL BUYRUĞUNDAN BAŞKASINI TANIMIYORUZ...
ONUN ADINA YAPILAN YANLIŞ UYGULAMALARDAN DA BERİYİZ...
Ben seni de savunurum,ABD kafirine karşı savaşan mücahidleri de...
Müslüman mücahidlere terörit demiyorsunuz inşaALLAH...
Ki eminim demiyorsunuz...
KURTULUŞ SAVAŞINDA VE ÇANAKKALE CİHADIMIZDA VATAN-DİN-İMAN-BAYRAK SAVUNMASI YAPAN MÜCAHİDLERE İNGİLİZLER TERÖR ÖRGÜTÜ DİYORDU...
AFGAN VE IRAK VATANINI SAVUNAN MÜCAHİD KURTULUŞ SAVAŞÇILARINA DA ABD VE İSRAİL TERÖRİSTLER DİYORLAR...
TERÖRLE SAVAŞ DİYE 3 MİLYON IRAKLI MÜSLÜMANI KATLETTİLER...
DİRENENLER DE VATAN MÜDAAFASI YAPAN MÜCAHİDLER...
Rabbimize emanetsin inşaALLAH gönüldaş Erdem...

MÜCAHİD KURTULUŞ SAVAŞÇILARI nın bana göre tanımı

YALNIZ SICAK SAVAŞ DEĞİL SOĞUK SAVAŞTA da MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNE MASUMLARA zarar vermeyen mücadele edenlerdir.

Bana göre Kredi kartı ını İSRAİL e SİYONİZME gelir getiriyor bilincinde olup kullanmayanda MÜCAHİD dir.

Bana göre sana göreler değişir.

ŞUAN BEN SICAK SAVAŞ tan önce SOĞUK SAVAŞ ta mücadele etmeyi yeğlerim ÇÜNKÜ SICAK SAVAŞ ta şartlar eşit değil ve Müslüman APTAL olmamalı EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KAZANMAYAN HER MÜSLÜMAN ÜLKESİ EMİR ALIR.

Benim için SOĞUK SAVAŞIN PİSİKOLOJİK cephesinde mücadele etmek te MÜCAHİDLİK tir

agbi

Yasaklı
İSLAM HERŞEYİMİZİN ÖLÇÜSÜ İNŞAALLAH...
ALLAH VE RESUL BUYRUĞUNDAN BAŞKASINI TANIMIYORUZ...
ONUN ADINA YAPILAN YANLIŞ UYGULAMALARDAN DA BERİYİZ...
Ben seni de savunurum,ABD kafirine karşı savaşan mücahidleri de...
Müslüman mücahidlere terörist demiyorsunuz inşaALLAH...
Ki eminim demiyorsunuz...
KURTULUŞ SAVAŞINDA VE ÇANAKKALE CİHADIMIZDA VATAN-DİN-İMAN-BAYRAK SAVUNMASI YAPAN MÜCAHİDLERE İNGİLİZLER TERÖR ÖRGÜTÜ DİYORDU...
AFGAN VE IRAK VATANINI SAVUNAN MÜCAHİD KURTULUŞ SAVAŞÇILARINA DA ABD VE İSRAİL TERÖRİSTLER DİYORLAR...
TERÖRLE SAVAŞ DİYE 3 MİLYON IRAKLI MÜSLÜMANI KATLETTİLER...
DİRENENLER DE VATAN MÜDAAFASI YAPAN MÜCAHİDLER...
Rabbimize emanetsin inşaALLAH gönüldaş Erdem...

OLDUKÇA İSTİKRARSIZ BİR DÜŞÜNCEYE SAHİPSİNİZ

HEM İSLAM HERŞEYİMİZİN ÖLÇÜSÜ İNŞAALLAH... DİYORSUNUZ sonrada İKİZ KULELER BAŞTA OLMAK ÜZERE İSTANBUL HAVRANIN BONBALANMASINI VE DİĞERLERİNİ HAK GÖRÜYORSUNUZ.

MADEM İSLAMI BU KADAR İYİ BİLİYORSUNUZ İSLAM DA BU EYLEMLERİN YERİNİ GÖSTERİN BANA BEN GÖRMEDİM GÜNAHSIZ İNSANLARA ZARAR VERMEYİ

SONRA KALKMIŞSINIZ ÇANAKKALE yi örnek gösteriyorsunuz NE ALAKASI VAR bu EYLEMLERLE ÇANAKKALE KAHRAMANLARIMIZI BU EYLEMLERLE aynı pareleldeaynı kefede gösteriyorsunuz.YAPMAYIN SAPTIRMAYIN OLAYI BU KADAR

SİZE DAHA ÖNCE DE SORMUŞTUM ZAMANIN DEVİ RUSYA yı BOZGUNA UĞRATANLARA ne olduki aralarında ALAŞMAZLIKLAR NEDENİ İLE ABD ye davet çıkardılar.HALA CEVAP VERMEDİNİZ ?

IRAK a gelelim iç savaş ABD verdiği zarar a yaklaştı

İŞTE YENİ OLAY SURİYE peki bundan kim sorumlu ?

IRAK a saldırmanın zeminini kim var etti ? ÖNCE BURDAN GEL SADDAM neden müslüman Ülkesine saldırdı neden HALEP çe katliamı yaptı ? YAPMAYIN YAAA ANALİZ EDİN TEŞHİS EDİN SONRA GELİN O ŞUDUR BUDUR DEYİN.

giriftar

Ordinaryus
Adam diline dolamış HAVRALARIN BOMBALANMASI...
NASILDA KAFİR MALİPİLASYONUNA UĞRAMIŞ...
3 MİLYON IRAKLI MÜSLÜMAN KATLEDİLDİ...
1 MİLYON AFGAN MÜSLÜMAN KATLEDİLDİ..
BOSNADA,FİLİSTİNDE,SOMALİDE,ÇEÇENİSTANDA,KEŞMİRDE YÜZBÜNLER MÜSLÜMAN KANI OLUK OLUK AKITILDI...
BUNLAR İSTANBULDA Fİ TARİHİNDE BİR HAVRAYA MOLOTOF ATILMIŞ,ONUN DERDİNDELER...
AYNEN O HOCA GEÇİNENİN SADDAMIN İSRAİLE ATTIĞI SKUT FÜZELERİNE KARŞI ÇIKMASI GİBİ...
IRAKLININ,AFGANLININ VATANI İŞGAL EDİLMİŞ,
İNSANLARI KATLEDİLMİŞ...
DÜZENLİ ORDULARI YOKKİ...
EŞİT ŞARTLAR YOKKİ...
NE VAR...
SİYONİST HAÇLI KANCIKLIĞI VAR.
GELİYOR,MEMLEKETİNİ HAVADAN BOMBALIYOR...
EEEE NE YAPACAK IRAKLI VE AFGANLI MÜCAHİD...
GERİLLA SAVAŞI...
BAŞKA ÇARESİ YOKKİ...
ADAMIN VATANINA SALDIRMIŞSIN,NAMUSUNA SALDIRMIŞSIN,DİNİNE,CAMİSİNE SALDIRMIŞSIN,HEMDE KAHPECE,KALLEŞÇE...
BİR KISIM ALLAH ERLERİ BUNUN HESABINI SORMAYA BAŞLADIMI CİYAKLAMA BAŞLIYOR...
HEMDE MÜSLÜMAN GÖRÜNENDEN...
KARDEŞİM SENİN RAHATIN BOZULMASIN,YAT SICAK YATAĞINDA....
ÇANAKKALEDE DEDELERİMİZ İŞGALCİ KAFİRLERE GÜL VERMEDİLER...
CANLARI PAHASINA DİRENDİLER...
KİMİ YAMYAM,KİMİ BİLMEM NE BELA DOMUZ SÜRÜSÜNÜN ANLADIĞI DİL DİRENİŞTİR...

giriftar

Ordinaryus
Agbi nikli şahsa,
SENİN VATANINI İŞGAL ETSELER,
NAMUSUNA SALDIRSALAR,
DİNİNE SALDIRSALAR,
KURAN-I KERİMİ YAKSALAR...
Düzenli ordun da olmasa...
Ne yapardın...

giriftar

Ordinaryus

sabrımla mücadele ederdim.

NOT: İmâm-ı Rabbânî Hazretleri bu mektubu Seyyid Ferid’e yazmıştır.

- “EY NEBÎ! KÂFİRLERLE, MÜNÂFIKLARLA CİHAD EYLE; ONLARA SERT Çık!..” (9/73

“Geliniz ey kahramanlar toptan bu yana;
Ganîmet var, müdafii yok andan yana...”

BU SIRALARDA, GUYENDUVAL KÂFİR LÂİNİN KATLEDİLMESİ İYİ OLDU. ONUN HANG_ NİYETLE OLURSA OLSUN; MERDUD HİNDULARIN KIRILMASINA SEBEB OLMUŞTUR. AMA, HELÂK EDİLMESİ HANGİ GARAZA MEBNÎ OLURSA OLSUN. KÜFFÂRIN BU ŞEKİLDE AÇIK DÜŞÜRÜLMESİ, MÜSLÜMANLARIN ZAMANDAN KAZANDIKLARIDIR.
FAKİR, O KÂFİRİ KATLİNDEN ÖNCE RÜYADA GÖRDÜM: BU ZAMANIN SULTANI (İMÂM-I RABBÂNÎ HAZRETLERİ’NİN KENDİSİ), ŞİRK EHLİ REİSİNİN BAŞINI KOPARIYORDU. GERÇEK OLAN ŞU Kİ: BU KATLEDİLEN KÂFİR, ŞİRK EHLiNiN REİSİ VE KÜFÜR EHLNİN ÖNDE GİDENİ İDİ... ALLAH ONLARI HİZLANA UĞRATSIN!
Resûlullah (Sallâllâhu Aleyhi Vesellem) Efendimiz, şirk ehline şu ibâre ile bedduâ etmiştir:
- “ALLAHIM, ONLARIN TOPLULUKLARINI DAĞIT, CEMİYETLERİNİ BÖL; BİNALARINI HARAB ET; ONLARIN GÜÇLÜ KUVVETLİLERİNİ AL!..”
İslâm’ın ve Müslümanların izzeti, ancak kâfirlerin ve küfrün açık düşürülmesindedir. Cizye almaktan dahî gaye: Küffarı açık düşürmek ve onları alçaltmaktır!
İSLÂM EHLİNİN DÜŞKÜNLÜĞÜ, KÂFİRLERİN ÜSTÜNLÜĞÜ KADAR OLUR. BU İŞ ÜZERİNDE İYİ UYANIK OLMAK GEREK. ÇOKLARI BU MÂNÂYI ZAYİ ETTİ. ŞUMLUĞUNDAN DİNİNİ HARAB ETTİ. ONU TOZ DUMAN EDİP SAVURDU. Hâlbuki Allah-ü Taâlâ’nın emri şudur:
- “EY NEBÎ! KÂFİRLERLE, MÜNÂFIKLARLA CİHAD EYLE; ONLARA SERT ÇIK!..” (9/73)Bu mânâdan ötürü, küffarla cihad etmek ve onlara sert davranmak dinî zarûretler arasındadır.

giriftar

Ordinaryus
«Yüzsüzün Bekleyişi»

Otur sen şeytanî vaatte

Hesapsız vade ümit sahte!

Bozulmasın keyfin ey kütük

Haksıza karşı itaatte!

Gözü saksı altında böcek

Rahat kazanç istirahatte!

Ne ektin bilmem ne biçersin

Ümit mihrakı şefaatte!

Aklını başına sersem kul

Beklemek hakkı şecaatte!

Gerçek fikir şimdide vade

Yürek tetikte göz saatte!.....

Salih MİRZABEYOĞLU

veri

Yasaklı
Agbi nikli şahsa,
NAMUSUNA SALDIRSALAR,
DİNİNE SALDIRSALAR,
Ne yapardın...

sabrımla mücadele ederdim.

NOT: İmâm-ı Rabbânî Hazretleri bu mektubu Seyyid Ferid’e yazmıştır.

- “EY NEBÎ! KÂFİRLERLE, MÜNÂFIKLARLA CİHAD EYLE; ONLARA SERT Çık!..” (9/73

“Geliniz ey kahramanlar toptan bu yana;
Ganîmet var, müdafii yok andan yana...”

BU SIRALARDA, GUYENDUVAL KÂFİR LÂİNİN KATLEDİLMESİ İYİ OLDU. ONUN HANG_ NİYETLE OLURSA OLSUN; MERDUD HİNDULARIN KIRILMASINA SEBEB OLMUŞTUR. AMA, HELÂK EDİLMESİ HANGİ GARAZA MEBNÎ OLURSA OLSUN. KÜFFÂRIN BU ŞEKİLDE AÇIK DÜŞÜRÜLMESİ, MÜSLÜMANLARIN ZAMANDAN KAZANDIKLARIDIR.
FAKİR, O KÂFİRİ KATLİNDEN ÖNCE RÜYADA GÖRDÜM: BU ZAMANIN SULTANI (İMÂM-I RABBÂNÎ HAZRETLERİ’NİN KENDİSİ), ŞİRK EHLİ REİSİNİN BAŞINI KOPARIYORDU. GERÇEK OLAN ŞU Kİ: BU KATLEDİLEN KÂFİR, ŞİRK EHLiNiN REİSİ VE KÜFÜR EHLNİN ÖNDE GİDENİ İDİ... ALLAH ONLARI HİZLANA UĞRATSIN!
Resûlullah (Sallâllâhu Aleyhi Vesellem) Efendimiz, şirk ehline şu ibâre ile bedduâ etmiştir:
- “ALLAHIM, ONLARIN TOPLULUKLARINI DAĞIT, CEMİYETLERİNİ BÖL; BİNALARINI HARAB ET; ONLARIN GÜÇLÜ KUVVETLİLERİNİ AL!..”
İslâm’ın ve Müslümanların izzeti, ancak kâfirlerin ve küfrün açık düşürülmesindedir. Cizye almaktan dahî gaye: Küffarı açık düşürmek ve onları alçaltmaktır!
İSLÂM EHLİNİN DÜŞKÜNLÜĞÜ, KÂFİRLERİN ÜSTÜNLÜĞÜ KADAR OLUR. BU İŞ ÜZERİNDE İYİ UYANIK OLMAK GEREK. ÇOKLARI BU MÂNÂYI ZAYİ ETTİ. ŞUMLUĞUNDAN DİNİNİ HARAB ETTİ. ONU TOZ DUMAN EDİP SAVURDU. Hâlbuki Allah-ü Taâlâ’nın emri şudur:
- “EY NEBÎ! KÂFİRLERLE, MÜNÂFIKLARLA CİHAD EYLE; ONLARA SERT ÇIK!..” (9/73)Bu mânâdan ötürü, küffarla cihad etmek ve onlara sert davranmak dinî zarûretler arasındadır.

itiraz mı ediyorsun anlamadım.
sabır da bir cihad metodudur.

iki ordu karşılaştığında en çok dayanan yani sabreden kazanmıyor mu?

kafirler onca metoda karşın müslümanların sabrını kıramamışlardır. sabır azimdir? sabır cihaddır?

giriftar

Ordinaryus

itiraz mı ediyorsun anlamadım.
sabır da bir cihad metodudur.

iki ordu karşılaştığında en çok dayanan yani sabreden kazanmıyor mu?

kafirler onca metoda karşın müslümanların sabrını kıramamışlardır. sabır azimdir? sabır cihaddır?

Sabır TEVEKKÜLDÜR...

agbi

Yasaklı
Adam diline dolamış HAVRALARIN BOMBALANMASI...
NASILDA KAFİR MALİPİLASYONUNA UĞRAMIŞ...
3 MİLYON IRAKLI MÜSLÜMAN KATLEDİLDİ...
1 MİLYON AFGAN MÜSLÜMAN KATLEDİLDİ..
BOSNADA,FİLİSTİNDE,SOMALİDE,ÇEÇENİSTANDA,KEŞMİRDE YÜZBÜNLER MÜSLÜMAN KANI OLUK OLUK AKITILDI...
BUNLAR İSTANBULDA Fİ TARİHİNDE BİR HAVRAYA MOLOTOF ATILMIŞ,ONUN DERDİNDELER...
AYNEN O HOCA GEÇİNENİN SADDAMIN İSRAİLE ATTIĞI SKUT FÜZELERİNE KARŞI ÇIKMASI GİBİ...
IRAKLININ,AFGANLININ VATANI İŞGAL EDİLMİŞ,
İNSANLARI KATLEDİLMİŞ...
DÜZENLİ ORDULARI YOKKİ...
EŞİT ŞARTLAR YOKKİ...
NE VAR...
SİYONİST HAÇLI KANCIKLIĞI VAR.
GELİYOR,MEMLEKETİNİ HAVADAN BOMBALIYOR...
EEEE NE YAPACAK IRAKLI VE AFGANLI MÜCAHİD...
GERİLLA SAVAŞI...
BAŞKA ÇARESİ YOKKİ...
ADAMIN VATANINA SALDIRMIŞSIN,NAMUSUNA SALDIRMIŞSIN,DİNİNE,CAMİSİNE SALDIRMIŞSIN,HEMDE KAHPECE,KALLEŞÇE...
BİR KISIM ALLAH ERLERİ BUNUN HESABINI SORMAYA BAŞLADIMI CİYAKLAMA BAŞLIYOR...
HEMDE MÜSLÜMAN GÖRÜNENDEN...
KARDEŞİM SENİN RAHATIN BOZULMASIN,YAT SICAK YATAĞINDA....
ÇANAKKALEDE DEDELERİMİZ İŞGALCİ KAFİRLERE GÜL VERMEDİLER...
CANLARI PAHASINA DİRENDİLER...
KİMİ YAMYAM,KİMİ BİLMEM NE BELA DOMUZ SÜRÜSÜNÜN ANLADIĞI DİL DİRENİŞTİR...

Agbi nikli şahsa,
NAMUSUNA SALDIRSALAR,
DİNİNE SALDIRSALAR,
Ne yapardın...

Sizin İSLAM ANLAYIŞINIZ la benim İSLAM anlayışım arasındaki fark OLAYLARA DEĞİŞİK AÇILARDAN BAKMAMIZDIR.

ALLAH cc Tüm insanlara AKIL NİMETİ vermiş.

ALLAH cc En sevdiği kulun ümmetinin DÜNYADA ZULUM GÖRMESİNİ istermi ?

Evet önce bunları düşünelim.

BUGÜN İSLAM ÜLKELERİNDE MÜSLÜMANLAR Dünyevi olarak ZULUM görüyorsa bana göre ilk SUÇLU kendileridir DÜNYEVİ olarak Bunun içinde şahsım da dahildir.

ALLAH cc bizlere onlarca ayette CEM olun demiştir HADİ DÜNYEVİ MÜSLÜMANLARIN CEM olmalarını göster MİTİNG le ve SÖYLEV ler haricinde

CEM olmayı bildiğimiz Kafir ler en iyi şekilde yapmışlardır İŞTE BORSADAKİ ŞİRKETLER ekonomik olarak CEM olmalarını gösterir.

AFGANLAR CEM oldu ZAMANIN DEVİ RUSYA yı BOZGUNA uğrattılar ne zaman CEM olma bozuldu ABD geldi.

ERBAKAN son D 8 ler toplantısında ne dedi TEKNOLOJİ yi ele geçiremezsek YENİLİRİZ

Benim İSLAM anlayışımda İNSAN a yatırım ilk sırada gelir İSLAM ı bilen ALLAH cc PEYGAMBER sav bilen bir nesil DÜNYAYA HÜKMEDER DÜNYEVİ olarak.

Buyrun AKIL BAZINDA bu konuları istişare edelim.

DÜNYADA ZULUM GÖREN KATEDİLEN MÜSLÜMANLAR İÇİN SİZİN KADAR BENDE ÜZÜLÜYORUM KAHROLUYORUM ama TEKRARI olmaması için de ALTERNATİFLERİ düşünmem gerek.

KADER imiz ALLAH cc tarafından yazılmıştır İTİRAZI OLAN VARMI ? HAŞA .RIZKIMIZIN KESİLME ANI YAZILMIŞTIR İTİRAZI OLAN VARMI ? HAŞA Fakat bunlara vesile olanlarda hiçmi kendimiz sorumlu değiliz BUNU DÜŞÜNMEK GEREK.

ALLAH RAZI OLSUN ERBAKAN Müslüman ülkelerin CEM olmasının ilk tohumlarına vesile oldu D8 peki Buna imza atanlara ne oldu TÜRKİYEDE 28 ŞUBAT oldu DİĞER 5 ÜLKE LİDERİNE NE OLDU BİR ARAŞTIR.

İki şeyi düşünmenizi isticem

Biri ALLAH c DÜNYEVİ TÜM YERALTI ZENGİNLİKLERİNİN ÇOĞUNLUĞUNU NEDEN MÜSLÜMANLARA NASİP ETTİ ?

Diğeri DÜNYADA Bak Müslüman ülkelerine HEPSİN de İÇ SAVAŞ vardır hemde acımasız sizce NEDEN ?

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Hmm size göre ruhen ve aklen yanlış yoldaysa kesin öyledir tabi!!!!

cemaliii

Kıdemli Üye
hey gidi günler hey.bir zamanlar forum.

dostluk

Kıdemli Üye

mavi marmara meselesine gelince:
haberler cok carpitiliyor,her anlatilana baliklama dalmayin,
fethullah gülen hoca ne demis?

öncelikle "sehidlik" meselesinin kisaca deginelim,meseleye alinti yaparak girmeyecegim,hocaefendinin sözleri carpitilmisdir,hakan albayrak önce hocaya kizmisdi hatirliyorsan,daha sonra özür dilemek ve helallesmek zorunda kadmisdi, bunun sebebi var,bu forumndada eklendi,önce arastirin sonra dilerseniz damgayi vurun.

Otorite dedigin nedir?
ben sadece israilin otoritesini degil,basta abd,ab ülkeleri ve islama aykiri kanunlarla yönetilen diger ülkelerin otoritesini kabul etmiyorum TÜRKIYE DAHIL.
Peki ne olacak simdi?
kabul etmemek isyan etmek,baskaldirmak,kanunlari cignemek,fitne cikarmak anlaminami gelir?

Otorite güc demektir,hâkimiyet ve emretme kudreti; yaptırım koyma ve kullanma gücü.
Sevsende sevmesende,istesende istemesende abd,rusya,israil,siyonizim,masonluk ismini verdigimiz gücler islama aykiri olsalarda,müslümanlara karsi olsalarda,islam düsmani olsalarda OTORITEDIR.

F.Gülen ülkemizi etkileyen ve daha büyük zararlara sebeb olma potansiyeli bulunan bir olay hakkinda görüs belirtme hakkini kullanmis ve "faydalı sonuçlar doğurmayacak şekilde otoriteye baş kaldırmak..” sözüyle islamin ölcüsü olan faydalı sonuçlar doğurmayacak davranislardan uzak durma sartina dikkat cekmis...

yani aslinda "otoriteye baş kaldırma" manasindan cok "faydali olup olmadigi" manasini tasiyan cümleyi ajanlar carpitarak faydali sonuclar getirse bile "otoriteye hicbirzaman bas kaldirilmaz" manasina yormuslar ve böyle yaparak müslüman milletimizi siyonistlerin uzantisi olan ergenekoncularin bir numarali düsmanina karsi kiskirtip fitne tohumu ekmeye calismistir.Bir kisim müslümanlarda bu fitneye maalesef alet olmuslardir.

vay be o zamanki otorite ile şimdiki otorite farkı.. türkiyede dahil derken .. : )

demekki otoriteye başkaldırmak onlara zarar veriyorsa kaldırmasalardı düşmanda olsa..

Ayagini yorganina göre uzatmadan isin ucunu düsünmeden adimlar atilirsa bunlar faydadan cok zarar verir.

Fethullah gülen hocanin cok begendigim bir sözü var:
""Kuvvet dengesi olmadığı bir yerde belli bir noktaya ve kıvama gelmeden ,gereken mesafe alinmadan erken vurus yaparak kuvvete basvurulursa...
dünya başimizi ezer...
Firavunlar cagini yasiyoruz...böyle bir durumda özümüzü bulacagimiz,kivama erecegimiz ana kadar,gerekli olan güc ve kuvvete ulasacagimiz ana kadar her vurus
20 gününü doldurmadan yumurtayi kirma gibi birseydir,
civcivleri terk eden kulucka gibi civcivleri doluya,firtinaya terketme gibi erken sayilir."

Rabbim 20 günü doldurmadan civcivleri doluya fırtınaya teslim ettirmiş bunlara..kıvama geldik güç topladık sanmışlar..

bakış

Kıdemli Üye
Evet ben bir ulusalcıyım,ulusumun bütünlüğünü savunuyorum.ulusal bütünlükçüyüm.Artık alıştık,akpartili ve gülenci değilsek,kesin ulusalcıyızdır.
Bu mesajı 2,5 sene önce yazmışım.Duyun istedim.Şimdi bize PARALELCİ diyorlar.Bundan 1 sene öncede esadçı diyorlardı.

cemaliii

Kıdemli Üye

Bu mesajı 2,5 sene önce yazmışım.Duyun istedim.Şimdi bize PARALELCİ diyorlar.Bundan 1 sene öncede esadçı diyorlardı.

birşeyi unutmuşsun size daha eskidende ergenekoncu diyorlardı,hem sana hemde saadet partisine.sizleri akplilerdende cemaatçilerdende daha çok seviyorum.özü sözü bir insanlarsınız.allah razı olsun.