Cemaatçi Polisler Tasviye Edildi Yerine Milli Görüşçü Ve Ülkücü Polisler Geldi

veri

Yasaklı
sen arkadaşın sorusuna cevap yaz

veya ben sana sorayım
devlet mi Allah dostları mı
daha üstün olur
kim kazanır

kibre gelince
yazdığını oku
kafirlerle işbirliği kibir kokuyor

Dua Nur

Kıdemli Üye
Devleti oluşturan kişilerdir. Kişiler Allah yolundaysa Devlet kazanır, kişiler CHP gibi din düşmanıysa devlet kaybeder.

reis

Kıdemli Üye
La ne zamandır bana veri diyen kazmalar. Bakın veri burada. Şimdi ne sıkıntınız varsa anlatın kendisine. :)

Dua Nur

Kıdemli Üye
La ne zamandır bana veri diyen kazmalar. Bakın veri burada. Şimdi ne sıkıntınız varsa anlatın kendisine. :)

Israrla sana veri diyen kişi şaka yapıyor zannettim ama ciddi sanırım:)))))))))

hirahos

Kıdemli Üye
Cemaat intiharını derinleştiriyor demiştik. Hükumet de öyle görüyormuş. Gezi aktörleri ve destekçileri haddini bilmeli. Hükumet, dostunu düşmanını iyi seçmeli. Sessiz çoğunluğun sahibleneni (varı) asıl Allah Tealadır. Mesaj anlaşılmıştır. :)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Cemaat intiharını derinleştiriyor demiştik. Hükumet de öyle görüyormuş. Gezi aktörleri ve destekçileri haddini bilmeli. Hükumet, dostunu düşmanını iyi seçmeli. Sessiz çoğunluğun sahibleneni (varı) asıl Allah Tealadır. Mesaj anlaşılmıştır. :)

şimdi cemaatin güvendiği birşeyler olmalı ki kuyruğunu böyle dik tutabiliyor.

şimdi fetulah gülen bir darbe planlıyor olmasın.

cumhurbaşkanı ve genelkurmay başkanı kendi adamı ise, bunu abd destekli yapması zor olmaz. ılımlı islam iktidarda hem de darbe ile.. :)

fetulah güleni de irandaki gibi dini lider (ayetullah gibim birşey) yaparlar. sonra hem laik hem demokrak, hem cumhuriyetçi, hem protestan islam anlayışını benimsemiş ne idiğü belli olmayan bis sistem geliştirivririler. bu sistemi de tüm ortadoğuya ihraç ederler.

bu sözümüzü yabana atmayın.; cumhurbaşkanı ve genelkurmay başkanı kendi adamı ise bu tasfiyelere, darbe ile karşı koyabilirler. ayrıca polisin içinde ve özel güvenlik şirketlerinde kayda değer silahlı adamı-sempatizanı da var.

zebih

Kıdemli Üye
Akıllara zarar...

Bir adamın her sözü topyekun ya doğru ya da yanlış olarak kabul görüyor ise, orada şahsiyet yoktur; plazma nefs vardır.

Fethullah Gülen ve Başbakan'ı tokuşturmak, İslam ile arası bozuk olanların düzenli kıtalar halinde bindirdiği şu sıralar en aptalca iş...

Bu konuda birbirine laf sokuşturanlar o mihrakların pazarına mal taşıyorlar...

Asabiye kökenli taraftarlığın amentüsü şudur: Asabiyenin evladı taraftar odur ki, tarafı olduğu kişinin (Peygamber tabi ki kast edilmiyor) en ufak bir hatasına dair asla bir söz ondan duyulamaz. O, ne der ise makbul ve kabuldür.

Teslimdir; zihni ve kalbi prangalıdır...

Esasen sorgulamayan, soramayan kim var ise istisnasız hepsi toplumun başına beladır ve mefkure yol alamasın diye mefkurenin ayağından asılanlardır demek asla abartı değildir.

korbakor53

Doçent
şu Tayyip baba cemaate neden saydırmıyor diye temenni içinde olan zırlayan müslumanlar esasen Başbakana hakaret ediyorlar.

Tayyip aga kimseye eyvallah etmez. cemaat ile Ak partinin gönül birlikteliği var.

o makamları imanlı insanlar doldursun diye 40 senelik bir uğraşı var.

yedirmeyizzzz

reis

Kıdemli Üye
Tayyip Bey'in 10 yıldır söylediği bir siyaset tarzı var ya.
"Kazan Kazan"

Ak Parti-Cemaat arasında ki siyaset: Kazan Kazan.

Bitti, dağılabilirsiniz...

veri

Yasaklı
Canlı yayında gündeme dair soruları yanıtlayan Başbakan Erdoğan Gülen cemaati ve AKP arasında güç savaşıiddialarına cevap verdi
Başbakan Erdoğan: Cemaatle partim arasında sorun var iddialarına gülüyorum

hep birlikte gülelim emi

veri

Yasaklı
KAVGAYI KÖRÜKLEYEN SAFDİLLER

AK Parti'yi bölmek için bugüne kadar bir çok oyun sahneye konulduğunu hatırlatan Ekrem Dumanlı, yazısının finalinde şunları not düştü;

Ortaya çıkan fitneden dolayı sevince gark olmuş, yeni fırsatlar için bekleşen anti-demokratik zümrelerin varlığı aşikâr. O zümreler uzun bir dönemden beri böyle bir fırsat arıyordu. (...) Şimdi, "AK Parti-cemaat kavgası" çıkarmak, camia ile partiyi birbirine kırdırmak istiyorlar. Bu planlamayı körüklemeye müsait çok sayıda safdil var piyasada. İşgüzar insanlar böyle puslu bir havaya zaten meftundur. Neyse ki Türkiye'nin bugüne geliş seyrinin öncüleri, dava ruhunu yüreğinde hisseden, hangi çileli yollardan geçildiğini unutmayan, basiretli ferasetli insanlar. Onların feraseti olmasa, yaşanan olaylar sonrası ortaya konan performansın şahadetiyle, o mukaddes emanet çocuksu ruhların bağırtılarına kalacak.
Türkiye, bu güzel günlere ortak akıl vasıtasıyla geldi. Bizi o kadim karanlık günlere döndürecek yegâne unsur akıl tutulmasıdır. Tam bu aşamada bu ülkeye sevdalı herkesin elini vicdanına koyup yeni fitneler karşısında daha temkinli, daha duyarlı, daha basiretli, daha makul davranması gerekiyor.

lübb

Paylaşımcı
Canlı yayında gündeme dair soruları yanıtlayan Başbakan Erdoğan Gülen cemaati ve AKP arasında güç savaşıiddialarına cevap verdi
Başbakan Erdoğan: Cemaatle partim arasında sorun var iddialarına gülüyorum

hep birlikte gülelim emi

başbakan bu cümle ile siyaset yapıyor.
(hep f.gülen yapacak değil ya..:) ) üstelik canlı yayında milyonlar izlerken ve de o milyonlar oy deposu iken başka ne söylemesini beklerdiniz. devekuşu olmuşsunuz, kafanızı saklıyorsunuz ama tüm vücud meydanda... :)

ama başbakanın icraatleri tam tersini gösteriyor. haberiniz ola..

hirahos

Kıdemli Üye
Bir twit:

Turk4Syria ‏@Turk4Syria 8 dk

Today's Zaman yazarlari Misir konusunda da yine rezalet. Türkiye tecrübesini bildikleri halde eski rejimin basit ezberlerini tekrarliyorlar.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Bir twit:

Turk4Syria ‏@Turk4Syria 8 dk

Today's Zaman yazarlari Misir konusunda da yine rezalet. Türkiye tecrübesini bildikleri halde eski rejimin basit ezberlerini tekrarliyorlar.

yahu, müslüman orta yoldan gitmeli ama böyle de olmamalı! çok yazık! ne nalına ne mıhına tavrı artık çok iğreti duruyor. ne zaman bir taraf olma cesaretini gösterecekler acaba? sahip olduğum imtiyazlar elimden alınmasın, aman herkesle iyi geçineyim devrinin kapandığını biri cemaate söylemeli. artık taraflar sıklaştı. taraf olmayan bertaraf olur...

Serare

Profesör
Neden siz bunları karşı karşıya getirdiniz şimdi :)
Hikaye hepsi.

Başbakanı gözüne kestirip oraya getiren Hoca :)
Azminde inatçı olduğunu görünce anlamış Fatih'i Akşemsedinin anladığı gibi.

Çok inatçıymış Erdoğan :)
İnatçı ve de kanı deli akan, aklına koyduğunu yapan...

Arada ayar veriyor ki az sakin olsun diye.

Benim en son açtığım konuya bakın...
O konular Zaman'dan

Hiç mi bir şey anlatmıyor size?
Hiç mi bir ipucu vermiyor?

Bayram değil, seyran değil, neden Ayasofya konusu işleniyor :)

Fethullah Gülen kadar Vatan aşığı, Vatanperver görmedim.
Akyol'u boşa sallayıp yazmış değil.

Sevgiler.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net

ağzındaki baklayı çıkar

milli görüşün oy oranı belli
milli görüşe oy vermeyen cemaatlerin tutumu bellli

güya akp nin güya tayyibin oy oranı belli

kim kaybedere girmicem
çünkü cemaat artık uluslar arası

eskiden
uluslar arası görüşmeler için dışişlerine görüş sorarlarken
şimdi dışişleri hatta chp li belediye başkanları
cemaate sorar oldular

mavi marmara da gülen in açıklamasından sonra
tayyip nasıl sus pus oldu
hatırlatırım

not imzanı değiştir
cemaatine zarar veriyorsun

hayırdır sayın @veri

dönüşün muhteşem oldu bakıyorum

ben, tamda senin yazdıklarını kast etmiştim

kendinde "güç" olduğunu zanneden bir camiadan söz ediyoruz

mağrur olma veri, cemaatten büyük Allah cc var

Dua Nur

Kıdemli Üye
Tayyip Bey'in 10 yıldır söylediği bir siyaset tarzı var ya.
"Kazan Kazan"

Ak Parti-Cemaat arasında ki siyaset: Kazan Kazan.

Bitti, dağılabilirsiniz...

Çok güzel bir tebit, karşılıklı çıkarlar var.

Zaman gazetesinin bazı yazar ve temsilcilerine, yabancı yayınlarına kızsakta yutkunup yola devam etmek lazım. Aynı şey karşı taraf içinde söz konusu onlarda belki bazı icraatlardan hoşlanmamış olabilir ama düşmana karşı birlik olma zamanı.

berr

Üye
şunuda unutmamak gerekir cemaatçi diye tasfiye edilen ekipler bugün atabeyler,kafes,kck,poyraz ,balyoz,ergenekon soruşturmalarında önemli görevler almış ve bununla ülkeye büyük hizmetler yapmış kişilerdi eğer bu kişiler olmasaydı bugün bir askeri darbe olurdu ve ortada ne tayyip nede hükümet kalırdı

danıştay cinayetiniaslını ortaya çıkaran bu ekipti

şer güçlerin darbeye zemin oluşturmak için senelerdir faili meçhul cinayetler yapıp müslümanların üzerine attığı bir gerçekti dink cinayeti böyle bir cinayetti

irticayla mücadele eylem planı gene böyle bir plandı

bunlar uyuglanmaya başlanmadan emniyetteki bu ekip sayesinde engellendi

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
şunuda unutmamak gerekir cemaatçi diye tasfiye edilen ekipler bugün atabeyler,kafes,kck,poyraz ,balyoz,ergenekon soruşturmalarında önemli görevler almış ve bununla ülkeye büyük hizmetler yapmış kişilerdi eğer bu kişiler olmasaydı bugün bir askeri darbe olurdu ve ortada ne tayyip nede hükümet kalırdı

danıştay cinayetiniaslını ortaya çıkaran bu ekipti

şer güçlerin darbeye zemin oluşturmak için senelerdir faili meçhul cinayetler yapıp müslümanların üzerine attığı bir gerçekti dink cinayeti böyle bir cinayetti

irticayla mücadele eylem planı gene böyle bir plandı

bunlar uyuglanmaya başlanmadan emniyetteki bu ekip sayesinde engellendi

Vatanın selameti, Devletin pâyidar olmasını isteyen her kamu görevlisi bu görevleri yapmak zorunda kardeşim.

Bu bayrak yarışı gibi birşeydir. Önemli olan bayrak ve toprak birliğinin bozulmaması, vatandaşın din ve sosyal özgürlüğünün baki kalabilmesidir.

Yapılan hizmet ise takdirini Cenab-ı Hak verecektir.

Hiç kimse, hizmet etti diye ölene kadar baş üzerinde taşınacak değildir.

Mevcut iktidar her kim idiyse, makam-mevkii pohpohlaması yapmak zorunda da değil.

Allah cc cümlemizin hayırlı hizmetlerini kabul eylesin, nefsimize ve siyasete bulaştırmasın inşallah.