Cemaatçi Polisler Tasviye Edildi Yerine Milli Görüşçü Ve Ülkücü Polisler Geldi

berr

Üye
Milli görüşçülerin polis içindeki varlıklarından haberim yoktu eğer bu haber doğruysa Milli görüşçülere bi şey demem ama ülkücü kökenli polisler derin devlet yanlısı içkici maneviyattan uzak polisler genelde ırkçı kökenliler atatürkçüler bunlardan hükümete bir fayda gelmeyeceği gibi zarar gelir isabetli olmamıştır

birazda öz eleştiri yapmak lazım evet cemaatinde hataları olduğu gibi akp ninde hataları var başbakanı yanlış yönlendiren danışmanları yüzünden iran politikası suriye politikası ve kürt açılımı çıkmaza girmiştir

bunuda gözardı etmemek lazım

berr

Üye
Vatanın selameti, Devletin pâyidar olmasını isteyen her kamu görevlisi bu görevleri yapmak zorunda kardeşim.

Bu bayrak yarışı gibi birşeydir. Önemli olan bayrak ve toprak birliğinin bozulmaması, vatandaşın din ve sosyal özgürlüğünün baki kalabilmesidir.

Yapılan hizmet ise takdirini Cenab-ı Hak verecektir.

Hiç kimse, hizmet etti diye ölene kadar baş üzerinde taşınacak değildir.

Mevcut iktidar her kim idiyse, makam-mevkii pohpohlaması yapmak zorunda da değil.

Allah cc cümlemizin hayırlı hizmetlerini kabul eylesin, nefsimize ve siyasete bulaştırmasın inşallah.

amin

amenna orası öyle inşallah yeni gelen ekipte öncekiler gibi bu bayrağı daha ileri taşır ümidimiz bu yönde

ama şer güçlerin bi oyunu var bu gelenler onların ekibiyse millet için pekte iyi olmaz

ama inşallah öyle değildir

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
amin

amenna orası öyle inşallah yeni gelen ekipte öncekiler gibi bu bayrağı daha ileri taşır ümidimiz bu yönde

ama şer güçlerin bi oyunu var bu gelenler onların ekibiyse millet için pekte iyi olmaz

ama inşallah öyle değildir

Vaktinde mason Şeyhülislam yetiştiren sistem, elbette devletin her kademesine de girmek isteyecektir.

Özellikle ajanların ve karanlık bulutların çoğaldığı bu günlerde.

Sürekli Cenab-ı Hakka yalvarmamız ve gözümüzü daha evvelkilerden daha fazla açık tutmamız lazımdır.

Cennet Mekan Sultan Abdülhamid Han'ın bir sözü çok hoşumuza gider.

"Beni evhamlı zannediyorlardı. Hayır. Ben yalnızca gâfil değilim..."

Devir artık gâfil olmama devridir.

Şükür en son Gezi olaylarında Anadolu insanı artık gafil olmadığını bir nebzede olsa göstermiştir.

cubbeli_35

Üye
Polisin taraf tutması bence yanlış, inançlı milliyetçi halkçı ülkücü sosyal, demokrat, çağdaş, eğitimli, çevik, zeki, kuvvetli, vicdan sahibi olması gereken bazı özellikleri..

hirahos

Kıdemli Üye
Cemaat mi kendini dev aynasında görüyor yoksa hükumet mi yakın bir gelecekte anlaşılacaktır inşallah... Hani, meşhur bir söz var ya zannedersem Gezi'den sonra eskisi gibi olmayacak.

berr

Üye
Cemaat mi kendini dev aynasında görüyor yoksa hükumet mi yakın bir gelecekte anlaşılacaktır inşallah... Hani, meşhur bir söz var ya zannedersem Gezi'den sonra eskisi gibi olmayacak.

mollayı gömdünüz el fatiha :)

berr

Üye
Molla bu arada azizan nerelerde onu göremiyorum halidiyeden beri sizin büyük takipçinizdim azizan bıraktı mı forumları

veri

Yasaklı
hayırdır sayın @veri

dönüşün muhteşem oldu bakıyorum

ben, tamda senin yazdıklarını kast etmiştim

kendinde "güç" olduğunu zanneden bir camiadan söz ediyoruz

mağrur olma veri, cemaatten büyük Allah cc var

Allah rızası için semerkandlıları severim yakından tanıdıklarım var toplantılarına katılırım
hacda çok birlikte olduk birlikteliğimiz devam ediyor
lakin senden Allah adına buğz ediyorum

Allah şifa versin.

azıcık Allahtan korkuyorsan semerkand imzanı kaldırırsın
semerkand bu kötülüğü haketmiyor

ve hiçbir semerkandlıdan ne cemaat ne hocaefendi hakkında olumsuz tek bir ima duymadım

yazıklar olsun sana

zebih

Kıdemli Üye
Şöyle bir değerlendirme var:

Türkiyedeki Müslümanların bir kısmı beyinsiz olduklarını iddia ediyorlar...

Bunlardan bir kısmı fırsat bu fırsat mantığında ganimet derdinde, üç beş koltuk, ünvan, servet ne kaparsam kar ile; kimi de falanca güçlenmesin, kapsama alanı daralsın, filancanın niyeti belli değil ile meşgul, karşılarındaki azmış düşmanı fark edemeyecek bir körlüktedirler diyor birisi...

Müslümanlardan kim ki, başka bir Müslümanı kendi gibi düşünmüyor ya da faaliyet göstermiyor diye dışlıyor, siliyor ve daire dışı niteliyorsa esasen bildiğin süzme ahmaktır.

Dün akıllara bile gelmeyecek şekilde devlet dairelerinde açık açık namaz kılan, oruç tutanlar çoğaldı ya; battı bu beyinsiz Müslümanlara.

Yarın Kamuda başörtülü çalışma hazırlıkları yapılıyor ya, bugün üniversitelerde, İmam Hatip okullarında dileyen dilediğini gibi başını örtüyor, derse giriyor ya; gaz yaptı bu ahmaklarda.

'Bir rahat durun be' diyeni de anında harcarlar.

'Hiç mi beyin yok sizde' diyeni parçalarlar.

'Bu işler böyle böyle olur... O başka, sen başka, falan başka türlü düşünür yapar. Normaldir bu. Böyle değilse bir anormallik vardır.' diyeni ise hain ilan ederler diyor o birisi...

Bendeniz ise derim ki:

Tıp...

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Yarın Kamuda başörtülü çalışma hazırlıkları yapılıyor ya, bugün üniversitelerde, İmam Hatip okullarında dileyen dilediğini gibi başını örtüyor, derse giriyor ya; gaz yaptı bu ahmaklarda.

Bendeniz ise derim ki:

Tıp...

biz tıp denmesine çok alışığız kardeşim. biz hariç herkesin konuşmasına izin veren zihniyetin, ne kadar hakaret olsa bile hoşgörüyle farklılıkları kucaklamasına da alışkınız. ne hikmetse o hoşgörü yumağı güruh bir bizi kucaklamaz, susturmaya çalışır. bir bizi kendisine tehdit görür. dediğiniz gibi ben başka, falan başka türlü düşünür.herkes dilediğince fikrini söylemekte özgür olmalıdır. bizim gibi cahiller bile...

tıp bana göre bir sağlık bilim dalıdır. onun dışında fikrimi söylemeye devam ederim. kimse beni susturamaz.o eskidendi.selametle...

Not: kamuda başörtülü çalışılabilmesini kimse bana lütuf gibi yutturmasın çünkü bu zaten olması gereken bir durumdu. şimdiye kadar olmamasına utanmalılar.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus

Allah rızası için semerkandlıları severim yakından tanıdıklarım var toplantılarına katılırım
hacda çok birlikte olduk birlikteliğimiz devam ediyor
lakin senden Allah adına buğz ediyorum

Allah şifa versin.

azıcık Allahtan korkuyorsan semerkand imzanı kaldırırsın
semerkand bu kötülüğü haketmiyor

ve hiçbir semerkandlıdan ne cemaat ne hocaefendi hakkında olumsuz tek bir ima duymadım

yazıklar olsun sana

@Dut_agaci kardeşim dostane bir eleştiride bulunmuş. neden dizginleri nefsinizin eline verdiniz? neden eleştirileri kabul etme erdemi gösteremiyorsunuz da kardeşimi düşman belliyorsunuz. sizin düşmanınız kendi nefsinizdir. tırnağınıza taş gelse üzülen biz oluruz.

cemaliii

Kıdemli Üye
şunuda unutmamak gerekir cemaatçi diye tasfiye edilen ekipler bugün atabeyler,kafes,kck,poyraz ,balyoz,ergenekon soruşturmalarında önemli görevler almış ve bununla ülkeye büyük hizmetler yapmış kişilerdi eğer bu kişiler olmasaydı bugün bir askeri darbe olurdu ve ortada ne tayyip nede hükümet kalırdı

danıştay cinayetiniaslını ortaya çıkaran bu ekipti

şer güçlerin darbeye zemin oluşturmak için senelerdir faili meçhul cinayetler yapıp müslümanların üzerine attığı bir gerçekti dink cinayeti böyle bir cinayetti

irticayla mücadele eylem planı gene böyle bir plandı

bunlar uyuglanmaya başlanmadan emniyetteki bu ekip sayesinde engellendi

he arkadaş he. cemaat olmasaydı bunlar olmayacaktı sanıyorsun değil mi? esas siyasi irade (ak parti) olmasaydı o saydıklarınının hiçbiri olmazdı. cemaatçi polisler 2002 den önce yokmuydu? polis değillermiydi? birgünde mi polis oldular?

şunuda söyleyeyim. ben cemaatin yanındayım.cemaatin görüşleri bana daha yakın geliyor. cemaatin hoşgörüsü sağduyusu diyaloğu bu memlekete lazım.hemde sanıldığından çok daha fazla lazım. yalnız forumdaki cemaat mensuplarının mesajları inandırıcı gelmiyor, manifesto kalkıp cemaatin hoşgörüsünden çok mahrum tıpku bir milli görüşçü gibi yazılar yazıyor,veri gelmiş milleti keklemeye çalışıyor,yeniosmanlının bir tarikatçı oluyor,bir cemaatçi,bazen milli görüşçü, berr adlı üyede cemaatin gücünü abartıyor,tek yanlı bakıyor. ama ortak noktaları hiçbirisi gerçek bir cemaat mensubu gibi değiller. ama forumdakileri öyle. gerçek hayattaki cemaat mensupları cemaatin görüşlerini yansıtıyor.ama buradaki cemaatçi arkadaşlar aman tepki almayalım diye galiba hizmetten çok milli görüş kıvamındalar. veri hariç. veri hizmeti daha iyi yansıtıyor,ama oda gözümüze bakarak yalan söyleyip kandırmaya çalışıyor.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus

he arkadaş he. cemaat olmasaydı bunlar olmayacaktı sanıyorsun değil mi? esas siyasi irade (ak parti) olmasaydı o saydıklarınının hiçbiri olmazdı. cemaatçi polisler 2002 den önce yokmuydu? polis değillermiydi? birgünde mi polis oldular?

şunuda söyleyeyim. ben cemaatin yanındayım.cemaatin görüşleri bana daha yakın geliyor. cemaatin hoşgörüsü sağduyusu diyaloğu bu memlekete lazım.hemde sanıldığından çok daha fazla lazım. yalnız forumdaki cemaat mensuplarının mesajları inandırıcı gelmiyor, manifesto kalkıp cemaatin hoşgörüsünden çok mahrum tıpku bir milli görüşçü gibi yazılar yazıyor,veri gelmiş milleti keklemeye çalışıyor,yeniosmanlının bir tarikatçı oluyor,bir cemaatçi,bazen milli görüşçü, berr adlı üyede cemaatin gücünü abartıyor,tek yanlı bakıyor. ama ortak noktaları hiçbirisi gerçek bir cemaat mensubu gibi değiller. ama forumdakileri öyle. gerçek hayattaki cemaat mensupları cemaatin görüşlerini yansıtıyor.ama buradaki cemaatçi arkadaşlar aman tepki almayalım diye galiba hizmetten çok milli görüş kıvamındalar. veri hariç. veri hizmeti daha iyi yansıtıyor,ama oda gözümüze bakarak yalan söyleyip kandırmaya çalışıyor.

çok enteresan kardeşim, görüyor musun? cemaati paylaşamaz olduk. yalnız bizim dostluğumuz daha eskiye dayanıyor. eski dost düşman olmaz derler...daha önce de söylemiştim; taraf olmayan bertaraf olur. dünyadaki gelişmeler ortada gün birlik ve beraberlik günü...

levent48

Kıdemli Üye

evet gülelim,ama sana gülelim. artık cemaat ve ak parti arasındaki ayrılığı kahvedeki ahmet amca bile biliyor. veri foruma gelmiş milleti keklemeye çalışıyor.

Senin "saat" yine doğru gösteriyor hayırlı olsun...

cemaliii

Kıdemli Üye
taraf olmayan bertaraf olur. dünyadaki gelişmeler ortada gün birlik ve beraberlik günü...

bak işiniz gücünüz taraf olmada. kutuplaşmada,size karşı insanlar ufak eleştiri bile yaptıklarında dış mihrakların oyunu faiz lobisi. bunu cemaate karşı bile söylediler gezi olaylarında yazarlarının yazdıklarından ötürü. ama şimdi gelinmiş sanki hiçbir şey olmamış gibi gün birlik olma günüymüş. hadi oradan. hem cemaate o kadar hakaret edin,hemde gün birlik olma günü.

ben her daim hakkın tarafındayım. an itibariylede hakkın cemaatin yanında olduğunu, benimde cemaatin yanında destek olmam gerektiğini müşahede ediyorum.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus

bak işiniz gücünüz taraf olmada. kutuplaşmada,size karşı insanlar ufak eleştiri bile yaptıklarında dış mihrakların oyunu faiz lobisi. bunu cemaate karşı bile söylediler gezi olaylarında yazarlarının yazdıklarından ötürü. ama şimdi gelinmiş sanki hiçbir şey olmamış gibi gün birlik olma günüymüş. hadi oradan. hem cemaate o kadar hakaret edin,hemde gün birlik olma günü.

ben her daim hakkın tarafındayım. an itibariylede hakkın cemaatin yanında olduğunu, benimde cemaatin yanında destek olmam gerektiğini müşahede ediyorum.

cemaate kim hakaret etti? beni de katmışsınız. bir tane hakaret mesajımı getirin kardeşim. ben cemaati bilakis severim.ancak gerektiğinde uyarırım, eleştiririm. sen cemaatin yanında ol. buna karşı çıkan mı var. ne güzel. ben cemaatin feraset sahibi olduğuna inanıyorum. er ya da geç doğruyu görecektir. belki olanlar tahmin ettiğimiz gibi bile değil.belki bu sadece bir fitne tuzağıdır. kim bilir? çünkü ortam çok müsait. herkes herşeyi bir tarafa çekmenin derdinde.

cemaliii

Kıdemli Üye
cemaate kim hakaret etti? beni de katmışsınız. bir tane hakaret mesajımı getirin kardeşim.

arkadaşım sana demiyorum yav. senin şahsında hakaret eden ak partililere ve diğer cemaatlere,tarikatlara diyorum. sen üzerine alınma herşeyi. seninle yazışıyoruz. o yüzden senin şahsında diğerlerine söylüyorum.:D

cemaliii

Kıdemli Üye
Önemli olan bayrak ve toprak birliğinin bozulmaması,

peki bu barış süreci hakkında ne düşünüyorsun arkadaşım. sence bu sürecin sonunda bu adamlar önce federasyon isteyip arkasından toprak olarak ayrılmak isteyecekler mi?
birde bayrak birliği demişsin ama başörtülü bir hanım yazarmı televizyoncu mu tam bilmiyorum.galiba adı hilal kaplandı.öyle biri vardı. bayrağın adı değişsine falan götürdü işi. bu olaylara bakış açın nedir?

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus

arkadaşım sana demiyorum yav. senin şahsında hakaret eden ak partililere ve diğer cemaatlere,tarikatlara diyorum. sen üzerine alınma herşeyi. seninle yazışıyoruz. o yüzden senin şahsında diğerlerine söylüyorum.:D

kardeşim benim şahsımda diğerlerine bir şey söylememenizi özellikle rica ederim. çünkü bu dedikodudur. böyle bir şeye alet olmak istemem. sözünüz kime ise ona söylemenizi rica ederim. diğer cemaatler, ak partililer ve tarikatlar çok geniş bir kesimi itham ediyor, bence haksız bir genelleme. bunlardan bazı gurupların içine ben bizzat dahilim.