çok önemli duyuru

nefahtü

Kıdemli Üye
Öfke , kızgınlık gibi kelimeler size çok kullanılmıştır forum da belli zamanlarda ,
sizinde bana kullanmanızı normal karşılıyorum.

Konuyu çok karıştırdınız ve noktalamak doğru bir karar olmuş.

cemaliii

Kıdemli Üye
insan tek sesli bir ortamda uzun süre yaşayamaz. yasarsada bitkisel hayat gibi olur. Muhalifi zıddı olduğu müddetçe güzeldir bazı şeyler. ve bazen insan muhalifinden öğrenir bazı doğruları. erkenekon balyoz döneminde cemaat kumpasini biz anlattık bu forumda. 17 aralık sürecinde cemaatin kumpasini bu sefer muhaliflerimiz anlattı. biz anlatırken onlar bize inanmadı. onlar anlatırken biz onlara inanmadık. ama artık ozelestiri zamanı. Artık birbirimize inanıyoruz. Artık kenetlendik. ve artık söz konusu vatansa gerisi teferruattir diyoruz.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
@Enes bey, adams77 rumuzlu üyenin kıdemi ile ilgili ayrılan yerde "kanalizasyoncu" yazıyor.

bu değişikliği üye yapamadığına göre adminlerden biri yapmıştır. bu adminler iyice cılkını çıkardırlar, haberiniz ola!

lütfen müdahale edin...

adams77

Kanalizasyoncu
@Enes bey, adams77 rumuzlu üyenin kıdemi ile ilgili ayrılan yerde "kanalizasyoncu" yazıyor.

bu değişikliği üye yapamadığına göre adminlerden biri yapmıştır. bu adminler iyice cılkını çıkardırlar, haberiniz ola!

lütfen müdahale edin...

Hayır bizzat ben yaptım. Lütfen ilk önce soralım öğrenelim.

spesifik

آزادی قید و بند

lütfen müdahale edin...
Tarafgirliğin verdiği sarhoşluğa ne güzel bir kanıt çok teşekkür ederim =) @Verda @ihvanistanbul @DostunDostu hanginiz yaptı söyleyin bakayım =)

üyeliğinin en başından beri kanalizasyoncu duruyor hatta bu sorulup konuşuldu
geçmiş olsun ...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Tarafgirliğin verdiği sarhoşluğa ne güzel bir kanıt çok teşekkür ederim =) @Verda @ihvanistanbul @DostunDostu hanginiz yaptı söyleyin bakayım =)

üyeliğinin en başından beri kanalizasyoncu duruyor hatta bu sorulup konuşuldu
geçmiş olsun ...

"...üyeliğinin en başından beri ..." mi? @Enes

"kanalizasyoncu" diye rütbe mi olur yahu...

not: profil düzenlemesinde böyle bir ayar olduğunu şimdi farkettim. anlaşılan o ki üye bu değişikliği yapmış. konu ile ilgili yöneticilere sözümüzü geri alıyoruz. ama "kanalizasyoncu" gibi bir rütbe forumun seviyesini düşürür...

nefahtü

Kıdemli Üye

not: profil düzenlemesinde böyle bir ayar olduğunu şimdi farkettim. anlaşılan o ki üye bu değişikliği yapmış. konu ile ilgili yöneticilere sözümüzü geri alıyoruz. ama "kanalizasyoncu" gibi bir rütbe forumun seviyesini düşürür...

Kanalizasyonsuz bir yer nasıl olur sizce?

erdemceerdem

Profesör
zaman zaman kızdım, eleştirdim, bazen ağır konuştum...

yeri geldi üyelere, yeri geldi yönetimdeki arkadaşlara...

kimi üyelerin yorumlarını beğendim, takdir ettim, tebrik ettim.

kimi yöneticilerin yapmış olduğu uygulamaları alkışladım, takdir ettim, tebrik ettim.

burası ihvanforum...

üyelik tarihime bakıyorum, 29.09.2006... tam 10 yıl olmak üzere...

bu forumda şu an olmayan ve paralelci olan üyeler gördüm. ve benim yıllar önce bu paralelcilerin diyalagcu duruşlarından dolayı kendilerini ve liderlerini eleştirdiğim, kızdığım, sövdüğüm, yeri geldi hakaret ediyorum diye ceza ile karşı karşıya kaldığım zamanlar oldu...

insanların bakışları değişti veye yeniden şekil aldı... duruşları veya bakışları ona göre yön buldu...

10 yıl önce milli görüşle ilgili bir mevzuda yazılanlara müdahil olmak için bu foruma üye oldum, cevaplarımı yazdım ve bir müddet uğramadım...

sonra, kimi zaman sürekli kimi zaman belirli aralıklarla hep burada oldum...

interneti açıyorum, işimden gayri birşeylerle uğraşmak istediğimde, istesemde istemesemde, kimilerine kızsam eleştirsemde

parmaklarım arama motoruna ihvanforumu yazıyor. giriyorum ve bakıyorum....

diyorum ki, demek ki gerekli ihvanforum.

nasıl faysbuk gerekliyse, nasıl tivittir gerekliyse, nasıl yutube gerekliyse...

bir kısım insan (bu forumda bulunanlar) içinde gerekli ihvanforum...
@Enes teşekkürler kardeşim, yayın hayatına devam dediğin için,

yönetimdeki arkadaşlar, teşekkürler yazan üyelerin hamallığını yaptığınız için...

ve teşekkürler üyeler...

Enes

İhvan Forum Üye

yok bizim yazdığımız birşey değil.

muhtemelen bir ara rütbe seçme uygulamamız vardı o zaman kendi seçmiş.

bizim öyle bir uygulamamız yok.

kendi öyle seçmediyse benimle iletişime geçebilir.

adams77

Kanalizasyoncu

Kusura bakmayın, forumun seviyesini düşürdüğüm için üzgünüm keşke daha önce uyarsaydınız düzeltebilirdim.

adams77

Kanalizasyoncu
Hassasiyetlerimize BEN 'imi dahil etmeyin, benim duygusu ile hareket edildiğinde parçalanma ve parçalara ayrılmak zorunda kalınır. Herşeyin dışında durmak gerekiyor. Benim ile sahiplenmek ve sahiplenmeye çalışmak kişiyi her zaman aynı yerde tutar bir adım ileri götürmez. İçinden çıkılmaz bir döngü ile süreklilik sağlanır.

Bulunduğumuz ortamda sıkıntılı bir durum var ise bizi o ortama bağlayan benimleri terk etmek gerekiyor.

Enes

İhvan Forum Üye
Arkadaşlar foruma girişte sıkıntı yaşayan var mı?

spesifik

آزادی قید و بند
Arkadaşlar foruma girişte sıkıntı yaşayan var mı?
Konu bende kapalı görünüyor üyeler cevap yazamaz ki ..
Telefondan giriş yapamıyorum ..online görünüyorum ama hiç bir sayfaya giremiyorum
iki gündür yaşıyorum bu durumu
Radyonun pc den de siteye giremiyorum kırmızı ekran çıkıyor

Enes

İhvan Forum Üye
Evet bu sene yaşamadığımız olay kalmadı.

Şimdi de google sağolsun bizi arama sonuçlarından çıkarmış ve en ufak bir açıklama yok.

Hakikaten bazı şeylerden ciddi anlamda şüphelenmeye başladım. Günlük 5000 kişinin geldiği siteyi 6 ayda boğdular hem de illegal yayın olmadığı halde.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!

Şimdi de google sağolsun bizi arama sonuçlarından çıkarmış ve en ufak bir açıklama yok.

Hakikaten bazı şeylerden ciddi anlamda şüphelenmeye başladım. Günlük 5000 kişinin geldiği siteyi 6 ayda boğdular hem de illegal yayın olmadığı halde.

nurettin veren: "'NASA, Apple, Facebook, Twitter Her Yere Sızdılar; Siber Saldırı Yapabilirler'

nurettin veren: "'NASA, Apple, Facebook, Twitter Her Yere Sızdılar; Siber Saldırı Yapabilirler'

konu ile ilgili aşağıdaki videonun 01:28:00 dakikadan sonrasına bakılabilir.

Ahmet Keleş, Nurettin Veren - Türkiye'nin Gündemi - 5 Ağustos 2016 -Tek Parça

Bir dönem Gülen cemaatinin önde gelen isimlerinden olan Nurettin Veren, 5 ay önce MİT'e 200 imamın ismini vererek darbe olacağı uyarısında bulunduğunu ancak kendisinin dikkate alınmadığını söyledi. Zamanında Gülen'le beraber FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü falakaya yatırdıklarını da anlatan Veren, örgütün birçok teknoloji şirketinin yanı sıra NASA'ya bile adamlarını soktuğunu, Türkiye'ye yönelik ciddi bir siber saldırı yapabilecek güce sahip olduklarını belirtti.

Nurettin Veren, cemaatin bir sonraki hamlesinin bankaları, devlet kurumlarını ve iletişimi hedef alan kapsamlı bir siber saldırı olacağını öne sürdü.

Dün akşam CNN Türk'te yayınlanan Türkiye'nin Gündemi programına, Fethullah Gülen'in bir dönem sağ kolu olarak bilinen Yeni Akit yazarı Nurettin Veren konuk oldu.
Örgütü kuran isimlerden olan ve 2005'te örgütten ayrılan Veren, 5 ay önce MİT'e 200 imamın ismini verdiğini, darbe olacağı uyarısında bulunduğunu söyledi. Veren, Turgut Özal, Süleyman Demirel, Tansu Çiller ve Bülent Ecevit'in kendilerine nasıl yardımlar yaptığını, önlerini nasıl açtığını tek tek örnekler ile anlattı.

"MİT'e bilgi verdim"

s-df0238ddbb98699bba010a69460517839e71784f.webp

Veren, MİT'e bilgi aktardığını söyleyerek, "Ben 5 ay önce MİT yetkililerine 200 imamın ve örgütün çekirdek kadrosunun isimlerini tek tek verdim. Bunların darbe hazırlığında olduklarını da söyledim. Hatta darbe gecesi Akıncı Üssü'nde olan ve yakalanmasına rağmen 20 dakikada serbest bırakılan Sakarya İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Adil Öksüz'ü ve onun üstünde yer alan ismi de verdim. Öksüz, darbe emirlerini Pensilvanya'dan darbe girişiminden iki gün önce getirdi" dedi.

"Bu işin ciddiyetini kavrayan tek kişi Erdoğan"

s-143b9f78ed58a69b574f9ac3966cae7c75311edf.webp

Veren sözlerini şöyle sürdürdü:
"MİT bu anlattıklarımdan sonra ne yaptı bilmiyorum. 2014 yılında CumhurbaşkanıErdoğan ile görüştüm. Her şeyi anlattım. Bana göre bu işin ciddiyetini kavrayan tek kişi o. Emniyet ve savcılar bu konuda hiçbir şey yapmadı. 55 saatlik kayıt yaptım, yazıyı belgeleri, dokümanları, isimleri emniyete de verdim. Bir gün beni aradılar ve davet ettiler. 'Bir resmi onaylamanız gerekiyor. Gelemiyorsanız resmi size gönderelim' dediler. Gönderdiler. Gönderdikleri resim Fetullah Gülen'in. Üstelik yeni resimlerinden biri. 'Bu Gülen mi?' diye soruyorlar. Böyle iş yapılır mı? Dalga mı geçiliyor."
Cemaat ile birlikte çalışan AKP'liler

AKPâ€ââ€￾¢li eski Bakanlar Cemil Çiçek, Abdülkadir Aksu, Bülent Arınç ve Vecdi Gönülâ€ââ€￾¢ün Cemaatâ€ââ€￾¢e çalıştığını ifade eden Nurettin Veren, “2008-2009 döneminde gidip bunlarla yüz yüze konuştum ama ben dinlemedilerâ€￾ dedi.

Doğru mu Komplo Teorisi mi? Bütün İddialar ile 14 Ağustos'ta Neler Olacak?

Ülkecek olağanüstü bir süreçten geçtiğimiz malum. 15 Temmuz darbe girişimi ve travmasını atlatamadan başlayan operasyonlar, 3 ay boyunca ilan edilen OHAL ve birçok olay toplum olarak hepimizi farklı b...
1.4b005 Ağustos, 17:17

"Deşifre olan imamın yerine hemen biri geliyor"

"Şu anda cemaatin süzgecinden geçerek oralara (TSK) gelmiş yüzde 85 oranında asker var" diyen Nurettin Veren, "Ben bunu 2005'te dile getirdim. Buralara eleman devşiren imamlar var. Bunlar deşifre olunca hemen başka imamlar geliyor ve o boşluk böyle doluyor" diye konuştu.

"NASA'ya bile adam soktular"

s-57127486caa52f9891d86a8444e98dc01b9d6723.webp

NASA'da Çalışan Türk Asıllı ABD Vatandaşı Darbe Soruşturmasında Tutuklandı

Hatay Valisi Ercan Topaca, 15 Temmuz darbe girişimine yönelik soruşturma kapsamında NASA çalışanı Türk asıllı bir ABD vatandaşının tutuklandığını açıkladı.
23006 Ağustos, 12:10

Twitter, Facebook, Apple'a örgüt mensuplarının yerleştirildiğini söyleyen Veren, "Onlar da pek çok ismi daha sonradan işe aldılar. Bu insanlar örgütün yurt dışındaki önemli kolejlerinde yetişti" dedi.
Veren sözlerini şöyle sürdürdü:
"NASA'ya bile cemaat adam soktu. Malezya'daki kolejden yetişen 5 kişi 1993'te dünya bilgisayar şampiyonasına katıldı ve birinci oldular. Bu isimler daha sonra NASA'ya girdi."

"Kapsamlı bir siber saldırı olacak"

s-d104a98102bef280de53397242e2726e25584007.webp

"Cemaat dünyada benzeri pek çok yapıya böyle sızdı. Yani Türkiye'ye ciddi bir siber saldırı yapabilecek güce sahip ve şimdiden uyarıyorum. Cemaatin bir sonraki saldırısı bankaları, devlet kurumlarını, iletişimi hedef alan oldukça kapsamlı bir siber saldırı olacak."

Doğru mu Komplo Teorisi mi? Bütün İddialar ile 14 Ağustos'ta Neler Olacak?

Ülkecek olağanüstü bir süreçten geçtiğimiz malum. 15 Temmuz darbe girişimi ve travmasını atlatamadan başlayan operasyonlar, 3 ay boyunca ilan edilen OHAL ve birçok olay toplum olarak hepimizi farklı b...
1.4b005 Ağustos, 17:17

"FEM'in müdürünü falakaya yatırdık"

s-13683a36ccd422b687bf24574f3108d1a65bce6c.webp

FEM dershaneleri hakkında bilgi veren Nurettin Veren, "Fethullah Gülen çocukları döverdi, kızdığı isimleri falakaya yatırırdı. Bir gün FEM Dershaneleri Genel Müdürü geç kaldı. Gülen kızdı ve ayaklarını bağlattı. Ben de oradaydım. Ayaklarına bir sopa geçirdiler. Ben de bir ucundan tuttum. Gülen elindeki sopayla 7-8 kere vurdu. Bir tane de koluna vurdu. Hatta kolu çatladı" dedi.

"Gülen birilerinin beynini yıkarken birileri de onun beynini yıkıyor"

s-32e9cd8ed083cba6d736f240e5c682d8332ac541.webp

Gülen'in ilaç aldığını ve bu ilacın bir tanesinin vücuttan atılmasının 3 ayı bulduğunu ifade eden Veren, çok tehlikeli bir ilaç olduğunu belirterek "Aslında Gülen birilerinin beynini yıkarken birileri de (doktorları) Gülen'in beynini yıkıyor" ifadelerini kullandı.
CNN Türk

https://onedio.com/haber/-nasa-apple-facebook-twitter-her-yere-sizdilar-siber-saldiri-yapabilirler--724797

Enes

İhvan Forum Üye

Bugün Google lütfetmiş ve hiç sebep yokken yasakladığı sitemizi yeniden arama dizinine almış.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bugün Google lütfetmiş ve hiç sebep yokken yasakladığı sitemizi yeniden arama dizinine almış.
Admin olarak siz daha iyi bilirsiniz,ne zaman siteye online olsam 200-300 kişi arası ziyaretçi gözüküyor ,lakin forumda açılan konu başlıklarının görüntülenme sayısına bakıyorum ,arada ciddi bir fark var.........

Enes

İhvan Forum Üye
Admin olarak siz daha iyi bilirsiniz,ne zaman siteye online olsam 200-300 kişi arası ziyaretçi gözüküyor ,lakin forumda açılan konu başlıklarının görüntülenme sayısına bakıyorum ,arada ciddi bir fark var.........

online sayıları son yarım saatte gelen ziyaretçi sayısını gösterir. takdir edersiniz ki ihvan forumu içeriği çok geniş bir site ve ziyaretçilerin büyük bir kısmı belli aramalar sonucu siteye gelen ve üye olmayanlardır.

kebîkec

İhvan Forum Üye

Üstad mebde filtreye takılıyor site. O yüzden ben okulda giremiyorum. Benzer filtrelere takılınıyorsa sayı azalması bu yüzden olabilir.