Cübbeli Hoca'dan Hakan Fidan'a Beddua

Verda

Gales
Niye böyle bişey söyledin şimdi :)

Dua Nur

Kıdemli Üye
Cübbeli hoca isim vermemiş, hakan fidan dememiş, nasıl olur da cübbeli hoca hakan fidana beddua etti diye başlık açılır anlamıyorum.

iSTİHBARAT, ŞİA, İRAN, ADAYLIK Bir Hakan Fidan demediği kalmış. Arkadan beddua etmiş göevde kalamasın, aday olamasın diye. Yani gökten kemik yağdığı seçim sonucunda belli olacak. Hakan ADAY VE YÜZDE 55 GELİYORUZ:))))

talib

Kıdemli Üye
Cübbeli hoca, cemaati eleştirdi içeri alındı, fetullah'a, fethullah gülen hocaefendi hazretleri dedi dışarı bırakıldı.

Aynı Cübbeli Hoca, AK Parti'yi eleştiriyor, MİT'in başındaki adamı eleştiriyor, hiçbir şey olmuyor.

Bu size ne anlatır?

levent48

Kıdemli Üye
Cübbeli hoca, cemaati eleştirdi içeri alındı, fetullah'a, fethullah gülen hocaefendi hazretleri dedi dışarı bırakıldı.

Aynı Cübbeli Hoca, AK Parti'yi eleştiriyor, MİT'in başındaki adamı eleştiriyor, hiçbir şey olmuyor.

Bu size ne anlatır?

Erdoğan'ın diktatör olduğunu mu?...

talib

Kıdemli Üye

Erdoğan'ın diktatör olduğunu mu?...

Nasıl yani, nereden çıktı o mana?

Tam tersi olduğunu... Ve Erdoğan diktatör diyenlerin bu tabloyu nasıl okuduklarını da merak ediyoruz.

Erdoğan ve MİT diktatör ise neden Cübbeli onları eleştirirken bir şey olmuyor? Gülen eleştirilince nasıl en aşağılık suçlardan dahi bir hoca hapse girebiliyor, sonra onları övünce hapisten çıkabiliyor?

ihvanistanbul

AkhenAton

Tam tersi olduğunu... Ve Erdoğan diktatör diyenlerin bu tabloyu nasıl okuduklarını da merak ediyoruz.

Erdoğan ve MİT diktatör ise neden Cübbeli onları eleştirirken bir şey olmuyor? Gülen eleştirilince nasıl en aşağılık suçlardan dahi bir hoca hapse girebiliyor, sonra onları övünce hapisten çıkabiliyor?

İroni yapıyor abi :)

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Cübbeli Hoca, Fidan'ı kast ettiyse, bence işine baksın derim.

Mandanın suya pislediği gibi böyle dua veya tavsiyeler ulu orta yapılmaz.

1000 kişinin içinde 1 kişiye hatası söylenmez. 1'e 1 söylersin. Bu işin edebi budur.

--

Cübbeli Fidan'ı kast etmediyse, İran'a muhbirlik yapan müsteşarları iyi tespit etmek lazım... Bu daha da önemli

Dua Nur

Kıdemli Üye
Cübbeli Hoca, Fidan'ı kast ettiyse, bence işine baksın derim.

Mandanın suya pislediği gibi böyle dua veya tavsiyeler ulu orta yapılmaz.

1000 kişinin içinde 1 kişiye hatası söylenmez. 1'e 1 söylersin. Bu işin edebi budur.

--

Cübbeli Fidan'ı kast etmediyse, İran'a muhbirlik yapan müsteşarları iyi tespit etmek lazım... Bu daha da önemli

+ delillerini alır yargıya gider. Hoca koskoca uzaya gitmeyin, masraf yapmyın bana sorun diyor. Devlet araştırma yapmaya masraf yapmasın ajanları hoca söyler !!!

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
+ delillerini alır yargıya gider. Hoca koskoca uzaya gitmeyin, masraf yapmyın bana sorun diyor. Devlet araştırma yapmaya masraf yapmasın ajanları hoca söyler !!!

Piri Reis'in haritasına, Uluğ Beyin yıldız haritasına bakıldığı zaman, uzaya çıkmadıkları âşikar, bu konuda Cübbeli Haklı :)

Hatta şunu sorayım, çıktılar da ne oldu ?

Osmanlı Sultanlarını uyaran evliyaullah gibi, alimler gibi, mollalar gibi Cübbeli Hoca'da hökümeti uyarabilir.

Tek sıkıntılı konu, ulu orta olmamalı. Edebine uygun olmalı.

Sair husus, Cübbeli böyle yaptı diye hınç edilmemeli.

Bugün sünnet ehlini can hıraş savunan sayılı alimlerden. Hökümede "dikkat edin" dedi diye hemen çamur atmayınız :)

DESIFRE

Yasaklı
bazı nasipssizleri anlıyorumda, sana ne oldu be arkadaş, ne farkın kaldı bazı akplilerden, her akp ye karşı olanı paralel ilan etme nasipsizliğinde bulunanlar gibi, İlim Erbabına böyle saygısızlık ..kendine yakıştırıyorsan sende kalsın....ben sana yakıştıramadım...
Abi kızdıgım nokta hrr seferinde hūkūmet ile ilgili acıklama yaptıktan sonra arkasından bir acıklama ile hūkūmeti destekler nitelikte acıklama yapmakta en son olayda da õyle olmustu

levent48

Kıdemli Üye

Nükte yapıyorum hocam...Gerçek diktatör Paralelci +CHP +diğerleri koalisyonudur...Bir iktidara gelirlerse ne yapacaklarını gizlemiyorlar...Cübbeli'nin gözü iyi korkmuş bunlardan...

talib

Kıdemli Üye

Nükte yapıyorum hocam...Gerçek diktatör Paralelci +CHP +diğerleri koalisyonudur...Bir iktidara gelirlerse ne yapacaklarını gizlemiyorlar...Cübbeli'nin gözü iyi korkmuş bunlardan...

Ve maalesef Cübbeli ile Muhammed Keskin Hocalar, şu an Mahmud Efendi'nin en yaknındaki isimler. Mahmud Efendi adına açıklama yapanlar da bunlar. İsmailağa derneği, onlar cemaati temsil etmez deseler de Mahmud Efendi'nin yanında İsmailağa derneği değil Marifet Dergisi cenahı var. Bakalım ne olacak.

DESIFRE

Yasaklı
Cübbeli Ahmet Hoca Egemen Bağış'ı topa tuttu!

Cubbeli-Egemen.jpg

Ve Sonra

https://www.facebook.com/video.php?v=1028636993830433

Böyle Tutarsizlik olmaz Diyorum

Cübbeli Ahmet: Bakaraya makara diyenin suratına bakabilir miyim?