Cübbeli Hoca'dan Hakan Fidan'a Beddua

Yahayy

Kıdemli Üye
konu akp değilmi ihvan, cübbeli doğru bilidiğini söyledği için, kaç mesajdır, sövdürtülmüyormu.....

Ya bırak abi Allah'ını dinini seversen.
Ya hu bir gerçeği görmen için gözünün içine girip gözünü çıkartmasını mı bekliyorsun sen, yapma etme.
Cübbeli ne zaman tutup bir müsteşar hakkında konuşmuş, bir de üzerinde araştırma yapmış da, yabancı servislere veriyormuş da ?
30 Yıllık Cübbeli bu ne müsteşarı ya, ne anlar bu adam neyini araştırmış Hakan Fidan'ı bilmem kimi, yalanın kuyruklusu.
Eline servis edilen bilgileri sohbetin bir tarafına denk getirip araya katıştırıyor, algı operasyonu yapıyor alenen.
Hele Tv'si açıldığından beri aşikar yapıyor, doğru bildiğini konuşuyormuş, neden paralel yapı hakkında hiç konuştuğunu görmüyoruz acaba?
Şia'ymış da, bilmem neymiş de, yesinler :)

Bu Video tam bu konuluk bak, herkes izlesin.
Aşağıdaki aleni yalanlara bakar mısın, kıvrım kıvrımlığın bu kadarı,
omurgasızlık denen sıfat ancak bu kadar net icra edilebilir.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Hoca bu tür sözleriyle kendini aşıp kendi cemaatine ve diğer cemaat/tarikatlara da zarar vermeye başladı

Hocanın biraz kenara çekilme vakti geldi gibi

Kaptan

Mecra Yazarı
Hahayyyy [emoji23]

Bir saniye onu da sorayim diyor.

Verda

Gales
Bu da güzel bir diyalog beğendim :)

Evet bunu diğer konuda dinlemiştim şaka olmasını temenni ettmiştim ama? soruları anlamadan mı cevaplıyor bunlar ya da dalgın bi günündeydi diyerek hüsnü zan edelim bu arada kadın sesi haram değil miydi bunlar için? daha gider de neyse =)

Kaptan

Mecra Yazarı
Daha gider de neyse artik gec oldu, ben de gideyim yavas yavas [emoji23]

Verda

Gales
Bu kaçıncı veda Red :laugh:

Kaptan

Mecra Yazarı
Vazgectim, abdullah'in uyanmasini bekleyecegim, size guvenmiyorum.

Yahayy

Kıdemli Üye
Evet bunu diğer konuda dinlemiştim şaka olmasını temenni ettmiştim ama? soruları anlamadan mı cevaplıyor bunlar ya da dalgın bi günündeydi diyerek hüsnü zan edelim bu arada kadın sesi haram değil miydi bunlar için? daha gider de neyse =)

Kurgu ise de cidden kadın güzel oynamış ama :) Bu nedir ya hu, Cenentten arsa, ığğyxhh, cennetten arsa satışımız bulunamadı beyefendi (!)

Kaptan

Mecra Yazarı
abdullah'in parasi yok degil Cubbeli satisa cikarsin ilk abdullah siraya girer. Girer mi? Girer girer, kalkinca sorariz, sunun surasinda ne kaldi.

Verda

Gales
Kurgu ise de cidden kadın güzel oynamış ama :) Bu nedir ya hu, Cenentten arsa, ığğyxhh, cennetten arsa satışımız bulunamadı beyefendi (!)

Akabinde adam ben de cehennemin emlakçısıyım diyo ya gıcıklığına tabi :laugh:

Verda

Gales
abdullah'in parasi yok degil Cubbeli satisa cikarsin ilk abdullah siraya girer. Girer mi? Girer girer, kalkinca sorariz, sunun surasinda ne kaldi.

E zaten alırım diyodu bu kadar şeyden sonra alır mı? sırf bize inat alır diyorum, taassub zor iş..

Yahayy

Kıdemli Üye
E zaten alırım diyodu bu kadar şeyden sonra alır mı? sırf bize inat alır diyorum, taassub zor iş..

Bu işler bizim düşündüğünüz gibi değil, biz işin hikmetine vakıf değiliz,
zaten bizim gibi münkirlere nasip olmayacağı için sorun yok, burada nasipli-nasipsiz ayrımı yapılıyor hikmetli bir yolla,
45 liralık kefen 375 TL imiş önemli olan bunlar değil, nasibi olanlar zaten biat edip tabi olanlaradır, Allah'ın izniyle @abdullah birisi gibi teslim olanlar, nasipte ilk sırayı aldıkları için, kefende de ilk sırayı alırlar,
kefen bahane abdullah biat ederek kabir azabından yırtıyor, anlamıyorsunuz adam daha nasıl anlatsın ama olmaz ki (!)

(yaaa 375 x 1000 satsak,,, 375.000 T, eski parayla 375 Millarr Anaa...)
Biz bunları konuşurken Lalegül çarşı...

7336_50596_06062014161753_20.jpg

Verda

Gales
Yahayy biz de bi hocanın dizinin dibine oturup nasipli kişiler olalım ne dersin =)

Yahayy

Kıdemli Üye
Yahayy biz de bi hocanın dizinin dibine oturup nasipli kişiler olalım ne dersin =)

Aman ya! Allah böyle parayı nasib edeceğine, 40 yıl hamallık nasip etsin hem Vallahi, hem Billahi...
Bizden uzak, neye isterlerse O'na yakın olsunlar, aman diyim.