Cübbeli Hoca'nın Reddiyeleri Sonuç Verdi HAYRETTİN KARAMAN’IN KİTABI TOPLATILDI

manifesto

Yasaklı
kaç yıl önce yazılan kitap
yeni baskısı yapılmaması toplatıldığı anlamını taşımaz
talep varsa basılır
karaman hocanın sitesinde kitabın orjinali aynen duruyor
resmi bir açıklama yok..

hangi toplatmadan bahsediliyor
ve neden toplatılsın..

Bunlar yani ismailağa infocular biraz zeka özürlü
Masa başında haber yapıyorlar.Sazanları da zıplıyor
Hayrettin Karaman'ın 15 kitabı tüm içeriği ile birlikte resmi internet sitesine konulmuş
Yani okunmak üzere pdf olarak hizmete sunulmuş
Bu aklı evveller Polemik değil Diyalog kitabını tüm içeriği ile birlikte sunulan kitapların arasında göremeyince
Toplatıldı sanmışlar
La azıcık zeka,fazla değil

http://www.hayrettinkaraman.net/kitap/index.htm

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
manifesto yarın Ufuk yayınlarından haberin gerçeğini öğreniriz bunu h.karamanın sitesinden ispat etmeye kalkışman komik olmuş yayınevinden öğrenmek daha doğru olur yarın ola hayır ola inşaAllah toplatılıyordur.

veri

Yasaklı
toplatılan kitabın reklamı niye kaldırılmadı o da ayrı soru...

manifesto

Yasaklı
manifesto yarın Ufuk yayınlarından haberin gerçeğini öğreniriz bunu h.karamanın sitesinden ispat etmeye kalkışman komik olmuş yayınevinden öğrenmek daha doğru olur yarın ola hayır ola inşaAllah toplatılıyordur.

Bak çok etkilendim ama üfürükçüler internet sitesinden ispat etmeye çalışmış,aptallıkta sınır yok ki

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Bak çok etkilendim ama üfürükçüler internet sitesinden ispat etmeye çalışmış,aptallıkta sınır yok ki

ağzını topla üfürükçü ve aptallıkla kimi itham ediyorsun o sitedeki insanlara hakaret etme hakkını sana kim verdi?
Böyle küfürbaz seviyesiz usluba ceza yokmu?

ıtri

Üye

Milleti itikaden saptırıyorsa o kitap değil zehirdir ves'selam

Bu birilerine göre değişiyorsa dikkate değmez.
Kime göre, hangi anlayışa göre?

Bakın ne güzel Ahmet hoca Karaman hoca nın fikirlerine katılmamış, ilmi olarak reddiye yazmış. Bu yeterdi.
Gerisi çağdışı "kitap düşmalığı"na girer.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Ben çağ dışıyım zaten o yüzden bu zehirli kitapların toplatılmasını arzu ediyorum çünkü hiçbir müslüman kardeşimin itikadının bozulmasına gönlüm razı değil yine çünkü diyorum bir insanın en önemli hazinesi itikadıdır.

manifesto

Yasaklı
Şu elemanların üfürüklerine bakın hele
Bunları okuyun SİRKE gitmenize gerek yok :)

Bu arada Hayrettin Karaman’ın Cübbeli Hoca’nın hapse girmesine sevinerek: “İyiki bu işler başına geldi de biraz rahat ettik, yoksa bizi mahvedecekti” demesi koskoca bir İslam Hukuku Profesörünün Cübbeli Hoca gibi medrese mollası karşısında düştüğü aczin bir göstergesi olsa gerek..

Bu sözü Sn.Karaman'ın söylediğine dair hiç bir kayıt yok.Nerelerinden uydurduklarını artık sizler de biliyorsunuz:O

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
ismailaga.info sitesinin yalan ve iftiralarini görünce "müslüman olan bir türk nasil böyle olabilir" diye üzülüyordum.Fakat bunlarin odatv ci ergenekoncu olduklarini ögrenince üzüntüm fazla sürmedi,meselenin özünü anladim.
Not: odatv,ergenekon=sabatayci yahudii dönmesi
ismailaga.info da bunlarin isbirlikcisi

kebîkec

İhvan Forum Üye
İsmail ağa info herhalde işi gücü olmayan donkişotların fazlaca takıldığı bir site. Alakaya maydanoz bir tespitlerine şahit oldum geçen gün. İran filimlerini tehlikeli bulmuşlar. Bende merak ettim tehlike nedir diye, meğerse Hz. Yusufu canlandıran kişi Allah derken yukarı bakıyormuş. İnsanlara çaktırmadan Allah yukarda mesajı vermeye çalışıyormuş. Bu büyük tehlikeyi adamlar tespit etmiş ve Allah'a mekan izafe ettiklerini anlamışlar. İzleyenlerin kafası bulanmasın diye ehli sünnet adına durumdan vazife çıkarmışlar. Bende merak ediyorum bu infocu fukaralar dua ederken ellerini ve yüzlerini nereye çeviriyorlar. Peygamber s.a.v dua ederken nereye bakıyordu.

Zaman çok iş yok... nerdesiniz rüzgar gülleri...:(

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ismailaga.info sitesinin yalan ve iftiralarini görünce "müslüman olan bir türk nasil böyle olabilir" diye üzülüyordum.Fakat bunlarin odatv ci ergenekoncu olduklarini ögrenince üzüntüm fazla sürmedi,meselenin özünü anladim.
Not: odatv,ergenekon=sabatayci yahudii dönmesi
ismailaga.info da bunlarin isbirlikcisi

Hani bu forumda bir cemaat, bir topluluk TÜMDEN BU ŞEKİLDE İTHAM EDİLEMEZDİ????

Bazılarına serbest mii????

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Hani bu forumda bir cemaat, bir topluluk TÜMDEN BU ŞEKİLDE İTHAM EDİLEMEZDİ????

Bazılarına serbest mii????

koca bir cemaati tümden itham etmedim,ismailaga.info sitesinden bahsettim. Bunlarin ismailaga ile isimbenzerligi disinda hicbir ilgileri yok,cemaatin resmi temsilcileri tarafindan yalanlanmis ve dislanmis bir site.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
koca bir cemaati tümden itham etmedim,ismailaga.info sitesinden bahsettim. Bunlarin ismailaga ile isimbenzerligi disinda hicbir ilgileri yok,cemaatin resmi temsilcileri tarafindan yalanlanmis ve dislanmis bir site.

Bakın ben bu tartışmaya (konudaki) hiç girmem. Sadece yazındaki ithamı doğru balmadım.

madem cemaate demedim siteye dedim diyorsun (ilk önce o yazıya CEMAATLE ALAKASI YOK, SİTE YÖNETİMİNE YAZIYORUM diye belirtin) o zaman buyrun:

a) cemaatin resmi temsilcilerinin BUSİTE YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ dediklerini dair açıklama getirin.
b) Bu sitenin yahudi işbirlikcisi olduğuna dair delil aktarın.

Bu site yanlış yapıyor demek ayrıdır cemaatle alakası yoktur demek ayrıdır direk olarak yahudi işbirlikcisi demek ayrıdır.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
a) cemaatin resmi temsilcilerinin BUSİTE YAHUDİ İŞBİRLİKCİSİ dediklerini dair açıklama getirin.

Bu site yanlış yapıyor demek ayrıdır cemaatle alakası yoktur demek ayrıdır direk olarak yahudi işbirlikcisi demek ayrıdır.

sana soru, bir müslüman iftira atarmi?
yalan konusurmu?
Müslümani müslümana karsi kiskirtirmi?
el cevab: ahmak ve geri zekali olmak sartiyla evet

Bu sitenin ergenekoncularin ekmegine yag sürdügünü fitneci haber anlayisi sebebiyle bilen biliyor.

Bunlarin isbirlikcisi olduguna dair mesajimi daha önce eklemistim:

Görevleri ümmet içine fitne sokmak olan ismailaga.info isimli sitenin hezeyanını ODA TV,İsmailağa cemaatinin görüşü gibi sundu. Aşağıdaki yazıyı okuyunca ismailaga.info sitesinin kimler tarafından kurulduğu ve ergenekonun gizli planları için kullanıldığı net şekilde oraya çıkacak.

İsmailağa'dan açıklama:Cemaatimizin hiçbir internet sitesi yoktur.

ODA TV'nin "İsmailağa cemaatinden açıklama var:Bu Dalga Okyanus Ötesinden" İFTİRASINA CEVAP

İFTİRA: İsmailağa Cemaatine ait internet sitesine tutuklamanın ardından dün koyulan zehir zemberek açıklamada ismi verilmeden Fethullah Gülen eleştiri yağmuruna tutuldu.
http://www.odatv.com/n.php?n=bu-dalga-okyanus-otesinden-1212111200

EL CEVAB:Mahmud Efendi hazretlerinin ismini kullanarak kendilerini tek izinli internet sitesi veya facebook sayfası olduklarını söyleyen,kimler tarafından kuruldukları ve ne amaçla yayın yaptıkları belli olmayan,sanki görevleri ümmet içine fitne sokmak olan ismailaga.info isimli ve daha pek çok sitenin her hezeyanını ODA TV,İsmailağa cemaatinin görüşü gibi sundu. Aşağıdaki yazıyı okuyunca ismailaga.info sitesinin kimler tarafından kurulduğu ve ergenekonun gizli planları için kullanıldığı net şekilde oraya çıkacak.

İsmailağa'dan açıklama:Cemaatimizin hiçbir internet sitesi yoktur.

İsmailağa Camii emekli imamı Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi'nin oğlu Ahmet Ustaosmanoğlu,Ahmet Mahmut Ünlü'nün tutuklanması ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Açıklamada İsmailağa Cemaati'nin hiçbir internet sitesi bulunmadığına dikkat çekildi. Bu nedenle çeşitli internet sitelerinde yer alan haber ve yazıların hiçbirinin İsmailağa Cemaati ile bir ilgisi olmadığı belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Ahmet Mahmut Ünlü ( Cübbeli Ahmet Hoca)'nın başına gelen olaylar bizi son derece üzmüştür. Ancak,bu zor ve üzüntü verici durumdan yararlanmak isteyen bazı kişiler,mihraklar,fitne ve fesat odakları bu durumu fırsat bilerek Cemaatimiz adına fikir beyan etmekte,diğer Cemaatleri ve idarecileri rencide edecek yanlış ve yalan beyanlarda bulunmaktadır.
Şu durum kesin olarak bilinmelidir ki Cemaatimize ait resmi bir internet sitesi mevcut değildir. Çeşitli İnternet sitelerinde bu konuda beyanat verenlerin hiçbirisinin İsmailağa Cemaati'ni temsil etmek gibi bir yetkisi yoktur."
http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1214587

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
her yalan söyleyen yahudi işbirlikcisi mi oluor?

bana soru sorma, bana DELİL aktar.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Şu elemanların üfürüklerine bakın hele
Bunları okuyun SİRKE gitmenize gerek yok :)

Bu sözü Sn.Karaman'ın söylediğine dair hiç bir kayıt yok.Nerelerinden uydurduklarını artık sizler de biliyorsunuz:O

tam bir üfürükcü site gercekten,herifler resmen ismailaga adina yalan yaziyorlar.

...Bu arada Hayrettin Karaman’ın Cübbeli Hoca’nın hapse girmesine sevinerek: “İyiki bu işler başına geldi de biraz rahat ettik, yoksa bizi mahvedecekti” demesi koskoca bir İslam Hukuku Profesörünün Cübbeli Hoca gibi medrese mollası karşısında düştüğü aczin bir göstergesi olsa gerek.. www.ismailaga.info

Resmen hak adina,ismailaga adina yalan yazan,iftira atan bir siteyi ismailaganin gercek ve samimi cemaati aslaa tasvib etmez,edemez cünkü bu durum islama aykiri koskoca bir haram.

veri

Yasaklı
oda tv ile işbirliğini dün açtığım konuda ispat ettik
ayrıca sadece müslümanlara saldıran
ve sadece cübbeliyi savunan bir sitenin kime hizmet etiğini anlayın artık
gerçi cübbeliyi savunayım derken yerin dibine batırıyorlar ya
neyse....

agbi

Yasaklı
Cübbeli Ahmet Hoca

Bulunduğu makamın ağırlığını kaldıramayan bir ilim sahibi kişidir bence.

Öncelikle mahmud efendinin hayatından HAL ve HAREKETLERİN den ders almalıdır.

MEDYA ya bu kadar malzeme olmamalıdır.

MALTA JET SKİ olayında bence ALLAH cc onu uyarmış ama o dersi almadığından bugünkü duruma düşmüştür.

Cübbeli Hoca gibi bir kişinin KARAGÜMRÜK Çetesi bilen bir oluşumla NASIL BİR İLİŞKİSİ OLABİLİR.

Cübbeli Hoca gibi bir kişi TALU HOCA İLE SORUNLARINI medya YA PASLAMIŞ VE BU KONUDA MAHMUT EFENDİ den İKAZ ALMIŞTIR.

ONDAN KAT ve KAT İLİM SAHİBİ OLAN Mahmut efendiden ismen şahsa yönelik BİR TENKİTİNİ GÖRDÜNÜZMÜ GÖREMEZSİNİZ Çünkü bana göre ALLAH cc sevdiği Kul olan Mahmut efendi EHLİ TARİK in Vakurluğu ve edebi ile hareket etmektedir ALLAH cc ondan razı olsun.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
tam bir üfürükcü site gercekten,herifler resmen ismailaga adina yalan yaziyorlar.

...Bu arada Hayrettin Karaman’ın Cübbeli Hoca’nın hapse girmesine sevinerek: “İyiki bu işler başına geldi de biraz rahat ettik, yoksa bizi mahvedecekti” demesi koskoca bir İslam Hukuku Profesörünün Cübbeli Hoca gibi medrese mollası karşısında düştüğü aczin bir göstergesi olsa gerek.. www.ismailaga.info

Resmen hak adina,ismailaga adina yalan yazan,iftira atan bir siteyi ismailaganin gercek ve samimi cemaati aslaa tasvib etmez,edemez cünkü bu durum islama aykiri koskoca bir haram.
Bu mükerrer sahte üyeye halen neden yazdırıyorsunuz bu hakaretlere nasıl ceza vermiyorsunuz Veri?
Bu kadar yanlı yönetime neden gösteriyorsun?

agbi

Yasaklı
Cübbeli Ahmet Hoca

Bulunduğu makamın ağırlığını kaldıramayan bir ilim sahibi kişidir bence.

Öncelikle mahmud efendinin hayatından HAL ve HAREKETLERİN den ders almalıdır.

MEDYA ya bu kadar malzeme olmamalıdır.

MALTA JET SKİ olayında bence ALLAH cc onu uyarmış ama o dersi almadığından bugünkü duruma düşmüştür.

Cübbeli Hoca gibi bir kişinin KARAGÜMRÜK Çetesi bilen bir oluşumla NASIL BİR İLİŞKİSİ OLABİLİR.

Cübbeli Hoca gibi bir kişi TALU HOCA İLE SORUNLARINI medya YA PASLAMIŞ VE BU KONUDA MAHMUT EFENDİ den İKAZ ALMIŞTIR.

ONDAN KAT ve KAT İLİM SAHİBİ OLAN Mahmut efendiden ismen şahsa yönelik BİR TENKİTİNİ GÖRDÜNÜZMÜ GÖREMEZSİNİZ Çünkü bana göre ALLAH cc sevdiği Kul olan Mahmut efendi EHLİ TARİK in Vakurluğu ve edebi ile hareket etmektedir ALLAH cc ondan razı olsun.

BAZILARIN TEKRAR OKUMASI için GÜNCELLEME

Bu mükerrer sahte üyeye halen neden yazdırıyorsunuz bu hakaretlere nasıl ceza vermiyorsunuz Veri?
Bu kadar yanlı yönetime neden gösteriyorsun?

Siz İhvan Forum un seçilmiş bir üyesimisiniz ?

İnsanların İmanları şle değerlendirme yapın tenkit edin.

BELA ve LANET okuyun.

Sonrada yukarıdaki mesajı yazın.

@veri

@Ercan Tekin

İHVAN Forum un seçilmiş seçtiği bir üye mi BU İLTİMAS ne STV yi resmen ÇARŞAF karşıtı gösteren Konu başlığını değiştirmediniz.

HAKSIZLIK BU

bANA GÖRE SİZ eRCAN tEKİN VE ARKADAŞLARINA DAHA İLTİMASLI BAKIYORSUNUZ