Elifnur Ve Cimcimenin Üyelerle Röportajları

nrydrl20

Üye
1-Hayatınızda hangi kararları almış olsaydınız şimdi arzu ettiğiniz yerde olurdunuz?
2- Davranışlarınız mantıklı mı yoksa duygulu mu?

3-Diğer insanlara göre yaptığınız daha iyi şeyler var mı?

4-Şu an için imkanınız olsa gerçekleştireceğiniz hayaliniz...?

melde

helina_roje
Maşallah maşallah :) alice epey terliyorsun değilmi? :)

Aslında hiç soru sormayı beceremem ve bu iştende anlamam ama baktım herkesler korkmış veya sindirilmiş gibi soru sormaktan kaçmışlar gibi hissettim ve acizane bir iki soru sorayım dedim;)
Eveeeet ali'ce cevap ver bakayım:p
123-Evlilik senin için neden bu kadar itici ve geri planda? Bir sebebi mi var? (özelse anlatmaya bilirsin kırılmayız yani :O)
124-Ailen bu forum konusunda sana destek oluyormu?
125-Sana Adam oldun artık diyolarmı?:D
126-Forumda en çok kavgalı oldugun üye kim acaba?
127-Forumda hiç sevmediğin bir konu var mı? Varsa hangisi?
128-Çocukken en büyük hayelin neydi ve o hayelini gerçekleştirdinmi?
129-Sana hiç forumda olumsuz konu açmak veye ban yememek için rüşvet teklif eden oldumu? Rüşvet kabul ettinmi?:glm:O
130-İlerde yanılıp şaşırıp evlenirsen eğer, kızın mı oğlunmu olsun istersin?( Mesut gibi Kız çocugumu? Erkek çocugumu? seviyorsun yani kısaca:p)
131-Doğru söyle lütfen,üyeler,e sana soru sormamaları için rüşvet mi verdin yoksa banlamakla mı tehdit ettin?:ıslık:( Musut,u çok sıkıştırmışlardı sorularıyla ama sana kimse nedense soru sormuyor.Korkutulmuşlar gibi sankim:blink:Kim korkutmuş olabilir acaba?:confused1:)
132-İhvan forumun kurucusu olarak çevreden arkadaşlarına hava atıyormusun? Bak Arkadaşlar bu üyeleri yüzbinlerce olan forumu ben kurdum diyormusun mesala:dancing:
134-Sorularımı nasıl buldun? Çok mu saçma yoksa?:p ( Sırf kimse sana soru sormamış diye sordum bu soruları:O bana verdiğin rüşveti az buldum o yüzden soru sorarak senden korkmadıgımı anlatmaya çalıştım kısaca:p Aslında soru sorma işinden hiçde anlamam sırf sormuş olmak için sordum yani:D )
135-Benim bu forumdaki gelecegimi nasıl görüyorsun? (bu sorduğum sorulardan sonra gelecegimde bu üye ban yiyecek diye bir şey görüyormusun?:O)
136-Foruma ugramadıgın en uzun süre ne kadar dı?
137-Bu bayram Kurban kesdin mi? Kestiysen neden bize kavurma ikram etmedin cimri ev sahibi:ıslık:
137-Hiç hayvan kestin mi?:crying:
138-Durr-i can acaba korktu da mı bu kadar az ve sıkıştırıcı soru sormadı?:confused1:
139-İhvan forumdan başka forumlara giriyormusun? Giriyorsan o sitelerin ismi nelerdir?
140-İhvan forumu kurarken senle alay edip bu işte başarı elde etemezsin diyenler oldumu?Olduysa onlar kimler?
141-İhvan forumu kurarken bu kadar başarılı bir forum olacagını tahmin ediyormuydun?
142 -İhvan Kelimesi senin için ne ifade ediyor?
143-Neden İhvan forum ismini koydun bu foruma?
144-En sevdiğin isimler nelerdir?
145-Tarihte sevdiğin ve kendine örnek aldıgın kişi varmı? Varsa Kimdir?
146-Sence seni bu kadar sıkıştırdıktan sonra yeni bir nickle üye olmam lazım mı?:p

Enes

İhvan Forum Üye
gezen biri olmanız hasebiyle merak ettim,sakarya da hiç bulundunuz mu?
Evet gittim ama pek kalmadım

bulunduysanız beğendiniz mi:)
merkezi bilmem ama genellikle güzel bir yer olduğunu biliyorum

Teşekkürler

polatini

Kıdemli Üye
1- forumun gidişatını nasıl buluyorsun
2- adminliğe tekrar neden döndün
3- yöneticilerden erkekler mi daha başarılı bayanlar mı :)
4- akp hükümeinden memnun musun
5- şampiyon kim olur sence bu sene
6- aşağıda isimleri yorumlarmısın
* ertuğrul günay
* necmettin erbakan
* ahmet kaya
* şeyh said
* hz Ali (RA)
* micheal jackson

karma karışık sorular işte idare et :)

Enes

İhvan Forum Üye
1-Hayatınızda hangi kararları almış olsaydınız şimdi arzu ettiğiniz yerde olurdunuz?

Arzu etmediğim bir yerde değilim ancak eğitim hayatımla ilgili verdiğim yanlış kararlardan dolayı pişmanlık duymuyır değilim.

2- Davranışlarınız mantıklı mı yoksa duygulu mu?

Bazen çok mantıklı olabiliyor ama bazen de aşırı duygusal oluyor... Sabit bir durumu yok yani

3-Diğer insanlara göre yaptığınız daha iyi şeyler var mı?

Herkes daha iyi şeyler yaptığını düşünebilir. Bu konuda bir yargıda bulunamam :)

4-Şu an için imkanınız olsa gerçekleştireceğiniz hayaliniz...?

Daha çok seyahat... Daha çok yollarda olmak ve Tüm Türkiye'yi gezmek...

Teşekkürler

Zinnur£yn

s î
aLi'ce ..

''Allahümme ahsente halki fe ehsin huluki'' .. yani, "Allah'ım! Yaratılışımı güzelleştirdiğin gibi ahlakımıda güzelleştir."

Peki, siz güzel ahlak ile ilgili bize nelerden bahsedebilirsiniz?

Allah razı olsun çok güzel bir soru ancak ilmi çerçeveye giren bir soru ahkam kesiyor olmak istemem... çok güzel bir ahlakım olduğunu sanmıyorum bu açıda affınıza sığınarak cevap hakkımı saklı tutmak istiyorum.

Kolay gele inşaAllah ..
Selâmetle...

teşekkür ederim...

Ama olmayo böyle. :)

Estf, ahkam kesmek ne demek.

Haddimiz olmayarak bir kaç cümle sarf eyleyelim biz.. Dinin, yani İslâm'ın temeli güzel ahlaktır. İslâmiyet, ana hatlarıyla iman, ibadet ve ahlaktan ibarettir.

Hadis-i Şerifte "Sizin imanca en güzeliniz, ahlakça en güzel olanınızdır" diye buyurulmuştur. Ahlakı güzel olmayan kimse tevbe etse, makbul olmaz. Çünkü kötü ahlakından dolayı başka bir günaha düşer ve böylece günahlardan kurtulamaz. İmanın en ziyadesi olan güzel ahlak ise günahları yok eder, güneş görmüş buz gibi eritir. Güzel ahlak ile hemhâl olabilmek için ALLAH'ın hak ölçülerini yüreğimize aşk eyleyip, nehyettiği kötülüklerden vera kalmamız gerekir.

Örneklerin en güzeli ALLAH'ın "Şüphesiz sen yüce bir ahlak üzeresin" diye buyurduğu Sevgilisidir.
...

İslam dinini bir kaç bölüme ayırmak mümkündür. Bunlardan biri ise tasavvuftur. Tasavvuf, güzel ahlaktır, islam ahlakı ile süslenmektir. Bundan dolayıdır ki, tasavvuf ilmine ahlak ilmide denilmektedir.

Tasavvufun vede güzel ahlakın çeşitli tarifleri vardır:

Kalbi kötülüklerden arındırmak, söz ve fiil olarak Rasulullahın yolundan gitmek, kalbi ALLAH'a bağlamak ve nefsi terbiye etmek gibi.

(Nimete kavuşmuş olanlardan, tevazu gösterene ve kendini hep kusurlu bilene, helalden kazanıp, hayırlı yerde sarf edene, fıkıh bilgileri ile hikmeti [tasavvufu] birleştirene, helale harama dikkat edene, fakirlere acıyana, işlerini ALLAH rızası için yapana, huyu güzel olana, kimseye kötülük yapmayana, ilmi ile amel edene ve malının fazlasını dağıtıp, lafının fazlasını saklayana müjdeler olsun.) [Taberani]
...

Başka bir soru ile devam eyleyelim inşaAllah, izninizle..

Özgürlük kavramı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kavram ile kul hakkı arasında nasıl bir ilişki vardır sizce?
..

Enes

İhvan Forum Üye
Aslında hiç soru sormayı beceremem ve bu iştende anlamam ama baktım herkesler korkmış veya sindirilmiş gibi soru sormaktan kaçmışlar gibi hissettim ve acizane bir iki soru sorayım dedim;)
Eveeeet ali'ce cevap ver bakayım:p
123-Evlilik senin için neden bu kadar itici ve geri planda? Bir sebebi mi var? (özelse anlatmaya bilirsin kırılmayız yani :O)

Evlilik benim için itici değil de biraz korkuyor olabilirim. :O zor bir karar sonuçta...

124-Ailen bu forum konusunda sana destek oluyormu?

Ailem pek haşir neşir değil sanal dünyayla ama bilenler tabii ki destekliyor ve seviyorlar ihvan forumu

125-Sana Adam oldun artık diyolarmı?:D

Yok henüz demediler hatta hala çocukmuşum (ve daha da hatta hep çocuk kalacakmışım :O )

126-Forumda en çok kavgalı oldugun üye kim acaba?

Boşver abla :) kimseyle kavga etmeyi sevmem... Çocukluk sonrası dönemimde lisede sadece bir kişi ile kavga etmiştim. Yani fiziksel kavga dahil tüm kavgalardan imtina etmeye özen gösteririm...

127-Forumda hiç sevmediğin bir konu var mı? Varsa hangisi?

Bu soru sorulmuştu :)

128-Çocukken en büyük hayelin neydi ve o hayelini gerçekleştirdinmi?

Hep pilot olmayı düşünüyordum. Olmadı...

129-Sana hiç forumda olumsuz konu açmak veye ban yememek için rüşvet teklif eden oldumu? Rüşvet kabul ettinmi?:glm:O

Yok genellikle banlarken üye ile istişare edilmiyor. Rüşvet teklif eden olmadı da başka teklifler oldu tabi :) Örneğin; Moderatörün görevden alınmaması durumunda olacaklardan mesuliyetimi kaldırdılar sağolsunlar :)

130-İlerde yanılıp şaşırıp evlenirsen eğer, kızın mı oğlunmu olsun istersin?( Mesut gibi Kız çocugumu? Erkek çocugumu? seviyorsun yani kısaca:p)

Klişe olacak ama hayırlısı olsun derim. Kız çocuklarını çok severim ama erkek de olsun ki ablasını ya da kardeşini korusun :O

131-Doğru söyle lütfen,üyeler,e sana soru sormamaları için rüşvet mi verdin yoksa banlamakla mı tehdit ettin?:ıslık:( Musut,u çok sıkıştırmışlardı sorularıyla ama sana kimse nedense soru sormuyor.Korkutulmuşlar gibi sankim:blink:Kim korkutmuş olabilir acaba?:confused1:)

Bilmiyorumki :) seni tehdit etmişsem onları da tehdit etmişimdir. son zamanlar forumda çok pasifim aşinalık olmadığı için olabilir... Bilemem yani çok da önemsemiyorum şahsen :) Bir de ben pek kimseye soru sormadım bunun da etkisi olabilir :)

132-İhvan forumun kurucusu olarak çevreden arkadaşlarına hava atıyormusun? Bak Arkadaşlar bu üyeleri yüzbinlerce olan forumu ben kurdum diyormusun mesala:dancing:

Yüzbinlerce üye olsaydı belki olurdu :) ama 20 bin civarında bir nüfusa sahibiz hava atsam da kimseyi etkileyemem böyle bir durumla :)

134-Sorularımı nasıl buldun? Çok mu saçma yoksa?:p ( Sırf kimse sana soru sormamış diye sordum bu soruları:O bana verdiğin rüşveti az buldum o yüzden soru sorarak senden korkmadıgımı anlatmaya çalıştım kısaca:p Aslında soru sorma işinden hiçde anlamam sırf sormuş olmak için sordum yani:D )

Güzel sorular :) biraz daha çalışırsan daha iyi olabilirsin buna eminim :O

135-Benim bu forumdaki gelecegimi nasıl görüyorsun? (bu sorduğum sorulardan sonra gelecegimde bu üye ban yiyecek diye bir şey görüyormusun?:O)

Bence sanal alemde herşey insanın kendi elinde... Çok aktif forumlarda dahi admin olmak çok kolay bir iş bence :) özveri lazım biraz... ancak şu var ki sanal rütbelerin hiçbir anlamı da yok :)

136-Foruma ugramadıgın en uzun süre ne kadar dı?

Sanırım bir ara 2 ay hiç gelmedim...

137-Bu bayram Kurban kesdin mi? Kestiysen neden bize kavurma ikram etmedin cimri ev sahibi:ıslık:

Yok o işlerle bizim büyükler ilgileniyor. Ben daha küçüğüm :O

137-Hiç hayvan kestin mi?:crying:

Yok kesmedim :)

138-Durr-i can acaba korktu da mı bu kadar az ve sıkıştırıcı soru sormadı?:confused1:

Bir sürü korku yüklü soru var yau. ben çok mu korkunç biriyim :O Adminler de güler isimli konumu özledim şimdi... Ben kimseye karışmıyorumki genellikle...

139-İhvan forumdan başka forumlara giriyormusun? Giriyorsan o sitelerin ismi nelerdir?

Yok başka forumlarda yokum sadece teknik olarak işime yarayan forumlara üyeyim onlara da lazım olunca giriyorum.

140-İhvan forumu kurarken senle alay edip bu işte başarı elde etemezsin diyenler oldumu?Olduysa onlar kimler?

Yok kimse öyle birşey demedi. Ama biz de bu hale geleceğini uzun soluklu olacağını hiç planlamadık. Hedefsiz bir şekilde başladık zamanla hedef oluştu...

141-İhvan forumu kurarken bu kadar başarılı bir forum olacagını tahmin ediyormuydun?

Etmiyorduk tabii ki :)

142 -İhvan Kelimesi senin için ne ifade ediyor?

İnsanlığını yitirmemiş tüm insanların kardeşliği...

143-Neden İhvan forum ismini koydun bu foruma?

Anlamını seviyorum :)

144-En sevdiğin isimler nelerdir?

Mehmet - Ahmet - Ali - Muhammed - Mahmud - Abdullah - Ömer - Serdar - Atakan - Toprak - Hatice - Zeynep - Fatma - Feyza - Esma - Esra - Berfin liste aslında çok uzun bu kadar yeter :)

145-Tarihte sevdiğin ve kendine örnek aldıgın kişi varmı? Varsa Kimdir?

Çok var sevdiğim ama örnek alıp da özellikle takip ettiğim yok. Takipte tembelim o manada :)

146-Sence seni bu kadar sıkıştırdıktan sonra yeni bir nickle üye olmam lazım mı?:p

Mükerrer üyeleri sevmiyoruz forum olarak :O

Teşekkürler ablacım... :ppty

Enes

İhvan Forum Üye
1- forumun gidişatını nasıl buluyorsun

Su akar yatağını bulur...

2- adminliğe tekrar neden döndün

Biraz öyle gerekti... kurucu adminlik biraz da diktatörlük galiba...

3- yöneticilerden erkekler mi daha başarılı bayanlar mı :)

Erkek yönetici pek yokki :) İhvan Genellikle bayanların elinde büyüdü... Bu durumdan rahatsız değilim şahsen...

4- akp hükümeinden memnun musun

Evet... Ak Parti'den memnunum...

5- şampiyon kim olur sence bu sene

Müneccimliği sevmem :) iyi olan kazansın (Fener hariç :O )

6- aşağıda isimleri yorumlarmısın
* ertuğrul günay

Gerçek Sosyal Demokrat

* necmettin erbakan

Dava Adamı

* ahmet kaya

Hem düşürülmüş hem de "neden ayağımıza takılıyorsun" demek sureti ile hain ilan edilmiş bir garip...

* şeyh said

Büyük bir fikir adamı ve inkılabcı olmasının yanısıra mücadelede yanlış bir metod çizen bir alim. Yine de kendisini yargılamak haddim değil ancak şahsi düşüncelerim bunlar.

* hz Ali (RA)

Esedullah... İslam'ın yiğit,cesur ve mert cengaveri... Mükemmel kişilik mükemmel ahlak ve muhteşem iman sahibi... Kılıcını sildiği bezde iplik olmak isterdim...

* micheal jackson

Temsil ettiği popüler kültürün en zirvedeki ismi... Yapmış olduğu işe tam anlamıyla hakkını veren insan...

karma karışık sorular işte idare et :)

Eyvallah kardeşim Allah razı olsun...

Enes

İhvan Forum Üye
...

Başka bir soru ile devam eyleyelim inşaAllah, izninizle..

Özgürlük kavramı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu kavram ile kul hakkı arasında nasıl bir ilişki vardır sizce?
..

Özgürlük... kısa olacak ama bu konuda kendime düstur etmeye çalıştığım bir söz var;

Sana katılmayabilirim ama fikrini söyleyebilmen için canımı bile veririm.

Özgürlük bir başka kişinin özgürlüğüne müdahalede bulunmadığı, toplumun ve ahlak kurallarının muhalifi olmadığı şartı ile sınırsız olmalıdır.

Yüce Allah'ın kullarına din seçme özgürlüğü tanıyıp belli periyotlarla elçiler göndermesi muhteşem bir örnek olabilir...

İman etmeyenlerin dahi rızkını yollaması müslümanın özgürlük anlayışına bir dayanak teşkil edebilir...

Zaten bunu kavrayan kişi kul hakkının ne olduğunu da rahatlıkla idrak eder...

Teşekkür ederim...

79-hangi takımı tutuyorsunuz? :pokey:
CİMBOMBOM bunu herkes bilir :)

Bu sorunun cevapında cimbomlıyım diyorsun ama cimbomun en kritik maçında yani yunanlılarla mücadele ederken forumda ne geziyorsun aLi'ce :( git macı izlesene :)
Bak spordan anlamayan ve fazla sevmeyen birisi olarak ben bile kulaklarımla takip ediyorum maçı :) Ayıp bence sana :)

Enes

İhvan Forum Üye
79-hangi takımı tutuyorsunuz? :pokey:
CİMBOMBOM bunu herkes bilir :)

Bu sorunun cevapında cimbomlıyım diyorsun ama cimbomun en kritik maçında yani yunanlılarla mücadele ederken forumda ne geziyorsun aLi'ce :( git macı izlesene :)
Bak spordan anlamayan ve fazla sevmeyen birisi olarak ben bile kulaklarımla takip ediyorum maçı :) Ayıp bence sana :)

Aydın doğan'a bir kere güvenip d-smart aldık onda da evde kaldık :)

Önce "biz de dansözlük yok" dediler ardından dansözlere bile parmak ısırttılar :) biz de maçı internetten takip ediyoruz...

İzliyorum merak etmeyin yani :)

Aydın doğan'a bir kere güvenip d-smart aldık onda da evde kaldık :)

Önce "biz de dansözlük yok" dediler ardından dansözlere bile parmak ısırttılar :) biz de maçı internetten takip ediyoruz...
Çok sevindim Çok sevindim:yahoo::yahoo:
Aydın dogan kim ki ona güveniyorsunuz bide güvenmekle kalmayıp ona para kazandırıyorsunuz yani:crying:
aLi'ce bence kaş yapayım derken göz çıkardın gibi geldi bana:glmKeşke maçı izlemiyorum deseydinde d smart üyesi oldugunu söylemeseydin:D

cahid

Kıdemli Üye
Selamun Aleyküm. Bir soru da benden olsun bari. "kulluk" kelimesini kendi cümlelerinizle açıklamanız mümkün müdür?

~∂üяя-ι ¢αη

Kıdemli Üye
158-kendinizi en iyi hissettiğiniz yer?
159-sizde yemek yapmayı biliyormusunuz?
160-bayanlar hakkındaki görüşleriniz?
161-en sevdiğiniz teklonoji aleti?
162-cep telefonuyla aranız nasıl?
163-beleş mal baldan tatlıdır derler sizcede öylemi? :p
164-kazandığınız parayı ailenizlede paylaşıyormusunuz? :p
165-ilk maaşınızla ne yaptınız?
166-ne mezunusunuz?
167-''ihvan'' size ne ifade ediyor?
169-yazacağım kelimleri tanımlarmısınız?
evlilik-
bayrak
vatan-
yemek-
aşk-
sevgi-
silah-
çakı-
cüzdan-
para-
170-askerliğinizi yaptınız mı?Nerede?
171-saat künye yüzük kullanırmısınız?
172-foruma istanbula gelsek bizi nerede nasıl ağırlarsınız? :p
173-hiç narkoz aldınız mı?
174-hiç bayılmışmısınız?
175-evinizden okumak için falan uzun süreli ayrı kaldınız mı?
176-bir silgi olsanız ilk önce neyi silerdiniz? :eek:leyo:
177-(meşhur soru)ıssız adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şeyne olurdu?
178-burcunuz?
179-izmir'i severmisiniz?
180-günün en çok sevdiğiniz saati?
181-gececi misiniz? yani erken mi yatarsınız? :eek:leyo:
182-en sevdiğiniz film?
183-en çok ne tür film izlersiniz?
184-kitap okumayı severmisiniz?
185-en sevdiğiniz kitap?
186-hastaneler size ne hisettiriyor?
187-bilgisayar oyunu oynarmısınız?:eek:leyo:
188-eşiniz sizin yaptığınız bişeyi yapma derse ondan vazgeçermisiniz? :eek:leyo:
189-istanbulda yaşamaya devam etmek istermisiniz?
190-reel'de kimlerle görüştünüz?
191-zınar abi ile nereden tanışıyorsunuz? ;)
192-birini banlayınca ki yüz ifadenizi bize smileyle anlatırmısınız? :eek:leyo:
193-muhabet etmekten en hoşlandığınız üye? :eek:leyo:
194-ah minel mi mesut mu efruz mu? :eek:leyo:
195-ziruh mu şüheda mı m-angel mı? :eek:leyo:
196-soruları cevaplamaktan hiç sıkıldınız mı?
197-en beğendiğiniz soru hangisi oldu?
198-en güldüğünz soru hangisiydi?
199-25 yaşında olmaktan memnunmusunuz?şuan şu yaşta olsam keşke diyormusunuz hiç?
200-en sebdiğiniz yaşınız hangi yıldı?

kolay gelsin :)
bu akşam soru sorma işi bitiyor ;)

Enes

İhvan Forum Üye
158-kendinizi en iyi hissettiğiniz yer?

Şehir olarak soruyorsan : istanbul

159-sizde yemek yapmayı biliyormusunuz?

ehem ehem... hem de iyi yemek yaparım :)

160-bayanlar hakkındaki görüşleriniz?

Bayanların olmadığı bir dünyada yaşamak istemezdim :)

161-en sevdiğiniz teklonoji aleti?

Bilgisayar

162-cep telefonuyla aranız nasıl?

iyidir kerata :)

163-beleş mal baldan tatlıdır derler sizcede öylemi? :p

bilmem... e bi beleş mal yolla tadına bakalım :) onun orjinali ; bedava sirken baldan tatlıdır şeklindedir...

164-kazandığınız parayı ailenizlede paylaşıyormusunuz? :p

evet...

165-ilk maaşınızla ne yaptınız?

hunharca harcadım :O

166-ne mezunusunuz?

okul :O

167-''ihvan'' size ne ifade ediyor?

evlat :O

169-yazacağım kelimleri tanımlarmısınız?
evlilik-

hmmmm

bayrak

mavi göklerin kızıl ve beyaz süsü
kız kardeşimin gelinliği şehidim son örtüsü

vatan-

Vatandaşın ortak kullanım alanı :D

yemek-

yaşasın onu yemek :O

aşk-

bir vişne otur ye kişne :D

sevgi-

anlam dolu bir kavram...

silah-

nefret ettiğim araçlardan biri

çakı-

onu da sevmem

cüzdan-

onsuz olmaz

para-

araç

170-askerliğinizi yaptınız mı?Nerede?

ihvan'da :)

171-saat künye yüzük kullanırmısınız?

evet 2 saatim bir yüzüğüm bir bilekliğim bir de künyem var

172-foruma istanbula gelsek bizi nerede nasıl ağırlarsınız? :p

Conrad :)

173-hiç narkoz aldınız mı?

küçükken trafik kazası geçirmiştim o zaman verirler mi bilmiyorum durumum ağırmış... ama hatırladığım yok

174-hiç bayılmışmısınız?

evet

175-evinizden okumak için falan uzun süreli ayrı kaldınız mı?

12 yaşımdan bu yana ayrıyım sayılır...

176-bir silgi olsanız ilk önce neyi silerdiniz? :eek:leyo:

silinmesi gereken şeyleri

177-(meşhur soru)ıssız adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şeyne olurdu?

kefen - kazma - mezar taşı :O

178-burcunuz?

terazi

179-izmir'i severmisiniz?

evet...

180-günün en çok sevdiğiniz saati?

16

181-gececi misiniz? yani erken mi yatarsınız? :eek:leyo:

yok geç yatarım

182-en sevdiğiniz film?

öyle bir film yok henüz :O

183-en çok ne tür film izlersiniz?

tür ayırt etmem... komedi , kurgu, romantik vs. korku izlemem ama

184-kitap okumayı severmisiniz?

severim ama bu sevgim bu aralar lal...

185-en sevdiğiniz kitap?

Ahmet Günbay yıldız - figan

186-hastaneler size ne hisettiriyor?

tefekkür alanları

187-bilgisayar oyunu oynarmısınız?:eek:leyo:

nadiren de olsa evet

188-eşiniz sizin yaptığınız bişeyi yapma derse ondan vazgeçermisiniz? :eek:leyo:

eşim yok ki :D ama mantıklı bir açıklaması yoksa o da kimmiş yürüsün gitsin :D

189-istanbulda yaşamaya devam etmek istermisiniz?

evet

190-reel'de kimlerle görüştünüz?

bende saklı kalsın

191-zınar abi ile nereden tanışıyorsunuz? ;)

bilmem... bir yerden başıma bela oldu işte :O

192-birini banlayınca ki yüz ifadenizi bize smileyle anlatırmısınız? :eek:leyo:

:dancing: :O değil tabi severek yapmam bu işi biraz :confused1:

193-muhabet etmekten en hoşlandığınız üye? :eek:leyo:

feyza

194-ah minel mi mesut mu efruz mu? :eek:leyo:

mesut :O

195-ziruh mu şüheda mı m-angel mı? :eek:leyo:

şüheda :O

196-soruları cevaplamaktan hiç sıkıldınız mı?

yok

197-en beğendiğiniz soru hangisi oldu?

hepsi :)

198-en güldüğünz soru hangisiydi?

bu soru :O

199-25 yaşında olmaktan memnunmusunuz?şuan şu yaşta olsam keşke diyormusunuz hiç?

memnunum... yaşadık bu yaşa geldik yaşarsak her yaşa geliriz :)

200-en sebdiğiniz yaşınız hangi yıldı?

17

kolay gelsin :)
bu akşam soru sorma işi bitiyor ;)

teşekkürler :)

sword

flawless Victory
201) Hoş kelamları olan birisiniz abi. Yazarken size en çok ilham veren olgu olay ve ya sebepler zinciri nedir?
202)Ne kadar sıklıkla şiir yazarsın
203)Şarkı dinlerken amatörleri hiç tercih ettiğin oldu mu (bence daha kaliteli yapıyorlar :))
204)Bana kıl oluyor musun:D
205)Çok mu soru soruyorum sana. Bıktın mı benden :D
206)Okulda hiç önünde oturan kızların saçını yada çantalarını birbirine bağladın mı :eek:leyo:

daha fazla soru sormayı planlıyordum ama fırsat olmadı bir türlü :S. Bunlarla idare et abi :)

Enes

İhvan Forum Üye
201) Hoş kelamları olan birisiniz abi. Yazarken size en çok ilham veren olgu olay ve ya sebepler zinciri nedir?

Ruh halinin enerji durumu bunu çok etkiliyor bence... her zaman hoş kelamı olan biri olmadığımı biliyorum :)

202)Ne kadar sıklıkla şiir yazarsın

bu bir periyoda bağlı değil... ama yazmayı kafaya taktığım zamanlar mutlaka birşeyler çıkıyor son birkaç aydır hiç kafaya takmıyorum :)

203)Şarkı dinlerken amatörleri hiç tercih ettiğin oldu mu (bence daha kaliteli yapıyorlar :))

evet tercih ettiklerim var... bir amatörün de yiğeniyim aynı zamanda :)

204)Bana kıl oluyor musun:D

yok sana tüy oluyorum :D

205)Çok mu soru soruyorum sana. Bıktın mı benden :D

nayır neroll nolamaz :)

206)Okulda hiç önünde oturan kızların saçını yada çantalarını birbirine bağladın mı :eek:leyo:

saçlarını çok bağladım... :O

daha fazla soru sormayı planlıyordum ama fırsat olmadı bir türlü :S. Bunlarla idare et abi :)

teşekkürler kardeşim...