Etnik Müzik Tavsiyesi

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
Zinar çok teşekkürler uzun zaman olmuştu dinlemeyeli filmini her izleyiste büyük bir heyecan ve keyifle izlerdim : ) bizim Çocukluğumuzun en popüler filmlerindendi..

GT-I8190 cihazımdan gönderildi

Rica ederim elif hanım.Aslın da ben de unutmuştum lakin iki yaşın da yeğenim,sürekli bu parçayı dinliyormuş ben de bugün öğrendim.Bu hasep ile burada-da paylaşmış olduk.Ayrıca hatırlarsanız İzzet Altınmeşe de benzer bir ezgi seslendirmiştir.Bir çoğumuzun aklına Avare İzzet Altınmeşe'nin sesi ile kazınmıştır.

ELİF

Yeni
Evet siz söyleyince hatirladim hatta şimdi biraz dinledim gülümsetti :)

GT-I8190 cihazımdan gönderildi

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
İsrailli müzisyen Shye Ben Tzur'un bana göre en güzel şarkısıdır Sovev.Şarkı'nın ortaların da Vokal yapan bayan'ın yaktığı ağıt ayrı bir gizem ve hava katıyor parçaya.

Verda

Gales

Damardan gidelim bugün =)

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
Çok sevdiğim bir eser.Eminim dinleyenler bana hak verecektir.

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
İsrail doğum bir sanatçıdır ester.Kültürel piramidin zirvesin de,kendisine sosyal tabakanın intelijansiyası bereketli kulüplerinde forma şansı bulduktan sonra,selamı sabahı kesmiş bir abimiz vesilesi ile,tanıdım ben bu sanatçıyı ve grubu.Ayrıca grubun bir çok üyesinin arasın da kan bağı vardır.

Verda

Gales

Bıkmadan dinlediğim şarkılardan..

ömerusta

Kıdemli Üye
Putlar, tapmanız için değil, kırmanız içindir. Doğrular hoşunuza gitmiyorsa, nefsiniz putlaşıyor; toplumsal şartlanmalar inancınızla ters düşüyorsa, toplum putlaşıyor demektir. Nefsinize rağmen doğrulara ‘evet’, topluma rağmen de yanlışlara ‘hayır’ diyemiyorsanız ‘ilah birdir’ demeniz lafta kalır.

eyvaALLAH bu söz kime ayit verda kardeş

Verda

Gales
Putlar, tapmanız için değil, kırmanız içindir. Doğrular hoşunuza gitmiyorsa, nefsiniz putlaşıyor; toplumsal şartlanmalar inancınızla ters düşüyorsa, toplum putlaşıyor demektir. Nefsinize rağmen doğrulara ‘evet’, topluma rağmen de yanlışlara ‘hayır’ diyemiyorsanız ‘ilah birdir’ demeniz lafta kalır.

eyvaALLAH bu söz kime ayit verda kardeş

Hamdi Kalyoncu esasen imzamın altına da yazmalıyım..