Eylül ve Siluet'in üyelerle röportajları

EGELI EFE

Doçent
Soru ve cevaplarıyla kaliteli bir röportaj olmuş.. Tabi her röportajda olduğu gibi özel hayatın sınırları bazen aşılsada, bu diğer röportajlarda olduğu kadar belli etmiyor kendini.. Genel itibariyle düşünce bazlı oluşu güzel..

Emeği geçenlerin ellerine sağlık..

Mahpeyker

Kıdemli Üye
Gerçekten çok istifadeli bir röportaj olmuş .Sorularda çok bilgilendirici ,cevaplarda .Allah razı olsun emeği geçen arkadaşlardan .Gerçekten okuduklarımdan etkilendim ve ders aldım ...

nekwa

Kalbim seninle =)
Web sitesi
sayendesairoldumben.azbuz.com
Mevlam razı olsun ebeden biçare ve ey-si grubu :)

düşündürücü, faydalı ve hoş bir ropörtaj olmuş :)

sıkılmadan ve zevkle okudum...

Biçare ile çoğu fikirlerimiz aynı ve dileğim çağdaşlarımızında aynı fikirlere uyanması...

İstanbul dünyanın tüm gözü onda ve bir daha dünyaya gelsem yine burda yaşardım dediğim sevdamın şehri...İnşallah bu istekleriniz dua dilinde kabul olur :)

eylül

Veled-i kalbî
yorumlarınızı okuyunca yaptığımız röportajdan daha da zevk aldım. uzun olması dezavantaj gibi dursada, herkesin nasibi farklıdır ve muhakkak birileri bir şeyler alacaktır düşüncesi çok hakim oldu bende... elimden gelse yaptığımız röportajın tamamını sunardım sanırım...

Bîçâre'ye inanılmaz teşekkür ediyorum... İsmine yakışır (Mahmut) bir ortam ve sohbet sundu bize...

Rabbim kendilerinin yolunu açık etsin... idealist bir insan, dilerim hedeflerini on ikiden vurduğunu da görürüz...

yorumlarınızla ve gözlerinizle verdiğiniz emekten ötürü çok teşekkür ederim...

şimdi yeni bir konuğun heyecanı var içimizde, inşaAllah kaliteyi ve seviyeyi artırarak, güzel bir röportajla yine karşınızda oluruz...

selametle...