Foruma resim ekleyemenler için çözüm

SeNoL

MUEYABYA
Foruma resim ekleme de sorun yaşayanlar aşağıdaki açıklamadakini yaparlar ise sorun yaşamazlar.

resimn.png

gulibikcin

Profesör
bu resim yarım çıkıyor tam olarak anlayamadık ne yapacağımız

p.akpınar

Doçent
imgres

Resmi bu siteye ekLe kutucuğu faLan çıkmıyor bende. Resim ekLe diyorum urL'sini kopyaLıyorum böyLe oLuyo...

DENİZKRTL

Ordinaryus
kendi çektiğimiz resimleri nasıl yükleyeceğiz?

reis

Kıdemli Üye
[COLOR="#0000FF"]www.tinypic.com[/COLOR] 'a girip resminizi yüklüyorsunuz. Sonra yüklediğiniz o resmi açıp resmin üzerine sağ tıklayıp URL'sini(adresini) kopyalıyorsunuz.

Sonra İhvan'da mesaj kısmında RESİM EKLE simgesine tıklayıp açılan kutucuğa URL'yi yapıştırıyorsunuz.

Bu kadar, şimdi dağılabilirsiniz... :)

DENİZKRTL

Ordinaryus
Dağılmadan birşey söyleyeceğim abi www.tinypic.com hata veriyor açılmıyor,hem kendi çektiğim resimleri bilgisayardan yüklemem gerekmiyor mu? :)

reis

Kıdemli Üye
Şu an resim yükleme sitelerinden en iyisi tinypic. Diğerlerine yüklediğiniz resimler bir süre sonra siliniyor. Kendi bilgisayarınızda ki resimleri tinypic'e yükleyip yukarıda tarif ettiğimiz şekilde oradan İhvan'a bağlantı kurmanız gerekiyor.
Doğru yav, hata verdi. Başına www koymadan girin hata vermiyor.

cihad38

Profesör
ya iyide ben herhangi bir resme sağ tık yapıp kopyala diyorum,sonrada buraya yapıştır deyince yapışıyor,illa link li mi yapmak lazım bu işi,..?
c3.jpg

lafons kardeşten kopyaladım yapıştırdım,oldu :D

reis

Kıdemli Üye
WYSIWYG editörü kullanıyorsundur, ondandır.
Bunda her şeyi olduğu gibi kopyalayıp yapıştırırsın.

ÖRNEK AŞAĞIDA... :)

esh2569_7.jpg

Gezi olayları sırasında 'fazi lobisi ve büyük resim' analizleriyle çok konuşulan Yiğit Bulut'un, Kanal 24'teki Genel Yayın Yönetmenliği görevini bıraktığı ileri sürülmüştü.
TWİTTER'DAN YALANLADI

deren

semure
arkadaşlar kendi çektiğimiz fotoyu nasıl ekleyebiliriz @Ebu Computer yemek tarifi istemiyorum yardımcı olurmusun

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Ne çirkin bi mimari bu böyle uzay gemisi gibi. Dini mabedler kadimlik vurgusunu yansıtması gerekir. Çünkü din kadimdir. Bilimsel yapılarda bunu kullanabilirsin fakat dini mabedlere uygun düşmez ve sırtarır. Yok ya mimar mühendiste kalmadı ki, hepisi ruhsuz ve çapsız insanlar. Aslında felsefe bilmeyen duygusuz insanı hademe bile yapmıyacaksın, vallahi diyorum.

Eşyayı tanıyacaksın, manaları bileceksin, duyguların kaynağını bileceksin. Bu işler çocuk oyuncağı değil. Yeminle söylüyorum şu camiyi maket yapıp çocuğun eline versen ağzından çuuuffff diye ses çıkartarak uçak gibi havada uçurarak oynar.

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
arkadaşlar kendi çektiğimiz fotoyu nasıl ekleyebiliriz @Ebu Computer yemek tarifi istemiyorum yardımcı olurmusun
Bu siteye zannedersem URL adresi olmayan resimleri yükleyemiyorsun. Önce net ortamına alman gerekiyor ki bi URL adresi olsun. Direk bilgisayardan veya cihazdan olmuyor. Muhtemelen serverleri bu kapasiteye müsait değil.

Kardeş resmi önce Facebook hesabına yükle. Böylece net ortamına düşmüş olup URL adresi almış olur o resim. Facebookta paylaşmak istemediğin bir resimse bu resmi sadece kendin görecek ayara getir. Yani kilit altına al o zaman kimse görmez. Sonra bu resmi kopyala ve buraya yapıştır. En hızlı ve kolay yolu bu.

Daha ciddi yapmak istiyorsan o zaman imagehack gibi host sayfalarına yükleyip oradan kopyalaman lazım ama o biraz karışık.

deren

semure
çocuklarımın resmini koymak istemiştim.