Foruma resim ekleyemenler için çözüm

Ebu Computer

Kıdemli Üye
arkadaşlar kendi çektiğimiz fotoyu nasıl ekleyebiliriz @Ebu Computer yemek tarifi istemiyorum yardımcı olurmusun

Sayın @deren

Önce bu siteye girin: http://www.hizliresim.com/

Sonra girdiğiniz sitede yüklemek istediğiniz resimi gösterip yükleyin.

Resim yüklendiğinde üzerine sağ tıklayıp buraya kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

Selam ve dua ile...

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Ne çirkin bi mimari bu böyle uzay gemisi gibi.

Bu caminin bir benzeride Kahramanmaraş'ta var.

Benimde camiler arasında merak ettiğim Anadolu yakasındaki Şakirin Camii.

Bir gün sırf bu camiyi görmek için kendime bir gezi düzenleyeceğim.

Selam ve dua ile...

salimabi

Kısıtlı Erişim
bir deneyeyim bakayım eba, sağol.

nefahtü

Kıdemli Üye
2Qk4y0.jpg

Ebu beyin dediği gibi yaptım..ama benim bazen kopyala yapıştır ile oluyordu bazısı çıkmıyordu..

Ebu Computer

Kıdemli Üye
[video]www.youtube.com/watch?v=o_EpbZR_B4c[/video]

nefahtü

Kıdemli Üye
Kendimi bilgisayar mühendisi gibi hissettim bir an..bir tane daha deneyeyim..:p
Lo40gG.jpg

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Bu arada size bir ip ucu daha vereyim. Konuyla alakalı değil ama çoğu bunu bilmediği için bilgisayarcılara dünyanın parasını veriyorlar.

Laptobunuz veya bilgisayarınızın kullanıcı şifresini unuttunuz ve giremiyorsunuz. Şifre kırma programları da işe yaramadı diyelim. Ne yapmak gerek? Format atsanız bütün video ve resimleriniz silinecek!

Çok kolay, bilgisayarın harddiskini sökersiniz ve başka bir bilgisayara harici disk olarak takarsınız. Tıpkı USB stickmiş gibi açıp içindeki dosyaları kurtarırsınız.

Not: Bunuda bi polis arkadaştan öğrenmiştim. Hani millet şifreliyor ve kimse giremez sanıyor ya. Programa bile gerek yok. Şifreyi kırmaya bile gerek yok. Anlıyacağınız iki vidayı söküp takmaya bakıyor bu iş. :)

Verda

Gales
Havasın 8 maddelik açıklamasını gördükten sonra kim resim yüklesin demiştim, burdaki açıklamalar biraz daha özet olsa da aynı düşüncedeyim sanırım yani gibi gibi :D

Hakperest

Kıdemli Üye
Bu arada size bir ip ucu daha vereyim. Konuyla alakalı değil ama çoğu bunu bilmediği için bilgisayarcılara dünyanın parasını veriyorlar.

Laptobunuz veya bilgisayarınızın kullanıcı şifresini unuttunuz ve giremiyorsunuz. Şifre kırma programları da işe yaramadı diyelim. Ne yapmak gerek? Format atsanız bütün video ve resimleriniz silinecek!

Çok kolay, bilgisayarın harddiskini sökersiniz ve başka bir bilgisayara harici disk olarak takarsınız. Tıpkı USB stickmiş gibi açıp içindeki dosyaları kurtarırsınız.

Not: Bunuda bi polis arkadaştan öğrenmiştim. Hani millet şifreliyor ve kimse giremez sanıyor ya. Programa bile gerek yok. Şifreyi kırmaya bile gerek yok. Anlıyacağınız iki vidayı söküp takmaya bakıyor bu iş. :)

ne gerek var
usb flaş bellek ya da cd den live işletim sistemi ile aynı işlem yapılabilir
vida sökmeye de gerek yok