Geçmişteki AK parti BUGÜN kü AK parti ve ben neden artık desteklemiyorum.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Sen önce şu akp veya her hang bir partiyi aradan çıkar bu fetoşun dünya mazlumlarınIN kanını emenleri Otorite kalbul ettiğine Bak ve fetoşun Müslümanların imanlarını çalmalarına bak ve ülkemize ihanetlerine bak evet peygamber düşmanı kimse partisine ve grubuna cemaatine Bakılmadan Al aşağı edkilmeli gereken HAKARETİ AŞAĞILANMAYI yemeli ve Cezası verilmeli..

Zaten iyi Düşünücek olursan Peygamer efendimize s.a.v ayetlere saygsızlığı ve edebsizliğide ZATEN FETOŞ POMPA ETMEDİMİ YADA BAŞKA İMAN HIRSIZLARI ?

canın sıkılıyor galiba..... benim için babamın oğlu olsa takmam....amma sende akp ne yapsa eyvallah....isterse Peygambere hakaret etsin... bakanlardamı paralelci...

Yetim

Kısıtlı Erişim
canın sıkılıyor galiba..... benim için babamın oğlu olsa takmam....amma sende akp ne yapsa eyvallah....isterse Peygambere hakaret etsin... bakanlardamı paralelci...

Evet aynen fetoşa bit kadar pay verenlerin hesabı çok ağırt ayeti kerimeyi celileyi efendimiz aleyhiselatu ve selama ve Allah dostlarına saygısızlığı kafiri dost edinmeyi israile otorıte tanımayı hep fetoş öğretti pompaladı şunu unutma nerede edebsizlik saygısızlık namussuzluk hırsızlık dinsizlik imansızlık görürsen gör hep şeytanın işleri ve şeytanın adamlarının işler bu zamanda şeytanın adamıda fetoş.
AKP VEYA SP partisi particiliği aradan çıkar

Muminaga

Yeni
Dini hassasiyetlerimize aldırış etmeyen, yanlış anlamalara sebep olacak konuşmalardan özenle kaçınmayı iyi hesap edemeyen veyahut dini hassasiyet noktasında zaaf içinde olan liberal düşüncede -egemen bağış v.d.- para pul konularında eli sağlam olmaktan uzak, namusluluk erdemini gösteremeyen liberal sağ kesimden - zafer çağlayan vb.- ne yazık ki var.
efkan ala'da milliyetçi sağcı kesimden.
Bu kişilerin hata ve eksiklikleri maalesef AK partiye fatura ediliyor.

AK parti bünyesi içinde milletvekilliği ve bakanlık olanaklarından yararlanmaları sebebiyle bir noktaya kadar bu kişilerin zaafları ve yanlışları AK partiye fatura edilmesinde haklılık payı olabilir.
Sosyoloji biliminde dünya görüşü, siyasal ve sosyal meselelerde bakış açılarına göre kişiler tasnif edilip sınıflandırılıyor. Küçük burjuva karakter için dönek ve kaypak tanımı yapılıyor. Liberal sağ, liberal sol düşüncede olanların yolsuzluk ve hırsızlık işlerine bulaşmalarına daha fazla ihtimal veriliyor.

AK parti bir kitle partisidir. Bir anlamda Türkiye'nin büyükçe resmidir. Egemen Bağış'ta Z.Çağlayan'da E.Al gibiler her partide var. Peki bu tarz kişilerin diğer partilerde varlığı ne zaman ortaya çıkıp sırıtır?
Saadet, mhp, chp iktidara geldiğinde o zaman bu partilerin her birinde bazısında çok, bazısında belkiaz, ama AK partide olduğundan fazla E.Ala, E.Bağış, Z.Çağlayan İ.N.Şahin'ler görülecek.
Yukarıda ismi sayılan veya sayılmayan şahsiyetlerin iş ve işlemlerinde ortaya çıkan
ayıp/lar hepimizin ortak ayıplarıdır.

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Evet aynen fetoşa bit kadar pay verenlerin hesabı çok ağırt ayeti kerimeyi celileyi efendimiz aleyhiselatu ve selama ve Allah dostlarına saygısızlığı kafiri dost edinmeyi israile otorıte tanımayı hep fetoş öğretti pompaladı şunu unutma nerede edebsizlik saygısızlık namussuzluk hırsızlık dinsizlik imansızlık görürsen gör hep şeytanın işleri ve şeytanın adamlarının işler bu zamanda şeytanın adamıda fetoş.
AKP VEYA SP partisi particiliği aradan çıkar

Fethullah Gülen düşmanlığı ve partizanlık, aklını başından almış... bu aşağılık hakaretleri yapan aşağılıklar bu partinin en başındakiler.... bizde, her iki guruptanda beriyiz....ve bunları savunanlardanda...

Yetim

Kısıtlı Erişim
bana dert anlatma, yanlış konuşan kim olursa olsun, ayağının altına al....

Sana katılıyorum demek ne anlama geliyor ?

En senin kadar yanlış yapanları ayaklarımın altına almadığımı nerede gördün ?

Peygamber efendimize dil uzatan ayeti kerimelere ezanlara saygısızlık edebszlik edenleri Allah kahretsin helak etsin Amin.

Gelelim pisliklere Önder sav ve zaman gazatesi yazarı İbrahim Öztürk denilen pisliklere karşı bi lakırdın oldumu ?
Egemen bağışın akp de değil sadece bu milletin arasında yeri olmamalı tıpkı İbrahim Öztürk ve önder sav..ın bu milletin arasında yeri olmadığı gibi

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Gelelim pisliklere Önder sav ve zaman gazatesi yazarı İbrahim Öztürk denilen pisliklere karşı bi lakırdın oldumu ?

bu konularda lakırdı etmem bu bir, ikincisi, beni kendinle karıştırma, bahsettiğin kişiler babamın olsa domuz kadar değeri olmaz yanımda....

Allah Rasulu aleyhisselama zerre kadar edepsiz laf edecek kişi babam olsa ayağımın altındadır....

bir aynaya bak, partizanlığın neleri ayağının altına almaya engel oluyor bir düşün..... içişleri bakanının kustuğu onlardan farklımı, veya mehmet ali şahinin....

Egemen bağışın akp de değil sadece bu milletin arasında yeri olmamalı tıpkı İbrahim Öztürk ve önder sav..ın bu milletin arasında yeri olmadığı gibi[/QUOTE]

Yetim

Kısıtlı Erişim
Diyorumki Arkadaş nereden bu kanılara varıyorsun geçmiş yazılarımı okudunmu bu meseleler ilgili ?

lakırdı etmez susarmısın ? (İbrahim Öztürk öder sav hakkında laf ettinmi ?

önder savın da İbrahim öztürkünde e.bağışnda fetoşunda ne kadar aşağılık varsa hepsi kahrolsun...

Elbette domuzların Soyları kurutulmalı ..

ibrahimi

Has Uşak
Arkadaşlar burası herkesin düşüncesini paylaşacağı bir platform. Biraz empati yapın.

Agbinin sözlerini kabul etmeyebilirsiniz ama hakaret etmenizin bir lüzumu yok.

Lütfen münazara sınırları içerisinde kalalım.

agbi

Yasaklı
Arkadaşlar burası herkesin düşüncesini paylaşacağı bir platform. Biraz empati yapın.

Agbinin sözlerini kabul etmeyebilirsiniz ama hakaret etmenizin bir lüzumu yok.

Lütfen münazara sınırları içerisinde kalalım.
@Erdem

Herkim yaptı ise bilemicem.

IP Numaram engellenmiş

İHVAN Forum a bırak girmeyi GÖRÜNTÜLEYEMİYORDUM bile.

agbi

Yasaklı
isci-partisi-operasyonun-gercek-sahibi-biziz.jpg

İşçi Partisi:OPERASYONUN GERÇEK SAHİBİ BİZİZ!..
Yazdır E-posta
Kategori:Gönüllüler Hareketine İftiralar Yayın tarihi:Cumartesi,26 Temmuz 2014 12:56 Yazar:iftiralar.org Gösterim:137

Genel Başkanlığını 117 yıl hapis cezasına çarptırılan Doğu PERİNÇEK'in yaptığı İşçi Partisi’nin Başkan Yardımcısı Nusret Senem:

“Operasyonun sahibi biziz. F tipi soruşturması desteklenmeli ve doğru rotaya oturması için çalışılmalıyız. Polis içindeki F Tipi örgütün devlet aygıtından temizlenmesi Türkiye’nin yararınadır. AKP iktidarına ve onun yargı siciline bakılıp,hep böyle olacağı sanılmasın Bu süreç geri döndürülemez. Cumhuriyete karşı işlenen suçların üstü örtülemez. F Tipi örgüte karşı sürdürülen soruşturma derinleşecektir. Bu savaş Türkiye ile ABD ve NATO’nun kurduğu GLDYO (Kontrgerila)’nın savaşıdır. F tipi örgüte yönelen soruşturma bütün cumhuriyet güçlerinin,bizim savaşımızdır."

Doğu Perinçek:"Bütün Cemaatlerin,tarikatların kökünü kazıyacağız! Fethullah örgütünün kökü kazınmalı. Kim bunların kökünü kazırsa onunla beraber oluruz. Tayyip Erdoğan'la beraberiz. Görevlere hazırız!.."

Ali Ünal: "Operasyonu İŞÇİ PARTİSİ açıkça sahiplendi. İşçi Partisi'nin başkan yardımcısının yıllar önce Tarabya'da hangi ülkenin gizli ajanlarıyla yakalandığını herkes biliyor. Bir zaman Milli İstihbarat'ta kontr terör daire başkanlığı yapmış bir kişi,İşçi Partisi'nin başkanı için "Fabrikatör" tabirini kullanıyor. Fabrikatör demek çalıştığı ülke adına,bulunduğu ülkeyi karıştıran,fitne çıkaran insan demektir. 28 Şubat'ın arkasında da onlar vardı. Şimdi bu tecavüzün arkasında da onlar var. Bu işi esas kimlerin yaptığını görmek lazım. Doğu Perinçek'in babasını da tanıtayım,Sadık Perinçek;Demirel'in Devlet Bakanlarındandır. Asım Köksal merhumun peygamberimizle ilgili abidevi eserinde zaman zaman kendisine cevaplar verdiği,İtalyan müsteşrik,Peygamber Efendimiz aleyhinde en ağır kitabı yazmış olan Katani'nin kitabını Türkçeye tercüme ettirip yayınlayan insandır. Kimlerle iş tuttuğunu görsünler. Ben şuurluca iş tuttuklarına inanıyorum. Fakat bu devranın devam edeceğini sanmasınlar Allah'ın tokadı çok şiddetli olacaktır..."

agbi

Yasaklı

İşçi Partisi:OPERASYONUN GERÇEK SAHİBİ BİZİZ!..
Yazdır E-posta
Kategori:Gönüllüler Hareketine İftiralar Yayın tarihi:Cumartesi,26 Temmuz 2014 12:56 Yazar:iftiralar.org Gösterim:137

Genel Başkanlığını 117 yıl hapis cezasına çarptırılan Doğu PERİNÇEK'in yaptığı İşçi Partisi’nin Başkan Yardımcısı Nusret Senem:

“Operasyonun sahibi biziz. F tipi soruşturması desteklenmeli ve doğru rotaya oturması için çalışılmalıyız. Polis içindeki F Tipi örgütün devlet aygıtından temizlenmesi Türkiye’nin yararınadır. AKP iktidarına ve onun yargı siciline bakılıp,hep böyle olacağı sanılmasın Bu süreç geri döndürülemez. Cumhuriyete karşı işlenen suçların üstü örtülemez. F Tipi örgüte karşı sürdürülen soruşturma derinleşecektir. Bu savaş Türkiye ile ABD ve NATO’nun kurduğu GLDYO (Kontrgerila)’nın savaşıdır. F tipi örgüte yönelen soruşturma bütün cumhuriyet güçlerinin,bizim savaşımızdır."

Doğu Perinçek:"Bütün Cemaatlerin,tarikatların kökünü kazıyacağız! Fethullah örgütünün kökü kazınmalı. Kim bunların kökünü kazırsa onunla beraber oluruz. Tayyip Erdoğan'la beraberiz. Görevlere hazırız!.."

Ali Ünal: "Operasyonu İŞÇİ PARTİSİ açıkça sahiplendi. İşçi Partisi'nin başkan yardımcısının yıllar önce Tarabya'da hangi ülkenin gizli ajanlarıyla yakalandığını herkes biliyor. Bir zaman Milli İstihbarat'ta kontr terör daire başkanlığı yapmış bir kişi,İşçi Partisi'nin başkanı için "Fabrikatör" tabirini kullanıyor. Fabrikatör demek çalıştığı ülke adına,bulunduğu ülkeyi karıştıran,fitne çıkaran insan demektir. 28 Şubat'ın arkasında da onlar vardı. Şimdi bu tecavüzün arkasında da onlar var. Bu işi esas kimlerin yaptığını görmek lazım. Doğu Perinçek'in babasını da tanıtayım,Sadık Perinçek;Demirel'in Devlet Bakanlarındandır. Asım Köksal merhumun peygamberimizle ilgili abidevi eserinde zaman zaman kendisine cevaplar verdiği,İtalyan müsteşrik,Peygamber Efendimiz aleyhinde en ağır kitabı yazmış olan Katani'nin kitabını Türkçeye tercüme ettirip yayınlayan insandır. Kimlerle iş tuttuğunu görsünler. Ben şuurluca iş tuttuklarına inanıyorum. Fakat bu devranın devam edeceğini sanmasınlar Allah'ın tokadı çok şiddetli olacaktır..."
@dostluk okudunmu ?

Bak kimlerle İŞBİRLİĞİ YAPUYORSUNUZ.

agbi

Yasaklı
GEÇMİŞ te YAZILAN MESAJLARA BAKIYORUM.

İHVAN FORUM da başta yazdıklarıma CEVAP VEREVİLECEK TEK ÜYE yok İŞLERİ GÜÇLERİ KONUYU SOBETE ETMEK.

levent48

Kıdemli Üye
Ben de uzun süredir foruma giremiyordum...Sonra OPERA yükleyip TURBO modunu çalıştırınca sorun halloldu...

Öte yandan Erdoğan'ı desteklemeye devam edeceğim...Ta ki @agbi Erdoğan'ı destekleyene kadar....O zaman bir şeylerin ters gittiğini anlayıp desteğimden vazgeçeceğim...

agbi

Yasaklı

işçi partisi:eek:perasyonun gerçek sahibi biziz!..
Yazdır e-posta
kategori:gönüllüler hareketine iftiralar yayın tarihi:cumartesi,26 temmuz 2014 12:56 yazar:iftiralar.org gösterim:137

genel başkanlığını 117 yıl hapis cezasına çarptırılan doğu perinçek'in yaptığı işçi partisi’nin başkan yardımcısı nusret senem:

“operasyonun sahibi biziz. F tipi soruşturması desteklenmeli ve doğru rotaya oturması için çalışılmalıyız. Polis içindeki f tipi örgütün devlet aygıtından temizlenmesi türkiye’nin yararınadır. Akp iktidarına ve onun yargı siciline bakılıp,hep böyle olacağı sanılmasın bu süreç geri döndürülemez. Cumhuriyete karşı işlenen suçların üstü örtülemez. F tipi örgüte karşı sürdürülen soruşturma derinleşecektir. Bu savaş türkiye ile abd ve nato’nun kurduğu gldyo (kontrgerila)’nın savaşıdır. F tipi örgüte yönelen soruşturma bütün cumhuriyet güçlerinin,bizim savaşımızdır."

doğu perinçek:"bütün cemaatlerin,tarikatların kökünü kazıyacağız! Fethullah örgütünün kökü kazınmalı. Kim bunların kökünü kazırsa onunla beraber oluruz. Tayyip erdoğan'la beraberiz. Görevlere hazırız!.."

ali ünal: "operasyonu işçi partisi açıkça sahiplendi. Işçi partisi'nin başkan yardımcısının yıllar önce tarabya'da hangi ülkenin gizli ajanlarıyla yakalandığını herkes biliyor. Bir zaman milli istihbarat'ta kontr terör daire başkanlığı yapmış bir kişi,işçi partisi'nin başkanı için "fabrikatör" tabirini kullanıyor. Fabrikatör demek çalıştığı ülke adına,bulunduğu ülkeyi karıştıran,fitne çıkaran insan demektir. 28 şubat'ın arkasında da onlar vardı. şimdi bu tecavüzün arkasında da onlar var. Bu işi esas kimlerin yaptığını görmek lazım. Doğu perinçek'in babasını da tanıtayım,sadık perinçek;demirel'in devlet bakanlarındandır. Asım köksal merhumun peygamberimizle ilgili abidevi eserinde zaman zaman kendisine cevaplar verdiği,italyan müsteşrik,peygamber efendimiz aleyhinde en ağır kitabı yazmış olan katani'nin kitabını türkçeye tercüme ettirip yayınlayan insandır. Kimlerle iş tuttuğunu görsünler. Ben şuurluca iş tuttuklarına inanıyorum. Fakat bu devranın devam edeceğini sanmasınlar allah'ın tokadı çok şiddetli olacaktır..."

gözünden kaçanlara güncellme

dostluk

Kıdemli Üye
Allahin tokadi cemaatcilere gelmis simdi..

Bu arada arkadaslar allahin tokadi demek caizmi ?

Degilse kufurse tovbe ettim..

Muminaga

Yeni
ya siyonist işbirlikçisi cemaat yayınlarını alıntı getirip işte doğrudu budur diyerek saçmalıklarda bulunur,
yada kendi yazdığı abuk sabuk ne demek istediği anlaşılamayan mesajları yüzlerce kez alıntı yapar.