Gülen'in Twitter'daki "Ağlama" Mesajı Ak Parti'lilerin Tepkisiyle Kaldırıldı.

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
çok yakınım dışarı bir ülkenin diyolog sorumlusu idi... akpartiyi yeregöğe sığdıramıyordu... ne zamanki cemaat ile başbakanın arası açıldı birdenbire bu yakınımda ağır eleştiriler yapmaya başladı ve devam ediyor... diyeceğim oki yere göğe sığdırılamayan bir lider ve partisi ne oldu da araya demir perdeler girdi ve tukaka oldu...

tespitlere gelince doğru tespitler.. amma bu tespitler cemaatin başbakan ile arası açılmasaydı yine aynı bu şekilde yapılırmıydı....

Tayyip'e cemaat'in hicbir zaman ilelebet gobek bagi anlasmasi olmadi. Durumlar gun yuzune cikmadan oncede bu boyleydi, suanda aynisi. Lakin AKP Cemaat aleyhtarligini gun yuzune cikartip, isi iyice sapitinca, Cemaat'in de ona nazaran soylemi degisti. Kaldi ki bu bir siyasi parti, kimsenin destekleme mecburiyeti yok. AKP'nin Cemaat aleyhine yaptigi seyler, Cemaat'in elestirilerinin yaninda devede kulak kalir. AKP istiyor ki, Cemaat hic sesini cikarmasin. Bazi elestiriler ise sirf cemaat ile ara bozuldugundan dolayi degil, ulke menfaati adina yapiliyor. Mesela dis siyasetteki berbat hal, ic siyasetteki sacma sapan uygulamalar, hatta baris sureci gibi ucu nereye varacagi mechul olan duzen...Yani demem o ki, sartlarin degismesi ile soylem de degismis oldu.

bakın burada bir bilinçaltı yansıması var.

bay gülen için "muhterem f g hocaefendi hazretleri ... vs vs vs " sıfatlarını uygun gören bu güruh, daha düne kadar yere göğe sığdıramadıkları ülkenin başbakanı için "TAYYİP" diyebiliyor. demek ki bu "camia" da menfaatler çatıştığı anda, dostlar düşman olabiliyor.

yazık size!!! kendi hocanıza edemediğiniz lafı, ülkenin başbakanına edebiliyorsanız iki kere yazık!!!

tayyip beyi sevmeyebilirsiniz ama saygı göstereceksiniz, yoksa da hizmet ettiğiniz amerikanıza, defolup gideceksiniz.

not: biz akp yandaşı değiliz.

Bu nasil bir sacmaliktir yahu? Herif kendini bilincalti okuma uzmani mi zannediyor nedir bilmem? Sen kimi kimin ulkesinden kovuyorsun? Yok Amerika'ya defolup gidermissiniz bilmem ne. Iste bunun gibi adamlardan hicbirsey olmaz, ver eline bir klavye aksama kadar sana komplo teorisi yazsin. Tayyip'e eskiden de Tayyip derdim simdi de. Merak etme Cemaat'in muntesiperi ulkelerini ve dinlerini cok ala derecede severler. Senin gibi insanlarin bu konuda icazetini almalarina da gerek yok.

Ey tilki

Siz bu eve malikane diye lanse dildi mi diyorsunuz

Doğrudur

Sizin yaşantınız ve anlayışınıza göre virane bir yer

Malikanelik bize göre

Çocuk mu kandırıyorsunuz

Al birini vur otekine. Birsey iddia eden yok budala. Biz o binanin kullanilisi hakkinda beyanda bulunduk. Yoksa keyif surulen biryer olmadigini soyledik. Rical-i devletten olsun, dunyanin her yerinden gelen insanlar olsun, misafirler ve Fethullah Gulen'in okuttugu mollalar icin o bina bana kalsa kucuk bile.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Tayyip'e cemaat'in hicbir zaman ilelebet gobek bagi anlasmasi olmadi. Durumlar gun yuzune cikmadan oncede bu boyleydi, suanda aynisi. Lakin AKP Cemaat aleyhtarligini gun yuzune cikartip, isi iyice sapitinca, Cemaat'in de ona nazaran soylemi degisti. Kaldi ki bu bir siyasi parti, kimsenin destekleme mecburiyeti yok. AKP'nin Cemaat aleyhine yaptigi seyler, Cemaat'in elestirilerinin yaninda devede kulak kalir. AKP istiyor ki, Cemaat hic sesini cikarmasin. Bazi elestiriler ise sirf cemaat ile ara bozuldugundan dolayi degil, ulke menfaati adina yapiliyor. Mesela dis siyasetteki berbat hal, ic siyasetteki sacma sapan uygulamalar, hatta baris sureci gibi ucu nereye varacagi mechul olan duzen...Yani demem o ki, sartlarin degismesi ile soylem de degismis oldu.
Bu nasil bir sacmaliktir yahu? Herif kendini bilincalti okuma uzmani mi zannediyor nedir bilmem? Sen kimi kimin ulkesinden kovuyorsun? Yok Amerika'ya defolup gidermissiniz bilmem ne. Iste bunun gibi adamlardan hicbirsey olmaz, ver eline bir klavye aksama kadar sana komplo teorisi yazsin. Tayyip'e eskiden de Tayyip derdim simdi de. Merak etme Cemaat'in muntesiperi ulkelerini ve dinlerini cok ala derecede severler. Senin gibi insanlarin bu konuda icazetini almalarina da gerek yok.

Al birini vur otekine. Birsey iddia eden yok budala. Biz o binanin kullanilisi hakkinda beyanda bulunduk. Yoksa keyif surulen biryer olmadigini soyledik. Rical-i devletten olsun, dunyanin her yerinden gelen insanlar olsun, misafirler ve Fethullah Gulen'in okuttugu mollalar icin o bina bana kalsa kucuk bile.

işte bay gülenin terbiye ettiği "hizmet" erbabı. yeni jenerasyon "camia" havarisi, bu olsa gerek.

sorduğumuz sorulara cevap vermemiş.

soruları yineliyorum. buyur cevap ver. sen bay gülene "fetulah" diyebiliyormusun ki, daha düne kadar yere göğe sığdıramadığınız ülkenin başbakanına "tayyip" diyebiliyorsun.

edepsizlik etme. otur oturduğun yerde.

haddini bil!!!

bakın burada bir bilinçaltı yansıması var.

bay gülen için "muhterem f g hocaefendi hazretleri ... vs vs vs " sıfatlarını uygun gören bu güruh, daha düne kadar yere göğe sığdıramadıkları ülkenin başbakanı için "TAYYİP" diyebiliyor. demek ki bu "camia" da menfaatler çatıştığı anda, dostlar düşman olabiliyor.

yazık size!!! kendi hocanıza edemediğiniz lafı, ülkenin başbakanına edebiliyorsanız iki kere yazık!!!

tayyip beyi sevmeyebilirsiniz ama saygı göstereceksiniz, yoksa da hizmet ettiğiniz amerikanıza, defolup gideceksiniz.

not: biz akp yandaşı değiliz.

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
işte bay gülenin terbiye ettiği "hizmet" erbabı. yeni jenerasyon "camia" havarisi, bu olsa gerek.

sorduğumuz sorulara cevap vermemiş.

soruları yineliyorum. buyur cevap ver. sen bay gülene "fetulah" diyebiliyormusun ki, daha düne kadar yere göğe sığdıramadığınız ülkenin başbakanına "tayyip" diyebiliyorsun.

edepsizlik etme. otur oturduğun yerde.

haddini bil!!!

Hangi soru ? adam akilli ifade mi var ki, sacma sapan yazdigi seye soru sordum cevaplanmadi diye dovunur?Adam gelmis Cemaat mensuplarina defolsun Amerika'ya gitsinler diye laf eder, kendisine mukabelede bulununca da bu sefer edep edebiyatina baslar. Fethullah Gulen, Tayyip ile kiyaslanmayacak bir insandir. IStiyorsan sen Fethullah de, veya Bay Gulen de. Ben Tayyip'e, Tayyip diyorum, bunun da edep disi birsey olduguna inanan birisi degilim.

Men ci goyem, tamburem ci zened.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
ben burdayım da sen nerdesin...

bay gülene, "fetulah" diyemiyorsan, ülkenin başbakanına da "tayyip" diyemezsin. "camia" nda sana bu terbiyeyi mi veriyorlar.

yazık...

not: bizi de tayyip beyi savunur hale getirdiniz ya. neyse..... biz akp li değiliz.

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
Anlamak mumkun degil. Kardesim sana mi soracagim kime ne diyecegimi? Nasil bir mantik kurgusudur bu, ona soyle diyorsan, buna da boyle demen gerek? Iyide ben birisini digeri kadar saygiya layik gormuyor olamaz miyim? Ne bicim bir anlayistir bu, ikisine de ayni hitapda bulunma sarti varmis gibi. Hem Tayyip'e Tayyip desen ne olacak? Sen Fethullah Gulen'e, Bay Gulen deyip hakkinda ipe sapa gelmez laflar ettigin zaman cok mu saygili oluyorsun?

korbakor53

Doçent
ben burdayım da sen nerdesin...

bay gülene, "fetulah" diyemiyorsan, ülkenin başbakanına da "tayyip" diyemezsin. "camia" nda sana bu terbiyeyi mi veriyorlar.

yazık...

not: bizi de tayyip beyi savunur hale getirdiniz ya. neyse..... biz akp li değiliz.

Hocaefendiye baş kripto diye imzasında yazan utanmaz adam, edep öğretiyor.

bilerek fetulah yazmandaki edepsizliğin iftiralara yalanlara severek zıplamandan geliyor değil mi.

akıl mantık emarelerini göremedik ki bir mesajında üfürdüklerin tesir etsin.