HER TELDEN !!! MAKALELER (herhangi bir konuda, bir müminin, münafığın, müşriğin, kafirin görüşü)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
beyefendi siz tam milli görüş militanı olmuşsunuz. size ne desek boş. tayyip beyi ve akp yi eleştirdiğiniz şeyleri siz (milli görüşün militanları) yapıyorsunuz.

lafın tamamı ahmağa söylenirmiş diyor bu konuyu kapatıyorum.

not: fitne amaçlı açtığınız konularda, hazırladığımız mesajı ekleme hakkımızı saklı tutuyoruz.

"Ahmet Necdet Sezer gibi birisinin c.başkanı olmayacağının garantisi mi var?

Ecevit gibi birisinin c.başkanı olmayacağının garantisi mi var?

O YETKİLERLE NELER YAPARLAR hiç düşünmüyor musunuz Allah aşkına?"

ben bunu yazıyorum, bir soru soruyorum.

Ama vatandaş bana güzelce cevap verip iyi bir fikir tartışması yapmak yerine AHMAK iması yapıyor! FİTNE vs. diyor!! Soruya tek kelime cevap yok ama saldırı bol! ÇİRKİNLİK bol!

O imaları aynen sana iade ediyorum.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
"Ahmet Necdet Sezer gibi birisinin c.başkanı olmayacağının garantisi mi var?

Ecevit gibi birisinin c.başkanı olmayacağının garantisi mi var?

O YETKİLERLE NELER YAPARLAR hiç düşünmüyor musunuz Allah aşkına?"

...

beyefendi sorunuza cevap

...

5- bu yetkilerle donatılan ve halk tarafında sçilen cumhurbaşkanlığı makamına Ahmet Necdet sezer muadili biri gelirse diyenlere de cevap basit: AHMET NECDET SEZER MUADİLİ BİRİNİ %51 OYLA SEÇENLER BAŞLARINA GELECEK OLANLARA DA MÜSTEHAKTIR… NOKTA…

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
beyefendi sorunuza cevap

Beyfendi bu cevap felan değil, bu ipe un sermek.

Müstehakmış, yüzde 50+1 kişi oy verecek, peki diğer yüzde 49.999'un suçu ne?

müstehak diyerek saçma sapan bir yetki vereceğinize sağlam bir yasa yapılsa, sağlam kimsenin istismar edemeyeceği kanunlar yapılsa daha iyi olmaz mı?

Milyonlarca insan sezer gibi birini istemeyecek ama yüzde 50+1 ile başa gelince mesela o başörtüsü olayları başlayınca, başörtülü kızlara MÜSTEHAKSINIZ mı diyeceksin?

Allah aşkına yapmayın.

Biraz düşünün yapu.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Beyfendi bu cevap felan değil, bu ipe un sermek.

Müstehakmış, yüzde 50+1 kişi oy verecek, peki diğer yüzde 49.999'un suçu ne?

müstehak diyerek saçma sapan bir yetki vereceğinize sağlam bir yasa yapılsa, sağlam kimsenin istismar edemeyeceği kanunlar yapılsa daha iyi olmaz mı?

Milyonlarca insan sezer gibi birini istemeyecek ama yüzde 50+1 ile başa gelince mesela o başörtüsü olayları başlayınca, başörtülü kızlara MÜSTEHAKSINIZ mı diyeceksin?

Allah aşkına yapmayın.

Biraz düşünün yapu.

iyi de savunduğunuz demokrasinin temel mantığı bu..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
iyi de savunduğunuz demokrasinin temel mantığı bu..

Birincisi ben demokrasiyi felan savunmadım, demokrasi diye bir şey yoktur, kandırmacadır.

İkincisi ben diyorum ki size "yasayı yaparken, kanunu yaparken KİMSENİN İSTİSMAR EDEMEYECEĞİ şekilde sağlam ifadelerle yaparsınız, ilerde kötü insanlar da gelse kötülük yapamasınlar"

Kötü mü söylüyorum da bana karşı çıkıyorsunuz?

Ben (veya benim sevdiğim birileri) şimdi yetkiliyim, çook geniş yetkiler bana verilsin, ilerde kötü niyetli birileri gelirse millete MÜSTEHAKSINIZ der geçerim mantığı yanlıştır.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Birincisi ben demokrasiyi felan savunmadım, demokrasi diye bir şey yoktur, kandırmacadır.

İkincisi ben diyorum ki size "yasayı yaparken, kanunu yaparken KİMSENİN İSTİSMAR EDEMEYECEĞİ şekilde sağlam ifadelerle yaparsınız, ilerde kötü insanlar da gelse kötülük yapamasınlar"

Kötü mü söylüyorum da bana karşı çıkıyorsunuz?

Ben (veya benim sevdiğim birileri) şimdi yetkiliyim, çook geniş yetkiler bana verilsin, ilerde kötü niyetli birileri gelirse millete MÜSTEHAKSINIZ der geçerim mantığı yanlıştır.

öncelikle hiçbir beşeri sistem mükemmel değildir, notunu düşelim.

müsaitseniz münazara şeklinde devam edelim. başkanlık sistemi ve 18 maddelik anayasa değişikliği konusunda yanlış anlamaları giderelim, mesele anlaşılsın.

kabul ederseniz münazaranın şartı; "karşı taraf cevap vermeden ikinci bir soru sorulmasın." olsun. ha bir de hakem lazım. kabul ederseniz @Enes ya da sizin önereceğiniz bizim kabul edeceğimiz biri hakem olsun.

cevabınızı bekliyorum...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Süleymancılar'dan skandal vaaz; liderleri Alihan Kuriş'i, Nebi ilan ettiler

<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Roboto, arial, sans-serif; font-size: 20px;">

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
öncelikle hiçbir beşeri sistem mükemmel değildir, notunu düşelim.

İmza: Redyellow

müsaitseniz münazara şeklinde devam edelim. başkanlık sistemi ve 18 maddelik anayasa değişikliği konusunda yanlış anlamaları giderelim, mesele anlaşılsın.

kabul ederseniz münazaranın şartı; "karşı taraf cevap vermeden ikinci bir soru sorulmasın." olsun. ha bir de hakem lazım. kabul ederseniz @Enes ya da sizin önereceğiniz bizim kabul edeceğimiz biri hakem olsun.

cevabınızı bekliyorum...

Buna gerek yok bence, çok da müsait olamıyorum bu aralar, bazen saatlerce bakamıyorum nete, burda zaten görüşlerimizi yazıyoruz, ben yanlış gördüklerimi söylüyorum zaten, siz de benim yanlış dediğime doğru diyorsanız buyrun aktarın, birlikte okuyalım.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
YAKALANAN CİN ' İN ÖLMEMEK İÇİN YAPTIĞI İTİRAFLARI - ŞEYTAN AVI - 2

<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Roboto, arial, sans-serif; font-size: 20px;">

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
BÜYÜ ÖĞRETEN HOCANIN KARNINDAN ÇIKAN PİSLİĞİ YİYORLAR ŞEYTANA NASIL TAPARAK BÜYÜ YAPIYORLAR +18

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Ayinde Fatiha Suresini Okuyan piskopos çok ilginç

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
cübbeli ahmet: ''Ete Kemiğe Büründü''Sözü Şirk İçermez İlmi İzahı Vardır

"Ete kemiğe büründüm Mahmud diye göründüm" sözünün izahı

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
cübbeli ahmet: ''Ete Kemiğe Büründü''Sözü Şirk İçermez İlmi İzahı Vardır

"Ete kemiğe büründüm Mahmud diye göründüm" sözünün izahı

"Ete-Kemiğe Büründüm,Mahmud Olarak Göründüm" Sözünün İtikat Açısından Hükmü, Reddi / Ebubekir Sifil

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Cübbeli Ahmet Hoca: Dağa tecelli eden Allah, evliyanın kalbine neden etmesin (!) - Mehmet Emin Akın

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
tarih tekerrürden ibarettir...

sabah gazetesine akıl vermek gibi olmasın aşağıdaki habere verilecek en güzel cevap: "kahvehanedeki milyonlar rahatsız!" manşetidir.

darbenin ayak sesleri geliyor ama korkuyorlar, nabız ölçüyorlar. güç yetirebileceklerini bilseler yarın darbe yapar bunlar.. herkes safını iyi belirlemeli...

bu sefer bir darbe olursa, bunların köküne, yedi ceddine kibrit suyu dökmek için abdestini almış bekleyen milyonlar var, inşaallah..

biliyorum, bu yazıyı okuyacaklar.. bu aptallığı yapmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz...

Aydın Doğan ve şurekası Yeni Türkiye'ye manşetlerle operasyon çekilemeyeceğini hâlâ anlamamış.AK Parti'nin referandum kampanyasını başlattığı güne denk getirilen bu manşet Aydın Doğan ve ekibine verilen yeni görevin işareti..Bu manşet ve haber elbette alelade hazırlanmadı.Millet olarak teyakkuzda bekliyoruz. Bu zihniyeti tarihe gömmek için Tabii ki EVET diyoruz.

Dün "Genç subaylar rahatsız" manşetini attıran irade kimse, bugün "Karargâh rahatsız" manşetini attıran irade odur.

Kapat
C5gFS1SWUAAdD8c.jpg:large

Önceki
Sonraki

58b0b499c03c102960bbc719.jpg

Karargâh rahatsız

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), terör örgütleri DEAŞ ve PKK’ya karşı tarihi öneme sahip mücadele yürütüyor. Bu kritik süreçte Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’a yönelik eleştiriler ve bazı iddialar da gündeme geliyor. İddia ve eleştiriler, TSK’yı yıprattığı gerekçesiyle Genelkurmay’da rahatsızlık yaratıyor. TSK, “Ayarı kaçmış eleştiriler ile gerçekdışı bilgilere dayalı bazı haberlerle” ordunun başarısının gölgelenmeye çalışıldığını düşünüyor. Hürriyet’in edindiği bilgiye göre, TSK’yı yıprattığı düşünülen 7 konu ve buna Karargâh’ın bakışı özetle şöyle:

58b09999c03c102960bbc609.jpg

[FONT=pt_sansbold]1-) [FONT=pt_sansregular]SİLAHLI KUVVETLER'DE BAŞÖRTÜSÜ KARARI
[/FONT]
Milli Savunma Bakanlığı, yaptığı düzenlemeyle kadın subay ve astsubayların başörtüsü takmalarına ilişkin yasağı kaldırdı. Bu düzenlemenin Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) bilgisi dahilinde yapılıp yapılmadığı merak ediliyor. Edinilen bilgiye göre, bu karar alınırken Karargâh’ın görüşü alınmadı. Askeri kaynaklar da “Yapılan düzenlemede Genelkurmay Başkanlığı’nın dahli olmadığını” teyit etti.

2-) [FONT=pt_sansregular]AKİT’E BAŞSAĞLIĞI TELEFONU AÇILMASI
[/FONT]
Orgeneral Hulusi Akar’ın, Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Hasan Karakaya’nın vefatının ardından Genelkurmay Başkanlığı adına taziye telefonu açtırması, Karakaya için “Haksızlığa karşı en zor zamanda konuşmasını bilmiş ve dik duruşundan asla taviz vermemiştir” ifadesinin kullanıldığı iddiası tepkiyle karşılanmıştı. Akit gazetesi ise söz konusu ifadeyi ‘sehven’ tırnak içinde yazdığını açıklamıştı. Karargâh, bu konunun da haksız yere gündeme getirildiğini düşünüyor. Bu eleştirilere, “Genelkurmay en son Tarık Akan ve Mehmet Türker dahil toplumda kabul görmüş birçok ünlü simanın vefatında başsağlığı mesajlarını aile yakınlarına iletmiş ve üzüntülerini paylaşmıştır” yanıtı veriliyor.

3-) [FONT=pt_sansregular]CUMHURBAŞKANI İLE YAPILAN ZİYARETLER
[/FONT]
Orgeneral Akar’ın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la katıldığı yurtdışı ziyaretlere ve buna ilişkin basına yansıyan görüntülere yönelik eleştiriler de bir başka rahatsızlık konusu. Genelkurmay, bu eleştirileri de ‘maksatlı’ buluyor. Orgeneral Akar son 6 ay içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’la sadece iki yurtdışı gezisine katıldı: 16-17 Kasım 2016 tarihlerinde Pakistan’a, 13-15 Şubat 2017 tarihlerinde ise Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar’a gitti. Askeri kaynaklar, “Bu konu gerçek mecrasından uzaklaştırılıp, sadece Yenikapı mitingiyle yan yana getirilip eleştirilmekte. Genelkurmay Başkanı’nın devletin çıkarları için gerektiğinde Cumhurbaşkanı’yla resmi temaslarda bulunmaları son derece doğal ve gerekli” yorumunu yaptılar.

4-) [FONT=pt_sansregular]‘ABD’Lİ GENERALİN AYAĞINA GİTTİ’
[/FONT]
Orgeneral Akar’a, ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford’la İncirlik’te yaptığı görüşme sonrası, “Amerikalı generalin ayağına gitti” eleştirisi yapıldı. Bu eleştirilere de iki komutanın son dönemde yaptığı görüşmelerin yerleri anımsatılarak yanıt veriliyor. Buna göre iki genelkurmay başkanı son 6 ay içinde Türkiye’de 5 defa görüştü. Bunlardan 3’ü Ankara’da, 2’si İncirlik’teydi. Üstelik görüşmelerin yerlerini Orgeneral Akar belirledi. 16 Ekim 2016 tarihinde Washington’daki görüşme ise Türkiye’nin ABD Büyükelçiliği’nde yapıldı.

5-) [FONT=pt_sansregular]‘ÇUVALCI KOMUTAN’IN MADALYA TAKMASI
[/FONT]
Orgeneral Akar’ın 2015 yılında ABD’den Pentagon’un Liyakat Lejyonu Madalyası’nı, ABD Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Raymond Odierno’nun vermesi yoğun eleştiri aldı. Çünkü 4 Temmuz 2003 tarihinde Süleymaniye’de Türk askerinin başına çuval geçiren birliğin komutanı General Odierno’ydu. Karargâh’ın bu konudaki yanıtı ise aynı madalyanın başka komutanlar tarafından da alınmış olması.

6-) [FONT=pt_sansregular]KARDAK'A GEZİ KARARLILIK MESAJI
[/FONT]
Orgeneral Akar ve kuvvet komutanlarının 29 Ocak’ta Ege Denizi’ndeki Kardak kayalıklarına gitmeleri de eleştirilmişti. CHP yönetimi bunu, “Turistik ziyaret” olarak niteledi. Askeri kaynaklar, “Bu ziyaret bazı art niyetli çevrelerce olumsuz şekilde yorumlandı, Orgeneral Akar üzerinden TSK yıpratılmaya çalışıldı. Önemli bir kararlılık mesajı veren olayın Yunanistan’ın ekmeğine yağ sürecek şekilde iç politika malzemesi yapılması düşündürücü” yorumu yapıldı.

7-) [FONT=pt_sansregular]DARBECİ DİŞLİ İLE ORTAK VİLLA İDDİASI
[/FONT]
Genelkurmay Karargâhı’nı rahatsız eden “Orgeneral Akar’ın 15 Temmuz darbe girişiminin kilit ismi Mehmet Dişli ile ortak villa arsası satın aldıkları” iddiasını, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal gündeme taşımıştı. Genelkurmay Başkanlığı bu iddiayı kesin bir dille yalanladı. Buna rağmen tartışmanın sürmesinden Karargâh rahatsızlık duyuyor.

SİYASETE ÇEKİYORLAR

GERÇEKDIŞI bazı haberlerle Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) yıpratıldığını belirten askeri kaynaklar, Türkiye’nin tarihte benzeri olmayan tehlikeli bir darboğazdan geçtiğini, 15 Temmuz darbe girişiminin etkilerinin kısa sürede atlatıldığını ifade ediyorlar. “Neden bazı kesimlerin hedefinde sürekli Türk Silahlı Kuvvetleri ve Genelkurmay Başkanı var?” sorusuna Karargâh kaynakları şu yanıtı veriyor: “Derinden üzülüyoruz. TSK’yı, siyaset içine çekmeye çalışıyorlar. Tek bir ordumuz var. Zor bir dönemde gerçek olmayan söylem ve iddialarla bu güzide kurumumuzun yıpratılması kimseye fayda getirmez.”
[/FONT]

http://www.hurriyet.com.tr/karargah-rahatsiz-40376970

hurriyetin-haberi-yandaslari-cildirtti-2502171200_m2.jpg

Hande Fırat'ın Hürriyet'te yer alan "Karargah rahatsız" başlıklı haberi yandaşların tepkisini çekti. Cem Küçük, Hande Fırat ve Aydın Doğan için savcıları göreve çağırdı ve "Tutuklanacaksınız" dedi.

25.02.2017 14:27 Karakter boyutu :
font_02.gif
font_04.gif

Hürriyet gazetesinde bugün Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat imzalı, askeri kaynakları dayandırılan “Karargah rahatsız” başlığıyla bir haber yayımlandı. Haberde TSK’nın ‘rahatsız olduğu’ 7 iddiaya 7 yanıt yer alıyor. Ancak, hükümete yakın isimler, haberden rahatsız oldu.
Haberde, hükümete yakın isimleri en çok TSK’da başörtüsünün serbest bırakılmasına dair bölüm rahatsız etti. Haberde başörtüsüyle ilgili şu ifadeler kullanıldı:
“Milli Savunma Bakanlığı, yaptığı düzenlemeyle kadın subay ve astsubayların başörtüsü takmalarına ilişkin yasağı kaldırdı. Bu düzenlemenin Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) bilgisi dahilinde yapılıp yapılmadığı merak ediliyor. Edinilen bilgiye göre, bu karar alınırken Karargâh’ın görüşü alınmadı. Askeri kaynaklar da “Yapılan düzenlemede Genelkurmay Başkanlığı’nın dahli olmadığını” teyit etti.”
“DARBECİ ALÇAKLIKTIR”
Hükümet yakın yazarlardan Cem Küçük, habere dair eleştirilerini sosyal medya hesabından yaptı. Küçük “Bu manşetle beraber Hande Fırat ve Hürriyet intihar etmiştir. Bunun "Genç subaylar rahatsız" manşetinden hiç farkı yoktur” ifadelerini kullandı. Küçük eleştirilerine şöyle devam etti:
“Aydın Doğan darbeci genlerini terk etmiyor. Bunlar postal sevicilikten vazgeçmez. Rezalet bu, rezalet. Hande Fırat 15 Temmuz'daki tüm kredini bitirdin. Senin darbe karşıtlığın palavraymış. Bu manşetin hesabını vereceksin. Aydın Doğan medyası hala darbeciliğin üssüdür bu ülkede. Genleri darbeci bunların. Düzelmez bunlar. Demokratik bir ülkede böyle bir manşeti atmak düşünülemez bile, Hande Fırat hiç mi utanmadın? TSK başörtüsü kararından karargah rahatsızmış. Haddinizi bilin. Bu milletin emrindesiniz. Hürriyet'in yaptığı darbeci alçaklıktır. TSK ve medyadaki son darbeciyi tutuklayana dek bu milletin darbecilerle mücadelesi sürecek. Teyakkuza devam.”

“HEPSİ TUTUKLANACAK”
Küçük, sosyal medya hesabından eleştirilerine devam ederken savcılara da seslendi ve Hande Fırat’ın yargılanacağını söyledi. “Ankara'daki savcılarımıza sesleniyorum.Sivil otoritenin aldığı bir kararla ilgili memurlar aleyhte haber yaptıramaz.Bu TCK'ya göre suçtur” diyen Küçük “Hangi general "Karargah rahatsız" haberini yaptırmışsa bu suçtur. Sivil hükümete meydan okumaktır. Hande Fırat da suç ortağıdır. Hükümet bir karar alacak ve bir haddini bilmez general "Karagah Rahatsız" diye manşet attıracak.Suç bu. Savcılarımız gereğini yapacak. Hande Fırat ve Aydın Doğan da bu suçun ortağıdır. Savcılara bu darbeci manşeti kimin attırdığını açıklayacaksınız demokrasi düşmanları. TSK'da sadece FETÖ'cüler darbeci değildir.TSK'da binlerce Talat Aydemir vardır. Bunların hepsi tutuklanacak” ifadelerini kullandı.
“ALET OLDUNUZ”
Hükümete yakın Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan ise Hürriyet’in haberini “Herkes haddini bilecek. Cumhurbaşkanı ile Millet sizi "FETÖ Silahlı Kuvvetleri" olmaktan kurtardı. Başörtüsünden önce hainlerden rahatsız olsaydınız!. Yıllarca başörtülü kovalamaktan, beraber kadeh tokuşturduğunuz için FETÖcülerin Karargâh'a yerleşmesine alet oldunuz. Yazık, hâlâ aynı kafa!” dedi.
“TAHAMMÜLÜMÜZ YOK”
Yine Sabah yazarı Haşmet Babaoğlu da “Gündem açıktır... Hürriyet ve haberin sorumluları mutlaka hesap vermelidir. 15 Temmuz'u yaşadık, artık bunlara tahammülümüz yok” ifadelerini kullandı.
Yeni Şafak yazarı Erol Göka ise “Karargahın neresi olduğunu ve kimlerden oluştuğunu söyleyin, millet gereğini yapsın. Söylemezseniz, fitnecinin en önde gidenisiniz!” diye yazdı.
Odatv.com

http://odatv.com/hurriyetin-haberi-yandaslari-cildirtti-2502171200.html

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
ÇÖZÜM SÜRECİNİ KİM BİTİRDİ? İZLEYİN MUTLAKA!!!

n

not: bu yeni sürecin dönüşü yoktur. geçmiş ola...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
@redyellow beyefendinin dikkatine...

bu işte (chp ile saadetin "hayır" kararında birleşmesinde) bir gariplik yok mu? sizce kim kimi kullanıyor?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

bu işte (chp ile saadetin "hayır" kararında birleşmesinde) bir gariplik yok mu? sizce kim kimi kullanıyor?

Bir önceki referandumda Saadet EVET demişti, o zaman da saadet akpyi kullanıyor dediniz mi? veya kim kimi kullanıyor diye sordunuz mu?

Chpliler yemek yiyor diye yemek yemeyi bırakıyor musunuz?

Lütfen bu garip mantığı bırakın.

Chp KAR BEYAZ derse siyah demek zorunda değiliz!

BİZ DOĞRUMUZU YAPARIZ, chp şunu yapıyor veya yapmıyor bizi ilgilendirmez. Chp de akp de mhp de DOĞRU bir şey yaparsa ona da hiç çekinmeden doğru deriz.

Aynen akpnin daha önceki referandumunda EVET dediğimiz gibi!

ŞİMDİ YANLIŞLAR görüyoruz ve HAYIR diyoruz.

Chpnin veya bir başkasının HAYIR demesindeki amaçla bizim amacımız farklı, lütfen bunu anlayın artık.

C.başkanına TEK BAŞINA KARARNAME ÇIKARMA YETKİSİ VEREN BİR TASARIYA ASLA EVET DEMEM; DİYEMEM!

Yarın bir başörtüsü düşmanı c.başkanı gelirse ve o yetkiyle BAŞÖRTÜSÜ KAMUDA; OKULDA VS: YASAKTIR derse o vebali yüklenemem!

Anlatabildim mi?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

delican-chp-ile-demokrasi-mitingi-yapabiliriz350399ba3fd8b3aae680.jpg

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican'dan ortak mitingi açıklaması geldi..

EGE MECLSİ - Mevcut süreç içerisinde CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel ile de görüştüklerini belirten Delican, “Gündoğdu Meydanı’nda birlikte miting yapabileceğimiz yönünde değerlendirmelerde bulundur. Eğer karar alınabilirse geniş kapsamlı bir demokrasi mitingi yapabiliriz. Milletvekillerimiz CHP’li vekillerle görüştüler, İnşallah bizimle beraber gelirler, hep beraber Konak nöbetimize katılırlar, İnşallah Gündoğdu’yu doldururuz. Biz çağrımızı yeniliyoruz” dedi.

http://www.egemeclisi.com/haber/47781/delican-chp-ile-demokrasi-mitingi-yapabiliriz.html

Bakın bu habere.

AKP İL BAŞKANI CHP İLE BİRLİKTE ORTAK MİTİNG YAPMAK İSTİYOR!!!

6-7 aylık bir haber bu haber.

Şimdi siz bu habere bakıp AKP chp ile birleşti der misiniz?

Veya akp böyle bir şey yaptı diye akp chpnin dümenine girdi der misiniz?

Yapmayın böyle.

HERKESİN KENDİ DOĞRUSU VARDIR!

BAZEN TAMAMEN ZIT FİKİRDE OLDUĞUNUZ KİŞİLER DE SİZİN GİBİ DÜŞÜNEBİLİR!

SIRF ONLAR BÖYLE DÜŞÜNÜYOR DİYE DOĞRULARINIZDAN VAZGEÇECEK MİSİNİZ????