Hz. Mehdi (a.s.) Hakkında bir İfşaat

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Ben sizin yerinizde olsam, beni burada fırsat bilip mehdi ile ilgili bilmek istediğim her şeyi sorardım. Allah'ın izniyle cevaplandırıyoruz. Onu tanıdığım için, onunla ilgili ne bilmek istiyorsanız sorun.

de get işine kardeşim. akşam akşam kafa bulma bizle.

bak burdakiler sana bir sardırırsa (kafa bulmaya başlarsa) sonun iyi olmaz. haberin ola... :)

not: mehdi konusu forumda çok işlendi. forumun müdavimleri mehdi meselesini detaylı bilyorlar. yani senin bize vereceğin hiçbir şey yok.

Ahter

Kıdemli Üye
Sorumun cevabı bu değil ama...!!! tekrar edeyim<..:Beyefendi bu kadar ilmi nereden aldınız!! Hayretttt!!! İblisi mehdi veya isa aieyhisselamın beraber öldüreceği ali ! bilgisini keşfen mi elde ettiniz!!!Ayrıca iblis size göre kimdir? Deccalimi kasdettiniz yoksa!!!!

Zülkarneyn-23

Doçent
Beyefendi bu kadar ilmi nereden aldınız!! Hayretttt!!! İblisi mehdi veya isa aieyhisselamın beraber öldüreceği ali ! bilgisini keşfen mi elde ettiniz!!!Ayrıca iblis size göre kimdir? Deccalimi kasdettiniz yoksa!!!!
Bu ilim, Allah'ın izniyle bahşedildi. Yoksa ben Allah'ın aciz bir kuluyum; kibirden Allah'a sığınırım.

Zülkarneyn-23

Doçent
Sorumun cevabı bu değil ama...!!! tekrar edeyim<..:Beyefendi bu kadar ilmi nereden aldınız!! Hayretttt!!! İblisi mehdi veya isa aieyhisselamın beraber öldüreceği ali ! bilgisini keşfen mi elde ettiniz!!!Ayrıca iblis size göre kimdir? Deccalimi kasdettiniz yoksa!!!!

Hem iblis hem de deccal öldü. Deccal manevi olarak öldü. İblis zaten maddi boyutlu varlık değil.

Ahter

Kıdemli Üye
Sorumun cevabı bu değil ama...!!! tekrar edeyim<..:Beyefendi bu kadar ilmi nereden aldınız!! Hayretttt!!! İblisi mehdi veya isa aieyhisselamın beraber öldüreceği ali ! bilgisini keşfen mi elde ettiniz!!!Ayrıca iblis size göre kimdir? Deccalimi kasdettiniz yoksa!!!! ....acaba psikomatik bir rahatsızlığınız mı var...Eminim bu sitede iyi bir psikiyatr bilen kimseler vardır...vakit geçirmeyin..:D

Zülkarneyn-23

Doçent
de get işine kardeşim. akşam akşam kafa bulma bizle.

bak burdakiler sana bir sardırırsa (kafa bulmaya başlarsa) sonun iyi olmaz. haberin ola... :)

not: mehdi konusu forumda çok işlendi. forumun müdavimleri mehdi meselesini detaylı bilyorlar. yani senin bize vereceğin hiçbir şey yok.

Ben mehdiyi şahsen tanıyorum diyorum; bu forumda kimse, benim onu tanıdığım kadar tanıyamaz, bilemez. Kibirden Allah'a sığınırım.

Zülkarneyn-23

Doçent
Sorumun cevabı bu değil ama...!!! tekrar edeyim<..:Beyefendi bu kadar ilmi nereden aldınız!! Hayretttt!!! İblisi mehdi veya isa aieyhisselamın beraber öldüreceği ali ! bilgisini keşfen mi elde ettiniz!!!Ayrıca iblis size göre kimdir? Deccalimi kasdettiniz yoksa!!!! ....acaba psikomatik bir rahatsızlığınız mı var...Eminim bu sitede iyi bir psikiyatr bilen kimseler vardır...vakit geçirmeyin..:D
Öldürdüklerine şahit oldum; bilgi edinmedim, bizzat şahit oldum.

Zülkarneyn-23

Doçent
Arkadaşlar, eğer aranızda cinlerle veya başka varlıklarla irtibatı olan varsa, doğrudan bana o varlıkları göndersin; geri size döndüklerinde anlattıklarımın ne kadar isabetli ve doğru olduklarını sizlere teyit edeceklerdir.

Ahter

Kıdemli Üye
İhvan forum bayağı şenlenmeye başladı....Bakalım daha neler göreceğiz .....

Zülkarneyn-23

Doçent
aha "Allah'ın aciz bir kulu" yum dedi. fetulah da papaya mektup yazarken "rabbin aciz kulu" demişti.

tamam şimdi buldum fetulah mısın sen? :)

Şeytani devletlerden olan amerika gibi bir ülkeye sırtını dayayıp da ben müslümanım diyenden olsa olsa baş münafık olur.

Ahter

Kıdemli Üye
Arkadaşlar, eğer aranızda cinlerle veya başka varlıklarla irtibatı olan varsa, doğrudan bana o varlıkları göndersin; geri size döndüklerinde anlattıklarımın ne kadar isabetli ve doğru olduklarını sizlere teyit edeceklerdir.
Haaa ..gördünüzmü , bak bir ifşaat daha....arkadaş demekki, cinlerle irtibat kuranlardan.....Cinni kendisini mehdi kabul ettirmiş bu arkadaşa...:D

ömerusta

Kıdemli Üye
A.Bayındır ayetleri anlamaktan aciz biri.. Ancak çarpıtıyor... Allah ona böyle ayetlerini anlayabilme meziyeti vermemiş maalesef !

yav bırak onu boş ver sen ayetleri okudunmu ?iman ettinmi?
ona bak yoksa yukarda verdiğim ayetler namazın vaktini bildiren ayetler değilmi? değilse yukarda bir sürü hadis vede ravileri verilmiş onlardamı sapık uydurmaca ?
yoksa kuranda namaz vakitleri nerden çıkardı ulemalar hadizciler bu beş vakti?

Zülkarneyn-23

Doçent
Haaa ..gördünüzmü , bak bir ifşaat daha....arkadaş demekki, cinlerle irtibat kuranlardan.....Cinni kendisini mehdi kabul ettirmiş bu arkadaşa...:D

Mehdi, bir insan; sizin gibi etten kemikten. Ahir zaman savaşlarında gerektiğinde cini de kullanırım, meleği de.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Mehdi, bir insan; sizin gibi etten kemikten. Ahir zaman savaşlarında gerektiğinde cini de kullanırım, meleği de.

way koçum. demek sen cini de meleği de kullanmayı biliyorsun. kim tutar seni? :)

not: sakın kötü niyetli cinler seni kullanıyor olmasın. :)

Ahter

Kıdemli Üye

cinni kullanabilirsinde melekler size itaat ederlermi_????Ayrıca ortalıkta şu anda savaş yok..acaba sen savaşı bilgisayar oyunlarında mı oynuyorsun? Biraz fazla kaptırmış sın galiba kendini bu ıoyunlara???:D