İhvan-Forum İzin Kağıdı

BADUH

Asistan
Walla ,
Arkadaş ne yalan söyleyeyim ben de kıskandım tabi... İki hafta ortalıkta gözükmedik, sağolsun kimseden bir ses çıkmadı.
Böylelikle ne kadar çok sevildiğimizi (!!!) de anlamış olduk.
Demek ki, şu kendini sevdirme işini bir türklü beceremiyorum.

Neyse... Kardeş (sofuoğlu) bu vesileyle bizim "Hoş Geldiniz" imi de kabul ediniz.

Aklımdan geçirdiydim.

Ama ısrarla (iki defa) demiştim üslubun tedirgin ediyor bizi diye.

İhlasına itimadımız elbet var.

Ama sonuçta iki soru sorduk, vay sen misin soran, olduk.

Herkesin (her Müslüman'ın) derdi Rıza-i İlahi'dir.

Derdi bu olmayan da zaten bizden değildir.

1015 cemaat ve tarikatın olduğu zikredilen bir ülkede, herkes aynı çizgide olmak zaten muhaldir.

İhlasına binaen başkalarını hoş görmek evladır.

Elbette bir sınırı olmak gerekir.

Ama bu sınırı kendine dar başkalarına geniş tutmak sırrı teklif ve imtihan noktasında daha hayırlıdır.

Sen bizlere de dar tutuyon gibi bu sınırı.

Biz de sınırı aşıyoz çoğu zaman.

Neyse uzattım.

Hoşgeldiniz ikiniz de.

Safalar getirdiniz.

:hosgeldin:
:hosgeldin:

H

hiç

Guest
Walla ,
Arkadaş ne yalan söyleyeyim ben de kıskandım tabi... İki hafta ortalıkta gözükmedik, sağolsun kimseden bir ses çıkmadı.
Böylelikle ne kadar çok sevildiğimizi (!!!) de anlamış olduk.
Demek ki, şu kendini sevdirme işini bir türklü beceremiyorum.

Neyse... Kardeş (sofuoğlu) bu vesileyle bizim "Hoş Geldiniz" imi de kabul ediniz.

biz aleni ilan ettik hocam ya..:D
hor görme şu serseriyi seviyor seni bak hakikaten..
bıtırak can gel kanka olalım..:arkadaşız:

Gülzar-ı İrfan

..............
HİÇ OLMAZ OLUR MU CENK KARDEŞ BİR BİLSEN YOKLUĞUN NASIL BELLİ OLDU SENİN:O :good:

HER NEYSE ARTIK DÖNDÜN YA MEVLAM DAİM EYLESİN:dancing:

ALLAHA EMANET OL

fakiri

Kıdemli Üye
Düşüncelerini yazan arkadaşlara selâm ediyorum. Lâkin, bizim burada bulunmamızın amacı elbetteki hoş-beş değildir. Daha doğrusu bu husus en azından ikinci plandadır. Böyle bir niyetimiz olunca da hakkımdaki neticeyi hiçbir zaman yadırgamam. Bizim ol yazımız "sofuoglu" kardeşimize bir lâitfe olsun diyedir.
Yoksa, biz insanların gönlünü de okşayarak dost edinme yollarını da göstermeyi nefsimizin de karışmaması halinde çok iyi biliriz.
Lâkin, yine de resmiyet her zaman için iyidir diye düşünüyorum.

ibrahimi

Has Uşak
Konular birleştirildi :)
Hoşgeldin sofuoğlu abi :)
Hiç abi insanların kanına girip onları yumuşatma :)))
Ummuhan abla bu nezaketini başkaları geldiği zaman da senden bekliyoruz :)))

H

hiç

Guest
Ummuhan abla bu nezaketini başkaları geldiği zaman da senden bekliyoruz :)))

agbi gelince sen ne kesecen diyor umutlu ummuhan abla..:O
bir hoşgeldin kutlaması düzenleriz artık,balonlar,fırıldaklar,süslemeler falan filan..
hıı,ne dersin..:O

U

ummuhan

Guest
agbi gelince sen ne kesecen diyor umutlu ummuhan abla..:O
bir hoşgeldin kutlaması düzenleriz artık,balonlar,fırıldaklar,süslemeler falan filan..
hıı,ne dersin..:

Tören alayı hazır kortejin başında amca ile umutlu var, hiç çiçek atacak okuyucu deve kesecek, sofuoğlu arkadan yürüyecek, zümrüt tepe ile dadaş mod alkış işini organize edecek, ( bak şimdi arşivist de lazım oldu nerelerde acep :p )..... daha uzun.... isteyen gönüllülerde alınır tören alayına biline :)

Konular birleştirildi :)
Hoşgeldin sofuoğlu abi :)
Hiç abi insanların kanına girip onları yumuşatma :)
Ummuhan abla bu nezaketini başkaları geldiği zaman da senden bekliyoruz :)

umutlu ben nezaketsiz miyim ? Bir hanım olarak hakarete bile gayet munis davranıyorum görüldüğü üzere :D... hiç benim de kanıma girdi... çıkmıyor :)

yakup_1

Asistan
arkadaşlar mümkünse bende 6 hazirana kadar izin kağıdı alayım malüm son sınavlarım başlıyor dua etmeyi ihmal etmeyin ALLAH RAZI OLSUN

BADUH

Asistan
Bu arada "İslam Sayfası" Hocam izin kağıdı almadan izne ayrıldı sanki.

U

ummuhan

Guest
Bu arada "İslam Sayfası" Hocam izin kağıdı almadan izne ayrıldı sanki.

Böyle sessiz gidenlere ceza verelim, mesela amca, sofuoğlu, hiç...... aklıma gelenler... bir jüri kuralım ceza alacak olanlar mesela benim önerim; çocuk vakfı nın yetimlerinden bir çocuğu giydirsin tepeden tırnağa

Sofuoglu

Ordinaryus
Böyle sessiz gidenlere ceza verelim, mesela amca, sofuoğlu, hiç...... aklıma gelenler... bir jüri kuralım ceza alacak olanlar mesela benim önerim; çocuk vakfı nın yetimlerinden bir çocuğu giydirsin tepeden tırnağa

boyle cezaya can kurban;) :)

ama biryere gittigimiz yokki abla ,birgun islerden dolayi giremedik o kadar,
buna bir cezai indirim yaparsiniz artik:)

yakup_1

Asistan
arkadaşlar mümkünse bende 6 hazirana kadar izin kağıdı alayım malüm son sınavlarım başlıyor dua etmeyi ihmal etmeyin ALLAH RAZI OLSUN

YA ARKADAŞLAR İZİNE AYRILMIŞTIM YA YANLIŞ ANLAMAYIN AMA DURAMADIM YA İZİN KAĞIDI İPTAL OLSUN OLUR MU SİZDEN AYRILAMIYORUM YAHU

NehiR

mütebessim :)
hımm sınavlarınıza çalışamayacaksanız iptal etmeyiz...:) önce dersler önemli..ama ben ikisini de yaparım diyorsanız iptal edelim izi kağıdınızı :O

U

ummuhan

Guest
HOŞGELDİNİZ :D :O :)

Pek değişen bir şey olmadı değil mi? .................................................................................................................................................................................................................................

Eee hiç nerdesin hani bando kırmızı halı :)
OKUYUCU deve nerde hadi bismillah..... :D Vatana millete ve de foruma hayırlar olaaa :)

HOŞGELDİNİZ :D :O :)

Pek değişen bir şey olmadı değil mi? Ne demiş atalarımız 'can çıkar huy çıkmaaz' Ben diyorum yönetime bu ban işi de boşuna çünkü insanlar değişmez anlık sakinleşmeler için belki işe yarar ancak o kadar...

Eee hiç nerdesin hani bando kırmızı halı :)
OKUYUCU deve nerde hadi bismillah..... :D Vatana millete ve de foruma hayırlar olaaa :)
en çok cevaplanan konular sütununa bakıyorum. mesaj var...

kimden

ummuhan.

hangi konu

ihvan forum izin kağıdı..

(düşünüyorum hemen seviniyorum mutlu oluyorum ummuhan abla izin kağıdı aldı ve kafa dinleceğiz oleyyyy diyorum.:p s
sonram bi bakıyorum ummuhan abla izin almamaış halam buralarada bişeyler yazıyor..

ben de tüh diyorum....

gene kaldı buralarda...