İhvan-Forum İzin Kağıdı

özzey

♥özlemzeynep♥
hoşgeldin ArZu abla özledikk

eylül

Veled-i kalbî
bir izin kağıdıda bendeniz alayım...
sürem belirsiz olsun en azından bir kaç ayı gözden çıkartalım...
insan hali ne zaman ne olacağı belli olmaz o nedenle izin kağıdımda;
forum üyeliğim boyunca tanıştığım istifadelendiğim,bir nebze de olsa akıllarında ve yüreklerinde yer edindiğim herkesin hakkını helal ettiğini görmek istiyorum...
umarım zor bir şey istemiyorumdur...
izin kağıdım biraz buruşuk olsun,istemeyerek ayrılıyorum.
geç kaldığım bir maratonum var, aradaki farkı kapatmak için çok çalışmam lazım...
yorgun düşeceğim ve başıma nelerin geleceğini kestirmekte zorlanıyorum.Bu nedenle eylül'ü tanıyanlardan akıllarına geldikçe eylül'e bir fatiha ve bir inşirah'ın okunacağını da izin kağıdımda görmek istiyorum...
umarım zor birşey istemiyorumdur...
izine inşaallah bu haftadan sonra ayrılacağım...
nezaketsizliğimi,kabalığımı hoşgörün...hakkım olmadan sizlerden bunları istediğim ve sizleri belki bu konuda zora soktuğum için hoşgörün...

anlaşılan bu yazı böyle devam edecek,aslında öylece izine ayrılacaktım ama yapamadım...helalleşmeden ayrılmak kolay olmayacak onu anladım...
muhabbetle,selametle ve duayla kalın...

U

ummuhan

Guest
Sofuoğlu

Hoşgeldiniz kardeş :) nasıldı tatil iyi geçti mi, biz aradık sizi :D

H

hiç

Guest
bahtiyar geldi hoşgeldi ...:halay:

yaff sevindik,sapıttık herhal..
düzelttik her neyse..birimiz hepimiz biz biriz degil mi yane..falan filan..kem küm..

Hasan

Kardeşiniz
Sofu oğlu yaav bende yola çıktında çay içmeye manisaya varamadın sandım nerdesin kardeşlik?Atışçak adam kalmadı forumda yav.Geçmiş olsun.(MAPUSTAN YENİ ÇIKANLARA DERLER YA:D )SELAMETLE.

Sofuoglu

Ordinaryus
Sofu oğlu yaav bende yola çıktında çay içmeye manisaya varamadın sandım nerdesin kardeşlik?Atışçak adam kalmadı forumda yav.Geçmiş olsun.(MAPUSTAN YENİ ÇIKANLARA DERLER YA:D )SELAMETLE.

yok abi buralaradayiz henuz,

mapusa dusenlerede Allah kurtarsinmi derlerdi:) ;)

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
izin kağıdı bölümümüzde yazdımı acaba sofuoğlu tatilden sonra başlık :)
izin kağıdına gittiğinizi yazsaydınız gelince hoşgeldiniz yazısı orda olurdu...gerçi bakmadım orayada belki yazmışsınızdır...

hoşgeldiniz diyorum...böyle başlıklarada dikkat edersek sevinirim... izin kağıdı bölümümüze yazılabilir hasbihaldeki...

U

ummuhan

Guest
izin kağıdı bölümümüzde yazdımı acaba sofuoğlu tatilden sonra başlık :)
izin kağıdına gittiğinizi yazsaydınız gelince hoşgeldiniz yazısı orda olurdu...gerçi bakmadım orayada belki yazmışsınızdır...

hoşgeldiniz diyorum...böyle başlıklarada dikkat edersek sevinirim... izin kağıdı bölümümüze yazılabilir hasbihaldeki...

İzin kağıdı izin alarak gidilmesi için değil mi :)
Zorunlu izin dönüşlerine nereden hoşgeldin diyeceğiz bulamadım Arzu burada olması kural bozukluğu yaptı ise kusura bakmayın....

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
onunla alakası yok abla her giden ve gelene başlık açarsak o zaman ne olur...ondan dolayı yazdım...sadece dikkat edersek iyi olur...hemen hemen hasbihaldeki izin kağıdı ile aynı konu ve sofuoğlu kardeşimiz devamlı bir üyemiz...

selametle...

Sofuoglu

Ordinaryus
onunla alakası yok abla her giden ve gelene başlık açarsak o zaman ne olur...ondan dolayı yazdım...sadece dikkat edersek iyi olur...hemen hemen hasbihaldeki izin kağıdı ile aynı konu ve sofuoğlu kardeşimiz devamlı bir üyemiz...

selametle...

:)

kizma ablam hemen yaw:)

ne izin kagidi ne hasbihali,

ablamiz icinden gelmis hos geldin demis,bizde hosbulduk dedik....

gereksiz bir baslik olduysa kaldirin;)

inan bende ne zaman diye beklemekteydim:)

abla ben sana demedimmi;)

fakiri

Kıdemli Üye
Sitem.

Walla ,
Arkadaş ne yalan söyleyeyim ben de kıskandım tabi... İki hafta ortalıkta gözükmedik, sağolsun kimseden bir ses çıkmadı.
Böylelikle ne kadar çok sevildiğimizi (!!!) de anlamış olduk.
Demek ki, şu kendini sevdirme işini bir türklü beceremiyorum.

Neyse... Kardeş (sofuoğlu) bu vesileyle bizim "Hoş Geldiniz" imi de kabul ediniz.

U

ummuhan

Guest
Walla ,
Arkadaş ne yalan söyleyeyim ben de kıskandım tabi... İki hafta ortalıkta gözükmedik, sağolsun kimseden bir ses çıkmadı.
Böylelikle ne kadar çok sevildiğimizi (!!!) de anlamış olduk.
Demek ki, şu kendini sevdirme işini bir türklü beceremiyorum.

Neyse... Kardeş (sofuoğlu) bu vesileyle bizim "Hoş Geldiniz" imi de kabul ediniz.

sizi de hiç seviyormuş ya kardeş :)