İmam-ı Rabbânî Hazretlerine Yapılan Bir Bühtanın Püskürtülmesi

fakiri

Kıdemli Üye
Artık bu forumda İmam-ı Gazalilere, İmam-ı Rabbanilere salvo atışlarla saldırmak serbeset herhalde !..
Şu halde bu sebepten dolayı hiç kimse cezalandırılmaması gerekiyor ! Yönetim bunu onaylıyor mu ? Onaylamıyor mu ?

Murat Yazıcı

Ordinaryus
Şimdi gelellim sana ,Bir resulu bir sahabeyi ,bir ruya ile,İnsanlara delil gibi göstermek ,haklılığını ortaya koymaya çalışmak,resulu ekreme ve sahabeye pis bir isnat değilimidir?

Pis olan senin zihniyetin ve üslubundur. Üstelik, hala rüya ile ilgili meseleyi niye buraya taşıdığımı anlamadığın gözüküyor.

Bir kişi -senin gibi- zekasız olabilir; ama sağduyu sahibi ise haddini bilir, kurtuluşa erer. Ama sen haddini bilmiyorsun; cahil ve zekasız olduğun halde, azgın bir küstahlık içindesin. Etrafa küfür/kafir saldırıyorsun.

resule bile bir yalan isnattları burada sunmaktan çekinmiyorsun,"allahı ancak muhammet a.s görebilirmiş.."rabbani bunu söylerken delili neydi acaba?

Senin patolojik bir yalancı olduğunu söylersek, acaba hata mı etmiş oluruz?

Sen yalnız geri zekalı değil, aynı zamanda aşırı cahilsin. Peygamberimizin sallallahü teala aleyhi ve sellem Miraç'ta Allahü tealayı gördüğü meşhurdur. İmam-ı Rabbani hazretleri buna işaret ediyor.

Ahmak herif. İtham etmeden, iftira etmeden, küfür etmeden evvel "ben bunu anlamadım, acaba ne denmek isteniyor?" diye sorsana. Kötü niyetli ve karanlık karakterli birisi olduğun için, anlamadan, öğrenmeden küfretmeye başlıyorsun.

gavs ,gavs azam,kutb,kutb irşad...gibi islam tasavufunun küfr içeren bir tasnifi rabbani neye göre yaptı acaba?
Bunların özelliklerini bielirlerken delili neydi acaba?i

Bu mefhumların küfür olduğunu söyleyenin elinde delil yoktur. Müslümanlara kafir dediği için kendisi kafirdir.

Kitabında direk allahdan işitmesi ,direk peygamberden tasdik aldığını söyleyerek bunu kitablarında delil göstermesi şirk değilmidir?
melukut alaeminden haberler sunmasu ,4 nakşibendiyi orada görmesine ne diyelim?

Sen materyalist-ateist olabilirsin. Bizler Müslümanız. Evliyanın kerametleri, ilham ve keşifleri vardır. Bunları inkar eden alim yoktur.

Modernist zındıklar alim sayılmazlar tabii.

Bütün hezeyanlarına teker teker cevap vermek çok vakit alır. Bu kadarı şimdilik yeterli olsa gerek.

fakiri

Kıdemli Üye
Artık bu forumda İmam-ı Gazalilere, İmam-ı Rabbanilere salvo atışlarla saldırmak serbeset herhalde !..
Şu halde bu sebepten dolayı hiç kimse cezalandırılmaması gerekiyor ! Yönetim bunu onaylıyor mu ? Onaylamıyor mu ?

İslami Fikir Paylaşım Kuralları

MADDE : 1- İhvan Forum'da hiç bir akıma, hiç bir mezhebe; bunların değerlerine, hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz.

VE FORUMUN JAVS'INDAN İMAM-I RABBANİ HZ.LERİNE SALDIRILAR :
mektubattaki tevhidinancına ters ifadeler ???!!!
2. Rasulullah’ıngeleceğini haber verdiği yalanı (S.12)
3. Büyükvelilerin onun geleceğini müjdelemişlerdir yalanı (S.15)
4. Cezbeve süluk menzillerinde ALLAH’ı eşyanın aynı gördüm itirafı (S.15)
5. Bekamakamında batıl tasavvuf inançlarını benimsemesi sapıklığı (S.16)
6. Kur’anİslamı yerine Tasavvuf İslamını sunması ve sapıtması (S.17-18)
7. Bugünlerde bana Arş-ı Mecidin fevkine (üstüne) çıkma vaki olmaktadır yalanı(S.19-20)
8. Birincimertebede bir yükselme oldu . Arştan öte makamlara ulaştım yalanı. (S.40)
9. Arştanöte bir makam var ya, işte ruhumu orada buldum (yani melekut aleminde) yalanı(S.51)
10. ALLAHRasulu ve halifelerin makamlarını görmesi ve onlara ulaşması yalanı (S.64-65)
11. Budefa tecelliler, yüzü kara, kötü bir kadın suretinde, uzun boylu bir erkeksuretinde göründü iftirası(S.72)
12. İmam-ıRabbani, velileri sarhoş ve ayık veliler diye ikiye ayırması iddiası (S.95)
13. Birşairin kafir sözünü kendisine isim yapmasına kızan İmam-ı Rabbani aynı sözlerisöyleyen şeyleri koruması tenakuzu (S.98)
14. Bütünmutasavvıflar küfür sözlerini Müslümanlara bu sarhoşluk halinde söylenen birsözdür diyerek yutturabilmeyi başarabilmişlerdir. (S.118)
15. İmam-ıRabbani’nin küfür sözleri tevil edişi ve iki yüzlülüğü (S.251)
16. Hz.Ebubekirinsanların cennete girmelerine izin verecek ve Hz.Ömer de ellerinden tutupcennete götürecektir yalanı (S.551)
17. ŞeyhülislamAhmed Namık-i Cami ALLAH adına yalan söylüyor. (S.331)
18. İmam-ıRabbani ALLAH adına yalan söylüyor. (S.336)
19. “ALLAHşöyle bildirdi.” diyerek ALLAH’a iftira ediyor. (S.336)
20. “ALLAHRasulu icazet yazmak için gelip yatağının üzerine oturuyor.” Yalanı (S.236-237)
21. “Şeytanıİmam-ı Rabbani’nin sinesinden dışarı çıkardılar.” Yalanı (S.337)
22. İmamRabbani ALLAH c.c. zahir ismiyle nasil alay ediyor
"""Eğer rabbani bu eseri yazmışsa o bir sapkındır.Başka biri yazmışssa ona isnat eddiyse ,asıl sapkın odur.."""
"""resule bile bir yalan isnattları burada sunmaktan çekinmiyorsun,"allahı ancak muhammet a.s görebilirmiş.."rabbani bunu söylerken delili neydi acaba?"""
"""Kitabında (İMAM-I RABBANİ İÇİN SÖYLÜYOR) direk allahdan işitmesi ,direk peygamberden tasdik aldığını söyleyerek bunu kitablarında delil göstermesi şirk değilmidir?
melukut alaeminden haberler sunmasu ,4 nakşibendiyi orada görmesine ne diyelim?"""

BİR BAŞKA ÜYE ŞAYET, SON DEVRİN MÜCEDDİDİİLAN EDİLEN MAHMUD EFENDİ VEYA FETHULLAH GÜLEN HAKKINDA YUKARIDAKİ SALDIRILARDAN SADECE BİRİNİ "............... HOCA ALLAH'IN İSMİYLE ALAY EDİYOR." CÜMLESİNİ SARFETMİŞ OLSAYDI, KENDİSİ ÇOKTAN İSTİRAHATA ÇEKİLMİŞTİ !

Havas

Kısıtlı Erişim
Bizler elhamdulilah müslümünanız.Senin gibi seviyesiz ve edebsiz biri için ağzımı bozacak değilim..Şimdi yorumlarına bakallım...Kayda değer hiç bir şey yok.Miraç konusunda biraz ilim ortaya koymaya çalıştın ama yine pek bir şey verememişsin...Allahı dünyada hiçbir insan göremez..Miraç olayı tartışmalı olup ,peygamberimizin bizzat cenabı hakkı maddi göz ile görmediği inancı hakimdir..

Sen hiç araştırma geliştirme yapma..Bekle sana allah o ilimleri ilham ile keşf ile verir..:D
BAK AYET NE DİYOR??
"Gerçek dua ve ibadet ancak O'nadır. O'ndan başka çağırdıkları putlar kendilerine hiçbir cevap vermezler. Durumları, suyun ağzına gelmesi için avuçlarını ona açmış bekleyen adamın durumu gibidir. Hiçbir zaman suya kavuşamaz. İşte kafirlerin yalvarışıda böyle, boşunadır."rad/14
Bak buradaki put ,yeni putlarla değişti biliyorsun..Manevi oldular..

Allah senin ağzını düzeltsin..

fakiri

Kıdemli Üye
EY YÖNETİM ! ARTIK UYANIN DA BALIĞA GİDELİM !
ADAM FORUM KURALLARINIZDA YAZDIĞINIZ """...hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz."""
İLKESİNİ SÜREKLİ İHLÂL EDİYOR-ETMİŞ!
ŞU HALDE CEZALANDIRMAK İÇİN DAHA NEYİ VE KİMİ BEKLİYORSUNUZ ?????????????
:punch::blink::blink:

NOT:HERHALDE BENİM DE BU ADAMA HAKARET ETMEM VE BÖYLELİKLE BENİM DE CEZALANDIRILMAMA GEREKÇE BEKLENİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. !

fakiri

Kıdemli Üye

quote_icon.png
fakiri Nickli Üyeden Alıntı

MADDE : 1- İhvan Forum'da hiç bir akıma, hiç bir mezhebe; bunların değerlerine, hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz.

7. Bugünlerde bana Arş-ı Mecidin fevkine (üstüne) çıkma vaki olmaktadır yalanı(S.19-20)
8. Birincimertebede bir yükselme oldu . Arştan öte makamlara ulaştım yalanı. (S.40)
9. Arştanöte bir makam var ya, işte ruhumu orada buldum (yani melekut aleminde) yalanı(S.51)
10. ALLAHRasulu ve halifelerin makamlarını görmesi ve onlara ulaşması yalanı (S.64-65)
11. Budefa tecelliler, yüzü kara, kötü bir kadın suretinde, uzun boylu bir erkeksuretinde göründü iftirası(S.72)
12. İmam-ıRabbani, velileri sarhoş ve ayık veliler diye ikiye ayırması iddiası (S.95)
13. Birşairin kafir sözünü kendisine isim yapmasına kızan İmam-ı Rabbani aynı sözlerisöyleyen şeyleri koruması tenakuzu (S.98)
14. Bütünmutasavvıflar küfür sözlerini Müslümanlara bu sarhoşluk halinde söylenen birsözdür diyerek yutturabilmeyi başarabilmişlerdir. (S.118)
16. Hz.Ebubekirinsanların cennete girmelerine izin verecek ve Hz.Ömer de ellerinden tutupcennete götürecektir yalanı (S.551)
20. “ALLAHRasulu icazet yazmak için gelip yatağının üzerine oturuyor.” Yalanı (S.236-237)
"""Eğer rabbani bu eseri yazmışsa o bir sapkındır.Başka biri yazmışssa ona isnat eddiyse ,asıl sapkın odur.."""
"""resule bile bir yalan isnattları burada sunmaktan çekinmiyorsun,"allahı ancak muhammet a.s görebilirmiş.."rabbani bunu söylerken delili neydi acaba?"""
"""Kitabında (İMAM-I RABBANİ İÇİN SÖYLÜYOR) direk allahdan işitmesi ,direk peygamberden tasdik aldığını söyleyerek bunu kitablarında delil göstermesi şirk değilmidir?
melukut alaeminden haberler sunmasu ,4 nakşibendiyi orada görmesine ne diyelim?"""

BİR BAŞKA ÜYE ŞAYET, SON DEVRİN MÜCEDDİDİİLAN EDİLEN MAHMUD EFENDİ VEYA FETHULLAH GÜLEN HAKKINDA YUKARIDAKİ SALDIRILARDAN SADECE BİRİNİ "............... HOCA ALLAH'IN İSMİYLE ALAY EDİYOR." CÜMLESİNİ SARFETMİŞ OLSAYDI, KENDİSİ ÇOKTAN İSTİRAHATA ÇEKİLMİŞTİ !

EY YÖNETİM ! ARTIK UYANIN DA BALIĞA GİDELİM !
ADAM FORUM KURALLARINIZDA YAZDIĞINIZ
"""...hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz."""

NOT:HERHALDE BENİM DE BU ADAMA HAKARET ETMEM VE BÖYLELİKLE BENİM DE CEZALANDIRILMAMA GEREKÇE BEKLENİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. !

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Bir resulu bir sahabeyi ,bir ruya ile,İnsanlara delil gibi göstermek ,haklılığını ortaya koymaya çalışmak,resulu ekreme ve sahabeye pis bir isnat değilimidir?
Rüya peygamberliğin 46 cüzünden bir cüzdür

Herkes için olmasa da gören için delildir

İster kabul edersin, ister reddedersin

Bizlerin kabul veya red etmesiyle işler yürümüyor

fakiri

Kıdemli Üye
yaw, burada bir hayli düşündüğüm halde bir türlü anlamadığım, akıl erdiremediğim bir şey var !Forumun soru-cevap bölümünde "İmam-ı rabbanicilere bir soru" başlığında bir konu açtım.
İşte, İmam-ı Rabbani Hz.lerini sevdiklerini söyleyip te onun için kıllarını dahi kıpırdatmayanlar var ya bunalr, hakkaten kendilerine acınılası varlıklardır !Şimdi burada forumun javsı gelmiş İmam-ı Rabbani Hz.lerine olmadık hakaretleri yapmış-yapıyor. (Bakınız 72 No'lu mesaj) Peki hani oertlaıkta İmam-ı Rabbaniyi seven Don Kişotlar ! Nerdeler acaba ? Biz onlar için yalancı ve sahtekâr dediğimiz zaman tepki çekiyoruz, javs nick'li adam sürekli hakaret ve küfür yağdırmış se-seda yok ! Yuh olsun sizin kalıbınıza ve kimliğinize !

:eek:leyo:

hirahos

Kıdemli Üye
gvs denen MÜNAFIK kişinin islamiforumda açtığı bir konudan bir mesaj:

gvs
Dec 26 2011, 02:49 PM
islam ,yaşamsı en kolay dindir.cenabı hakkuranı mübinde tüm sorumluklarımızı bize bildirmiş,tevilini bize bırakmıştır.Bunu, Allahın kullarına, rahmet kapılarını nekadar geniş bir şekilde açtğının bir göstergesi olarak algılayabiliriz.Azılı düşmanıız hakkında bilgi vermiş.Şeytana kul köle olamayın diye tekrar tekrar uyarmış.
Nefsani saplantılarımızı ,açıklamış tedavilerini göstermiş..affetmiyceği küfr,şirk kavramlarını örnkleme ile anlatmış.resullede pratikliğini göstermiş..
Ve demiş ..ve eniğbuduni haza sıratınmustekiym....bana ibadet edin!işte doğru yol budur..! demiş...

Bir ciltlik bir kitab (Kur'anı kastediyor) ve bu kadar basit bir uygulama! ne kadar güzel dimi.....

şimdi tarihe bakalım insan bu basit uygulamayı nasıl yorumlamış??

namaz kıl demiş! bir tatışma

kurban kes... bir tatışma

zekat ver... bir tartışma

hacca git..bir tartışma..

miras bir tatışma

ölüm sonrası bir tartışma

allaha imsn bir tartışma

gönderdiği resul bir tartışma.........................ve daha binlerce konu!

Binlerce cilt kitablar yazılmış.kurallar konmuş .bu kurallar daralttıkca daraltılmış,ayrılıklar,savaşlar sürmüş gitmiş.

.insan direk kurandan ,ilimiyle amel etse daha güzel deyilmi?
neden dini zorlaştırıyoruz?

Senin mezhebin nedir? Sorusuna verdiği cevap: benim mezhebim benim.

http://www.islamiforum.com/lofiversion/index.php?t66344.html

Bu münafık, alimlere kolayca hakaret eder. İmam Rabbani Hz.lerine dil uzatır... Ona dedik ki:

Sen MÜNAFIKSIN. Karanlık birisin. Senin sonun da karanlık. Son nefesinde bu hakaretlerinin karşılığını göreceksin. Eğer tevbe etmezsen, bu hakaretlerinden vazgeçmezsen son nefesinde KÜFR üzere öleceksin. Bunları delillere dayanarak, alimlere yaslanarak söylüyoruz. Alimler demişler ki İmam Rabbani Hz.lerine ancak MÜNAFIKLAR düşmanlık eder, ona ancak MÜNAFIKLAR buğz eder. Arifler de demişlerdir ki Velilere düşmanlık edenler, onlara hakaret edenler son nefeslerinde mutlaka KÜFR üzere ölürler. Ebedi felaket onların cezasıdır.

Bakınız gavs denen bu münafık, ordaki gvs münafığı olup olmadığını AÇIKÇA söyleyemiyor...

hirahos

Kıdemli Üye
Bu da gvs denen münafık serserinin En başında mübarek Peygamber efendimiz bulunan silsile ile dalga geçtiği mesajı:

Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed (SAV)
Hz. Ebû Bekir Sıddîk (r.a.)
Selman Fârisî (r.a.)
Kasım Bin Muhammed (r.a.)
Ca'fer-i Sâdık (r.a.)
Bayezid Bistâmî (r.a.)
Ebu'l-Hasan Harakânî (k.s.)
Ebû Ali Farmedî (k.s.)
Yûsuf Hemedânî (k.s.)
Abdulhâlık Gucdüvânî (k.s.)
Ârif Rivegerî (k.s.)
Mahmûd Fağnevî (k.s.)
Ali Ramîtenî (k.s.)
Muhammed Baba Simasî (k.s.)
Emir Külâl (k.s.)
Şah Nakşbend Muhammed Bahâüddin Buhârî (k.s.)
Alauddin Attar (k.s.)
Ya'kub Çerhî (k.s.)
Ubeydullah Ahrâr (k.s.)
Muhammed Zahid (k.s.)
Derviş Muhammed Semerkandî (k.s.)
Hacegi Muhammed İmkenegî (k.s.)
Muhammed Bâkî Billâh (k.s.)
İmam-ı Rabbânî Ahmed Farukî (k.s.)
Muhammed Ma'sum es-Serhindî (k.s.)
Muhammed Seyfeddin Serhindi (k.s.)
Nur Muhammed Bedâyûnî (k.s.)
Mirza Mazhar-ı Can-ı Canan (k.s.)
Abdullah Dehlevî (k.s.)
Mevlânâ Halid Bağdâdî (k.s.)
imam cennetekuşu kerremellhu veche h.z
şeyh yunusemre k.s harzetleri
şeyh gvs trabzoni k.s hazretleri..

özellik son 3 müceddide uyan hidayete gider inşaallah..gerçekten isabetli görüşleri var bu evliyaullahın...

http://www.islamiforum.com/index.php?s=&showtopic=66638&view=findpost&p=618755

En sonuna kendini yazıyor, kendini müceddit evliya olarak takdim ediyor: bir de özellikle bana uyarsanız kurtulursunuz diyor. Pislik serseri...

fakiri

Kıdemli Üye
bir nick 'i de "ge-ve-se = yani geveze" olan forum JAVS'ının sadece şu astığı
"15. İmam-ıRabbani’nin küfür sözleri tevil edişi ve iki yüzlülüğü" ibare bile kendisinin derhal asılması içinyeterli bir sebeptir. Ama, ne hikmetse forum yönetimi kışkırtmalara uyguladığı hışmını, alimlere ve İslâm büyüklerine hakaret edenlere uygulamıyor !

Havas

Kısıtlı Erişim
Sizin düştüğünüz rezilliğe bir bakın acınanacak haldesiniz..Manevi putlarınız eleştrilmesini biri hakaret sayarken,diğeri cehl ehlinin resulullaha yaptıkları dedikolarla karizma kurtarmaya çalışıyor..
Ondan sonrada cenabı hakka yalvarıp ,düşünüyoruz..Yarabbi ümmeti islam neden bu zillete düştü,neden geri kaldı?
Bilimi reddeden,Allahı zikri ,hu çekmek olarak algılayan,kutsadıkları manevi putlarına elsürdürmeyen ,Kuranın ayetlerini bırakıpta ,fazilet yükledikleri şeyhlerinin tavsiyelerini ayet gibi delil kabul eden,araştırma geliştirme ve sorgulamadan uzak ,bidatların kol gezdiği ,tağuta ve tağutlara köle bir islam ehli ileri gidebilirmi?

"Gerçek dua ve ibadet ancak O'nadır. O'ndan başka çağırdıkları putlar kendilerine hiçbir cevap vermezler. Durumları, suyun ağzına gelmesi için avuçlarını ona açmış bekleyen adamın durumu gibidir. Hiçbir zaman suya kavuşamaz. İşte kafirlerin yalvarışıda böyle, boşunadır."ayet

""Rüya peygamberliğin 46 cüzünden bir cüzdür

Herkes için olmasa da gören için delildir

İster kabul edersin, ister reddedersin

Bizlerin kabul veya red etmesiyle işler yürümüyor"" denmiş..

ruya peygamber için bir delildir..Çünkü o bir peygamberdir.korunmuş ve seçilmiştir..Rahmani ve şeytani ruya ayırımını yapabilirler..
Fakat hiçbir insan rüyayı delil sayamaz..Millet tarafından ne kadar yüce bilinirse bilinsin ,rahmani veya şeytani ruya ayırımını yapamaz..Yaptım veya yapıyorum derse ve delil olarak sunarsa o bir zındıktır..Çünkü hiç bir yüceleştrilmiş şahıs,peygamberler gibi korunmamıştır..
Evliya ile hadisi bana şimdi sunar bunlar muhtemelen....:)

Bizim veli olarak nitelediğimiz kulların alla c.c katında velilik garantisi yoktur..Kuranı kerimin veli kullarının kim olduğunu kesinen bilemeyiz..Doğaldırki sosyal hayatımızda bize davranışları ve ilmiyle örnek zaatlar vardır,onları sever saygı duyarız.Allahın veli kulu olarak niteleyebiliriz.Bizim nitelememizin allah katındada veli sayılacağı manası taşımaz..Bu nedenledirki ,hiç bir şahsa kayıtsız şartsız bağlanmamalı,daima ben ne yapıyorum?,bu adam doğrumu söylüyor ,sorgulayıcı akli melekemizi kullanmalıyız..
Akli meleke doğruyu neye göre bulacak?
tabiki ALLAHI KELAMI KURANI KERİME GÖRE..

fakiri

Kıdemli Üye
Foruma musallat olan İmam-ı Rabbani düşmanı JAVS yine geldi!

fakiri
fakiri Nickli Üyeden Alıntı [URL="http://www.ihvanforum.org/images/buttons/viewpost-right.png"] [/URL]

EY YÖNETİM ! ADAM FORUM KURALLARINIZDA YAZDIĞINIZ """...hiç bir âlim ve fâzıl bilinen kişiye, hiç bir tarîkâte, cemaate veya mensublarına aşağılayıcı, hakâret edici, alaya alıcı, tekfir edici, müşrik ve sapık ilân edici üslûb ve ithâm kullanılamaz."""

giriftar

Ordinaryus
İhya'nın kıymetine dair zaten ulemadan onbinlerce şahid vardır. Aradan 950 sene gibi bir zaman geçtiği halde, hala okunmakta ve okutulmaktadır. Köpeklerin havlaması güneşe zarar vermez.

Allahcc razı olsun gönüldaş.
Diline bereket.
En büyük alimlere saldıran bu ucubeler nereden türediler ki acep.
Allah dostlarına saldıran mankafalar bilmiyormu ki,ALLAHCC DOSTLARININ KORUYUCUSUDUR.
Onlar hal ehlidir.
Materyalist mankafa mantıkla anlaşılmazlar.

Havas

Kısıtlı Erişim
Allah'tan başka dostlar edinenlerin durumu, örümceğin durumu gibidir. Örümcek bir yuva edinir; halbuki yuvaların en çürüğü şüphesiz örümcek yuvasıdır. Keşke bilselerdi! (Ankebut 41)

Havas

Kısıtlı Erişim
Bozacılaın şahidleri tabiki şıracılardır.Onlar hiç bir zaman allahı kendilerine şahit gösterirmi.?Adamın eserini savunamıyorda,ülemayı şahid gösteriyor...Kuranı kerim siz ve sizin gibilere beyinsiz içi boş kereste boşu boşuna demiyor..Allahın kulu köpeği olmaktan gurur duyarım.Senin gibi ehlicahaletin köpeği olmaktan allaha sığınırım..

Rabbanici vardı bir sürü!nerede bunlar? bunlarmı dava için çıhad edecek?Bunlar ancak bir tarik içinde mürid secilip"bak seni hakka götürüyoruz"denerek yolunacak tavuk gibidir..

innel batıla kane zahuka!

Murat Yazıcı

Ordinaryus
Bozacılaın şahidleri tabiki şıracılardır.

Adamın eserini savunamıyorda,ülemayı şahid gösteriyor...

Kuranı kerim siz ve sizin gibilere beyinsiz içi boş kereste boşu boşuna demiyor..

Senin gibi ehlicahaletin köpeği olmaktan allaha sığınırım..

Rabbanici vardı bir sürü!

Bunlar ancak bir tarik içinde mürid secilip"bak seni hakka götürüyoruz"denerek yolunacak tavuk gibidir..

Hem geri zekalı, hem yalancı, hem küfürbaz.

Sen istediğin kadar bağırmaya devam et. Senin gibi edebsiz, seviyesiz, necaset bulaşığı mahlukların "hak" ve "doğru" yolu temsil etmediği izahtan varestedir.

Kimlere ve neye düşmanlık ettiğini kabre girince anlarsın.

Cevad

Profesör
bu söz küfürdür sahibi umarım tevbe etmiştir. imam rabbani hz ise asla böyle söylemez.

Cevad

Profesör
gavs hacerul esvede tevessul etmek şirk mi ?

Havas

Kısıtlı Erişim
gavs hacerul esvede tevessul etmek şirk mi ?
kesinlikle şirktir....
kabeye bile tevesül şirktir..Biz müsülüman olarak kabeye tapmıyoruz..Allaha tapıyoruz..Peki neden kabeye gidip tavaf edip dua ediyoruz?
Allah orayı kutsadığı için,ve bunuda emrettiği için(hac)...Kabe sadece bir işaret noktasıdır.Orada allaha yapılan ibadet ve dua makbuldur..Allahın insan için koyduğu bir rahmet bölgesidir..
Fakat bir müslüman allahı unutup ,kabeye taparsa,iş zıvanadan çıkar...