İNSANLARI İslam değerleri açısından DEĞERLENDİRMEK ten ALLAH a sığınırım.

agbi

Yasaklı
10534111_10202089983562218_8664441934197056226_n.jpg

kendini müslüman saymıyor sapık

SAPIK mı ?

SEN ÖNCE TÜM KONUŞMAYI GETİRDE KİMİN SAPIK OLDUĞUNU ANLIYALIM.

İŞTE İŞİD İnsanları İSLAM dan uzaklaştırmak için yaptıkları ZULUM.

SEN KİMSİN BİR CÜMLE ile F.GÜLEN i SAPIK olarak nitelendiriyorsun ? SEN KİMSİN YAAAA HADDİNİ BİLMEN GEREK.Şimdi ben sana bu şekilde Onlarca ERDOĞAN ın cınbızla alınmış cümlelerimi getiririm AMA O ZAMAN SENİN GİBİ BİRİ OLURUM SENİN GİBİ OLMAKTAN da ALLAH a sığınırım.

KONU İLE İLGİLİ YÜRUMLARIN VARMI onlardan bahset.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Hadi papa ya AŞIK OLDUĞUNU ONA HAŞA ONATABİ olduğunu İSPAT et edemezsen AHİRETLİK İFTİRA ATMIŞ OLURSUNUZ

Senin kafa yrindemi ?

Papaya mektubu ortada .. görsel şeyler ortada ...

bi husben

Kıdemli Üye
GERİZEKALI İSLAM ı bildiğini zanneden CAHİL BİR MÜSLÜMAN KALKMIŞ FOTORAF a Hadis veya Ayet Koymuş.

imgres

ULAN GERİZEKALI SEN KİMSİN Burda Byn Erdoğan ı İSLAM DEĞERLERİ açısından yargılıyorsun İSLAM bumudur ?

ALLAHIM Beni Bu Gerizekalılara benzetme beni onlardan koru

ALLAH ım Beni CAHİL MÜSLÜMAN olmaktan koru.

EVET İDDİA EDİYORUM SAHİP OLDUĞU İLME BAKMADAN AHKÂM KESİP İNSANLARI İSLAM DEĞERLERİ ÜZERİNDEN YARGILAYANLAR YORUM YAPANLAR YA GERİZEKALIDIR lar YADA CAHİL MÜSLÜMANLAR dır.

ÖNEMLİ NOT : Hadi bu son paragrafımı yönetime şikayet edin agbi hakaret etti diye bana Çok geri zekalı dediniz CEZA ALMADINIZ Münafıklıkla kafirlikle suçladınız ceza almadınız nede olsa TARAFG,RLİK VAR DEĞİLMİ ????
@agbi sen çok rezil bir insansın nokta

agbi

Yasaklı
BU KADAR mı çaresizsiniz

Konunun ana fikri sizleri çokmu ÇARESİZ bıraktı.

Bakın Konumun ilk mesajımın ana fikrine.
@salimabi İSLAM BİLGİNE VEDE GELİŞEN SOSYAL OLAYLARI BİRİKİMİNE ÇOK GÜVENİYORSAN TEK ÇIK KARŞIMA O CESARETİN VARMI ?

Açtığım konunun ana fikrine İSLAM i açıdan uyarmamı bile anlıyamamışsın.

Daha evvel de sana teklif ettim ama HER KİMSE O ACİZ KORKAK benim IP numaramdan Forum a girmemi engellemiş. Bu yönetimdende olmayabilir Üyelerden de olabilir KİMSEYİ NET SUÇLAMIYORUM ama ALLAH şahidim IP numaramdan Forum a girmem dışında görüntelem bile engellenmiş BENDE BAŞKA IP Tüm Forum da yazılanları kopyaladım.Tüm mesajları

agbi

Yasaklı
@agbi sen çok rezil bir insansın nokta

Sizin bana rezil DEMENİZ beni onere eder eğer hakkımda POZİTİV bir tanımlama yapsa idiniz kendimden şüphe ederdim.

BENİM DEDİKLERİME AKSİ CEVABIN VARMI ONU SÖYLE TABİ SÖYLEYECEK BİRİKİMİN VARSA.

agbi

Yasaklı
Senin kafa yrindemi ?

Papaya mektubu ortada .. görsel şeyler ortada ...

getir şu mektubu getir şu görselleri

Birde şunu unutma araştır

KATOLİK Dünyası PAPA lık F.Gülen in PAPA yı ziyeret etmeden önce İSLAM ı bir din olarak kabul etmiyordu Ziyaretten sonra İSLAM ı BİR DİN OLARAK KABUL ETTİ.Buna İtirazın varmı ?

Yetim

Kısıtlı Erişim
getir şu mektubu getir şu görselleri

?

Ya yürü git işine tekrar tekrar ne bu ya ..papaya mektubunu aç oku bide tekrar onlamı uğraşacağım kına geldi artık...

Millet kararını vermiş F.gülen ve diyalogcuar islam desen değil insan desen oda değil diye...

salimabi

Kısıtlı Erişim
Zaman gazetesi'nin attığı "Yurt Atagün'ü öldürecekler" manşetinin meali "Konuşursan seni öldürürüz"dür. lafı kimse dolandırmasın!

Yetim

Kısıtlı Erişim
Sizin bana rezil DEMENİZ beni onere eder eğer hakkımda POZİTİV bir tanımlama yapsa idiniz kendimden şüphe ederdim.

F.gülenin yeri vatikanda vaftiz olmak israile boyun eğip israilde kan içmek

salimabi

Kısıtlı Erişim
sapik mı ?

Sen önce tüm konuşmayi getirde kimin sapik olduğunu anliyalim.

Işte işid insanları islam dan uzaklaştırmak için yaptıkları zulum.

Sen kimsin bir cümle ile f.gülen i sapik olarak nitelendiriyorsun ? sen kimsin yaaaa haddini bilmen gerek.şimdi ben sana bu şekilde onlarca erdoğan ın cınbızla alınmış cümlelerimi getiririm ama o zaman senin gibi biri olurum senin gibi olmaktan da allah a sığınırım.

Konu ile ilgili yürumlarin varmi onlardan bahset.

saaaaaaaaaaapik saaapikkkkkkk saapikkkkkkkkkkkkk saaaaaaaaaaapik saaaaaaaaaaapik
saaaaaaaaaaapik saaaaaaaaaaapik saaaaaaaaaaapik saaaaaaaaaaapik saaaaaaaaaaapik

saaaaaaaaaaapik saaapikkkkkkk saapikkkkkkkkkkkkk saaaaaaaaaaapik saaaaaaaaaaapik

40 sefer söyledim

agbi

Yasaklı
Zaman gazetesi'nin attığı "Yurt Atagün'ü öldürecekler" manşetinin meali "Konuşursan seni öldürürüz"dür. lafı kimse dolandırmasın!

Hazırlanan oyunu deşifre etti işte zaman gazetesi.

SAHİ NEDEN KAMERALAR ÖNÜNDE YURT BEY in ifadesi alınmadı ???

NEDEN O AN UYAP BOZUK DENDİYAYINI KESİLDİ ( BOZUK DEĞİLMİŞ BELGELENDİ )

Yetim

Kısıtlı Erişim
.Şimdi ben sana bu şekilde Onlarca ERDOĞAN ın cınbızla alınmış cümlelerimi getiririm AMA O ZAMAN SENİN GİBİ BİRİ OLURUM
.

Siz kendinizi ne zannediyorsunuz bu ülkenin başbakanına hakaret etme cesaretini nereden alıyorsunuz başbakalık makamında oturan kişiye hakaret etmek suçdur

bi husben

Kıdemli Üye

varda senin gibi biri için vaktimi harcayamam ha sana laf anlatmışız ha duvara.
dur sana örnek vereyim

savcı polis devletin savcısı polisi mi cemaatin mi

devletin ise size ne bu polis ve savcılardan

cemaatinse ne işleri var devletin içinde

bu polis ve savcılar şer cemaatin polis savcısıysa devlet görevinden bi defolup gitsinler

değillerse ne diye kendinizi yortıyorsunuz

cimaatin polis savcıları ise develt içinde parelele yapı oluşmuştur

değillerse kendinizi ne diye hırpalıyorsunuz
şu an hakkettikleri yerdeler
bu kadar yırtındığınıza göre bu adamlar sizin adamlarınız ve devlete zarar veriyorlar verdiler

agbi

Yasaklı

40 sefer söyledim

aaa FORUM da bebek varmış veya PAPAĞAN

Yetim

Kısıtlı Erişim
HAKARETİMİ GÖSTER Beni kendinmi zannettin ???????

senden aıntıladığım yeri atlamadan yaz bende ne laflar ederim diyorsun ya bende sıkıysa et suç demeye getirdim..

Bırak hakareti laf bile etmeye yüzünüz yok sizin utanmanız lazım f.gülen gibi ağzı Müslümana bozuk(beddualı )birine hala adam yerine koymaktan utanmak lazım

agbi

Yasaklı

Hazırlanan oyunu deşifre etti işte zaman gazetesi.

SAHİ NEDEN KAMERALAR ÖNÜNDE YURT BEY in ifadesi alınmadı ???

NEDEN O AN UYAP BOZUK DENDİYAYINI KESİLDİ ( BOZUK DEĞİLMİŞ BELGELENDİ )

yurt-atayune-atilan-23-26-ve-29-kasimda-basbakani-dinledi-ve-casusluk-yapti-iftirasiyla-hazirlan-sorusturma-dosyasini-hakim-kendi-eliyle-cope-atti.jpg

Hakim,soruşturma dosyasını kendi eliyle çöpe yolladı

Eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün devam eden sorgusu sırasında hukuk tarihine geçecek büyük bir skandal yaşandı. İşte soruşturma dosyasını çöpe yollayan o skandal...

Soruşturma dosyasını tamamen çöpe yollayacak skandal,Atayün'ün bu akşam ki sorgusu sırasında yaşandı.

Daha önce basına yansıyan haberlerde Selam Tevhid Örgütü Soruşturması kapsamında Başbakan Erdoğan'ın 26 Kasım 2013'te Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud,28 Kasım 2013'te Filistin Başbakanı İsmail Haniye ve 3 Aralık 2013'te de Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas ile yaptığı görüşmelerin danışmanı Sefer Turan'ın telefonu üzerinden dinlendiği iddia edilmişti.

HUKUK TARİHİNDE BÖYLE SKANDAL YAŞANMADI

Rotahaber'in edindiği bilgiye göre;sorgusu sırasında hakim,Yurt Atayün'e bu iddialar doğrultusunda "Sen casusluk yaptın ve bu tarihlerde Başbakanı dinledin" deyip,"23-26 ve 29 Kasım tarihlerinde Başbakan Erdoğan'ı neden dinlediniz?" sorusunu yöneltti.

Atayün ve avukatlarından;bu soruya oldukça çarpıcı bir cevap geldi..

HAKİM,GÖREVDE OLMADIĞI TARİHTE YAPILDIĞI İDDİA EDİLEN DİNLEMEDEN ATAYÜN'Ü SORUMLU TUTUP "NEDEN BAŞBAKANI DİNLEDİN?" DİYE SORDU

Hayatında bu kadar komik bir soru görmediğini belirten Atayün ve avukatı Sıddık Filiz,hakime "Sen doasyayı incelediğinden emin misin? Bak bakalım dosyaya,Atayün ne zaman görevden alındı? Atayün 8 Şubat 2012'te görevden alınmış bir kişi. Senin sorduğun soruda geçen olay,Atayün görevden alındıktan yaklaşık 2 sene sonra yaşanmış bir olay." diyerek,Atayün'ün o tarihlerde görevde olmadığını ifade etti.

HUKUK TARİHİNE GEÇECEK SKANDAL

Bu sözlerin ardından hakimin suratı düşerken,Avukatlar bu kez hakime,"Sana bu talimatı verenler yanlış vermiş,bari tarihleri adam gibi öğrenin,öyle suçlama yapın" diyerek,hukuk tarihine geçecek bir skandalı ortaya çıkardı.

"SUÇLAMA DÜŞMÜŞTÜR SAYIN HAKİM"

Görevde olmadığı tarihte yapıldığı iddia edilen dinlemeden Yurt Atayün'ün sorumlu tutulmasıyla yaşanan bu skandal üzerine avukatlar,"Suçlama düşmüştür sayın hakim. Ankara'dan emir aldığınız adamlara söyleyebilirsiniz,adam gibi dosya hazırlayıp suçlama yöneltsinler" diyerek,soruşturmanın düştüğünü iddia etti.

SORUŞTURMA ÇÖPE GİTTİ

Sorgulama sırasında yaşanan bu skandal soruşturmayı çöpe yollarken,soruşturma dosyasının da nasıl temelsiz ve dayanaksız bilgilerle hazırlandığını ortaya koydu.

AHMET MEMİŞ / ROTAHABER - ÖZEL