IŞİD Erdoğan'a savaş açtı

hirahos

Kıdemli Üye
Bugüne kadar 100 türlü teşebbüsten geçip geldik. Allah'ın izniyle 100 tane daha tertip kursalar, küffar ve hempaları, hep beraber rezil ve zelil olacaklar. Türkiye'yi hatta eceliyle ölmediği sürece Erdoğan'ı düşüremeyecekler. Bi iznillah. Rahatız. Rahat olunuz.

Işid'a gelince... Sabırsızlıkla Türkiye'ye saldırmalarını bekliyorum. Gerçek bir çarpışma görsünler.

Lakin, rehineler nedeniyle hükumet temkinli ve temkin istiyor. İnşallah tezden kurtulurlar.

levent48

Kıdemli Üye
Bugüne kadar 100 türlü teşebbüsten geçip geldik. Allah'ın izniyle 100 tane daha tertip kursalar, küffar ve hempaları, hep beraber rezil ve zelil olacaklar. Türkiye'yi hatta eceliyle ölmediği sürece Erdoğan'ı düşüremeyecekler. Bi iznillah. Rahatız. Rahat olunuz.

Işid'a gelince... Sabırsızlıkla Türkiye'ye saldırmalarını bekliyorum. Gerçek bir çarpışma görsünler.

Lakin, rehineler nedeniyle hükumet temkinli ve temkin istiyor. İnşallah tezden kurtulurlar.

Üstadım sınırötesini özledin galiba....Yakışır....

levent48

Kıdemli Üye
Türkiye'ye had bildiriyorlar...Yoksa İŞİD ve tasmasından tutanlarda saldıracak tapa göremiyorum...Şu anda Bakan eroğlu açıklama yapıyor "Akıllı olsunlar bu milletin ayranı kabardı mı kimse ne yapacağını nerede duracağını bilmez" diyor....

levent48

Kıdemli Üye
Bakan Eroğlu'ndan Işid'e Cevap
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, IŞİD’in ‘Atatürk barajını siz açmazsanız, biz İstanbul’dan açarız’ açıklamalarına ilişkin, “IŞİD, özellikle bu tür konularda Türkiye’ye kuru sıkı tehditler yapmasın.Orm an ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, IŞİD'in 'Atatürk barajını siz açmazsanız, biz İstanbul'dan açarız' açıklamalarına ilişkin, "IŞİD, özellikle bu tür konularda Türkiye'ye kuru sıkı tehditler yapmasın. Aklını başına alsın. Çünkü bizim ayranımız kabardığı zaman kimse Türkiye'yi tutamaz" dedi.

http://www.sondakika.com/haber/haber-bakan-eroglu-ndan-isid-e-cevap-6371018/

alanyali07

Kıdemli Üye
Türkiye malesef konsolosluk olayında Işidin eline koz verdi, olayın vehametini göremedi şimdi pek sesini çıkaramıyor..

bi husben

Kıdemli Üye
İŞİD SÖZKONUSU HABERİN DOĞRU OLMADIĞINI BİLDİRDİ

İŞİD liderinin Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan'ı tehdit ettiği yönündeki haberlere IŞİD tarafından açıklama geldi

Önce Irak Federe Kürdistan Bölgesi'ndeki Goran Hareketine yakın KNK sitesinde yer alan ve daha sonra da Timetürk başta olmak üzere bir çok sitede Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) lideri Ebu Bekir El Bağdadi'nin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olarak seçilmesinin ardından yaptığı açıklamada, Erdoğan'ı tehdit ettiği ve Türkiye'ye savaş açtığı belirtildi.

Söz konusu haberde Bağdadi'nin twitter hesabından şu ifadelere yer verildi:

"Erdoğan laik biridir, şeriata göre davranmıyor ve peşmergeyi destekliyor...Yakında kendinizi 'İslam'ın oğullarının' doğrudan karşısında bulacaksınız...Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan laik ve din adına yönetmiyor. Derhal bana biat etmelidir."

IŞİD TARAFINDAN YALANLANDI

Ancak daha sonra IŞİD'in Erdoğan ve Türkiye'yi tehdit ettiği yönündeki haberler IŞİD tarafından yalanlandı. Daha sonra yapılan araştırmada söz konusu twit'in Bağdadi'nin kendi hesabından değil IŞİD takipçisi olan bir kişi tarafından atıldığı ifade edildi

İşte o tweet:

m8rsD_1407832901_1929.PNG

bi husben

Kıdemli Üye
Demekki herşeyi kaynağindan öğrenmedikçe atip tutmamak lazim
bu demek oluyorki gelen haberlerin yalan olma ihtimali en az bu haber kadardir
ben şunu merak ediyorum işid saflarinda savaşanlarin amaci ne
zanetmeyinki islami bilmiyorlar en az sizin bizim gibi belkide daha falzasini biliyorlar

bu kadar cani ruhlu bir araya mi geldi?
Adamlar insna öldürmekten zevk mi aliyor?
Bu kadar sapik nasil toplandi?
Bu adamlari buralara iten nedir?

Amerika 4 yildir suriye bombalanirken binlerce cocuk kadin öldürülürken açliktan millet kedi yer hale gelirken
insanlar gaza boğulurken esir alinip açliktan öldürülen insanlar dünya kamuoyu gözü önündeyken

havadan 1 lokma ekmek atmayan amerike sincarda sikaşan ezidilerE su ve yiyecek atti neden
tamam insanlik namina olmasi gereken buda müslümanlar insan değilmi müslümanlar açliktan kirilirken mynmarda ateslere atilirken bu amerika bi lOkma ekmek attimi ?

Sonrada işid zalim siz boyle yaparsaniz işid zalim olur siz önce kendi zulmünüze bakin irakta ölenlerin vebali kimin boynunda
barzani mi masum malikimi? Sadammi

Kaçak

Yeni
Yaha abi ...
% 52 i nasıl hatırlamazsın ..
İman erleri onlar , imanlarının gereği olarak oy da verirler savaşırlarda ( tabi içlerinden ( bir ) çok az dönek çıkabilir ) ...
Onlar kiiiiii
Fatihin ordusunun neferleriiiiiiii
Onlar kiiiiii
Tekbirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr