İSRAİL Malesef Dünyevi OTORİTE DEVLET tir AKSİNİ İSPAT EDECEK OLAN

agbi

Yasaklı
çocuk ruhlu çocuk aklıyla yazılır bunlar.
abuk sabuk yazmaktan başka marifetin? yediğin ekmeğe, bastığın toprağa, aldığın nefese yazık..

Müslüman a KORKAK diyen bunun içinde sende bende varım @hirahos akıllı hirahos a verdiğim cevap sa ÇOCUKLUK oluyor BU KADAR TARAFGİRLİK in sonucu kötü.

EVET KORKAK OLMAYAN GAZZE ye gider Bu doğru ama gitmeyipte bunu diğer Müslümanlara mal eden KORKAKOĞLU KORKAK tır.

KORKAK deme hakkına sahip olmak için diyenin şuanda GAZZE de olması gerekir.hirahos sa burda.

agbi

Yasaklı
defol git işine
münazara diyor sıfır akıl sahibi
münazaray mış? biz ne yapıyoruz peki?
kırmızı halı serilsin mi istiyorsun?
robot beyinlisin, senin işin gücün, burada var olmanın tek sebebi İNKAR
his yok, hassasiyet yok, duyarlılık yok, anlama yok, izan yok, utanma yok.

BİR TİRİLYONLUK AKIL SAHİBİ @Mahabad

HADİ BU FORUM da SİYONİZM i MÜSLÜMAN lara zulum yapanları nasıl pasifize edilmesi için aklının ürünü FİKİRLERİNİ GÖSTER Şu konuda Bu konuda diye.

BİR KENTİRİLYONLUK akıl sahibi mahabad BU İHVAN FORUM a girmekle SİYONİZME KAZANDIRDIĞI PARALAR ile MÜSLÜMAN a zulum yapılmasına vesile olan SENSİN BENİM hadi aksini ispat etsene BAK BENİM AKLIM SIFIR SENİN AKLIN BİR KENTİRİLYONLUK

YALNIZCA LAF KONUŞUYORSUN

SOĞUK SAVAŞIN CEPHELERİNİ BİLEMEYEN BİR KENTİRİLYOLUK AKIL SAHİBİ mahabad

ramazan_17

Yasaklı
AĞBİ nizckli üye bence sen paralelcilerin içinde mevkisi yüksek olan birisin...şunu iyi bilin biiznillah tayyip sizin kökünüzü kurutacak..sakın aklınızdan çıkarmayın bunu...

agbi

Yasaklı
Benimle İKİ , ÜÇ üye adı ile MÜNAZARA YAPAN İSTİŞARE YAPAN KARŞI MESAJ gönderen

BİR MÜSLÜMANA a yakışmayan EDEPSİZ lik yapan KENDİNİ AKILLI SANAN TATLI SANAL FORUM KURNAZI ZANNEDEN ZAVALLI BİRİDİR.

BÖYLE OLUP TA BEN İKİ ÜÇ İSİMLE YAZIYORUM DİYECEK CESARETİ OLMAYAN BANA GÖRE YERLERDE SÜRÜNEN ZAVALLI BİRİDİR.

TEK İSİMLE YAZAN ÜYELERE SÖZÜM YOK SAYGI DUYARIM DÜŞÜNCE DÜRÜSTLÜKLERİ İÇİN.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Tşk.

Düşmanınla savaşmak istiyorsan ÖNCE ONUN GÜCÜNÜ BİLECEKSİN.

.

İşte bizde Tam bu noktadayız Düşmanımızın SİLAHI SİZLERSİNİZ .. SİZİDE ARTIK ÇOK İYİ TANIDIK

Yetim

Kısıtlı Erişim
şerefli olan insanlar açısından israil siyonist terör devletidir.

şereften yoksun olanlar açısından ise israil devleti bir otoritedir.

otorite tanımı :
Otorite veya yetke, herhangi bir konuda bir şeyin yeterliliğine herkesi inandırarak bir kişinin kendine sağladığı itaat ve güven; hâkimiyet ve emretme kudreti; yaptırım koyma ve kullanma gücüdür.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Otorite

Kur-anı Kerim Nur suresi 31.ayetinde Allah'ın mü'min kadınlara örtünün emrine furuat diyen sapkın hocaefendi,
haliyle siyonist israil devletine terör devleti demez.

Venezüela ve Bolivya israili Terör devleti olarak ilan etti.
Başbakan en yetkili ağızdan Türkiyenin resmi görüşünü deklare etti.
Başbakan : siyonizm bir insanlık suçudur.
Başbakan : masum insanları, çoluk çocuk yaşlı demeden katl eden israil bir terör devletidir.

Amerikalı hıristiyan aktör Robert De Niro israil için "kuduz bir köpek" diyor
hocaefendi lakaplı kendini müslüman olarak tanıtan feto, israil devleti otoritedir diyor.

feto feto, Robert De Niro'nun tırnağına kurban olasın he vallah.

Yüreğine sağlık kardeş

İslam alemi içerisindeki Münafıklar(fetoş ve diyalogcular) olmassa Şeytan ve adamları terörist bebek katili İsrail bu kadar şımaramaz ne ab abd nede başka bir oluşum. Müslümalara ve insanlığa zarar veremezDİ

agbi

Yasaklı
_______________ NOT

Benimle İKİ , ÜÇ üye adı ile MÜNAZARA YAPAN İSTİŞARE YAPAN KARŞI MESAJ gönderen

BİR MÜSLÜMANA a yakışmayan EDEPSİZ lik yapan KENDİNİ AKILLI SANAN TATLI SANAL FORUM KURNAZI ZANNEDEN ZAVALLI BİRİDİR.

BÖYLE OLUP TA BEN İKİ ÜÇ İSİMLE YAZIYORUM DİYECEK CESARETİ OLMAYAN BANA GÖRE YERLERDE SÜRÜNEN ZAVALLI BİRİDİR.

TEK İSİMLE YAZAN ÜYELERE SÖZÜM YOK SAYGI DUYARIM DÜŞÜNCE DÜRÜSTLÜKLERİ İÇİN.

Yetim

Kısıtlı Erişim
İsrail otorite değil, Müslümanlar dağınık ve korkak...

Aslında Müslümanlar dağınık ve korkak değiller ardaki parazitler (FETOŞ VE DİYALOGCULAR) hem gerçekleri görmeye engeller hemde birleşmeye engeller hemde ZALİME KUVVET OLUP ŞIMARTIYORLAR HEMDE ZALİMİN EN BÜYÜK SİLAHI OLUYORLAR....

PARAZİTLER(MÜNAFIKLAR ZINDIKLAR) OLMASSA İDİ ...

Yetim

Kısıtlı Erişim
Allah'ın laneti devletin, milletin ve ümmetin başına bela olan bu f.g fitne hareketinin savunucuları üzerine olsun.

Tek bi farkla Amin diyorum aralarında eğer hala samimi Müslüman varsa onlar hariç amin ...

Yetim

Kısıtlı Erişim
@agbi eğer bi parça insan olsan vicdanlı olsan şu anda burada böyle bir başlık yerine terörist katil ırz düşmanı İsrail devletini kınama konuları açardın

politik ve cemiyetçi değil ümmetçi olarak yazardın

ümmetçi olamıyorsanda en azından insancıl olurdun

orada insanlık katlediliyor yani sen yani ben yani bütün insanlık

insanlığın yanında partilerin cemiyetlerin çıkarlarına göre yazmazdın insanlığın yannda başka bir şeyin lafımı olur ?

hirahos

Kıdemli Üye
@agbi eğer bi parça insan olsan vicdanlı olsan şu anda burada böyle bir başlık yerine terörist katil ırz düşmanı İsrail devletini kınama konuları açardın

insanlığın yanında partilerin cemiyetlerin çıkarlarına göre yazmazdın insanlığın yannda başka bir şeyin lafımı olur ?

Cemaati ve elebaşları pensilvanyalıyı savunmak nefislerine tatlı geliyor. Gözleri kör, kulakları sağır. Vicdanları taşlaşmış. Bin türlü cürüme bulaşmışlar, bir de milleti ahıret azabıyla susturmaya kalkıyorlar. Hem suçlu hem pişkin. Haşhaşiliği yakından görmek isteyen forumdaki agbi, gunduzalp gibilere baksın.

agbi

Yasaklı

SİZ KINAMAKLA MİTİNG YAPMAKLA NE ELDE ETTİN.

GİT GEÇMİŞE İSRAİL in TÜRKİYEDEKİ kaynaklarını kuruluşlarını buraya getirdim mücadele yollarınını anlattım.

SEN NE YAPTIN HADİ BANA FORUMDA BU TÜR KONUNU GÖSTER.

agbi

Yasaklı
Cemaati ve elebaşları pensilvanyalıyı savunmak nefislerine tatlı geliyor. Gözleri kör, kulakları sağır. Vicdanları taşlaşmış. Bin türlü cürüme bulaşmışlar, bir de milleti ahıret azabıyla susturmaya kalkıyorlar. Hem suçlu hem pişkin. Haşhaşiliği yakından görmek isteyen forumdaki agbi, gunduzalp gibilere baksın.

Çok konuşma yani yazma HERKESE TALKUM VERİRSİN KENDİN ise YUTARSIN SALKIMI.

hala burdamısın SEN MÜSLÜMANLARI KORKAKLIKLA İTHAM EDECEĞİNE ÖNCE CESARETİNİ GÖRELİM GAZZEYE GİT.

KLAVYE KAHRAMANI

elbiss

Ordinaryus
Konu içeriğindeki yazı ile sonrasındaki gönderme yaptığın mesaj birbiri ile hiç uyumlu olmadığı gibi hiç nezaket sahibi değilsin...

Şunu söylemek isterim ki...

İnsan hayatı boyunca bir çok çile ve sıkıntıya tabi tutulacaktır ki bazı durumlarda insan haklı olduğu halde haksızlığa bazı durumlarda ise insan haksızken haklıya yönelecek ve o durumda sınavla meşgul olacaktır...

Hayat boyunca ne olursa olsun İnsanlara karşı hoşgörü saygı edep ahlak erdemlilik vsss..bunlar sergilenmesi uygulanması gereken etmenler...Dinimiz İSLAM...bize ve biz bu güzel insanlığa bu güzellikleri öğütlemekte benim canım güzel kardeşim...

Akabinde adrenalin seviyesini arttıracak velevki bir müslüman kardeşine ne yaptın hadi git desene gibi kelimeleride şahsen uygun görmemekteyim....

Eğer bir insan İNSANLIK için tek bir ekmek kırıntısı kadar bir teşekkül halki oluşturuyor ise onun gerçekliğini samimiyetini idrakını ALLAH verir bilir buna ve bu karara hiç bir insan karışmaması gerekir...ALLAH tır bilen ALLAH tır Dogruya ileten...

Dogruya güzel İNSAN götüremez...ALLAH ın bildiği gün geldiğinde hangi güç yada otorite kavramı olursa olsun hepsi bir gün BİTMEK ÜZERE KODLANMIŞTIR..

DÜnya SİSTEMATİK KOD lar üzere DİZAYN edilmiş KOD ların belirli ömürleri vardır bunu İNSANLIK anlamayacak şekilde zamanı gelince herşey DENGESİ ne geliyor...(Bende anlamam yanlış anlama çünkü bende insanım)

Geçmiş zamanlara bak..
Firavun bizanslılar romalılar galyallılar osmanlılar....vsss hepsi zamanın otoriteleri sistem hakimleri ve güçleri idi ne oldu yoklar..

Neden yoklar..
ALLAH ın Düzensel Sistematik KOD larından ötürü.....(Altın Oran misal olabilir ama bence daha fazlası var biz göremiyoruz..misal dünya yapay bir dalgasal diyebiliriz...şöyle düşün jöle (saça sürülen değil)...ye dokunduğunda ve bunu kameraya çektiğinde sonrasında kameradan yavaş çekimde oynattığında dalgasal bir ivme çıkıyor ortaya..)

İşte sanırsam bizler de dünyada aslında jöle nin içerisindeyiz...bunu anlatabilmek zor neyse..

Söyleyeceğim şu ki...

ALLAH hakim olan Mukadder olan tek ve gücün esas hakimi olandır ALLAH ne diler ve isterse İNSAN lığın başı emri üstünedir..

Böyle.

Muminaga

Yeni
SİZ KINAMAKLA MİTİNG YAPMAKLA NE ELDE ETTİN.
Yahudi çocukları için ciğerimin yağları eriyor diyerek çakallık yaptınız.
Adamda utanma yok ki ar haya damarı çatlamış, kınamakla ne elde ettiniz diye soruyor.
his yok, merhamet yok, ümmet şuuru yok, idrak feraset sıfır, odun dan daha katı ve düşüncesiz.
böyle utanmazlıklarda bulunanlara Allah müstehakını versin.

kilicarslan

Kıdemli Üye
YALNIZ ABD mi ağbisi FRANSA & İNGİLTERE & ALMANYA & RUSYA başta olmak üzere SİYONİZM izin vermedikçe DEVLETİN Başına kimse geçemez.

_______Düşmanınla savaşmak istiyorsan ÖNCE ONUN GÜCÜNÜ BİLECEKSİN.

Ondan sonra STRAJENİ BELİRLEYECEKSİN.

Önce soğuk savaş TA ekonomi pisikolojik CEPHELERDE adım adım ilerleyeceksiniz.TA ki MEYDAN SAVAŞINA HAZIR OLASIYA KADAR

Birde ALTUGÜN savaşlarından bahsetmiştin MOŞE DAYAN AKLIMA GELDİ TEK GÖZLÜ GENERAL @kilicarslan Sahii anlatsana şu savaşı ABD nasıl yardım etmiş ?

soru sormak kolaydir. soru sorarak hakli cikacagini sanmiyorsun umarim. Ac bak o zamanki medyada da yer almis ingiltere ve ABD nin yardim ettigi. Bu yardim lojistik olmakla da kalmiyor bizzat birlikte savastiklarina dair haberler de mevcut.

agbi

Yasaklı
@kiliçarslan İSRAİL Dünya siyonizm patronlarının Alt tabaka yahudileri oraya göç ettirerek başlarınada fanatik radikal yahudileri koyarak kurdukları devlettir. AĞALARI ASLA ORADA İKÂMET ETMEZ.

DÜNYA nın DÜNYEVİ YÖNETİMİ Onların elindedir.

ONLARIN var olması na vesile olan BİZLERİN BİZ OLMAYIŞIDIR.

10537149_1447000882250856_8133832026640920908_n.jpg