Kriz Falan Yok Hepsi Manipülasyon

ihvanistanbul

AkhenAton
@ihvanistanbul beni sevmezsin biliyorum bende senden nefret ediyorum onuda biliyorsun

bak arkadaş ben burda hakaret görmeden kimseye hakaret etmem sende oyle yapmıştın ondan sonra ben karşılık vermiştim

arkadaş neden biraz adaletli ve onurlu davranamıyorsunuz

bak senin adamın en son kelımesi şerefsizzler olmuş sen buna sessiz kalmışsın şerefsiz sensin dediğim için bana yasak ona yok

hani tamam sevme ama seni adam diye bu forumda yetki vermişler adaleti sağlaman için ama nerde sende o fehim

geçen seferde ilk sen küfür etmene rağmen cezayı ben yedim sen yemedin yani bu forumun en yetkilisine sormak istiyorum arkadaş neden adalet üzerine değilsiniz.

Sen hakaret görmeden hakaret ediyorsun. son banlandığında özellikle 3 kez seni uyardım 3ünde de takmadın. neyse mesele bu değil. Evet seni sevmiyorum fakat tamam nickli üyeyide tanımam bilmem. Adam kayırdığımı iddia ediyorsun da ben her mesajı okumakla mükellef miyim? Şikayetçi olduğun mesajı raporlarsın ya ben ya diğer arkadaşlar ilgilenirler. mal bulmuş mağribi gibi raporlamadığın bir mesaj üzerinden bana çakmaya uğraşıyorsun. Derdin adaletin tesisi bile değil. Adalet senin için amaç değil nefsini tatmin edeceğin bir araç.

t@mam

Üye
Sen hakaret görmeden hakaret ediyorsun. son banlandığında özellikle 3 kez seni uyardım 3ünde de takmadın. neyse mesele bu değil. Evet seni sevmiyorum fakat tamam nickli üyeyide tanımam bilmem. Adam kayırdığımı iddia ediyorsun da ben her mesajı okumakla mükellef miyim? Şikayetçi olduğun mesajı raporlarsın ya ben ya diğer arkadaşlar ilgilenirler. mal bulmuş mağribi gibi raporlamadığın bir mesaj üzerinden bana çakmaya uğraşıyorsun. Derdin adaletin tesisi bile değil. Adalet senin için amaç değil nefsini tatmin edeceğin bir araç.

Bulduğu bir şey(mal) yok ki,
Ortada hakaret yok bu bir.
İkincisi suç illetisi(iftira) raporlanmıştır bu iki..(Adalet ve onur mu demiş... :ROFLMAO::ROFLMAO:)

Yani bunun cezası bir hafta mahruimyet değildir. Bence ihvan seni seviyor ve kayırmıştır.. Aksi olsa suç iletini silmezdi. .) şekersiz misin nesin? Sen arsız bir mahluksun ayrıca?

Fet/ö/oş bağlantısı kuramayacağın ender kişilerden birine böyle bir ithamda bulunman bile bence ne kadar acz ve delalet ve bataklık içerisinde olduğunu gösteriyor..

Velhasıl, kelam dünya tarihi bu şimdi aktrol daha öncesi kim iktidarsa ondan olanlar(mahluk) gibisini görmemiştir.

Son düzenleme:

bi husben

Kıdemli Üye

Sana her mesajı oku dıyen mi var.Gelirsin incelersin.Yazdiğim mesajıda alıntılamışım.senin görevin incelemek değil mi.Ama sen dur bakalım bu bu bısey yapsında hemen banlıyayım derdınesın yanı nefsını tatmin etme peşindesin. Allahtan senin ne olduğunu biliyorum.Anlatmaya gerek yok.

bi husben

Kıdemli Üye
Bulduğu bir şey(mal) yok ki,
Ortada hakaret yok bu bir.
İkincisi suç illetisi(iftira) raporlanmıştır bu iki..(Adalet ve onur mu demiş... :ROFLMAO::ROFLMAO:)

Yani bunun cezası bir hafta mahruimyet değildir. Bence ihvan seni seviyor ve kayırmıştır.. Aksi olsa suç iletini silmezdi. .) şekersiz misin nesin? Sen arsız bir mahluksun ayrıca?

Fet/ö/oş bağlantısı kuramayacağın ender kişilerden birine böyle bir ithamda bulunman bile bence ne kadar acz ve delalet ve bataklık içerisinde olduğunu gösteriyor..

Velhasıl, kelam dünya tarihi bu şimdi aktrol daha öncesi kim iktidarsa ondan olanlar(mahluk) gibisini görmemiştir.

kargo yapıyorum sana adresnı yaz gonder.Kemikler dana mı olsun kuzumu ?

Son düzenleme: