Madem Cübbeli Hocaya KOMPLO kuruldu diyorsunuz KOMPLO hakkında FİKİRLERİNİZ ?

cemaliii

Kıdemli Üye
agbi şu manifestonun gayet manipülatif hatta spekülatif ve hatta provakasyon amaçlı açtığı şu konu hakkındaki düşüncelerini sorduk yoksunuz.hala cevap vermediniz. demekki inönü gibi işinize gelmeyen sözleri duymazlıktan geliyorsunuz.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=109082&p=1007572&highlight=#post1007572

bu konudaki düşüncelerini yaz. bence manifesto cemaatinizin üyesi vs değil. bence cemaate antipati beslenmesi için forumları geziyor bilakis.
çünkü gerçekten cemaatci olsa forumda 50 kere tartışılmış,hatta tartışılmaktan bıkılmış bir konuyu yeniden açmazdı.demekki cemaatle ilgili saldırılar gayet hoşuna gidiyorki böyle bir konu açıyor..sonrada koltuğundan gülerek izliyordur. sizi ve cemaatinizi provakasyon konularını açmakta ısrarlı manifestoya karşı uyarmak istedim. size dost tavsiyesi manifestoya dikkat edin.

Dua Nur

Kıdemli Üye
agbi şu manifestonun gayet manipülatif hatta spekülatif ve hatta provakasyon amaçlı açtığı şu konu hakkındaki düşüncelerini sorduk yoksunuz.hala cevap vermediniz. demekki inönü gibi işinize gelmeyen sözleri duymazlıktan geliyorsunuz.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=109082&p=1007572&highlight=#post1007572

bu konudaki düşüncelerini yaz. bence manifesto cemaatinizin üyesi vs değil. bence cemaate antipati beslenmesi için forumları geziyor bilakis.
çünkü gerçekten cemaatci olsa forumda 50 kere tartışılmış,hatta tartışılmaktan bıkılmış bir konuyu yeniden açmazdı.demekki cemaatle ilgili saldırılar gayet hoşuna gidiyorki böyle bir konu açıyor..sonrada koltuğundan gülerek izliyordur. sizi ve cemaatinizi provakasyon konularını açmakta ısrarlı manifestoya karşı uyarmak istedim. size dost tavsiyesi manifestoya dikkat edin.

Ne oldu çok mu gücüne gitti, provakotör.Vahabi forumlarında cübbeli aleyhine konuş, gel burda aslan kesil. İki yüzlü insanların ipliğini pazara çıkaracağız inşallah, forumlarda cirit atamayacaklar.

agbi

Yasaklı

TALİB e devamlı yaptığım ikazımı size de yapayım.

GÖRDÜĞÜN HER SAKALLIYI DEDEN sanma.

Bana Onu bunu şikayet etmeyin veya söylemeyin HERKES KENDİN den sorumludur O zaman size bir şey sorayım VAHABİLER ile tartışırken ben NEREDE İDİNİZ ? Ben bugün Cübbeli Konusunda belki de arkalarında ŞİA Parmağı verdır dediğimde fikir öne sürdüğümde nerdesiniz ÇÜNKÜ BAKIN CÜBBELİNİN SON ZAMANLARINA ŞİA lar ve VAHABİLER HAKKINDA ÇOK KESKİN negativ AÇIKLAMALARI VAR. HAA BUNLAR MI YAPTI HAYIR bu düşünce üretimi analiz üretimi

agbi

Yasaklı
siz eşeleyecek şey bulduğunda yüzüne astar gerip çıkıyorsunuz.. bunu yüzünüze vuran herkesi yaftalıyorsunuz..:(

ne derlerse desinler bu olayları kaşımaktan asla vazgeçmezsiniz :evil: onun için sizinle uğraşacak halim yok :swoon:siz Allah'a havale ediyorum..
mal bulmuş mağribi gibi saldırın cübbeliye..
mahkeme sonunda suçsuz çıkarsa saldıramazsınız.. fırsat bu fırsat kaçırmayın...:gl

şimdide çirkinleşmeye başladınız... arkasından ne gelecek ?
HasbünAllah veni'mel vekil...

siz eşeleyecek şey bulduğunda yüzüne astar gerip çıkıyorsunuz..

Bu söz sizin duşüncenizin cümleye dökülmüş hali değilmi ?
Bayan olacaksınız AMA MALESEF MÜNAZARA İSTİŞARE ADAMI YOK HİTABINIZDA.

AÇTIĞIM Konu çokmu rahatsız etti sizi İMALAR altına saklanıp DEMEK İSTEDİKLERİNİZ i diyorsunuz.

SİZ ve SİZİN gibiler budur Konulara hep SİYASİ TARAFGİRLİKLE bakan ve TANKİT eden YARGILAYAN.

Madem fikriniz var düşünceniz DİĞER KONUDA TENKİT ETTİĞİNİZE göre buyrun VARSA GÖZLEMİNİZ ANALİZİNİZ aydınlatın oz aman.

AMA GÖRÜLÜYORKİ YOK OLSA İdi siz eşeleyecek şey bulduğunda yüzüne astar gerip çıkıyorsunuz.. HAKARET ANLAMINDA Benzetme yapmazdınız.

NEYİ EŞELEYECEĞİM vede Yüzüöe ne astarı çekicem.

SEVİYENİZİ bileceksiniz AZİMLİ Hnm.

Bir Müslüman bayana yakışır uslup sizin çizginiz olacak.

SİZ ve SİZİN gibiler yüzünden SP si bu duruma düştü Çünkü YALNIZCA KİNLERİNİZ le ANALİZ etmeyen düşünclerinizle yaşıyorsunuz.

Birde bana ÇİRKİNLEŞTİNİZ diyeceksiniz sizin EŞELEME sözünüzün altındaki anlama cevap verdiğim için.

CÜBBELİ yi çokmu seviyorsunuz o zaman CÜBBELİ BÜYÜKLERİNİN MALTA JET SKİ OLAYLARINDAN SONRA YAPTIKLARI UYARILARI DİKKATE ALMA lıidı.

CÜBBELİ Hocanın CEMEATİNİ ÇOK mu seviyorsunuz O ZAMAN BU CEMEATİ PASİFİZE ETMEK isteyenleri irdelemeli, ALTERNATİF Fikirler öne sürmeli ve TOPLUMU AYDINLATMALI idiniz YAPTINIZMI HAYIR.

agbi

Yasaklı
Ne oldu çok mu gücüne gitti, provakotör.Vahabi forumlarında cübbeli aleyhine konuş, gel burda aslan kesil. İki yüzlü insanların ipliğini pazara çıkaracağız inşallah, forumlarda cirit atamayacaklar.

İddiaların dan EMİNMİSİN ?

O zaman Lütfen ispat.

cemaliii

Kıdemli Üye

O zaman Lütfen ispat.

teşekkür ederim agbi. .:gul:flw

benim vahabi forumlarında hiç işim olmadı. duanur iftira etmeye iyi alışmış.
3 tane foruma üyeliğim var. onuda geçenlerde yazdım. mesajlarımdan arattıranlar bulabilirler.
tekrar o 3 forumu yazmayacağım,çünkü başka forumların reklamını yapmayalım burada.

bi husben

Kıdemli Üye

O zaman Lütfen ispat.

agbı ne haber
nasıl gidiyor çalışmalar
yahu agbi 12 bın üzerinde mesaj yazmışssın hepsi boş
agbi fener rum patriğinin sana selamı var durmak yok diyor tahrıfata devam yakında ellerinizi üstad ım diye öpecekler haberin olsun

agbi

Yasaklı
agbı ne haber
nasıl gidiyor çalışmalar
yahu agbi 12 bın üzerinde mesaj yazmışssın hepsi boş
agbi fener rum patriğinin sana selamı var durmak yok diyor tahrıfata devam yakında ellerinizi üstad ım diye öpecekler haberin olsun

AKLINC benimle KAFA buluyorsun değilmi ?

Benim için sen ZAVALLI BİRİSİN desem OLMAZ Haksızlık etmiş olurum.

SEN MENSUP OLDUĞUN MEZHEP in yararına SÜNNİ leri karıştırmak isteyen BİR PRAVAKATÖR sün Sünni ler arasında değişik oluşulara gönül vermiş lerin birbiri ile HİZİPLEŞMEYE yol açmak isteyen birisin

ZAVALLI bile senden üstün dür benim için.

bi husben

Kıdemli Üye
AKLINC benimle KAFA buluyorsun değilmi ?

Benim için sen ZAVALLI BİRİSİN desem OLMAZ Haksızlık etmiş olurum.

SEN MENSUP OLDUĞUN MEZHEP in yararına SÜNNİ leri karıştırmak isteyen BİR PRAVAKATÖR sün Sünni ler arasında değişik oluşulara gönül vermiş lerin birbiri ile HİZİPLEŞMEYE yol açmak isteyen birisin

ZAVALLI bile senden üstün dür benim için.

olabilir agbi evet agbi Ben Allahın zavallı bir kuluyum AĞBİ ya sen nesi agbi bu kibirlilik yakışıyormu ağbi

agbi ben muslumanım agbı fırkalara bolunmeyen muslumanlardanım agbi kuran okudunmu agbı sen yoksam sadecde tahrıfatlamı ugrasıyorsun

ben muslumanlardanım diyenden dha guzel sozlu yoktur der agbı

ah bu içinizdeki ehli kittap sevgısı ah .bu sevgıden muslumanlarada gosterseydınız ah

agbi sakıkın durma çalışmalara devam

Azimli

Ordinaryus
SEVİYENİZİ bileceksiniz AZİMLİ Hnm.

Bir Müslüman bayana yakışır uslup sizin çizginiz olacak.

SİZ ve SİZİN gibiler yüzünden SP si bu duruma düştü Çünkü YALNIZCA KİNLERİNİZ le ANALİZ etmeyen düşünclerinizle yaşıyorsunuz.

Birde bana ÇİRKİNLEŞTİNİZ diyeceksiniz sizin EŞELEME sözünüzün altındaki anlama cevap verdiğim için.

CÜBBELİ yi çokmu seviyorsunuz o zaman CÜBBELİ BÜYÜKLERİNİN MALTA JET SKİ OLAYLARINDAN SONRA YAPTIKLARI UYARILARI DİKKATE ALMA lıidı.

CÜBBELİ Hocanın CEMEATİNİ ÇOK mu seviyorsunuz O ZAMAN BU CEMEATİ PASİFİZE ETMEK isteyenleri irdelemeli, ALTERNATİF Fikirler öne sürmeli ve TOPLUMU AYDINLATMALI idiniz YAPTINIZMI HAYIR.
oo bakıyorum çok sinirlenmişsiniz :( bir alıntı yetmemiş tekrar tekrar alıntı yapıp sataşıyorsunuz :(
cübbeliyi kimin çok sevdiğini bilemeyiz ama kimin hiç sevmediği ortada ...
agbi bey bizde kaşımak ! açılmış bir yarayı tekrar tekrar kanatmaya çalışmak anlamına gelir... sizdeki anlamı farklıysa ! normal kullanılan kelimeleri bile farklı yönlere çekecek tiynetteyseniz o sizin aklınızın başka çalıştığını gösterir...

agbi

Yasaklı
oo bakıyorum çok sinirlenmişsiniz :( bir alıntı yetmemiş tekrar tekrar alıntı yapıp sataşıyorsunuz :(
cübbeliyi kimin çok sevdiğini bilemeyiz ama kimin hiç sevmediği ortada ...
agbi bey bizde kaşımak ! açılmış bir yarayı tekrar tekrar kanatmaya çalışmak anlamına gelir... sizdeki anlamı farklıysa ! normal kullanılan kelimeleri bile farklı yönlere çekecek tiynetteyseniz o sizin aklınızın başka çalıştığını gösterir...

LÜTFEN bana ANALİZLERİNİZ sonucu bizleri bilgilendirdiğini İslam var oldukça İslam düşmanlarının veya Vatan düşmanları PASİFİZE edecek YASAL MÜSLÜMAN a yakışır YASAL ALTERNATİFLERİNİZİ GÖSTERİN.

BAKALIM KİMİN AKLI BAŞKA ÇALIŞIYORMUŞ.

Birde baynsınız uslubunuzu düzeltin.

talib

Kıdemli Üye
teşekkür ederim agbi. .:gul:flw

benim vahabi forumlarında hiç işim olmadı. duanur iftira etmeye iyi alışmış.
3 tane foruma üyeliğim var. onuda geçenlerde yazdım. mesajlarımdan arattıranlar bulabilirler.
tekrar o 3 forumu yazmayacağım,çünkü başka forumların reklamını yapmayalım burada.

Aklım almıyor, cemaat kızları böyle çirkinlikler içerisinde olsun.. Sana dediğini bana da diyor :) Başka forumlarda Cübbeli aleyhine atıp tutup burada savunuyormuşum :) Şu söyleme bakın, şu çirkinliğe bakın :) Hiç mi edeb dersi verilmez bunlara, kimden talimatla zina haberlerinin peşinde her yere çirkinlik salma derdindeler... Tuhaf!