papa francesco dan anlamlı haraket!bizim murşidi kamiller ,gavslar bakında ders alın.

Havas

Kısıtlı Erişim
papa francesco dan anlamlı haraket!bizim murşidi kamiller ,gavslar bakında ders alın.

papa lux araba istemedi.basmakalıp bir renault'a turnesini tamamladı.çok güzel bir haraket .
Allah hidayet versin diyelim.inşaallah musluman olur.

rahmetli erbakan hocanın yemeğine katılan cemaat liderlerinin bindiği arabalarda sadece porche eksikti.
mercedesden aşağı araba yoktu.

ya bugun ?

yine aynı ..gavlarımız mersedesden aşağı araba tercih etmiyorlar.

fakiri

Kıdemli Üye
Ne diyorsunuz ya ! Adam belki de cennetlik de bizim haberimiz yok! Neyniş efendim lüks arabaya binmemişmiş !

Binmedi de ne oldu ? Hidayete mi erdi ? Yok! Şu halde sizdeki bu alkışın manası ne ? Batıl din mensubu hayranlığı !..
Şunu kafanıza sokun ki, izzet ve şeref yalnız müslümanlarda ve İslâm dinindedir

Havas

Kısıtlı Erişim
vaybe !!!hrsityan bir adamı yaptığı çok doğru bir haraketten dolayı takdir bile tepki alıyor.

gavs hazretlerinizin tofaş neyine yetmiyor..

ihvanistanbul

AkhenAton
N dümbükler var yahu! Sorsan müslüman en iyisini yemeli, içmeli, giymeli derler. Kendileri için sofralarında kuş sütünden azına razı olmazlar ama mürşidi kamillerin bindiği arabalar batıyor birilerine. Üstelik kıyasladıklarıda çakma müslüman edip falan filan değil direk kafir papa! Sizin haysiyetinize su katim e mi!!!

Havas

Kısıtlı Erişim
insanın bir yüzü kızarır!:))) bu ne pişkinlik böyle..rezil olduk ,rezil..

hirahos

Kıdemli Üye
İblisin direk askeri olmuş bunlar. Şeref yoksunu. Yaptığı kıyasa bak. Kafirin dahi aklına gelmez.

hirahos

Kıdemli Üye
İçinizin dışına çıktığı gün inşallah görüşeceğiz. Bakacağız, sen kimden nasıl bir ders almışsın.

ŞehbaL

Kıdemli Üye
Bir Müslüman'ı yermek için Papa'yı övmek?! Ne günlere kaldık :)) Hükümeti yermek için solla beraber gezenlere alışmıştık ki bir de Müslümanı yermek için papayı övenler çıktı.. Lütfen bizi buna alıştırmayın. :)

Öncelikle isteyen istediğine biner. İslam ölçüsünü Mercedeslerle yapmayalım.. Zenginin malı züğürdün çenesini yormasın.. İkinci olarak buyrun size övdüğünüz Papa'nın kendi ülkesinde bindiği araç:

18t546t5i37a5jpg.jpg

Binsin zaten. Bizi ne, size ne, ona ne :) Lakin insanlara sataşmak için bilmediğiniz denizlerden taş toplamayın... Ki canınızı yakmasın

Havas

Kısıtlı Erişim
Bir Müslüman'ı yermek için Papa'yı övmek?! Ne günlere kaldık :)) Hükümeti yermek için solla beraber gezenlere alışmıştık ki bir de Müslümanı yermek için papayı övenler çıktı.. Lütfen bizi buna alıştırmayın. :)

Öncelikle isteyen istediğine biner. İslam ölçüsünü Mercedeslerle yapmayalım.. Zenginin malı züğürdün çenesini yormasın.. İkinci olarak buyrun size övdüğünüz Papa'nın kendi ülkesinde bindiği araç:

18t546t5i37a5jpg.jpg

Binsin zaten. Bizi ne, size ne, ona ne :) Lakin insanlara sataşmak için bilmediğiniz denizlerden taş toplamayın... Ki canınızı yakmasın

malesef verilmek istenen dersi alamamışsınız şehbal hanım!
papa o arabaya binsin ,binmeside hakkı !övünsünde.........çunku avrupa yani kendi cemaatinin bir ürünü .gururla binmesi lazım..

yazıkkı islam dünyasının böyle bir markası bile yok..elin kafirine para veripde o arabaya bize mürşit,gavs olanların binmesi nekadar doğru?

Adam öyle alçak gönüllüki,kendi ülkesinde bile lüks sayılan bir otomobile başka bir ülkede binmekte tavazu gösterip ,muhatabına kibir yapmak istemiyor.

çok güzel bir haraket!

gel görki bizim cemaat liderlerimizin şeyhlerimizin aklına böyle bir centilmenlik ,tevazu örneğine rastlayamıyoruz.

en başta bir tarikat cemaat liderinin bindiği mercedesden utanması ,yüzü kızarması lazım.

neden benim muritlerim böyle kalite araba yapamıyorlar diye kendini suçlaması lazım..

ŞehbaL

Kıdemli Üye
Bakış açınız bayağı değişik =/ Ben sizin gibi düşünmüyorum. Evet, bir Müslüman icat yapmalı ama icadı gayr-i müslim yaptı diye kullanmamazlık da yapmamalı.. ama sizin gibi düşünseydim eğer fikrimin arkasında durup "aynısı benim için de geçerli" der gayr-i Müslimlerin icatlarından uzak dururdum. Ta ki daha iyisini bir Müslüman yapana kadar. O zaman işe internetten başlamaya ne dersiniz? Ya da elinizdeki telefondan?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Hükümete saldırmak için papaya sarılanları da görüyoruz:)))

Hükümete saldıranlara saldırmak için müslümanlara saldıran müslümanları da görüyoruz!!!

Neymiş mercedese binmemişmiş de renoya binmişmişmiş, zıkkımın köküne binsin yahu, kıstasınız bu mu bir müslüman olarak sizin?

Yeryüzünde bu papanın adamları milyonlarca müslümanı katlederken de papanız renoya binmiştir, alkışlayın!!!

ayıp be.

Tarikat düşmanlığı için papaya sarılanların suratına tüküreyim!

(NOT: 50 kusur yaşındayım, şu ana kadar hiç bir tarikata mensup olmadım, olmayı da düşünmüyorum, bunu da yazayım da bazı hazımsızlar abuk subuk saldırmasınlar)

levent48

Kıdemli Üye
Papa "hıyarım taze" diyor...Bizim çarpılmışlar tuz ile koşuyor...Allah c.c. bir adamı rahmetinden çıkardı mı " sevdiklerine düşman sevmediklerine dost eder..." diye boşuna dememişler....

abdullah birisi

Kıdemli Üye
(NOT: 50 kusur yaşındayım, şu ana kadar hiç bir tarikata mensup olmadım, olmayı da düşünmüyorum,

böyle deme yahu... suyun membaı tertemiz, membaa giden yol üzerinde bazıları kirletmişler diye, membaa gdilmezmi... şunuda ilave edeyim...evet, bir şeyhim var, lakin kendimi hiç tarikat ehli görmedim...biz nerde tarikati aliyye nerde..... Mahmud Efendi hz. lerinin şeyhi Ali Haydar Efendi hz.lerinin, Mahmud Efendi hz. lerine dediği giibi, " Oğlum Mahmud, zaman kötü, Allah diyeni al" buyurduğu gibi,,,yoksa nerde biz, nerde bir tarikata mensub olmak.....ayağımız kaymasın diye bize abilik yapıyorlar....