Savcı Rehin Alındı. Sebep : Sadece ekmek almağa giden BERKİN ELVAN !

Mugalata

Kıdemli Üye
Demek ki tamamen ortadan kaldırılmamış. Bugün eğer bu eylemi savunabilen varsa ve devlet buna hala yol veriyorsa bu ülke ayakta duramaz. Devlet iradesi diye bir şey ortada kalmamış.

bu eylemleri durdurabilmenin tek yolu, arkalarındaki asıl gücü çıkarıp bitirmek. o zaman taşeronlar kumda eylemcilik oynayıp durur.

ihvanistanbul

AkhenAton
bu eylemleri durdurabilmenin tek yolu, arkalarındaki asıl gücü çıkarıp bitirmek. o zaman taşeronlar kumda eylemcilik oynayıp durur.

Almanyada gezi benzeri olay olduğunda polis bi dünya kişiyi vurdu tek satır haber yok.

Bugün okmeydanı denilen pislik yuvasına polis asker girse onlarca kişiyi gözaltına alsa, bu eylemi gerçekleştirenlerin yedi sülalesini içeri tıksa, sanatçı geçinen pisliklere aylarca güneş yüzü göstermese ve iradesini ortaya koysa emin ol herşey farklı olur. Şu ana kadar bir bildikleri var deyip içimize sinmeyen çok şeye göz yumduk ama görünen o ki bizi yönetenlerin devlet yönetmekten haberi yok.

Sen aklı selim! romantizmine devam et kardeşim ben icraat istiyorum. Dişe diş, kana KAN!

ihvanistanbul

AkhenAton
Şu hale bak ya. Devlet resmen şamar oğlanına dönmüş. Suriye uçak düşürür, teröristler nevruz adı altında göz dağı verir, bir başkası savcıyı rehin alır... Devletin kendisi güven altında değil ki nerde kaldı vatandaşını savunsun.

Mugalata

Kıdemli Üye
kanı bu kadar çok istemen seni de şaşırtmıyor mu?

ihvanistanbul

AkhenAton
Nush ile uslanmayanın hakkı tekdir, tekdir ile uslanmayanın haktı kötektir.

Madem kan akıtıyorlar illa ki kanları akacak! Bu iki kişinin silahlı kavgası değil. Bu iş devleti kana bulamaktır. O zaman devlet bu kan emicileri kendi kanlarında boğmalı. Bunun lamı cimi yok.

hirahos

Kıdemli Üye
Elektrik kesintisi ve adliyede savcı öldürülmesi... Bu iki hadiseyle başlatılan devlete saldırının son dalgasında, insanların, devlet tükendi, terör azdı, çözüm süreci palavra, hükümet acz içinde şeklinde düşünmesi hedefleniyor. Medyada, nette vs. bu algıyı güçlendirmeye çalışanlar, bu dalganın elemanlarıdır. Yenilmişlik hissederek bu algıya kapılanlar da olabilir. Normal. Peki biz öyle mi düşünüyoruz? Hayır. 15 senedir ne saldırılar, ne badireler, ne numaralar yaşadık. Hangisi geçmedi? Hangi numara tuttu? Bu da geçer ya Hu.

Devlet yavaş hareket ediyor ama, neticede sorumlular kimse yakasına yapışıyor. Af yok. 17/25 Aralıktan aylar sonra bazıları şunu diyordu: Hani paralel yapı vardı, neden devlet bir tane bile tutuklama yapmadı, bir tane bile açılan dava yok. Kimi kandırıyorsunuz! :) Dalga dalga tutuklamalar başlayınca, davalar peş peşe gelince küçük dillerini yuttular.

Sabır. Allah Teala sabredenlerle beraber.

DHKP-C operasyonu başladı: 22 gözaltı

Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın öldürülmesinin ardından Antalya'da yapılan operasyonda 22 DHKP-C üyesi gözaltına alındı.

lafons7275

Kıdemli Üye
Elektrik kesintisi ve adliyede savcı öldürülmesi... Bu iki hadiseyle başlatılan devlete saldırının son dalgasında, insanların, devlet tükendi, terör azdı, çözüm süreci palavra, hükümet acz içinde şeklinde düşünmesi hedefleniyor. Bu algıyı güçlendirmeye çalışanlar, bu dalganın elemanlarıdır. Yenilmişlik hissederek bu algıya kapılanlar da olabilir. Normal.

ihvanistanbul, bu sözleri sana armağan ediyorum.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Devletle baş edemezler, Ak Parti sandıkta ezer geçer, hariçten gazel okuyanı millet görüyor.

hirahos

Kıdemli Üye
Sokağa çıkanlar da yakında tek tek evlerinden toplanır. Görürsünüz.

+

Son çıkan kanunla polise vur emri geldi. Bundan sonra gezi kobani benzeri yayılan kalkışmalara girişemezler. Sokak başında bir iki kaçak görüntü verip deliklerine dağılırlar.

ihvanistanbul

AkhenAton
ihvanistanbul, bu sözleri sana armağan ediyorum.

Dur kardeş dur.

kimse devletin gücünü test etmeye kalkamasın
Türkiye Cumhuriyeti her güç odağıyla başa çıkabilecek güçtedir
Sabrımızı test etmeyin...

Bunları da ben sana armağan edeyim. Tanıdık geldi mi?

Madem devlet dimdik ayakta ben vatandaş olarak devletin gücünü görmek istiyorum kardeşim.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Kuşcubaşı Eşref @kuscu_e · 17 sa. 17 saat önce

Adliye'deki DHKP-C terörist eylemde gerçekleşmesinde elektirik kesintisinin ilgisi tespit edilmiştir.

Yapılan siber saldırıyı yapan kurum içindeki kişiler ile Paralel İhanet Çetesi arasındaki bağlantılar da tespit edildi.

Çağlayan Adliyesi'nde yaşanan terör saldırısı içeriden TEİAŞ'ın yazılım sistemine sabotaj yapan Gülencilerle, DHKP-C'nin ortak eylemidir

ihvanistanbul

AkhenAton
Etrafındaki İslam ülkelerine bir bak. Tek varlığını koruyabilen biziz ki bizi bunca yıkmaya, bölmeye çalışan kafirlere rağmen.

Kardeş anlamak istemiyorsunuz herhalde. Madem devlet güçlü o zaman buyursun intikamını alsın. Bu sanatçı geçinenleri, sosyal medyada bu olayı destekleyenleri, örgüt üyelerini almak ne kadar zor olabilir ki? Bu iradeyi ortaya koyamıyorlar. Antalyada hakkında yakalama kararı olan 22 kişiyi niye bugün aldılar? Dün bilmiyorlar mıydı bu 22 kişiyi? Niye okmeydanına operasyon düzenlemiyorlar? La ben bile biliyorum bi pisliklerin yuvalarının okmeydanı olduğunu devlet bilmiyor mu? Ben devletin gücünü görmek istiyorum SABRINI değil. Varlığımızı falan koruyabildiğimiz de yok. Savcımızı koruyamıyoruz daha.

lafons7275

Kıdemli Üye
Kardeş anlamak istemiyorsunuz herhalde. Madem devlet güçlü o zaman buyursun intikamını alsın. Bu sanatçı geçinenleri, sosyal medyada bu olayı destekleyenleri, örgüt üyelerini almak ne kadar zor olabilir ki? Bu iradeyi ortaya koyamıyorlar. Antalyada hakkında yakalama kararı olan 22 kişiyi niye bugün aldılar? Dün bilmiyorlar mıydı bu 22 kişiyi? Niye okmeydanına operasyon düzenlemiyorlar? La ben bile biliyorum bi pisliklerin yuvalarının okmeydanı olduğunu devlet bilmiyor mu? Ben devletin gücünü görmek istiyorum SABRINI değil. Varlığımızı falan koruyabildiğimiz de yok. Savcımızı koruyamıyoruz daha.

Yahu sen Akp'yi her alanda (yargı, yasama ve yürütme) etkinliği ele aldığını mı sanıyorsun ki bu sözleri söylüyorsun?

Bu alanları ele geçirmek öyle kolay mı zannediyorsun, klavyenin başından kave muhabbetiyle ülkeyi şöyle şöyle kurtarırım diyerekten sallıyorsun.

Sen görmüyor musun, şu forumda bile müslüman olmayanlar moderatörlüğe getirilebiliyor gerisini sen düşün.