Şehid Metin Yüksel'e Görkemli Anma Merasimi

elmnightmare

Profesör
abi bu metin yükselin olayı değil..adam başka adamlarda öldürüyormuş.bu o olay yaf..
Anladım...
Ama o zaman öyle bir zamandı ki ülkücüsünü de solcusunu da muhafazakarını da aynı gurup tahrik edip onları yönetiyordu...

Türkeş'in en yakınındaki adamlar Mit'in adamı çıkıyordu...
Erbakan'ın en yakını bile Mit'in adamı olmakla suçlanıyordu...
O zamanlar karışık zamanlardı....İnsanlar kullanılmış ve atılmışlar...Bugünler de hepsi itiraf ediyorlardı...

İbrahim Tevhidi

Profesör
Web sitesi
www.rebeze.com
Sizler dediğin yani bizler hem solcular hemde sağcılar tarafından vuruuyorduk...
Şehid Metin Yüksel gibi solcu kurşunuyla yaralanıp, ülkücü kurşunuyla öldük...

AynAlı

Kıdemli Üye
Taliban terör örgütü değilse -size göre terörist olan- El Kaide'ye kucak açmasını, Lideri Usame'yi korumasını ve kollamasını neye bağlıyorsunuz?

"Terörist"i koruyan, teröre yardım etmiş, dolayaısla destek vermiş Taliban da "terörist" olmuyor mu?

Aynalı araştıracakmış merakla bekliyorum.
:D tam olarak bilmemekle beraber taliban terör örgütüdür.

AynAlı

Kıdemli Üye
Anladım...
Ama o zaman öyle bir zamandı ki ülkücüsünü de solcusunu da muhafazakarını da aynı gurup tahrik edip onları yönetiyordu...

Türkeş'in en yakınındaki adamlar Mit'in adamı çıkıyordu...
Erbakan'ın en yakını bile Mit'in adamı olmakla suçlanıyordu...
O zamanlar karışık zamanlardı....İnsanlar kullanılmış ve atılmışlar...Bugünler de hepsi itiraf ediyorlardı...
şimdide olsa aynını yaparlar.yapıyorlar da.

İbrahim Tevhidi

Profesör
Web sitesi
www.rebeze.com
Taliban dediğimiz kesin hatlarla belirlenmiş bir örgütlenme değildir. Bir mdreseler birliğidir. İçerisinde çok farklı ırklardan ve farklı anlayışlardan mücahidlr barındımaktadır. Finansman sağlamak amacı ile uyuşturucu yetiştirdiği ise ABD yalanıdır.

Taliban ile El Kaide bağlantısı çok karanlıktır. El Kaide sadece afganistandadır, himaye altında değildir. Belki talibanın konjoktür gereği ittifakı vardır, fakat birbiinden çok farklı(oluşumsal ve metodsal) örgütlnmeden bahsediyoruz.

Talibanın fundementalistliği büyük ölçüde doğrudur fakat El Kaide için aynısını söyleyemeyiz.

Taliban üzerinden El Kaideyi meşrulaştırmak göz boyayıcıdır, fakat kancık bir harekettir.

Bilindiği üzere El Kaide sözde selefiliğin en uç noktasındadır, daha bir kaç yıl önce vehhabilikten selefiliğe döndüklerini açıklamışlardır.

El kaide radikal, taliban ise fundementalist( referansına(islamın kaynaklarına) kökten bağlı
) bir örgütlenmedir.

halidali

Asistan
Usame bin Laden Molla Ömer'e biat etmiştir...Molla Ömer de hanefi fıkhına göre amel eden ehli sünnet bir mücahid/alimdir...Molla Ömer birçok beyanında Ladini koruduğunu ifade etmiştir...

Selefilerin şiaya karşı tavırları (ki ben de destekliyorum) onlara karşı bakışınızı etkiliyor olabilir.

İnsan evvela peşinden gittiği adamların mezheplere bakışını sorgulamalıdır...

Savaşan insana dil uzatmaktır asıl ........(yukarda yazılan bir kelimeyi silmezseniz buraya aynısını ekleyeceğim)

Kaidenin bidati görüşleri onları islam dışına çıkarmaz...Zaten pratikte bunları konuşmanın da bir manası yoktur.Gavur evi basmıştır ve savaşan bileği öpmek gerekir...Vesselam.

İbrahim Tevhidi

Profesör
Web sitesi
www.rebeze.com
Kardeşim isteyerekmi yapıyorsunu bilmiyorum ama

1. Usame Bin Ladinin biat, Talibanın himayesi falan konjoktür gereğidir. Biz mücadeleye yada başka bişeye karşı değiliz, Allahu Alem islama savaş ahlakının dışında çıkan hareketleri tenkit etmek, bunların islamda olmadığını bunları yapanın fundementalist olmadığını anlatmakadalet gereğidir.

2. Mesele şia ile alakalı değil oraya nasıl getirdiniz anlamdım, açıkçası veremediğiniz cevapların kaçamağı olarak görüyorum.

Irakta bulunan Bedir Tugayları isimli grup köpek sürüsüdür, onların yaptıkları bize kufe ehlini anlatmaktadır. Irakta bulunan (Zerkavi) sunni! grup ise bize haricileri anımsatmakta. Birazcık islam tarihi okuyanlar(Seyyid Kutub tavsiydir) kufe ehlinin ihaneti, haricilerin hak sözlerle batılı muad ettikleri görülür.

Samimi müslümanları mücahidleri tenzih ediyoruz, amma hak davada olması önemli dğeildir, en küçük zalimlik bile zalimliktir. İslamın savaş ahkamına uymayan her hareket zalimliktir. Bunun islama yüklenmesine sebeb olmak ise ikinici büyük zalimliktir( islama).

Ben size islamda savaş kuralarınan, nebevi savaş metodundan bahsediyorum. Siz nerelere gidiyorsunuz. Bu bir kaçamak mı, yoksa cehaletin tezahürümü...

Kaidenin bidatli görüşleri beni ilgilendirmez ki selefiliğin içinde bidatlerin olduğunu uyduran da yine mezhepçilerdir.

Hanefi toplum içerisinde rukuya giderken ve rukudan gelirken yeniden tekbir aldığım için beni linç etmeye kalkışan, arkamda bulunan bir gruh bulunduğu sürece by ümmed asla bir araya gelemez. Biz şiadan sunniden geçtik zaten, süleymancılarla, nurcuları bir araya getirebilsek kafi...

Gavur evi bastığında savaşan köpeğin bileğini bile öpmek kaidesi islami bir değr taşımamktadır.

Hz. Alinin ordusu Fırat kenarına geldiğinde nehi muaviynin elindeydi. Muharebe sonunda nehir isam ordusunun eline geçti. Çevresindekiler Hz Aliye onlara su vermeyelim zira onlar bize vermemişti, üstelik onlara su vermezsek, kırlırlar savaşı kazanırız demişlrdi.

Hz Ali suyu verdi, bu zulme iştirak etmedi, zulmedenlere benzemedi hak davada olmaktan daha önemli olan şey had davada kalabilmektir.

Haklı kalmak haklı olmak kadar önemlidir.

Zulmedenlere karşı zulmedenlr gibi savaşırsak belki zafer gelir ama bu zafer Allahtan değildir. nefsimizin zaferidir.

Zafer Allahtandır.

Kazanmak için değil Allah emrettiği için mücadele!

Aklını ve insafını kaybetmemiş, beynini nefsine ipotek etmemiş müslümanlara düşen, Kuran ve Sünnet'te çizilen ahlaki çerçevelerin çağlar, mekanlar ve konjoktürlerin üstünde olduğunu önüne gelene hatırlatarak islam ümmeti'nin barbarlaştırılması projesini boşa çıkarmaktır.

Ümmetül vusla emirini namaz emri gibi yerine getirebilmk duası ile..

Vesselam Veddua...

halidali

Asistan
Usame bin Laden Molla Ömer'e biat etmiştir...Molla Ömer de hanefi fıkhına göre amel eden ehli sünnet bir mücahid/alimdir...Molla Ömer birçok beyanında Ladini koruduğunu ifade etmiştir...

Selefilerin şiaya karşı tavırları (ki ben de destekliyorum) onlara karşı bakışınızı etkiliyor olabilir.

İnsan evvela peşinden gittiği adamların mezheplere bakışını sorgulamalıdır...

Savaşan insana dil uzatmaktır asıl ........(yukarda yazılan bir kelimeyi silmezseniz buraya aynısını ekleyeceğim)

Kaidenin bidati görüşleri onları islam dışına çıkarmaz...Zaten pratikte bunları konuşmanın da bir manası yoktur.Gavur evi basmıştır ve savaşan bileği öpmek gerekir...Vesselam.

Savaşan insana dil uzatmaktır asıl kancıklık........Bu bir.

İki.Maşallah ağızlar bol laf yapıyor ama gavur evi bastığında savaşan bileği öpmeyen kişi, gavurun birşeyini öpmeye mahkum olabilir.Iraktaki gibi.

Ben önderliği kabul etmekten bahsediyorum siz su vermekten ali kv. den bahsediyorsunuz.Alim değilim, cehlime veriniz.

Pratiğini görmediğim hayallere mi dalayım, gerçekliğini etiyle, canıyla, ailesiyle yaşayan mücahidlere mi inanayım ?

Zaman, meleklerin cinsiyeti meselesi değil -en azından benim açımdan-...İşgale karşı direniş meselesi.İlmi mevzular sizin olsun, bol bol konuşun...

Bu hususta laf yarıştırmayı da sevmem...Bedel ödeyenler benim için yeterlidir...Kendim oturduğum yerden şuna buna burun da kıvırmam yapan'a saygı duyarım severim.

İyi ama doğru yapmıyorlar ki.O zaman sen yap 'doğru'sunu...Yap da görelim bırak fetva savurmayı (istihza kastım yok)

Yapanı beğenme, birşey yapma...Amaç ne o zaman ?Ne yapmak istiyorsunuz ? Ha, birşey yapmamak gerekir diyorsanız bu da bir görüştür, ne diyelim.Yok, önce tefsir dersleri, ilmi çalışma, meal okuma, vs. diyorsanız bu da bir düşünce...

Aksiyona geçmemiş fikir'e , öfkesi olmayan imana taraftar değilim...

Barbarlaşma ha !..Adam BM yi AB yi NATO yu ele geçirmiş ne barbarlığı ? Ona uymayan her düşünce teröristtir ona göre...Bana şunu demesinler diye tepkisiz/silahsız/ mı kalacağım ? Oyunu bozan cihad'ı emreden rabbime şükürler olsun.

İbrahim Tevhidi

Profesör
Web sitesi
www.rebeze.com
Sizin verdiğiniz cevbaplar benim yazdıklarıma değil belli ki.

Bu cevaplar M. Fetullah Gülen grubu gibi barış ve kardeşlik! deryasında yüzenlere yaraşıyor.

Ben çok farklı şeylerdcen bahsettim..

Sen savaşmanın gerekçlerinden bahsediyorsun ben ahlaklı savaştan... :)

Web sitesi
www.cicikagan.co.cc
Sapla Samanı Karıştırmışsın.

MHP'li İhsan Bal, daha önce de iki kez "adam öldürmek" suçundan yargılandı. Bal, Kurtuluş Sosyalist Dergisi taraftarı olan Ali Güngör'ü, 23 Nisan 1977 tarihinde Küçükbakkalköy'de öldürmek suçundan yargılandı. 1983 yılında Kadıköy 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada ülkücü İhsan Bal, "delil yetersizliği" iddiasıyla beraat etti. İhsan Bal, Akıncılar Derneği Başkanı Mete Yüksel'i 23 Şubat 1979 tarihinde Fatih Cami avlusunda öldürmek suçundan Sıkıyönetim Komutanlığı 1 No'lu Askeri Mahkemesi'nde yargılandı. 1984 yılında sonuçlanan davada da Bal, yine delil yetersizliğinden beraat etti. MHP'li İhsan Bal hakkında, 29 Nisan 1977 tarihinde gıyabi tutuklama kararı verildi. Ancak Bal hakkında gıyabi tutuklama kararı olmasına rağmen askere gitti, pasaport aldı ve yurtdışına çıktı. 12 Eylül'den sonra Türkiye'ye gelen Bal, teslim olarak yargılandı. İçerenköy Ülkü Ocağı yöneticisi İhsan Bal, "ruhsatsız silah bulundurmak" suçundan da yargılandı. Bal, 27 Eylül 1995 tarihinde sonuçlanan davada, 1 yıl hapis cezasına mahkum oldu, ancak bu kez de cezası paraya çevrildi. MHA

Nasıl ki her sakallıyı deden kabul etmiyorsan her camia içinde olanıda yaptığı ferdi hareketinden dolayı o gruba maledemezsin. 80 öncesini hiç bilmediğin çok belli.80 öncesi TSK farklı grupların darbe girişimlerine sahne olmuş bir dönemdir.Madanoğlu cuntası bunlardan en önemlisi id. Bu başarılsa idi Rusyanın peyki haline gelecektik.
Rusyanın Türkiye üzerindeki emellerini bilmeyen yada komünizmin Türkiyeye gelmez diye düşünenler Rusyanın komşularına baksınlar.Onlarda Komünizm bizim ülkemize gelmez demişlerdi ve geldi.
Ülkemizde kaos en fazla Rusların işine yarıyordu.ABD ile çıkara dayalı zounlu işbirliğimiz vardı.Ülkemizi karıştırmak için her yola başvurdular.Eğer halk üzerinde olumlu bir etki bırakabilseler büyük bir dirençle karşılaşmayacaklarını bilselerdi tanklarla Türkiyeye geleceklerdi nasıl Afganistan yönetiminden destek bulduklarında oraya asker çıkardılarsa.Ama Ülkücü duruş sayesinde Komünizm ülkemize gelememiştir.
Ülkücü kisvesi ile bir çok olaya imza atmışalardır.Nasıl kurtuluş savaşında Ali Kemal denilen satılık vatan hainleri yada teali İslam ve Kürt teali İslam cemiyetinin mensupları hainlik etti ise Ülkücüler arasınada sızmalar olmuştur.Bu gibi olaylar tarihin her döneminde meydana gelmiştir.
Meselenin özü ise bir tek şehit verdiniz ortalık sanki Ümmetcilerin kan gölüne dönmüş.Pekala Ülkücüler Ülkesinin bağımsızlığına helal gelmesin Putperestler dinsizliği ülkemize getirmesin diye binlerce şehit vermişler onlara yaptığınız hakaretlerin bini bir para.
Madem senaryo üretiyorsunuz gerçi senarya değil Ülkücüleri olumsuz gösterme gayretini sergiliyorsunuz bende size daha mantıklı bir senaryo üreteyim.
Eğer Öldüren kişi Ülkücü ise Ülkücülük değerlerine göre İman etmiş birini kardeş olarak görür ve asla öldürmek gibi bir davranış içine girmez.Peki Hem Ülkücü hemde öldürdü ise o kişiye bakalım o kişi geröekten sizin itibar ettiğiniz kişi mi yoksa o kimliğe bürünmüş biri mi?
Ülkücüleri hedef alabilmeniz için Ülkücülerin böyle bir tavrımı vardı? Abilerinize sorun Ümmetciler bizim arkamıza sığınıp 80 öncesinin en rahat ortamında yaşadılar.Çoğunluklada bu Ümmetciler Solcularla işbirliği yaptı.Metin Yükselin solcularla işbirliği yapmadığının kanıtı mı var?

ÜLKÜCÜLER SİZ VEFA BORCUNUZU NASIL ÖDERSİNİZ ONU DÜŞÜNÜN ALLAH BİLİYOR Kİ ÜLKÜCÜLER SİZE YAPTIKLARI İYİLİĞİ HELAL ETMEYECEKLER.

reis

Kıdemli Üye
(...)
Eğer Öldüren kişi Ülkücü ise Ülkücülük değerlerine göre İman etmiş birini kardeş olarak görür ve asla öldürmek gibi bir davranış içine girmez. (...)

"Ülkücülük değerlerine göre İman etmiş biri"

Lafa bak çay demle..

Sen hakikaten ya ülkücü görmedin ya da bizim ülkücü arkadaşları görmedin.
Görmek istediğinde arkana post bağla tanıştıralım...

missilo

Asistan
kuru gürültü!yani ülkücü olsa ne yazar komunist olsa ne yazar solcu olsa sağcı olsa ne işe yarar!bir şeyler değişecekmi?
elbette hayır!boşuna ülkücüleri veya başkalarını karalamamak lazım!yaşanmış bitmiş olay!

not:eğer mahkemeler yapan kişiye bir ceza vermiyorsa bunda bir iş vardır demektir!
Belliki istihbahratlar girmiş araya!

Web sitesi
www.cicikagan.co.cc
"Ülkücülük değerlerine göre İman etmiş biri"

Lafa bak çay demle..

Sen hakikaten ya ülkücü görmedin ya da bizim ülkücü arkadaşları görmedin.
Görmek istediğinde arkana post bağla tanıştıralım...

Cevap verceksen ne demek istediğini düzgün yaz ki okuyan anlayabilsinm eğer anlayamadığın bir cümle metin varsa onu izah et alaycı olarak lafa bak çay demel gibi ucuz polemik yapma. Ucuz işlerin adamı değilim ucuz fikirlerede cevap vermek niyetindede değilim ancak zan altında kaldığım için cevap veriyorum.

"Ülkücülük değerlerine göre İman etmiş biri" ifadesinden sen ne anladın?
1-Cümlede bir virgül koymayı unutmuşum ama mesele burada ne dediğimi anlayamamışsan bu proplem senin proplemindir.
"Ülkücülük değerlerine göre, İman etmiş birini kardeş olarak görür" bak virgülünüde koydum anlayabildin mi? Anlamadı isen utanma sor!!!!!!!!!!!!

2-Belki Ülkücülerin inançsız olduğunu düşünüyorsundur.Küçük kelimeciklerle milletin bogazına kılcık kaçırma açık açık ÜLKÜCÜLER DİNSİZDİR de ?

AMA NE SÖYLEYECEKSEN ALAY ETMEDEN ÖZGÜVENİ OLAN BİRİ GİBİ KONUŞ SANAL ORTAMDAYIZ DİYE FARKLI KİMLİKTE OLUP KENDİNİ FARKLI GÖSTERMEYE ÇALIŞMA KISA SÜREDE NE OLDUĞUN NASIL OLDUĞUN ORTAYA ÇIKAR KUŞKUN OLMASIN ŞU AN OLDUĞU GİBİ.

Web sitesi
www.cicikagan.co.cc
kuru gürültü!yani ülkücü olsa ne yazar komunist olsa ne yazar solcu olsa sağcı olsa ne işe yarar!bir şeyler değişecekmi?
elbette hayır!boşuna ülkücüleri veya başkalarını karalamamak lazım!yaşanmış bitmiş olay!

not:eğer mahkemeler yapan kişiye bir ceza vermiyorsa bunda bir iş vardır demektir!
Belliki istihbahratlar girmiş araya!

Sağduyulu ve gerçekci bir yorum.
Aynen noktası noktasına katılıyorum.

Ülkücüler çamur atma niyeti ile mesaj atanları ve ülkücülere iftira atan REİS gibi kişileride ALLAHA HAVALE EDİYORUM.

Web sitesi
www.cicikagan.co.cc
Reis çok Ciddiyetsizsin Ve Modertörün Ağirliğini Kaldiramiyorsun.
Sanirim Senin Gibi Bir Iki Moderatör Daha Olsa Foruma Kilit Vurulardi.

Daha önce Kilitlenmnş Bir Konuda Da Seni özür Dilerken Görmüştüm.klavye Ile Aklin Arasinda Bir Bağlanti Kurabilsen Kimseye Hakaret Edip özür Dilemek Zorunda Kalmazsin.

Bir Tavsiyemde Sen Forumun Bu Bölgelerinde Gezme Sana Ağir Geliyor Buralari Sen En Iyisi Komikler,fikralar Bölümünde Dolaş.

İbrahim Tevhidi

Profesör
Web sitesi
www.rebeze.com
Karıştır Hakim Ol Oyunu

Yahudi Osmanlıyı yıkıp laiklik gömleğini bu Müslüman millete

oyunla ve zorla giydirdi. (600) sene İslam’ın elbisesini giymiş olan bu

millet bir türlü bu Yahudi gömleğine alışamadı. Millet, tekrar uyanıp

İslam’ın değerlerine sahip çıkmaya başladı. Bunu gören Yahudi derhal
harekete geçip bu milletin evlatlarını kamplara bölüp onları

birbirleriyle çatışmaya itti. Yahudi bir yandan sağcı gençlere silah

verirken, diğer yandan solcu yaptığı gençlere silah veriyordu. Aynı

silah hem C.H.P., milletvekilini vuruyor
hem de M.H.P milletvekilini vuruyordu. Anarşi laik devlet tarafından

tek elden idare ediliyordu, maksat ortalığı karıştırmaktı. Orgeneral

Demirel ben Evren Paşaya paşam müdahale edelim daha fazla

memleket evladının kanı akmasın dediğimde Evren paşa olmaz bir

sene daha bekleyelim. ihtilal ağacı olgunlaşsın, yoksa millet ihtilali

hoş görmez demişti. Demek ki anarşi devlet teşvikli ve devlet

müsaadeli idi. Ne gençler öldürüldü, ne yuvalar yıkıldı, laik devlet pis

kediler gibi kendi yavrularını yiyordu. Toplum tamamen anarşi ile

karıştırılmıştı, şimdi hakim olunurdu nihayet mason paşalar on iki eylülde müdahale ediyorlardı,
müdahale sonrası on iki eylül hakkında on sene kimse bir şey yazmayacaktı yoksa oyun millet tarafından
anlaşılırdı. Her gece televizyonda Mustafa Kemal ekrana geliyordu. laik düzene kan verilmiş, Mustafa
Kemal tekrar diriltilmişti yurdun her yanında milyarlar harcanarak onun heykelleri, putları dikiliyordu,
ölenler ölmüştü laik devletin umurunda mı idi yakalanan gençler bu dinsiz devletin milli eğitiminde yetiştirilmiş aynı devletin adalet bakanlığı tarafından idam ediliyorlardı. İki ülkücü genç Güneş
gazetesinde bize şöyle diyorlardı Kahramanmaraş’ta bize katliam emrini Mit ve CIA verdi, bizlere şimdi
müebbet veriyorlar. Oysa bize emir verenler on iki eylül sonrası yüksek görevlere getirildiler. Gençler
oyunu fark etmişlerdi fakat iş işten çoktan geçmişti kimi İdam kimi müebbet giymişti. Davadan döneni
vurun diyen kahraman Türkeş de ihtilal gecesi davayı bırakıp kaçmıştı. Günler sonra saklandığı yerden
yakalandı. Türkeş'in sonraları Almanya konuşmalarında bizzat kendi ağzından Amerika'da antisosyalist
eğitimi Pentagonda gördüğünü, İsrail gizli servisi MOSSAD'la ilişkisi olduğunu gazeteler yayınlıyordu.
Ayrıca gazetelerde Yahudilerin Havra açılışında hahamlarla Türkeş'in kucak kucağa sarmaş dolaş
resimleri çıktı. Zavallı Türk gençliği aldatılmıştı. Bir kısım genç tezgaha uyanıp Muhsin Yazıcıoğlu'nun
arkasına takıldı, bir kısım genç de çareyi Adıyaman'daki Menzile bağlanmakta buldu. 1980'den önce ne
gözü pek gençler Ölüp gittiler. Türkeş ise mecliste SHP'yi destekler hale geldi. Kısacası davaya ihanet
etmiş. 80 öncesi Ölen gençleri hiçe saymıştı. Bu kişilerin davası falan yoktu. 80 öncesi sosyalist olan
Ecevit, 80 sonrası Türkçülük edebiyatı yapmaya başlamıştı. Bunlar Dünya Siyonizm’inden aldıkları
direktifleri uyguluyorlardı. Bu milletin gençleriyse bu kişileri samimi zannedip birbirlerini
öldürmüşlerdi. Protokolde geçtiği gibi Yahudi önce karıştırmış sonra İhtilalle hakım olmuştu. Laik
devlet bir on sene daha yaşayacaktı. On bir eylül gecesi ihtilal olmuş on iki eylülde anarşi tıp diye
donmuştu. Ne hikmetse Asala’nın Türk elçiliklerine saldırması da durmuştu. her şey durmuş, her şey
susmuş, sadece Mustafa Kemal konuşuyordu. Sıkıyönetim komutanlarından biri Yeni Asır gazetesinin
referanduma doğru ekinde şöyle diyordu. Bize zarf gönderildi altı ay bu zarfı

açmadık altı ay sonra on iki eylülde zarfı açıp listedeki bütün isimleri yakaladık zamanın başbakanı
Demirel, bu durumlara birçok konuşmalarında işaret ediyordu zira o masondu Yahudi’nin oynadığı
oyunu biliyordu. Aynı Demirel D.Y.P.'li bir milletvekilinin mecliste düzen tarafından tezgaha getirilip
vurulmasından sonra televizyondan halka şu açıklamayı yapmıştı! Biz artık bu rejimin figüranlığını
yapmayacağız, bunu milletime söylüyorum demişti.

Hasan

Kardeşiniz
Reis çok Ciddiyetsizsin Ve Modertörün Ağirliğini Kaldiramiyorsun.
Sanirim Senin Gibi Bir Iki Moderatör Daha Olsa Foruma Kilit Vurulardi.

Daha önce Kilitlenmnş Bir Konuda Da Seni özür Dilerken Görmüştüm.klavye Ile Aklin Arasinda Bir Bağlanti Kurabilsen Kimseye Hakaret Edip özür Dilemek Zorunda Kalmazsin.

Bir Tavsiyemde Sen Forumun Bu Bölgelerinde Gezme Sana Ağir Geliyor Buralari Sen En Iyisi Komikler,fikralar Bölümünde Dolaş.

1-Ard arda mesaj yazmak yasaktır,dönüp dönüp hınç almak için aynı kişiye mesaj yazmanız kişisel polemiklere eğiliminizin göstergesidir,laf güreşi yani.

2-Siz bazı ülkücü arkadaşların en çok ben bu vatanı severim takıntısı o değeri binlerce yıldıre besleyen ve taşıyan islam olgusuna zarar vermektedir,bu düşünce tarzı esas ülkücüler dinsiz dir izlenimi vermekte yoksa ben kefilim ülkü camiasının çok büyük bir kısmı sağlam ve imanlı arkadaşlardan oluşmakta.

3-Akılsız ve dengesiz ithamı yaptığınız kiş bu forumun saygın bir üyesidir kendisi foruma moderatör olmadan önce uzun bbir süre üye olarakta aynı çizgide yazmış bir arkadaştır,ondan aldığınız tepki"ülkücülük değerlerine göre iman etmek" kelimesi yüzündendir ki buna bende şiddetle katılıyorum imanın şartlarına ÜLKÜCÜLÜK YOKTUR HATIRLARSANIZ.

4-Bu yazdıklarımı bir uyarı olarak algılayınız ve üslubunuzu buna göre ayarlayınız.SELAMETLE.

AynAlı

Kıdemli Üye
Ülkücüleri hedef alabilmeniz için Ülkücülerin böyle bir tavrımı vardı? Abilerinize sorun Ümmetciler bizim arkamıza sığınıp 80 öncesinin en rahat ortamında yaşadılar.Çoğunluklada bu Ümmetciler Solcularla işbirliği yaptı.Metin Yükselin solcularla işbirliği yapmadığının kanıtı mı var?

ÜLKÜCÜLER SİZ VEFA BORCUNUZU NASIL ÖDERSİNİZ ONU DÜŞÜNÜN ALLAH BİLİYOR Kİ ÜLKÜCÜLER SİZE YAPTIKLARI İYİLİĞİ HELAL ETMEYECEKLER.
Allah Allah bide üstümüzde haklarımı var bunların?

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=49136 incelerseniz sevinirim..

.......Ayrıca, eskiden tehlike daha çok dışarıdan geliyordu; Birinci Cihan Harbi’nde, Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi düşman belliydi ve düşmanlık da açıktan açığa cereyan ediyordu. Mesela, İstanbul’u işgal ettikten sonra Şam’da Selahaddin’in mezarının tekmelendiği haberini de alan İngiliz General “Ey Selahaddin, Haçlı Seferleri daha yeni bitti!” demek suretiyle şecaat arzederken sirkatini söylüyor; Osmanlı’nın mağlubiyetini İslam’ın sonu, haçın zaferi olarak ilan ediyordu. Dolayısıyla, o günlerde bu millete kastedenler belliydi, âşikardı. Fakat, bir dönemden sonra saldırılar içeriden gelmeye başladı. Nur Müellifi’nin yaklaşımıyla, “eskiden tehlikeler hariçten gelirdi; onun için mukavemet kolaydı. Şimdi tehlike içeriden geliyor. Kurt gövdenin içine girdi. Şimdi, mukavemet güçleşti. Korkarım ki cemiyetin bünyesi buna dayanamaz.. çünkü düşmanı sezemez. Can damarını koparan, kanını içen en büyük hasmını dost zanneder.” Evet, artık, “Türk Milleti” diyen, “vatan, ülke, ülkü, bayrak” sözlerini dilinden hiç düşürmeyen ve hatta “din, iman, Kur’an” fedaisiymiş gibi arz-ı endâm eden bir sürü eli kanlı insan bozması var meydanlarda. Bunlar “milli ruh” diye diye milletin önüne kuyular kazıyorlar, “ruh kökü”nden bahsederken milletin kökünü kesiyorlar ve toplumu ruhsuzlaştırarak, kalbsizleştirerek kimseye sezdirmeden en sinsi planlarını uygulayabiliyorlar.

F GÜLEN.

http://www.herkul.org/kiriktesti/index.php?article_id=4029&herkultools=f7f2440c06d2651e

Bütün gerçekler ortaya çıkınca saldırılarınızdan Ümmetçilerde nasibini alıyor böyle işte malesef..

Web sitesi
www.cicikagan.co.cc
1-Ard arda mesaj yazmak yasaktır,dönüp dönüp hınç almak için aynı kişiye mesaj yazmanız kişisel polemiklere eğiliminizin göstergesidir,laf güreşi yani.

2-Siz bazı ülkücü arkadaşların en çok ben bu vatanı severim takıntısı o değeri binlerce yıldıre besleyen ve taşıyan islam olgusuna zarar vermektedir,bu düşünce tarzı esas ülkücüler dinsiz dir izlenimi vermekte yoksa ben kefilim ülkü camiasının çok büyük bir kısmı sağlam ve imanlı arkadaşlardan oluşmakta.

3-Akılsız ve dengesiz ithamı yaptığınız kiş bu forumun saygın bir üyesidir kendisi foruma moderatör olmadan önce uzun bbir süre üye olarakta aynı çizgide yazmış bir arkadaştır,ondan aldığınız tepki"ülkücülük değerlerine göre iman etmek" kelimesi yüzündendir ki buna bende şiddetle katılıyorum imanın şartlarına ÜLKÜCÜLÜK YOKTUR HATIRLARSANIZ.

4-Bu yazdıklarımı bir uyarı olarak algılayınız ve üslubunuzu buna göre ayarlayınız.SELAMETLE.

Sen hem Ülkücüleri tanıdığını söylüyorsun hemde bir Ülkücünün ağzından çıkmaycak lafı söylüyorsun sanırım.Benim 2.mesajımı okumadın.Bu kadar basit bir cümleyi anlamıyormusunuz yoksa anlamak işinize gelmiyor mu?Elbette anlıyorsunuz şayet anlamıyorsanız 2.mesajımda anlayacağınız şekilde yazdım.

BUYUR 2.MESAJ :

"Ülkücülük değerlerine göre İman etmiş biri" ifadesinden sen ne anladın?
1-Cümlede bir virgül koymayı unutmuşum ama mesele burada ne dediğimi anlayamamışsan bu proplem senin proplemindir.
"Ülkücülük değerlerine göre, İman etmiş birini kardeş olarak görür" bak virgülünüde koydum anlayabildin mi? Anlamadı isen utanma sor!!!!!!!!!!!!

2-Belki Ülkücülerin inançsız olduğunu düşünüyorsundur.Küçük kelimeciklerle milletin bogazına kılcık kaçırma açık açık ÜLKÜCÜLER DİNSİZDİR de ?

Reis'i bana karşı korumana gerek yok kaldı ki korumaya çalıştığın kişinin saygınlığına ancak üyeler cevap verebilir onlarda gereken cevabı vermişler.Bana üye yorumlarını buraya taşımamı gerektirecek cevap vermekten kaçınırsınız umarım.