Sonunda YSK'da İmamoğlu Dedi..!!!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Çamlıca tepesindeki ibb sosyal tesislerinde toplanıp alkol bardaklarını kaldırıp çamlıca camisine doğru dönerek '' şerefine Tayyip'' sloganları atmadıkça mazbata almış sayılmazlar. Temel K. ve resimde görünen tıfıl da hazır bulunsun. Onlar zıkkımlandıkça bunlarda maşallah çeker afiyet olsun derler. :) Yoksa başkanlığı halk nezdinde kabul olmaz. :)
1106

gamsız

Profesör
Çamlıca tepesindeki ibb sosyal tesislerinde toplanıp alkol bardaklarını kaldırıp çamlıca camisine doğru dönerek '' şerefine Tayyip'' sloganları atmadıkça mazbata almış sayılmazlar. Temel K. ve resimde görünen tıfıl da hazır bulunsun. Onlar zıkkımlandıkça bunlarda maşallah çeker afiyet olsun derler. :) Yoksa başkanlığı halk nezdinde kabul olmaz. :)
Ekli dosyayı görüntüle 1106
çamlıca tepesinin yıllardır hayranıyım eski pislik günleirnide hatırlıyorum ve gecen haftaki son gidişime kadar hep Tayyp e dua ederdim burayı güzelleşip her çeşit insanın güle oynaya eğlendiği yer kazandırdığı için, eğer ki şimdi imamoğlu denen sahtekar buraya içki koyup eski haline döndürürse var ya o saptrollere etmediğim küfürleri alenen dökmeye başlayacağım.

erdemceerdem

Profesör
İçimizdeki hainlerin ALLAH belasını versin diyorum amin demiyor!
İçimizdeki hainler operasyon çocuğu diyorum! Mal mal yüzüme bakıyor....

Kim hainse kim davasına ihanet ettiyse, kim atamın emanetini Rumlara teslim ettiyse ALLAH evini başına yıksın, iki eli boynuna dolansın, ak parti'nin her türlü nimetlerinden yararlanıp şeyini semirtip düşmanın değirmenine su taşıyan kim varsa değirmende öğütülmüş un gibi un ufak olsun inşâALLAH....

#Ciğerden amin #Reisleyiz

alıntı

Kardeş bu bedduanın aynısını 5-6 sene önce fetö lideri yapmıştı...
hala bu adamın peşinden gidiyorsunuz...
kendi gitti ama gömleği (ahlakı) kaldı üzerinizde....

kebîkec

İhvan Forum Üye
çamlıca tepesinin yıllardır hayranıyım eski pislik günleirnide hatırlıyorum ve gecen haftaki son gidişime kadar hep Tayyp e dua ederdim burayı güzelleşip her çeşit insanın güle oynaya eğlendiği yer kazandırdığı için, eğer ki şimdi imamoğlu denen sahtekar buraya içki koyup eski haline döndürürse var ya o saptrollere etmediğim küfürleri alenen dökmeye başlayacağım.

Yakında koltuk bölüşümleri olur belediyelerde o zaman girerler birbirlerine :) Hdp, iyi parti, saadet ve chp. Az verdin çok verdin muhabbeti başlar. Süleyman abim dağda bayırda terörist ararken belediye meclislerinden kafayı çıkarıp ceee diye bağırırlar zamanla... :) Az sabretmek lazım...

gamsız

Profesör
Kardeş bu bedduanın aynısını 5-6 sene önce fetö lideri yapmıştı...
hala bu adamın peşinden gidiyorsunuz...
kendi gitti ama gömleği (ahlakı) kaldı üzerinizde....
pardonnnnnnnnnnnn kardeşim hasta falanmısın sen, ben bu şerefsiz adamın arkasından gitsem şimdiye kadar bir tene bile olsa onun lehine yazardım bu kadar da ileri gitme istersen

Leylifer

Kıdemli Üye
Bu konudaki mesajlari okuyunca @Enes abinin forumu acik tutmak icin olan çabasından neden vazgectigini daha iyi anladim..
Ben forumu biraktigim zaman bu kadar kotu bir tartisma ortami yoktu.
Dusunceyi ifade ederken sadece dusuncenizi belirtip birbirinize satasmasaniz bu forum uzun yillar yola devam edebilirdi diye dusunuyorum...
Selametle

gamsız

Profesör
Gariptir gurbette‏ @MmuratKara34 3 dk.3 dakika önce

Daha fazla

Oylarini AK PARTIYE VERMEYEN SAADETIN MOLLA LARI ICKILI PARTILERI IZLEMEK NASIL BIR SEY kucucuk bir hatirlatma ICKI KOTULUKLERIN ANASIDIR HZ MUHAMMED SAV EFENDIMIZ molla dedeyi takip e DEVAM edin

gamsız

Profesör
??RANA ??‏ @ERLNF77
Takip ediliyor@ERLNF77 adlı kişi takip ediliyor
Daha fazla

Kanınıza dokunmuyorsa net alçaksınız.. 15 Temmuz’da IBB nın havuzlarında abdets alıp şehadete yürüyenler.. İstanbulu bu kansızlara teslim ettiğimiz için yakamıza yapışmayacak mı sanıyorsunuz..

07:05 - 18 Nis 2019

Darul_Beka

Profesör
İslamî kesim değil, islamı siyasete alet edip dünyadaki mekanı ahreteki imana terih edenler kaybetti.

"Asgari ücretle günde 3 simit yense şu kadar para artıyor" diyenler kaybetti, fena mı oldu? :)
KİM KAZANDI
ahretteki imanı dünyadaki mekana tercih edenler mi kazandı
anlamak mı istemiyorsunuz
kasıtlımı böyle anlamamış görünüyorsunuz bilemedim
sadece senin için değil diğer sevinen üyeler için de söylüyorum
islami kesim kaybetti CHP KAZANDI ötesi var mı
bunda sevinecek ne var
chpliler şerefine tayyip nidaları ile seviniyor da
siz niye seviniyorsunuz

adams77

Kanalizasyoncu
"İmamoğlu ayrıca kendisine gönderileek tebrik çiçekleri yerine başka bir istekte bulundu. CHP'li İmamoğlu "Tebrik çiçekleriniz bağış olsun. Kıymetli hemşehrilerim, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tebriği için çiçek vb. yollamak yerine aşağıdaki sivil toplum kuruluşlarına bağışta bulunabilirsiniz." dedi.

İmamoğlu'nun bağış yapılması istediği vakıflar ise şöyle:

- TSK Mehmetçik Vakfı
- Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
- LÖSEV"

ilk günden kaybetmiş, siyaset böyle bir şey işte anlayana

Darul_Beka

Profesör
Eğer mefhum islami olsaydı zina serbest birakilmazdi
Dibine kadar laik bir hükümet nesi islami bunun
Yahu adam demokratım diyor siz neyi savunuyorsunuz
off offfffffff
partiye oy verme sistem partisi