Teknik Sıkıntılar (güncel)

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Site eski haliyle daha iyi idi... Şu haliyle sitede durulacak gibi değil.... Sayfa açacaksın bir saatte geliyor... Kapatacaksan da öyle... Yazı paylaşacaksın son sayfa gelinceye dek bir saat... Ne bileyim sitede durmak darlık ve sıkıntı... 1 aydır site düzeltilecek... Demek ki forum yeni haliyle insanı verem eden cinsten, hadi eyvallah...

Enes

İhvan Forum Üye
Daha hızlı olması için klasik görünümümüze dönelim. Bize şuan süs değil performans lazım.

adams77

Kanalizasyoncu
Daha hızlı olması için klasik görünümümüze dönelim. Bize şuan süs değil performans lazım.

sıkıntılar biz sabır ettikçe gideriliyor ancak forum ana sayfasından konuların içine giremiyorum.

Enes

İhvan Forum Üye
sıkıntılar biz sabır ettikçe gideriliyor ancak forum ana sayfasından konuların içine giremiyorum.

mobil sürümden mi yoksa masaüstünden mi? bir ekran görüntüsü koyabilir misin kardeşim. Yahu hakikaten ilginç bende anlattığınız hiçbir sıkıntı yok. Kendime torpil mi geçiyorum :)

adams77

Kanalizasyoncu
mobil sürümden mi yoksa masaüstünden mi? bir ekran görüntüsü koyabilir misin kardeşim. Yahu hakikaten ilginç bende anlattığınız hiçbir sıkıntı yok. Kendime torpil mi geçiyorum :)

mobil sürümde, az önce mobil sürümü seçebiliyordum şuan seçemiyorum. Konuya dokunduğumda içine giriş yapmıyor diğer taraflardan giriş yapabiliyorum konu içine sadece ana menüde sıkıntı var benim için galiba çünkü kimse bu sıkıntıdan bahsetmedi

Enes

İhvan Forum Üye
mobil sürümde, az önce mobil sürümü seçebiliyordum şuan seçemiyorum. Konuya dokunduğumda içine giriş yapmıyor diğer taraflardan giriş yapabiliyorum konu içine sadece ana menüde sıkıntı var benim için galiba çünkü kimse bu sıkıntıdan bahsetmedi

Mobil sürümümüzün adı Misal. Bir kere daha dener misin kardeşim.

Enes

İhvan Forum Üye
Maalesef klasik görünümümüzde bir sorun var. Yeni tasarımı kullanmaya bir müddet daha devam edeceğiz daha sonra sade bir tasarımla siteyi kullanışlılığa dönük bir düzenlemede bulunmaya çalışacağım inşallah.

adams77

Kanalizasyoncu
Mobil sürümümüzün adı Misal. Bir kere daha dener misin kardeşim.

misal 'in görünümü çok farklı ve çok karışık :) şuan ihvan v2.0 kullanıyorum aynı sorun yine devam ediyor. Sağlık olsun idare edeceğiz artık

Enes

İhvan Forum Üye
misal 'in görünümü çok farklı ve çok karışık :) şuan ihvan v2.0 kullanıyorum aynı sorun yine devam ediyor. Sağlık olsun idare edeceğiz artık

Revolution temamıza bugün yarın bir güncelleme gelecek inşallah. Sorun kalmaz umarım.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ben pcden giriyorum, forum gayet güzel açılıyor, sayfalar gayet güzel açılıyor, hızlı bir şekilde çalışıyor bende.

sadece iki tane sorun oluyor, birinde dikkat yazanyerde uyardığı gibi BAZEN boşluk tuşu çalışmıyor, onu da enter yaparak hallediyorum.

İkinci sorun da EN SONDAKİ mesaj alıntılanmıyor. En sondaki mesaj benim mesajımda DÜZENLEME tuşu da çalışmıyor.

dg16lptsp7snomypm.jpg

Sayfa numaraları tuşların üzerine denk geldiği için mi bilemiyorum ama böyle bir sıkıntı var.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
anasayfadaki "son konular" a tıkladığımızda konuya ulaşamıyoruz. bekliyor ve hata veriyor. illa konunun bulunduğu yere gidip, konu başlığına tıklamak gerekiyor.

chrome kullanıyoruz.

örnek : anasayfadan konuya gitmek istediğimizde açılan sayfanın linki:
http://ihvanforum.org/164076-teknik-sikintilar-guncel-new-post.html

ilgili konu başlığından konuya gitmek istediğimzideki açılan sayfanın linki:
http://ihvanforum.org/164076-teknik-sikintilar-guncel-post.html

arada bir "new" farkı var. bu da siteye erişimi engelliyor. manuel olarak düzelttiğimizde de sorun gidiyor. bir el atsanız. tşk

Enes

İhvan Forum Üye
Bugün yeni bir güncelleme yapıldı. İnşallah sorun kalmamıştır.

nefahtü

Kıdemli Üye
Evet sorun kalmamış düzeltmelerde yapılabiliyor .
Teşekkür ederiz Enes.

Enes

İhvan Forum Üye
anasayfadaki "son konular" a tıkladığımızda konuya ulaşamıyoruz. bekliyor ve hata veriyor. illa konunun bulunduğu yere gidip, konu başlığına tıklamak gerekiyor.

chrome kullanıyoruz.

örnek : anasayfadan konuya gitmek istediğimizde açılan sayfanın linki:
http://ihvanforum.org/164076-teknik-sikintilar-guncel-new-post.html

ilgili konu başlığından konuya gitmek istediğimzideki açılan sayfanın linki:
http://ihvanforum.org/164076-teknik-sikintilar-guncel-post.html

arada bir "new" farkı var. bu da siteye erişimi engelliyor. manuel olarak düzelttiğimizde de sorun gidiyor. bir el atsanız. tşk

burada aradaki "new" farkı son mesaja götürmek içindir. Şuan bende herhangi bir sıkıntı yok yukarıdaki iki linki tıklayınca açılıyor bir sıkıntı yok. Yine de bir kontrol edelim inşallah.

Enes

İhvan Forum Üye
Sorun yaşayan tüm arkadaşlar aşağıda videoda anlatıldığı gibi çerezleri silerse sorun ortadan kalkacaktır. Çerezleri sildikten sonra CHROME kapatıp yeniden açın inşallah düzelmiş olacak.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Sorun yaşayan tüm arkadaşlar aşağıda videoda anlatıldığı gibi çerezleri silerse sorun ortadan kalkacaktır. Çerezleri sildikten sonra CHROME kapatıp yeniden açın inşallah düzelmiş olacak.

enes bey dediğinizi yaptık. problem ortadan kayboldu. alakanız için teşekkürler.

Enes

İhvan Forum Üye
iyi çok şükür.

Forum hızı, görüntüsü, teknik verimliliği şuan stabil ve güzel görünüyor. Bir sıkıntı olursa ben buralardayım.

Mayıs ayı gibi bir istişare yapalım ve gerekirse ihvan forum.net teki sistemi tamamen buraya uyarlayalım. Ama eski sistemimiz sıkıntısız çalışıyor ve şuan için mühim olan bu.