Teknik Sıkıntılar (güncel)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
iyi çok şükür.

Forum hızı, görüntüsü, teknik verimliliği şuan stabil ve güzel görünüyor. Bir sıkıntı olursa ben buralardayım.

Mayıs ayı gibi bir istişare yapalım ve gerekirse ihvan forum.net teki sistemi tamamen buraya uyarlayalım. Ama eski sistemimiz sıkıntısız çalışıyor ve şuan için mühim olan bu.

enes bey sorun iki gün geçmeden tekrarladı...

ummuhan

Kıdemli Üye
Enes iki forumla mı devam edeceğiz ?

Leylifer

Kıdemli Üye
Bilgisayar üzerinden ihvanforum daha farklı görünüyormuş meğer :) arada iyi geliyor bilgisayar başına geçmek :)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Anasayfadan konuya girememe sorunu mu? Aynı yolu tekrarlar mısın abi? Çerezleri silip yeniden dener misiniz

çerezleri sildim. yine de olmadı. bilginize.

not: bence forum yazılımı ile ilgili bir sorun var. en azından chrome ile uyumsuzluk var...

Enes

İhvan Forum Üye
çerezleri sildim. yine de olmadı. bilginize.

not: bence forum yazılımı ile ilgili bir sorun var. en azından chrome ile uyumsuzluk var...

bu sorunu sizden başka yaşayana henüz rastlamadım. Farklı bir tarayıcı ile dener misiniz?

aynı sorunu yaşayan başka arkadaş varsa buraya yazsın lütfen.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
enes bey forumun ayarları ile çok oynuyorsunuz. görsele çok önem veriyorsunuz.

eski yazılımlarınızda aynı bilgisayar ve aynı tarayıcı kullanıyor ve sorun yaşamıyorduk. anlaşıldığı kadarı ile problem sizin kullandığınız yazılımda.

bırakın forum işlevsel kalsın. her türlü tarayıcı ve bilgisayardan erişimi kolay olsun. tavsiyem odur ki; hatta gerekiyorsa eskiye dönün.

forumdonanimhaber i örnek vermek isterim.

selametle...

Enes

İhvan Forum Üye
enes bey forumun ayarları ile çok oynuyorsunuz. görsele çok önem veriyorsunuz.

eski yazılımlarınızda aynı bilgisayar ve aynı tarayıcı kullanıyor ve sorun yaşamıyorduk. anlaşıldığı kadarı ile problem sizin kullandığınız yazılımda.

bırakın forum işlevsel kalsın. her türlü tarayıcı ve bilgisayardan erişimi kolay olsun. tavsiyem odur ki; hatta gerekiyorsa eskiye dönün.

forumdonanimhaber i örnek vermek isterim.

selametle...

yenilik ve güncellik için bir dizi çalışmalar yaptığımız doğrudur. Gelişen sistemlere ayak uyduramadığımız takdirde bir şekilde silinip gideriz. yaptığımız değişiklikler mobil uyumluluk için şarttı -ki bundan sonra radikal herhangi bir değişim düşünmüyoruz. site düzgün bir şekilde çalışıyor ve yazılımımız 11 yıla yakındır aynı yazılım. teknik aksaklıklar her sitede olur ama dediğim gibi sizden başka bu şikayet bana gelmediği için haliyle ben sorunun sizin bilgisayardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra yapacağımız tek değişim günümüz şartlarına daha iyi uyum sağlayan ve yedek forumumuzda kullandığımız sisteme geçmek olur ki onu da mayıs gibi ancak gerçekleştiririz tabi nasipse.

Dayı kim? kaç dayın var:)

Dayı gizemli, gizli, müstear, müstehak :) Dayı dayım değil hepimizin dayısı.