Umutlu-efe-Arzu (3 lazın söyleşisi )

NehiR

mütebessim :)
emeğinize sağlık, ama sanki az sıkıştırmışlar gibi abla olunca mı ne:O benim merak ettiğim sorular sorulamamış..neyse ben kendim sorarım :D...

manifesto

Yasaklı
Efendim bende röpörtajı okuyanlar kervanına katılmış bulunmaktayım

Sn.Kudubana (Namı diğer arzu ablamıza) teşekkürler,umutluhocamın emeğine hürmetler..
Bu arada Sn.Kudubanın babasının vefat ettiğini üzülerek öğrenmiş olduk :( hayat..
Kuduban soy ismi ile ilk kez karşılaştığımıda ifade edeyim keşke röpörtajda soy ismin macerasını öğrenebilseydik.(tabi bir macerası varsa) Böyle gereksiz şeyleri merak etmek gibi gereksiz bir huyum var.

yeniden arkadaşları tebrik ediyorum forumu röpörtajsız bırakmayın diyorum vesselam..

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
Tek Kelime İle Süper Olmuş evvela Emeğe sağlık projede gecen isimlerden Allah razı olsun Arzu Ablanında hayata dair ve Sanal aleme dair bir çok fikirlerini öğrenmiş olduk yazılar çok güzeldi heleki sorular ve cevaplar süperdi Arzu ablanın cevapları çok güzeldi şimdi Arzu ablayla tanışmak isterdim...

Tekrar Allah razı olsun

fatıma1

Doçent
arzu kardeş ....işte tam bi laz...dosdoğru.:) ....doğru bildiğinden şaşmayan....ve bence iyi bir müslümanın vasıfları......iyiki arzu varsın dedirtecek cinsten bir kardeşim....hep böyle kal...:D .bu arada seni çok sıkıştırmışlar söyleyeydin hemşo desteğine gelirdim.:D
Ama itiraf etmeliyimki, iki lazın sohbetide bir başka hoş olmuş.:O ...eeeeeeeeeeee
oda umutlu farkı.:clap2: ..alınmasın ama mehmet efe nin katılımı as olmuş.....ya umutlumu saf dışı etti diye şüpheleniyom....:O
her halükarda..bir hemşo olarak (hiiiiiiiiiç ayırımcılık yok) mükemmel..olmuş...:clap2: :clap2: soruları soranda yanıtlayanda sorularda cvblarda ...harika.....:clap2:
ya hemşo işte napiim seviyom kardeşlerimi.....hemide çok...:arkadaşız:

elifumman

Üye
Sevgili kardeşim;

böyle sıcak kardeşliğin olduğu ortamda senin röportajını görmek çok güzel..

Kaliteli sorular sormuş kardeşlerimiz. Sen de gerektiği gibi vermişsin..

Savunduğumuz göründüğümüz gibi olmamamız. Zaten özellikle sanal ortamda bunu aşıyorsak bayağı yol katettik demektir.-ki sanalın ne kadar kötü yanları varsa bir kaç bahçıvan gül dermek, yetiştirmek için tüm gücünü ortaya koyuyor. Bu bahçıvanlardan bir ksmını burda görmek çok güzel..

Şu ahir zamanda gül dermekdir derdimiz...

Yüreğinize sağlık kardeşlerim..

Ciddi, samimi bir o kadar da kardeş olan bu ortamda bulunmak haz verici..

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Tebrik ve teşekkür ediyorum kardeşler... Yani hem esprili olmuş, hem de gayet akıcı ve geniş içerikli... Samimi ve güzel bir röportaj... :clap2:

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
hepinize teşekkür ediyorum sonra yazacağım cevabı yanlız bişey atlamışım onu farkettim mehmet efe annemin hayatımdaki yerini sorduğunda babamdan bahsettim tabi cevaplardan sonra orda sorunun başına başsağlığı dilemiş( -Amin.Bu arada başınız sağ olsun.Teşekkürler. . Buradan gelecek ile ilgili planlarınıza geçmek istiyorum. Arzu Kuduban'ın gelecek ile ilgili planları nelerdir ?
Uzun vadeli veya kısa vadeli ?)

özürdilerim ablam yukardaki sorulara bakmamıştım...Allah razı olsun çok sağol.... tüm babası olmayan arkadaşlarımıza Allah sabır versin...Allah eksikliğini kimseye hissettirmesin...

ibrahimi

Has Uşak
ah arzu abla ah son halini okumamışsın bile bari çaktırma :ıslık:
nehir abla bundan sonra röpörtaj yaparken sana da sorarız bir isteğiniz var mı ne öğrenmek istersiniz diye :O
Sayın manifesto abi efe yi unutma onun da emeği var ortağımı es geçmeyelim ;)

Son halini ben düzenlediğim için en çok ben konuşmuş oldum.O sadece soru sordu.Ondan az oldu...

NehiR

mütebessim :)

nehir abla bundan sonra röpörtaj yaparken sana da sorarız bir isteğiniz var mı ne öğrenmek istersiniz diye :O

sor tabi koskoca ablayız şurda...:O okuyucuların merakını gidermek için yapmadınız mı röportajı..sadece kendinizinkileri öğrenmek içinse bilemiyorum yanii...:thinking: neyse emeklerinizie sağlık o işin esprisi...çok güzel olmuş....

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
ah arzu abla ah son halini okumamışsın bile bari çaktırma :ıslık:
Sayın manifesto abi efe yi unutma onun da emeği var ortağımı es geçmeyelim ;)

Son halini ben düzenlediğim için en çok ben konuşmuş oldum.O sadece soru sordu.Ondan az oldu...

okumaz olurmuyum umutlu okudum ama gözden kaçırmışım yorumlar yazılsın en sona yazacağım yorumu zaten ;)

kalbin zümrüt tepesi allah sabır versin kardeşim...

Sofuoglu

Ordinaryus
ara sira bu basliklarada takilmak iyi oluyormus :)

biraz stres attik hani:)

umutlu bize, "abi yukarilar" diye diye en yukariya cikartti bakalim:) ;)

elinize saglik guzel olmus zevkle okuduk insaAllah

selametle

AdigeBatur

Profesör
Web sitesi
www.blogcu.com
Umutlu ve Efe kardeşler Ellerinize sağlık... Arzu hanımında ağzına sağlık.
Allah razı olsun, Bu ropörtajların kardeşlik bağlarını arttırdığını düşünüyorum. Kardeşlerimizi tanıdıkça daha sıcak daha gerçek bir ortam oluşuyor. İnşallah ropörtajlarınızı daha sık görürüz.

Muhabbetle...

.

emmargah

Profesör
tam okuyamamıştım
güzelmiş
elinize sağlık:)

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
yazan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim...başta umutlu ve mehmet efe hemşolarıma....teşekkür ediyorum :) şimdi ocak ayında başladık ve sonunda mart ayında bitirdik röportajı...herhalde en çok uzun süren röportaj benimki olmuştur...bu röportajı siz dostların, arkadaşların beğenmesine çok sevindim...
röportaja yazdığın yorumlar ayrıca güzel hava katmış umutlu teşekkür ediyorum...çok beğendim yazdığın cevapları...hele o muhasebeci..o şair...o arzu kuduban :O kendimi beyaz showda hissettim bir an :p
umutlu abla röportaj tamam dedi...bir baktım başlığa 3 lazın röportajı şaşırdım kaldım...sonra sordum mehmet efe'nin de trabzonlu olduğunu öğrendim...inanamadım...ee ben fatıma ve umutluya hemşo hemşo derken mehmet efeyi unuttum hep...insan söylerdi ya:(

hepinize tek tek teşekkür ediyorum....
dua ile....
selametle....

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Arzu, yazılanları okurken senin güleç ve insanı mutlu eden yüzün gözümün önüne geldi. "Hah , Arzuyu bu sözü söylerken hayal edebiliyorum" dedim kendi kendime.. Kıpır kıpır, çenebaz :D halini belli etmişsin.

(Bu arada eli maşalı olayına kızmadım, kızılacak birşey değil ki, ama ben öyle miyim gerçekten:) )

Efe , Umutlu ve Arzu, üçünüzü de tebrik ederim. Güzel bir çalışma olmuş.

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
yok nesil yok çenebazlığımı belli etmedimki umutluya kısa yazdım cevapları diye abla cevapları uzat dedi :O

sağol nesilcim....teşekkür ediyorum....

Vuslat Rana

Edep Ya Hu
Web sitesi
vuslatirana.blogcu.com
Başarılı ve keyifli bir sohbet olmuş...

Hazırlayan.sunun ve cevaplayana teşekkürler :)
Selam, dua ve muhabbetle ....