Umutlu-efe-Arzu (3 lazın söyleşisi )

SiNeM

Piss'a!
emeginize sağlık çok güzel olmuşş:)

Biz bir anda hızlı salladık çocuk uçtu daha bebek 40’ı bile yeni çıkmıştı…Mosmor olmuştu kardeşim korkmuştuk ablamla…Bazen bu anıyı konuşarak hep güleriz…Bir de ısırgan otlarının içine düşmüştü …

buraya koptum :O

fatıma1

Doçent
ya walla o kısmı çok güzel:D .....Arzu kardeşi çok severim ama yok yok aynı yerde yaşıyamam heralde :O:eek:leyo: ne o ya alfred H. filmleri gib:eek:leyo: i...ısırganlar...ölüm tehtidleri filan:O

ferda

Üye
emeğinize sağlık, ama sanki az sıkıştırmışlar gibi abla olunca mı ne:O benim merak ettiğim sorular sorulamamış..neyse ben kendim sorarım :D...

Ablalıktan ziyade ısırgan otlarının içinde olmak istemediklerinden fazla sıkıştırmamışlar bence:O

Geç bir röportaj olmuş ama güzel olmuş.herzamanki gibi zevkle okudum.emeğinize ve ogüzel yüreğinize sağlık.bu çiçekler sizler için.

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
ya walla o kısmı çok güzel:D .....Arzu kardeşi çok severim ama yok yok aynı yerde yaşıyamam heralde :O:eek:leyo: ne o ya alfred H. filmleri gib:eek:leyo: i...ısırganlar...ölüm tehtidleri filan:O

ya hemşo bu neki :O ama ölüm tehditi falan olmas :p korkma hemşondan naparsın ısırgan otu çok var köyümüzde :p

aLi'ce bir başlık açtı adminlerde güler oraya bendemi yazsam size öyle anılar varki köyden anlatacağım okursanız çok gülersiniz ve hayatınızda beni unutamazsınız :) ben teşekkür ettikten sonra güzel düşüncelerini yazan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum....

Zeynep Özmen

Kevok_84
Dosyaladım boş vaktimde okuyacağım :D Elinize sağlık arkadaşlar.

golge

Üye
blog adresinden sonra burada ki roportajla çok daha iyi tanımış olduk arzu ablamızı..
doğrusu kimsenin özeli fazla ilgilendirmezdi beni ama arzu ablayı merak ettik buda onun ayrıcalığı...ee insanlara ayrıcalık tanıyan biri elbete ayrıcalıklı olacaktır:clap2:

güzel bir roportaj bir gazeteci adayı olarak beğeniyle okudum.
yapanların eline arzu ablanında yüreğine sağlık..teşekkürler..
.

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
arkadaşlar hani netten tanışınca nasıl güveniyosunuz diyordunuz ya işte arkadaşım sümeyye'yide netten tanıdım ben....evimize gelen evine gittiğimiz arkadaşımız...aynı ekmeği paylaştık...gecenin bir yarısı telefon geliyor bana sümeyye kaza geçirdi amcamızı kaybettik diye, inanamadım şok oldum...olamaz dedim...babamızı kaybettik...Allah mekanını cennet etsin...ve arkadaşım yoğun bakımdaydı kritik durumu vardı...günlerdir moralimiz çok bozuktu...Allah'a şükür şimdi arkadaşım iyiye gidiyor...Dualarınız ve dualarımız sayesinde iyi ve daha iyi olacak inşAllah...şimdi daha iyiyim...burda yazdıklarımda bunu demek istedim...sevinçli anlarımız hep beraber,üzüntülü anlarımızdada hep beraberiz....

Selametle...
.

U

ummuhan

Guest
arkadaşlar hani netten tanışınca nasıl güveniyosunuz diyordunuz ya işte arkadaşım sümeyye'yide netten tanıdım ben....evimize gelen evine gittiğimiz arkadaşımız...aynı ekmeği paylaştık...gecenin bir yarısı telefon geliyor bana sümeyye kaza geçirdi amcamızı kaybettik diye, inanamadım şok oldum...olamaz dedim...babamızı kaybettik...Allah mekanını cennet etsin...ve arkadaşım yoğun bakımdaydı kritik durumu vardı...günlerdir moralimiz çok bozuktu...Allah'a şükür şimdi arkadaşım iyiye gidiyor...Dualarınız ve dualarımız sayesinde iyi ve daha iyi olacak inşAllah...şimdi daha iyiyim...burda yazdıklarımda bunu demek istedim...sevinçli anlarımız hep beraber,üzüntülü anlarımızdada hep beraberiz....

Selametle...
.

İnternet ya da reel değişmez ki önemli oalan dürüst olmak insan olmak, reelde dürüst değil ise internette de olamıyor zaten, ama dürüst ise (hep kendisini bir GÖREN in olduğunu bildiğinden ona göre ) dürüst davranıyor.....

golge

Üye
insanlar nette ki dostluğu,kardeşliği realiteye mi yoksa rasyonaliteye mi feda ediyor bilemiyorum ama dürüstçe ortaya koyulan bir yüreğe itibar göstermemek hayatın kendisine yapılan bir haksızlıktır diye değerlendiriyorum. bulunduğunuz ortamın mahiyetine ve şahsiyeterin hakikatleri haykırmasına bakarak tüm samimiyetinizi ortaya koyduğunuzda şahsiyetlerin dile getirdiği,yazıya döktüğü hakikatlerin ayinesi olduğunu düşünüp duru bir gönül bulduğunuz hissi ve bu gönüle girme gayesi sonucun da hüsranla karşılaşılınıyorsa, problemi hakikatlerde mi,hakaiklerin dilbesteliğini yapanlarda mı,yoksa nette mi aramalı bilemiyorum. net ve reel meselesi benim beynimi alt üst eden bir mesele ki belkii fazla derine dalmamakta büyük yarar var.kazanma isteğinden ve kaybetme korkusundan başka bir şey hissetmediğim sanal dünya da yıpranmış olmam başkalarının bir gerçeklik ve değer atfetmediği bu dünyaya benim realitenin üstünde bir değer biçmiş olmamın sebep olduğunu düşünüyorum. telefondaki gerçeklik ile burdaki gerçeklik aynı şey değil mi? dürüst olan bir insan için! sanal diye fır dönen birinin ise burada,en azından bu sitede yer almayacağı kanaatini taşıyorum ki, acaba yanlış bir kanaatte miyim? pavlovun köpeği değiliz sonuçta insanız.bu sanal gerçek şartlanmışlığı ve ayrımı niye? bir yararı varsa bana da söyleyin ben de yararlanayım.dürüstlük ve ayrım yapmama uğruna mahrum kaldığımız şeyler olsa gerek! ne mutlu "arzu kuduban" gibi ismiyle soy ismiyle sanala meydan okuyanlara...teşekkürler arzu,cesaretin ve dürüstlüğün için.en azından bizim gibi gerçeği bırakıp "gölge" olmadın ve gölge de kalmadın. "gölge" olmak;bu da bizim talihsizliğimiz olsa gerek! ve kaybetme korkularımızın tecellisi.

Tuncay ÖZ

Profesör
Arzu Apla Umutlu Ve Efeyle Yaptigin Röportaji Daha Yeni Okudum

Cok Içten Cvplar Vermişşin
Ee Umutlu Abimde Göstermiş
Mehmet Efe De
Ehh Sende Abla

Dostluk önemli
Insallah Bi Gün Hepinizle Tanismak ümidiyle.

tuba

Yeni
Yeni farkettim röportajı güzel olmuş ellerinize sağlık...

ArZu

GülenAy
Web sitesi
www.arzuzum.blogcu.com
Allah Razı Olsun hepinizden...beğenmenize sevindim...Umutlu ve MEHMET EFE hemşolarıma teşekkür ederim böyle bir güzel röportajları için...

bu arada hadi ama gelsin diğer röportajlarınız...

AynAlı

Kıdemli Üye
artık ünlüsün arzu abla....

erdemceerdem

Profesör
UmutLu Mehmet Efe ve ArZu....

üçünüzüde ayrı ayrı tebrik ediyorum.... başından sonuna kadar öyle akıcılığını korumuş ki röpartaj... bir an dedim bunlar, bu yazılanları bir yerlerden kopyaladılarda kendilerini konuşturma yolu ile bir çalışma mı yaptılar acaba diye... ama görünen öyleki bütünü ile soruları ve cevapları ile... bu çalışmayı yapan kardeşlerimize ait...

Gerçekten çok muhteşem bir çalışma olmuş yavv :)

UmutLu ve Mehmet Efe kardeşlerim... bu güzel çalışmaların devamı gelsin inşallah..
Diğer üyelerlede bu şekilde çalışma yapar iseniz çok keyifle okunacağını, takip edileceğini ve biz okuyanlarada oldukça keyif vereceğini düşünüyorum...

tekrardan üçünüzede teşekkürlerimi sunuyorum....

Allahım yar ve yardımcınız olsun...

AşK_€r

arabeskçi
harika bir röportaj olmuş...:)
daha önce okumuştum...ama yazmak bugüne nasipmiş....
.