Vakit & Mustafa KAPLAN & Tenkitler BU KADAR OLMAZ

agbi

Yasaklı
Evet Mustafa KAPLAN Vakitten ayrıldı konunun içeriğini bilemem varsayıomlar üzerinde yazıp ne kimseyi töhmet altında bırakırım ne suizana teçvik ederim nede vebal altına girerim.

MALESEF Karekteristik özelliğimiz ön Planda EN İYİ MÜSLÜMAN & EN İYİ DÜŞÜNEN & EN İYİ BİLEN BEN BEN BEN BEN ENE ENE ENE özelliğimiz.

Şimdi soruyorum

VAKİT GAZETESİNİ ACIMASIZCA ELEŞTİRENLERE HÜKÜMETİ ELEŞTİRENLERE..

A.İhsan KARAHASANOĞLU & Engin NOYAN & Abdurrahim KARALOÇ & Atilla ÖZGÜR & Hüseyin ÜZMEZ & Sıddık ASLAN& Abdurrahman DİLİPAK & Serdar ARSEVEN Apdullah YILDIZ devam edeyimmi TÜM VAKİTTE YAZANLAR

Bu yazarlar sizden daha azmı düşünenlerden mi ? Sizden daha akılsızlarmı ? Sizden daha mı az İslamiyete bağlılar ? Sizlerden daha mı az görme yetenekleri ?

Öylelerki

Sizin suçlamalarınızla bu kişileride suçluyorsunuz.Demekki sizin gibi akıllı olsalardı anında VAKİT gazetesini bırakırlardı.Bırakmadıklarına göre????????

agbi

Yasaklı
A.İhsan KARAHASANOĞLU & Engin NOYAN & Abdurrahim KARALOÇ & Atilla ÖZGÜR & Hüseyin ÜZMEZ & Sıddık ASLAN& Abdurrahman DİLİPAK & Serdar ARSEVEN Apdullah YILDIZ devam edeyimmi TÜM VAKİTTE YAZANLAR

Kimse ama kimse YUKARIDAKİ KİŞİLERİ suçlama bigisine ilmine sahip değildir.

Bu kişileri suçlayacağınıza önce kendinize bir öz eleştiri getirin.

muvahhidun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.muhammediler.com
İnşallah doğrudur.

Aylık Vakit aboneliğine kaç ytl ödüyorsunuz ?
Mustafa Kaplan bey hangi günler Vakit'te yazıyordu ?

agbi

Yasaklı
Banim sorumun cevabı bu değil. Aylık kaç ytl

Nasıl bir soru ÖSS demiyim ?

Dedimya istersen fax ını bildir belgeli cevap vereyim şimdi yalanda söyliyebilirim ama ne diyorum fax çekeyeyim belge olsun.NE DERSİN????

Ayrıca bu sorunun konu ile alakası ne?????? Bunuda açıklarsan sevinirim.

muvahhidun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.muhammediler.com
Kardeşim size iki sual sordum . Siz bana Faks dan faturadan bahsediyorsunuz. Vereceğiniz cevap çok basitti .

... ytl abonelik ücreti
.... günler yazardı.

Bu kadar laf salatası yapmanıza gerek yok. Kimse sevmez laf salatasını. Sade ve net olmak lazım .Bilmiyorsanız bilmiyorum dersiniz. Bu kadar ....

agbi

Yasaklı
Kardeşim size iki sual sordum . Siz bana Faks dan faturadan bahsediyorsunuz. Vereceğiniz cevap çok basitti .

... ytl abonelik ücreti
.... günler yazardı.

Bu kadar laf salatası yapmanıza gerek yok. Kimse sevmez laf salatasını. Sade ve net olmak lazım .Bilmiyorsanız bilmiyorum dersiniz. Bu kadar ....

Aklınca beni imtihan mı ediyorsun.

Aylık ücretin ve Mustafa KAPLAN ın yazıları hangi gün çıkarmış ın bu konu ile ne alakası var.Alakası varsa ben anlıyamadım bir zahmet anlat ki anlıyayım.

Takke düştü, kel göründü:D ne yapsak ki şimdi?:) Teşekkürle muvahhidun.. Meseleyi öğrendik:)

agbi

Yasaklı
Takke düştü, kel göründü:D ne yapsak ki şimdi?:) Teşekkürle muvahhidun.. Meseleyi öğrendik:)

Ne Keli ne takkesi ?

Kim kendi kendine Gelin Güvey oluyor ?

Anlıyamadım???

Önce msj yazarken kelimelerini seç sonra da yazmadan 40 kere düşünki bir şey yazabilesin.

dostluk

Kıdemli Üye
ne yani yalanmı söylüyor vakit abonesiyim diye...illaki forumda isbat etmek zorundamı abonesiyim dedi inanırsınız inanmassınız sizin sorununuz özeldende faturaları gönderecek ,bundan başka delilmi istenirki...başkalarının kelini gördüm sanıp kendinizi görmeyinde zira mümin müminin aynasıymış efendimiz hadisinde buyuruyor...!

ayrıyetende gogle amcaya yazın karşınıza çıkarır cevapları...,bu arada vakir abonesi değilim hayatımdada vakit hiç almamış hatta okumamış biriyim ...sadece nette yazarların makalelerine denk gelirsem okurum...

saygılar..

agbi

Yasaklı
ne yani yalanmı söylüyor vakit abonesiyim diye...illaki forumda isbat etmek zorundamı abonesiyim dedi inanırsınız inanmassınız sizin sorununuz özeldende faturaları gönderecek ,bundan başka delilmi istenirki...başkalarının kelini gördüm sanıp kendinizi görmeyinde zira mümin müminin aynasıymış efendimiz hadisinde buyuruyor...!

ayrıyetende gogle amcaya yazın karşınıza çıkarır cevapları...,bu arada vakir abonesi değilim hayatımdada vakit hiç almamış hatta okumamış biriyim ...sadece nette yazarların makalelerine denk gelirsem okurum...

saygılar..

Önce teşekkür ederim hassasiyetinizden dolayı.

Kişiler fikir leri tükendiği zaman kimi çocuksu yöntemlere başvururlar GEOGLE AMCA diye bu yazışmaya duyulan saygısızlıktır.

Ben kendilerine saygı duymuşum değer vermişim bana özel den fax ınızı verin fatura göndereyim diyorum ama onlar aynı teranene içinde aslında hata onları muhatap sayıp fatura göndereyim demem.

Zaten bu kişiler düşünceleri ile dikkat edin İSLAM DÜŞMANLARINA değil devamlı tenkitler MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNEDİR açın konularını düşünce çapları görülecektir.

Saygılarımla Allah a emanet olun
.

muvahhidun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.muhammediler.com
Aklınca beni imtihan mı ediyorsun.

Aylık ücretin ve Mustafa KAPLAN ın yazıları hangi gün çıkarmış ın bu konu ile ne alakası var.Alakası varsa ben anlıyamadım bir zahmet anlat ki anlıyayım.

Kardeşim bir konu açarken o konu hakkında biraz bilgi sahibi ol .

Kardeşim Vakit gazetesinin aylık 15 ,00 ytl abone ücreti olmakla beraber, Mustafa Kaplan Beyin yazdığı günler Pazartesi, Çarşamba ve Cumadır. Bilmiyorsanız öğrenin. Bildiğiniz konu hakkında yorum yapıp konu açın. Kendi kafanızdan evhamlar üretip konular açmayın.

muvahhidun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.muhammediler.com

saygılar..

Kardeşim ben yalan söylüyor demedim. Ben ondan faturada istemedim.Ben sadece basit bir sual sordum. Aylık kaç ytl ödüyorsunuz. Bu basit suale her abone cevap verebilir değil mi ?Mesele şudur bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan sağa sola sataşmanın laf salatası yapmanın anlamı yok !!!!

muvahhidun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.muhammediler.com
Önce teşekkür ederim hassasiyetinizden dolayı.

Kişiler fikir leri tükendiği zaman kimi çocuksu yöntemlere başvururlar GEOGLE AMCA diye bu yazışmaya duyulan saygısızlıktır.

Ben kendilerine saygı duymuşum değer vermişim bana özel den fax ınızı verin fatura göndereyim diyorum ama onlar aynı teranene içinde aslında hata onları muhatap sayıp fatura göndereyim demem.

Zaten bu kişiler düşünceleri ile dikkat edin İSLAM DÜŞMANLARINA değil devamlı tenkitler MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNEDİR açın konularını düşünce çapları görülecektir.

Saygılarımla Allah a emanet olun.

Kardeşim sizin çapınız belli . Bizimkide belli ... Kimseye su-i zan edipte Erbakancı,Ulusalcı v.b gibi suçlamalarda bulunmadım !!! Bilara sizinde gayet usta olduğunuz fikir yarışmasına sizi davet etmiştim red cevabı almıştım. Kardeşim İslam düşmanları sizin dilinizden anlamaz. Bak İsrail, ABD, Rusya v.b ülkeler neden anlar biliyormusun KILIÇ. İşte biz Eline KILICını alan tüm mü'min kardeşlerimizin destestekçileryiz.

dostluk

Kıdemli Üye
açıklamalar için teşekkür ederim ...

samimiyetimle bir itirafta bulunacağım...gazete abonesiyim (hangi gazete olduğunu söylemiyeceğim ) ve gerçekten hergün okuduğum halde ve bütün köşe yazarlarını takip ettiğim halde hangi yazar ne gün yazar bilmiyorum işin ilginci gazeteye kaç para veriorum onuda bilmiyorum ...ayynı gazetenin derggisi ve başka hizmetlerindende yararlandığım için toplu olarak ya yıllık yada aylık kredi kartından çekerler fakat ayyrı ayyrı fiyatlarını bilmem hiç...:(

agbi

Yasaklı
Kardeşim bir konu açarken o konu hakkında biraz bilgi sahibi ol .

Kardeşim Vakit gazetesinin aylık 15 ,00 ytl abone ücreti olmakla beraber, Mustafa Kaplan Beyin yazdığı günler Pazartesi, Çarşamba ve Cumadır. Bilmiyorsanız öğrenin. Bildiğiniz konu hakkında yorum yapıp konu açın. Kendi kafanızdan evhamlar üretip konular açmayın.

Biyolojik yaşın belirttiğin gibi 27 olabilir ama önce okuduğunu anla.

Benim hangi msj ımda Kaplan için pozitif veya negatif yorumum olmuş bana gösterebilirmisin hatta ve hatta ben M.Kaplan için bir düşünce açıklayacak İLME SAHİP değilim dedim.

Ben M.Kaplan için yorum yapmadım yaptın diyorsun göster o mesajımı önce okuduğunu anla.

Ben sana fatura göndereyim dedim sanal da yalan söyliyebilinir dedim şimdi senin mantığımla ben sana sorayım SEN MUSTAFA KAPLAN ı SEVMİYEN BİRİ OLABİLİRSİN BELKİ MUSTAFA KAPLAN ı KULLANARAK VAKİT GAZETESİNİ KÖTÜLEMEK İSTİYORSUN AKSİNİ İSPAT ET.Ne oldu şimdi.?????

Benim buradaki ana fikrim VAKİT GAZETESİNİ KÖRÜ KÖRÜNE KARALAMANIZDIR buna müsade etmem.

Şimdi ikinci tez Madem M.Kaplan Vakit gazetesinin sizin dediğiniz gibi bir yer olduğunu biliyorduda bu zamana kadar neden kendi ayrılmadı.

MÜSLÜMANLARI MÜSLÜMAN OLUŞUMLARI TENKİT ETME ve yukarıdaki kırmızı renkteki sorularıma cevap ver ve ispatla.