Vakit & Mustafa KAPLAN & Tenkitler BU KADAR OLMAZ

agbi

Yasaklı
Küçük duraklara takılanlar asla hedefe giden otobüsün merkez durağına ulaşamazlar

muvahhidun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.muhammediler.com
Küçük durak "Hakkın hatırını herşeyi hatırından üstünde tutmaksa " size diyecek sözüm yok. Ama sizinki bir kuyruk acısından ibaretse siz bildiğiniz yolda devam edin. Haşirden sonra tekrar görüşürüz agbi. Kim otobüsteymiş kim küçük duraktaymış....

agbi

Yasaklı
Küçük durak "Hakkın hatırını herşeyi hatırından üstünde tutmaksa " size diyecek sözüm yok. Ama sizinki bir kuyruk acısından ibaretse siz bildiğiniz yolda devam edin. Haşirden sonra tekrar görüşürüz agbi. Kim otobüsteymiş kim küçük duraktaymış....

.......Hakkın hatırını herşeyi hatırından üstünde tutmaksa ..........

Düşünenler zaten Küçük Duraklarda beklemezler
.

Benim kuyruk acım yok.

Ben ne Kaplan için nede Vakit gazetesinin yazarları hakkında nede Sahipleri hakkında negatif cümle kullanmadım düşümedim bunları yapmaktanda Allah cc sığınırım.

Tenkit edenler negatif düşünenler düşünsün dediğiniz gibi Haşir den sonra.

Ayrıca nesen ne ben Haşirden sonra olacağımız durumu bilememeyiz ama Allah cc sana gösterdiyse o ilmi verdiyse bilemem.

Ben yıkıcı Muhalefet yapanlara her zaman karşıyım ve olacağım dön bakalım bu konunun eski mesajlarına.

muvahhidun

Paylaşımcı
Web sitesi
www.muhammediler.com
agbi eskiye dönersek siz borçlu çıkarsınız. Öncelikle ulusalcı,erbakancı v.b. gibi bana vurduğunuz etiketleri bi halledelim.

Mustafa Kaplan meselesine gelince Vakit okurları olarak göndermiş olduğumuz e-posta ,faks ve telefon gibi kitle iletişim araçlarıyla yönelttiğimiz sorunun cevaplarını alamamız buna kısmen delildir. Eğer ikna edici bir sebep yoksa ve sukut ediliyorsa bu şu anlama gelir. Evet sizi haklısınız . Aksini iddia eden bunu ispat ile mükelleftir. Bilmem anlatabildim mi ?
Maksad-ı gayeniz muıhalefet değilse gelin ittifak edelim . Ama hak üzarine.

agbi

Yasaklı
agbi eskiye dönersek siz borçlu çıkarsınız. Öncelikle ulusalcı,erbakancı v.b. gibi bana vurduğunuz etiketleri bi halledelim.

Mustafa Kaplan meselesine gelince Vakit okurları olarak göndermiş olduğumuz e-posta ,faks ve telefon gibi kitle iletişim araçlarıyla yönelttiğimiz sorunun cevaplarını alamamız buna kısmen delildir. Eğer ikna edici bir sebep yoksa ve sukut ediliyorsa bu şu anlama gelir. Evet sizi haklısınız . Aksini iddia eden bunu ispat ile mükelleftir. Bilmem anlatabildim mi ?
Maksad-ı gayeniz muıhalefet değilse gelin ittifak edelim . Ama hak üzarine.

Benim gayem YIKICI MUHALEFETE MUHALEFET ETMEKTİR.

Vurduğum etiketlere gelince bugünkü gündem de Erbakan a ait Ulusalcı düşüncelere ait yıkıcı muhalefet düşüncelerinide çok iyi bilirim.

Sizi etiketlemişim demişsiniz jangi msj olduğunu söylerseniz o zaman mükelleftiyetliğimi yerine getiririm.

İTTİFAK Zaten Allah cc yolunda ittifakız bunun aksini söyleyen olmadı söyleyenede karşı çıkarım.

Allah a eament olun

agbi

Yasaklı
Evet Mustafa KAPLAN Vakitten ayrıldı konunun içeriğini bilemem varsayıomlar üzerinde yazıp ne kimseyi töhmet altında bırakırım ne suizana teçvik ederim nede vebal altına girerim.

MALESEF Karekteristik özelliğimiz ön Planda EN İYİ MÜSLÜMAN & EN İYİ DÜŞÜNEN & EN İYİ BİLEN BEN BEN BEN BEN ENE ENE ENE özelliğimiz.

Şimdi soruyorum

VAKİT GAZETESİNİ ACIMASIZCA ELEŞTİRENLERE HÜKÜMETİ ELEŞTİRENLERE..

A.İhsan KARAHASANOĞLU & Engin NOYAN & Abdurrahim KARALOÇ & Atilla ÖZGÜR & Hüseyin ÜZMEZ & Sıddık ASLAN& Abdurrahman DİLİPAK & Serdar ARSEVEN Apdullah YILDIZ devam edeyimmi TÜM VAKİTTE YAZANLAR

Bu yazarlar sizden daha azmı düşünenlerden mi ? Sizden daha akılsızlarmı ? Sizden daha mı az İslamiyete bağlılar ? Sizlerden daha mı az görme yetenekleri ?

Öylelerki

Sizin suçlamalarınızla bu kişileride suçluyorsunuz.Demekki sizin gibi akıllı olsalardı anında VAKİT gazetesini bırakırlardı.Bırakmadıklarına göre????????

Ben hala yukarıdaki mesajıma cevap alamadım.

Tekrar ediyorum

Yukarıdaki mesajımda aklıma gelen yazarlar sizden daha azmı düşünenlerden mi ? Sizden daha akılsızlarmı ? Sizden daha mı az İslamiyete bağlılar ? Sizlerden daha mı az görme yetenekleri ? [/U]

Öylelerki

Sizin suçlamalarınızla bu kişileride suçluyorsunuz.Demekki sizin gibi akıllı olsalardı anında VAKİT gazetesini bırakırlardı.Bırakmadıklarına göre???
?????

Bakın suçlamalar yaparken veballeride unutmayalım.

MaKBeR

Doçent
vakiti ve duruşunu sevmeyen provakatörlere malzeme çıktı sadece.. ehh meseleyi sakız edip dururlar..

agbi

Yasaklı
vakiti ve duruşunu sevmeyen provakatörlere malzeme çıktı sadece.. ehh meseleyi sakız edip dururlar..

Vakit gazetesinin değindiği konular bugünkü kanun çerçevesinde değinilmesi yasak olan konular.

Cesaret işi.

Bakın Muğla Ünü Rek Oktik e tam 10 Ay önce değinmişti Ünüversite Kılavuzunda İncil den dua olduğunu ortaya çıkaran.

Cesaret işi.

Şahsen bende o cesaret yok.

P

perisa

Guest
FİTNEYE , FESADA alet olmayalım.....VAKİT, YENİ ŞAFAK, ZAMAN MİLLİ GAZETE her neyse hepsi BİZİMDİR ve aralarında FİTNE FESADA düşülmesin ... la ilahe illallah diyen başı açıkta başı kapalıda içki içende içmeyende bizi DİN KARDEŞİMİZDİR .... lütfen FİTNE VE FESAT oluşturacak şeyleri gündeme taşımayalım...biz ne şiiler gördük yezitten beter yezid nede sünniler gördük Seddam dan beter zalim.....YALNIZ MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR...

P

perisa

Guest
YASAKÇILIK YAPILIRSA tabiiki 2. 3. nic te olur.. evvela yönetime tepki verinde bıraksın bıu YASAKÇILIĞI AYNİ LAİKÇİ YOBAZLARIN durumuna düşmesin..

agbi

Yasaklı
FİTNEYE , FESADA alet olmayalım.....VAKİT, YENİ ŞAFAK, ZAMAN MİLLİ GAZETE her neyse hepsi BİZİMDİR ve aralarında FİTNE FESADA düşülmesin ... la ilahe illallah diyen başı açıkta başı kapalıda içki içende içmeyende bizi DİN KARDEŞİMİZDİR .... lütfen FİTNE VE FESAT oluşturacak şeyleri gündeme taşımayalım...biz ne şiiler gördük yezitten beter yezid nede sünniler gördük Seddam dan beter zalim.....YALNIZ MÜSLÜMANLAR KARDEŞTİR...

Kafir dediklerimiz konu karşılarında İslamiyet olunca kardeş oluyorlar TEK VUCUT oluyorlar.

Peki ya bizler ???